Tlačítko plus na iPhonu nefunguje

Co dělat, když na iPhonu nefunguje domovské tlačítko?

Domovské tlačítko na starších iPhonech je často poškozené. Pokud se to stane vašemu smartphonu, nejjednodušší je odnést jej do servisu. Možná nebudete muset platit ani za opravu. pokud jste iPhone koupili před méně než rokem a nezaplavili ho, stále se na něj vztahuje záruka společnosti Apple.

Pokud se však nemůžete nebo nechcete obrátit na kadeřnický salon, existuje několik způsobů, jak problém vyřešit.

Restartování iPhonu (první a nejjednodušší)

Bez ohledu na to, zda je domovské tlačítko iPhonu způsobeno fyzickým poškozením nebo softwarovou chybou, měli byste iPhone nejprve restartovat. Po restartování iPhonu můžete vstoupit na domovskou obrazovku iPhonu a provést následující operace. Případně můžete vymazat veškerou mezipaměť v iPhonu a zakázat všechny aplikace, které mohou řešit problém způsobený konfliktem aplikací.

Assistivetouch. Je nástroj na obrazovce, který pomáhá provádět gesta, jako je stisknutí, přejetí více prsty nebo 3D Touch, a používat Siri. Jinými slovy, AssistiveTouch. Toto je alternativa k tlačítku Home na iPhonu.

Přejděte do „Nastavení“ „Obecné“ „Speciální funkce“ „AssistiveTouch“ nebo „Zástupce speciálních funkcí“ a zapněte AssistiveTouch.

Můžete také Siri říct, aby „Enable AssistiveTouch“.

Domovské tlačítko tak můžete nahradit domovským tlačítkem na obrazovce.

Iphone nevibruje kvůli zaseklému motoru

Může to být i takto! Navíc se jedná o nejjednodušší „poruchu“ (pokud ji tak lze vůbec nazvat) a v některých případech ji lze velmi snadno opravit.

  • Vniknutí vlhkosti.
  • Pády a nárazy.
  • Nekvalitní opravy a příslušenství. Často (ale ne vždy!) Jde o výměnu displeje.
  • Nevysvětlitelné jsou případy, kdy lidé říkají: „S iPhonem jsem nic neudělal, ale přestal vibrovat.“.

Zaklepejte na zadní kryt kolem vibračního motoru. Myslím to vážně. Sám bych nikdy nevěřil, že to funguje, kdybych takové „opravy“ nepozoroval na vlastní oči. Pravděpodobně nejrychlejší řešení problémů, jaké jsem kdy viděl.

Klepání by samozřejmě mělo být jemné. házení iPhonem proti zdi se nedoporučuje. To samozřejmě pomáhá pouze v případě, že se vibrační motory skutečně „zaseknou“ a přestanou samy pracovat.

Pokud to nepomůže, budete muset zařízení rozebrat, zkontrolovat připojení vibračního motoru a zjistit, co brání jeho chrastění.

Jak oživit zaseknuté tlačítko Domů za dvě minuty

Přidat do záložek

Iphony zakoupené před více než 200 dny v určitém okamžiku začnou mít zaseknuté tlačítko Domů. Ne všechny stroje to samozřejmě dělají, ale ten můj měl smůlu. Buď tuk na kontaktech zasahoval do proudu, nebo bývalá vlhkost uvnitř pouzdra je zodpovědná za nedostatek známek života, ale nejdůležitější tlačítko telefonu již nereaguje na stisknutí.

Lze ji oživit. Zde vám může pomoci kapalina WD-40, která je k dostání v každém železářství.

WD-40 je americká společnost a ochranná známka slavného aerosolového výrobku, který vyvinul Norman Larsen v roce 1953 pro společnost Rocket Chemical Company, San Diego, Kalifornie. Výrobek byl původně vyvinut pro průmyslové uživatele jako vodoodpudivý prostředek, který zabraňuje korozi. Později se zjistilo, že má také mnoho možností pro domácí použití.

Přesné složení výrobku je stále přísně střeženým obchodním tajemstvím. Výrobek není patentován, aby se zabránilo prozrazení výrobní technologie Wikipedia

Vezměte iPhone, postříkejte tlačítko Home přípravkem WD-40, několikrát stiskněte přes hadřík, pak postříkejte a znovu stiskněte. Tlačítko se po dvou minutách oživí. Níže je speciálně nahrané video, tip jsem dostal od tipéra na Lifehackeru.

Co byste si měli zapamatovat: 1. Nedovolte, aby se WD-40 dostal do kontaktu se sliznicemi;

Ujistěte se, že znáte rizika, protože na internetu se názory na vliv WD-40 na elektroniku různí. Někteří říkají, že o nic nejde. Odpůrci naopak důrazně nedoporučují stříkat kapalinou jakékoli obvody, protože „WD-40“ přitahuje vlhkost z atmosféry a usnadňuje ještě větší oxidaci kontaktů.

Telefon je dobré otřít vlhkým hadříkem, aby se odstranily mastné nánosy WD-40.

Neměl jsem jinou možnost, protože byl večer a do servisu to bylo příliš daleko a já potřeboval funkční telefon. Čas ukáže, kdo má pravdu. Za čtrnáct dní napíšu, jak můj telefon funguje.

Díky za tip, ToyoDjUa.

Aktualizace od DENgerous: Někdy pomáhá kalibrace.

Spuštění libovolné nativní aplikace pro iPhone: Poznámkový blok, Počasí, Safari. 2. Podržte stisknuté tlačítko napájení, dokud se nahoře neobjeví červený řádek Slide to Power Off. 3. Uvolněte napájení a stiskněte a podržte tlačítko Domů, dokud lišta nezmizí a aplikace se nezavře.

Aktualizace 19.03.2012 Tlačítko funguje.

Aktualizace 09.05.2012 Tlačítko funguje.

Aktualizace 05.07.2012 Tlačítko funguje.

Záložka

U iPhonů, které byly zakoupeny před více než 200 dny, se tlačítko Domů může v určitém okamžiku zaseknout. Samozřejmě ne všechny stroje, ale ten můj měl smůlu. Buď tuk na kontaktech bránil průtoku proudu, nebo bývalá vlhkost uvnitř pouzdra způsobovala nedostatek známek života, ale nejdůležitější tlačítko na telefonu přestalo reagovat na stisky. Lze jej resetovat.

Co můžete udělat bez opravy?

Jako dočasné řešení můžete použít jednu z funkcí systému iOS, AssistiveTouch. Virtuální tlačítko na obrazovce smartphonu, kterému můžete přiřadit více akcí najednou.

Pro aktivaci přejděte do Nastavení. Základní. Univerzální přístup. AssistiveTouch a aktivujte hlavní přepínač.

Níže můžete nastavit akci tlačítka na jedno nebo dvojité kliknutí, dlouhé stisknutí nebo 3D-Touch. Kromě toho se některé možnosti mohou nacházet v nabídce, která se zobrazí po stisknutí tlačítka.

Tak se na chvíli obejdete bez rozbitého tlačítka Home.

Záložka

Základní metody 5 pro opravu baterky iPhone nefunguje

Řešení problémů s baterkou iPhone nemusí být tak složité, jak si myslíte. V této fázi mohou pomoci některé jednoduché provozní postupy. Zde jsou pro vaši informaci uvedeny konkrétní metody.

Vypnutí aplikace fotoaparátu

Krok 1. Dvakrát rychle stiskněte tlačítko Domů a přejetím nahoru zavřete aplikaci fotoaparátu.

Krok 2. Znovu spusťte aplikaci fotoaparátu a zkontrolujte, zda svítilna na iPhonu funguje. Můžete zakázat všechny související aplikace, abyste se ujistili, že se nejedná o softwarový problém.

Tvrdý reset iPhone

Stiskněte a podržte tlačítko spánku/probuzení, dokud se nezobrazí logo Apple.

Krok 2. Uživatelé iPhonu 7 mají k dispozici různá tlačítka. Stiskněte tlačítko Domů a tlačítko pro snížení hlasitosti. A pro uživatele iPhone 8/X: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti, poté stiskněte a rychle uvolněte tlačítko snížení hlasitosti a nakonec stiskněte a podržte tlačítko napájení.

Tato metoda se zdá být jednoduchým, ale opravdu účinným způsobem, jak vyřešit problémy s iPhonem, včetně nefunkční svítilny na iPhonu.

Obnovení iPhonu z iCloudu

Přejděte na „Nastavení“ „Obecné“ „Obnovit“ a vyberte „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Po vymazání obsahu iPhonu můžete obnovit iPhone na předchozí verzi s baterkou.

A pak můžete restartovat iPhone, můžete najít obrazovku „Hello“ a zkontrolovat, zda svítilna iPhone nyní funguje. Změní váš iPhone na zcela nový.

Stiskněte tlačítko „Obnovit ze zálohy iCloud“ a můžete vybrat soubor zálohy iCloud. A pak můžete obnovit iPhone ze zálohy iCloud a vyřešit problém s nefunkční svítilnou iPhone.

Oprava iPhonu z iTunes

Samozřejmě můžete také obnovit iPhone ze zálohy iTunes a vyřešit tak problém s baterkou iPhone. Před obnovením se doporučuje zálohovat iPhone v iTunes.

Krok 1. Připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB a počítač automaticky spustí iTunes.

Pokud potřebujete iPhone nejprve zálohovat, můžete kliknout na „Zálohovat nyní“. Můžete také kliknout na „Obnovit zálohu“ a obnovit iPhone ze zálohy iTunes.

Krok 3. Poté můžete vybrat soubor zálohy iTunes, abyste se zbavili problému s baterkou iPhone.

Aktualizace na nejnovější verzi iOS

Aktualizace softwaru na nejnovější verzi může vyřešit problémy s baterkou iPhone. Před aktualizací iPhonu se ujistěte, že je zařízení plně nabité a připojené k síti Wi-Fi.

Přejděte na „Nastavení“ „Obecné“ „Aktualizace softwaru“ a zkontrolujte, zda je pro operační systém k dispozici aktualizace.

Pokud je k dispozici aktualizace softwaru, klepněte na tlačítko „Aktualizovat nyní“ a aktualizujte verzi systému iOS.

Když jste vyřešili problém s iPhonem, baterka nebude fungovat, měli byste přenést některé důležité soubory, které nebyly zálohovány. Apeaksoft Transfer iPhone by měl být doporučenou alternativou k iTunes pro přenos dat do iPhonu, iPadu, iPodu a dalších zařízení se systémem iOS.

Snadná synchronizace zpráv, kontaktů, fotografií, hudby, dat aplikací a dalších dat z iPhonu nebo jiných zařízení se systémem iOS.

Flexibilní přenos souborů z iPhonu do počítače nebo z iPhonu do iPhonu. Navíc můžete synchronizovat zprávy přímo do počítače.

Bez omezení iTunes, že během synchronizace dojde ke smazání dat, můžete pomocí tohoto nástroje zkopírovat všechny soubory, zabránit chybám iTunes, okamžitě procházet soubory.

Jak zapnout zařízení, když nefunguje tlačítko napájení

Pokud tlačítko napájení na iPhonu 8 nefunguje a zařízení je vypnuté, můžete to před odstraněním problému opravit. Vzhledem k tomu, že při ztrátě napájení baterie dojde k automatickému vypnutí, měli byste nejprve připojit nabíječku a počkat asi 20 minut. Zvláštní funkcí iPhonu je, že se automaticky zapne po připojení nabíječky. stačí počkat, až se aktivuje obrazovka, a zaškrtnout požadovaná políčka.

Možné příčiny

Iphone 8 má minimální počet fyzických tlačítek. Klávesa „Power“ slouží nejen k zapnutí a vypnutí zařízení, ale také k aktivaci zámku obrazovky, přepínání režimů, restartování. Existuje několik možných příčin nefunkčnosti tlačítka:

Nesnažte se na tlačítko tlačit více, když přestalo fungovat. problém se tím může jen zhoršit.

Jak ji opravit

Začněte vypnutím a zapnutím iPhonu. restartování pomáhá vyřešit většinu softwarových poruch.

Pokud se po „Restartování“ funkce tlačítka neobnoví, prohlédněte telefon, zda není viditelné mechanické poškození, možná je tlačítko pod úrovní bočního panelu. Pokud jsou takové jevy zjištěny, měli byste smartphone rozebrat a obnovit správnou strukturu. Vždy zkontrolujte, zda kabel funguje správně. možná bude nutné jej vyměnit.

Proč se tlačítko Home na iPhonu 7 nepovedlo

Přidat do záložek

Jednou z hlavních novinek iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus je dotyková klávesa Home.

tlačítko, iphonu, nefunguje

Podělím se o své pocity ohledně tlačítka a vysvětlím, proč není ničím výjimečné a je stále „surovým“ řešením.

Hlavním důvodem, proč iPhone 7 tento klíč zatím nepotřebuje, jsou závady Taptic Engine.

A to by bylo v pořádku, kdyby společnost Apple nový klíč správně implementovala. Po třech týdnech používání jsem dospěl k závěru, že algoritmy odposlechu nejsou zcela propracované.

Ios 10 má mnohem méně chyb než minulé verze systému. Ale stále tam jsou a po třech týdnech používání iPhonu 7 mohu s jistotou prohlásit: dotyková klávesa Home je nejzávažnější chyba, kterou Apple mohl ve své vlajkové lodi dopustit.

Přestože společnost Apple naučila vlajkové lodě detekovat zlomení klávesy Home, nepohodlí při jejím používání stále přetrvává.

Nerving faktor byl „zpoždění“ dotykového tlačítka.

Od té doby, co vlastním sedmičku, se mi občas stává, že kliknutí ovládacího prvku odmítne fungovat. Taptic Engine nefunguje, kliknutí nereagují a vy zcela ztrácíte kontrolu nad telefonem. Chcete se vrátit na domovskou obrazovku? Budeš v pořádku!

Navzdory výhodám dotykového domovského tlačítka má tato „šňůrka“ přednost před ovládacími schématy smartphonu.

Co tedy dělat ? Našel jsem dvě řešení tohoto problému:

Pokud zamrzne, restartujte smartphone. V opačném případě není možné vrátit Domov zpět k životu.

A pokud máte naléhavou záležitost, doporučuji vstoupit do nabídky multitaskingu: stačí stisknout a silně zatáhnout za levý okraj obrazovky. Tam můžete tlačítko programově resetovat: přejděte na obrazovku Nastavení a aktivujte funkci Assistive Touch přímo na obrazovce Nastavení.

U nové vlajkové lodi společnosti Apple dochází k častým systémovým mikroblokům, které způsobují opakované spouštění Taptic Engine. Díky tomu máte pocit, jako byste se vibračního masážního přístroje dotýkali prstem.

Chcete-li nahradit hardwarovou klávesu domů klávesou Apple citlivou na dotyk, stálo by za to ji upravit, aby se předešlo problémům se zasekáváním. Vážně narušuje bezproblémovou správu smartphonu.

Záložka

| Denial of responsibility | Contacts |RSS