Trh Play nefunguje v zařízení Huawei

Jak nastavit čas v telefonu Huawei Honor Play

Každý chytrý telefon je multifunkční zařízení, které slouží mimo jiné k nastavení času. Majitel zařízení může hodiny vidět na ploše, zamykací obrazovce a na stavovém řádku. Uvedené hodnoty se však mohou lišit od správných, v takovém případě budete muset čas na zařízení Huawei Honor Play nastavit sami.

Čas v zařízení Huawei Honor Play můžete změnit pomocí nabídky nastavení. Parametry data a času jsou základní, takže podle pokynů snadno najdete správnou položku nabídky:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte na „Doplňky“ a poté na „Datum a čas“.

Kromě toho může být v závislosti na verzi systému Android v telefonu Huawei Honor Play předinstalována aplikace „Hodiny“. Stejně jako nastavení zařízení je skvělá pro změnu nastavení data a času:

 • Spusťte aplikaci „Hodiny“.
 • Klepněte na tlačítko se třemi tečkami.
 • Otevřete kartu „Nastavení data a času“.
 • Registrace nových nastavení.

Hodnoty zadané uživatelem se automaticky uloží a není třeba je potvrzovat. Nová nastavení se zobrazují na stavovém řádku a jinde v hodinách.

Pokročilé nastavení data a času

Kromě okamžitého nastavení data a času můžete měnit i další nastavení, která nepřímo ovlivňují funkci. To zahrnuje formát data a času a výběr časového pásma. Hlavním parametrem, kterému je třeba věnovat pozornost, je však automatické časování. Aktivací této možnosti se vyhnete problémům s vypnutými hodinami a údaje budou vždy aktuální.

Zároveň jsou známy případy, kdy se po přepnutí posuvníku „síťového času“ začnou hodiny zpožďovat o několik hodin. Tato situace je způsobena nesprávně nastaveným časovým pásmem nebo poruchou operačního systému. Problém vyřešíte tak, že si sami nastavíte čas podle pokynů uvedených v předchozím odstavci.

Nefunkční trh Play: 100% řešení

Nefunkční obchod Google Play je jedním z nejčastějších problémů na zařízeních se systémem Android, a to jak na levných smartphonech, tak na vlajkových lodích. Co je příčinou problému a jak jej odstranit, si povíme níže.

#6 Přeinstalování služby Play Market

Vzhledem k tomu, že služba Play Market je systémová aplikace, nemůžeme ji jednoduše odinstalovat. Existuje však možnost odebrat jeho aktualizace.

Ve Správci aplikací najděte položku Play Market jako v předchozím postupu a stiskněte tlačítko „Odebrat aktualizace“. Pokud takové tlačítko není k dispozici, vyberte možnost „Zakázat“ (po odstranění aktualizací ji nezapomeňte znovu zapnout)

play, nefunguje, zařízení, huawei

Obnovení nastavení aplikace „Služby Google Play

Také odpověď na otázku „Play Market nefunguje, co dělat??“ může být obnovení služeb Google Play.

Pro provedení této operace je třeba provést následující kroky:

 • Přejděte do nabídky „Nastavení“;
 • Otevřete sekci „Aplikace“ nebo „Správce aplikací“;
 • Vyberte „Služby Google Play„;
 • Otevřete nabídku aplikace kliknutím na ni a klikněte na „vymazat mezipaměť“.

Jak nainstalovat Play Market na Huawei obejitím nejnovějších sankcí

Pokud nemůžete nainstalovat Play Market kvůli nějakým sankcím, použijte VPN. Stáhněte si speciální program a v nastavení nastavte jinou zemi, poté nainstalujte i samotný GP.

Mila Artyukhova (Počet napsaných článků: 71)

Technický autor. Vydává texty na různá témata a seznamuje majitele hardwaru s problémy. Samokontrola chytrých telefonů z první ruky. Zobrazit všechny příspěvky autora →

play, nefunguje, zařízení, huawei

Google Play na Huawei přestal fungovat: důvody

Každý digitální systém má svůj vlastní mechanismus fungování, pokud něco v tomto mechanismu selže, celý systém nefunguje. Toto pravidlo je základem každé systémové nadstavby telefonu, tabletu nebo počítače. Abyste mohli problém rychle odstranit, musíte přesně určit jeho zdroj. Huawei a Honor mají za těchto okolností problémy s Google Play:

play, nefunguje, zařízení, huawei
 • Zastaralá verze obchodu;
 • Přerušení provozu smartphonu;
 • Žádné připojení k síti;
 • Nastavení data a času v zařízení není synchronizováno.

Google Play přestal fungovat na Huawei: důvody

Používáte svůj smartphone po celou dobu a později narazíte na problémy s připojením a Google Play na Huawei nefunguje? Nelekejte se, tato situace není nepřekonatelná. Navrhujeme pochopit hlavní příčiny selhání, abyste se s nimi v budoucnu nemuseli potýkat. Hlavní důvody, proč Google Play nemusí fungovat

 • Nedostatek neustálých aktualizací. Obchod Play, stejně jako jakýkoli jiný software, vyžaduje pravidelné aktualizace. Tento proces probíhá ve většině případů sám a je naprogramován v telefonu. Někteří uživatelé však záměrně vypínají funkci automatické aktualizace, aby nezaplnili paměť. Neuvědomujeme si, že čím starší je verze nástroje, tím hůře funguje;
 • Selhání telefonu. Systém chytrého telefonu nemusí být schopen zvládnout zátěž aplikace. V takovém případě se určitě objeví chybový kód;
 • Žádné připojení k internetu. Funguje pouze při zapnutém internetu;
 • Selhání interního data a času u modelu Huawei.

Huawei ztratí zákazníky?

Gairat je přesvědčen, že čínská společnost ztratí zákazníky, protože uživatelé si vybírají chytré telefony, kde by mohli rychle a pohodlně získat spojení s přáteli a přístup k obsahu.

„Spotřebitelský trh bohužel do pozice společnosti Huawei nevstoupí. Kromě toho je třeba poznamenat, že společnost Google sama nedávno vydala novou vlajkovou loď Pixel, smartphone s operačním systémem Android z produktové řady Google. Pravděpodobně na pozadí problémů společnosti Huawei její prodeje porostou,“ řekl.

Podle Filatova se společnost Huawei nyní vydala nejjednodušší a nejlogičtější cestou, tj. Vyvinula svůj obchod s aplikacemi AppGallery. V současné době je k dispozici obrovské množství aplikací. Přítomny jsou také hlavní sociální sítě.

„Pro sledování YouTube existují alternativní klienti, které Google sám nezakazuje, tj. Používají otevřenou IP adresu YouTube a vše funguje. Pokud jde o ztráty na straně ruského uživatele, jde jen o specifické služby Google. Patří sem hudba, dokumenty atd. Celkově vzato, pro průměrného spotřebitele není zásadní rozdíl, protože aplikace obchod je naplněn dostatečnou sadu softwaru, „- řekl blogger.

Dodal, že společnost Huawei nyní velmi aktivně zapojuje vývojáře do zlepšování svého obchodu. Potenciál AppGallery je vzhledem k rychlosti jejího vývoje obrovský, řekl Filatov.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS