TV LG nehraje video v prohlížeči. Jak aktualizovat YouTube na Smart-TV?

Proč chytrý televize visí na televizoru LG

LG je jedním z vůdců mezinárodního trhu při výrobě domácích spotřebičů. LG TV se osvědčily od kupujících jako spolehlivých s širokou funkčností a pohodlnou kontrolou.

LG LG LIG jsou prezentovány různé modely pro každý vkus, včetně OLED televizorů, Nanocell-TV, UHD (4K), stejně jako LED / LCD televizory. Samostatně, stojí za zmínku Ultrablass LG TV s úhlopříčkou více než 75 “. Také všechny moderní televizory LG jsou vydávány s podporou možnosti Smart TV, která dává majitelům příležitost nejen sledovat digitální a kabelovou televizi, ale také stahovat obsah z internetu.

LG byl jeden z prvního implementace funkce Smart TV při úsvitu vzhledu „Smart Television“. Od té doby se funkce neustále rozšiřuje a v práci se eliminuje drobné nedostatky, takže LG Smart TV televize jsou zaslouženě považovány za jeden z nejspolehlivějších na trhu.

Nicméně se může stát, že chytrý televize na televizoru začíná zavěsit a pracovat nesprávně. Nejčastěji se nebojí, důvod lze odstranit vlastními rukama. Smart TVS. inteligentní technika a důvody, proč začínají pracovat pomaleji nebo s rušením, může být hodně: jak vnější, tak vnitřní. Budeme analyzovat nejčastější!

Hlavní důvody, proč chytrý televize visí na LG TV:

 • Problém s vysíláním televizních kanálů. Stojí za to věnovat pozornost anténě.
 • SMART TVTOROSIT. Slabé připojení k internetu. Zkontrolujte, zda je televizor správně připojen k internetu přes kabel Wi-Fi nebo LAN. Jak připojit televizor LG na internet, přečtěte si více tady.

Zkontrolujte rychlost internetu může být přímo v prohlížeči televizoru v některém ze specializovaných stránek (například Speedtest.NET nebo SPEEDTEST.ORG)

 • Chytré televizní brzdy nebo restartování. Zastaralý firmware. Jak aktualizovat firmware televizoru LG, přečtěte si více tady. Také důvod může být v nedostatku paměti.
 • Neplatný připojení televize.
 • TV nereaguje na dálkové ovládání. V tomto případě mohou být důvody poněkud poněkud. Pokud jste si zakoupili nový dálkový ovladač, pak se musíte ujistit, že je to originální a vyhovuje vašemu LG Smart TV TV modelu. Pokud mluvíme o staré konzole, pak je problém trite může být v podávaných bateriích.

Co dělat, pokud Smart TV zpomaluje na televizoru LG: krok za krokem

Pokud je vaše LG Smart TV televize zavěšen, nejprve se musíte pokusit restartovat zařízení. Nejčastěji to pomůže vyřešit problém.

Pokud televizor nereaguje na příkazy konzoly, odpojte jej od napájení, který se utopil zástrčku ze zásuvky a znovu zapněte několik minut později.

DŮLEŽITÉ: Nezapínejte televizor do sítě nejméně 60 sekund po vypnutí, jinak nebude mít čas restartovat.

Přečtěte si více o tom, jak jinak můžete restartovat televizor LG, přečíst si tady.

Pokud tato metoda nepomůže, doporučuje se vymazat mezipaměť televizoru a odstranit nepoužité aplikace pro vyčištění paměti.

Jak čistit mezipaměť na LG Smart TV TV?

 • Otevřete nabídku a vyberte Prohlížeč.
 • Otevřete sekci „Nastavení“.
 • Vyhledejte řetězec „Clear Cache“.
 • Potvrďte akci kliknutím na tlačítko OK.

Další způsob, jak se vypořádat, proč chytrý televize visí na LG TV. Nastavení televizoru zpět do továrny. K tomuto případě odborníci poradí se uchýlit pouze v případech, kdy čištění rebootu a vyrovnávací paměti.

V tomto případě budou ztracena všechna uložená data, včetně nastavení kanálu. Budete muset jít do nastavení televizoru, vyberte možnost „Resetovat“, po které zavádějí kód PIN.

Pokud žádný ze způsobů nepomohl, důrazně doporučujeme, abyste se uchýlili k pomoci programům a aplikacím třetích stran z internetu a okamžitě kontaktujte oficiální servisní centrum LG. To minimalizuje rizika poruch a také pomáhá udržet tovární záruku, pokud to funguje.

Jak aktualizovat prohlížeč na LG TV

Všechny moderní modely LG TV jsou vybaveny inteligentní televizními prvky. to znamená, že navíc k prohlížení běžných televizních kanálů dávají majitelům schopnost zobrazit obsah z internetu, a také mít širokou škálu multimediálních schopností, například poskytnout přístup na hudební a herní služby a také formulář doporučení založená na vlastních preferencích.

Samostatné plus LG Smart TV je považována za pohodlné a intuitivní vyhledávání, díky čemu je vždy snadné najít potřebné informace, když to může být potřeba.

To vše bylo možné díky tomu, že LG Smart TV televizory pracují na operačním systému WEBOS navržen speciálně pro chytré televizory. OS se může pochlubit pohodlnými menu, multitaskingovým režimem, přístupem k téměř všem zábavným řezacím plošinám a aplikacím, kde si můžete stáhnout programy a hry.

Většina Funkce LG Smart TV televize přímo souvisí s přístupem k internetu a je možné díky WebOS. Aby byl televizor pracovat bez přerušení a „závady“, software (tj. Vestavěný webový prohlížeč Intrasystem musí být aktualizován včas.

LG neustále pracuje na zlepšování softwaru, zavádí nové možnosti a eliminuje vznikající malé chyby, takže aktualizace operačního systému pravidelně vycházejí. Aktualizace mohou provádět změny aplikací a programových souborů tak, aby se staly nekompatibilní s verzí prohlížeče nainstalovaného na televizoru LG, zejména pokud majitele neaktualizoval prohlížeč na dlouhou dobu.

Jaké problémy mohou nastat, pokud neaktualizujete prohlížeč na televizoru LG Smart TV?

 • Zvyšuje stránku ke stažení a odezvě a nainstalované aplikace.
 • Selhání v programu Adobe Flash Player, který je zodpovědný za zobrazení videa a obrázků z Internetu.
 • Blokování IP adres různých míst. To se může stát v důsledku poruch v databázi „černého seznamu škodlivých zdrojů“.

Proto je důležité aktualizovat prohlížeč včas včas na vašem LG Smart TV TV. Můžete to udělat několika způsoby.

Prohlížeč televizoru můžete aktualizovat automaticky, pokud je připojen k Internetu, bezdrátově pomocí Wi-Fi a přes kabel Ethernet.

 • Stiskněte tlačítko Nastavení na dálkovém ovladači televizoru.
 • V nabídce Nastavení televizoru se otevře, vyhledejte sekci „Podpora“ a v ní „UPDATE“.
 • Na obrazovce televizoru LG se zobrazí vyskakovací okno s informacemi o verzi firmwaru zařízení. Klikněte na tlačítko „Zkontrolovat aktualizace“.
 • Pokud se v vyskakovacím okně zobrazí informace o dostupné aktualizaci softwaru, klikněte na tlačítko „Update“.
 • Aktualizace bude instalována automaticky. Nevypínejte televizor, dokud nebude proces dokončen, jinak ztratíte data.

V případě, že váš televizor není připojen k Internetu, můžete prohlížeč aktualizovat ručně. Dříve je třeba stáhnout novou verzi softwaru, který je vhodný pro model televizoru na externí médium (USB flash disk nebo externí pevný disk). Je nutné udělat na oficiálních LG webových stránkách v sekci „Software a ovladače“.

Aby bylo možné zjistit, co přesně je stažena aktualizace prohlížeče, zjistěte přesně, jaký model je vaše LG TV. Udělej to snadné a nebere moc času.

 • V hlavní nabídce nastavení televizoru naleznete v části „Informace o produktu / službě“. V nabídce, která se otevře, uvidíte informace, které máte zájem o: model a sérii televizoru, stejně jako verze softwaru nainstalovaného.
 • V části „Software a ovladače“ na webové stránce LG zadejte číselné a písmeno symboly v řádku „Model“, odpovídající modelům televizoru.
 • V menu Otevření na obrazovce naleznete v sekci „podle a firmwaru“, otevřete jej a klikněte na tlačítko „Stáhnout“.
 • Vytvořte složku na jednotce Flash nebo Externí disk a podporujte jej LG_DTV.
 • Stáhněte si aktualizaci do této složky a připojte externí médium k televizoru LG.
 • Přítomnost aktualizace prohlížeče bude rozpoznána automaticky, po které bude nainstalovat novou verzi.

Mohu instalovat na televizor LG Smart TV Prohlížeč třetí strany?

Na televizoru LG Smart TV můžete samostatně nainstalovat téměř libovolný prohlížeč: Opera, Chrome, Mozilla. Ale v tomto případě je třeba ji aktualizovat ručně. Může být také nutná další aktualizace některých komponentů, například Adobe Flash Player.

Problémy, které mohou vzniknout po aktualizaci prohlížeče v televizoru LG Smart TV?

Ve vzácných případech po aktualizaci prohlížeče na televizoru začne pracovat nesprávně. V převážné většině případů se to děje, když byl prohlížeč aktualizován ručně a nebyl správně nainstalován nebo nakonfigurován.

Sledujeme filmy online na LG Smart TV TV

Chcete-li zobrazit obsah videa, existují speciální přednastavené aplikace. Ve které jdeme, vyberte film, který potřebujete, série, televizní pořady, klip a podívejte se na něj v režimu online.

Teď ukážu, jak tyto aplikace spustit a co tam jsou. Ale předtím bych chtěl psát o skutečnosti, že tyto aplikace nejsou všechny filmy a další obsah, zdarma. Ve většině případů budete muset provést placené předplatné. Ale byl jsem spáchán bezplatně hodně filmů na stejném Megogo (jejich aplikace je také v LG Smart TV, dokonce dva).

Chcete-li spustit tyto aplikace, nejprve přejděte do režimu Smart TV. To lze provést speciálním tlačítkem na dálkovém ovladači.

Na kartě Premium můžete spustit potřebné aplikace. Nebo vyberte dlaždici, na které je napsáno „více“ pro otevření celého seznamu aplikací.

Jak vidíte, existuje mnoho aplikací. Tam je Megago (MegoGo HD). O kterém jsem již napsal, Divan.TV, YouTube, Světová televize, Zoomby, TV bonus a další.

Například v Seee.Ua, tam je slušný počet hudebních videoklipů.

Systém je tedy: Spusťte požadovanou aplikaci, například stejný Megogo, vyberte sekci (pokud je). Série filmů a t. D., Spusťte správné video a podívejte se. Pokud je obsah videa zaplacen, a to samozřejmě viz odpovídající zprávu. A pokud chcete, můžete provést placené předplatné.

Myslím, že samotná myšlenka je srozumitelná. Díváme se prostřednictvím aplikací. Něco zdarma, pro něco, co potřebujete zaplatit. Nebo ne, je to již rozhodnout. Pokud často sledujete filmy, a chcete to udělat přímo z televize, můžete si koupit předplatné. Nejsou příliš drahé.

Jiné, podobné aplikace, lze nainstalovat z ukládání aplikací. Jak to udělat, napsal jsem v tomto článku https: // f1comp.RU / televize-Smart-TV / KAK-USTANAVLIVAT-PROGRAMMY-I-IGRY-NA-Telizor-LG-Smart-TV-LG-Smart-World-I-Game-World-Sozdaem-Uchetnuyu-Zapis-LG /. Snad existují aplikace, které jsou k dispozici více bezplatné mediální obsah. Já, upřímně řečeno, dokud jsem nainstaloval další aplikace. Zdá se mi, že je to předinstalováno dost.

Pokud se vám nelíbí výše uvedené, nelíbí se vám výše uvedené, nebo z nějakého důvodu to nehodí, nezapomeňte na možnost prohlížení filmů z počítače DLNA (dal jsem odkazy na pokyny na začátku tohoto článku). Můžete také vyhodit video na jednotce USB flash nebo externí pevný disk, připojit jej k televizoru a sledovat filmy.

Jak sledovat LG Smart TV filmy online

Hodnocení předtím, rád bych poznamenal, že v takových aplikacích často narazí na filmy s placeným sledováním. Pro takové věci se můžete přihlásit a sledovat je. Ale i bez placeného předplatného, ​​můžete bezpečně sledovat obrovské množství obsahu videa.

Chcete-li začít, musíte jít do menu Smart TV stisknutím příslušného tlačítka na dálkovém ovladači.

Kliknutím na tlačítko Premium a spustit okamžitě požadovanou aplikaci. A můžete spojku podél tlačítka „Still“, čímž se změní celý seznam všech aplikací.

Existuje poměrně málo zajímavých aplikací, ve kterých najdete videa, filmy a klipy pro každý vkus.

Podívejte se na.Ua, kde najdete spoustu hudebního videa a klipů.

Tak, jak sledovat online video. Chcete-li to provést aplikaci, spusťte ji. Pokud je-li menu s různými kategoriemi (televizní pořady, karikatury, filmy), zvolte požadovaný, spusťte vybraný film a uvidíte klidně. Všechny jednoduché!

Jak jsem uvedl výše, některé video lze zaplaceno. V tomto případě uvidíte zprávu, která o tom varuje. Pokud si přejete, můžete zaplatit předplatné a sledovat i placený obsah.

Mimochodem o placených předplatných, pokud jste docela často prohlížení filmů, bude to ziskové koupit je. Nejsou příliš drahé. Ale není to nutné, protože existuje mnoho volného obsahu, který může stačit.

Můžete nainstalovat další nové aplikace z ukládání aplikací. To může významně rozšířit výběr toho, co vidět. Ačkoli zkušenosti ukázaly, že i standardní aplikace jsou dostačující s hlavou.

YouTube nefunguje na televizoru LG: Příčiny, možnosti řešení

Pokud se rozhodnete sledovat video na televizoru s Smart TV, pak s největší pravděpodobností používejte aplikaci YouTube. Aplikace YouTube je jedním z nejoblíbenějších na světě, s tuny zajímavého obsahu. Aplikace této služby je multiplatform a k dispozici nejen pro televizory, ale také pro tablety a smartphony. Stává se, že úloha aplikace je přerušena a někdy je možné dokončit YouTube ze seznamu aplikací. Může existovat daný problém z jakéhokoli výrobce Smart TV. Zvažte, proč YouTube nefunguje na televizoru LG.

Dáme seznam možných možností pro nestabilní YouTube a poskytneme krok za krokem pokyny, co dělat, že aplikace aplikace se zlepšila:

 • Při otevření aplikace YouTube se zobrazí nápis, že aplikace již není podporována.
 • YouTube na televizoru LG zmizel ze seznamu aplikací.
 • K dispozici je ikona aplikace, ale YouTube není aktualizována nebo není načtena.
 • Hodí YouTube a zkreslte obrázek (například se objeví čtverce).
 • Aplikace se otevře, ale ne hrál video.
 • Dává síťovou chybu a na televizní obrazovce se zobrazí příslušný nápis.
 • Hodí se z aplikace při sledování obsahu videa.

Toto není celý seznam možných problémů, proč YouTube nefunguje na televizoru LG, ale existují univerzální metody obnovit správný provoz aplikace. Zvažte v příkladech televizorů vydaných do roku 2012 inclusive a od roku 2013.

Tolik know, Youtube patří společnosti Google. A v roce 2017 Google oznámil, že vstoupí do nové verze aplikace Utuba. V této souvislosti, na všech televizorech vydaných před rokem 2012, stará aplikace přestala fungovat. A když otevřete YouTube, nápis se zdál, že aplikace již není podporována. Stáhněte si novou oficiální verzi služby YouTube a instalovat na zastaralé televizi nebude fungovat. Problém však může být vyřešen:

 • Nákup nové televize. To zvýší obraz kvality obrazu. Protože moderní zařízení podporují video zobrazení ve formátu 4K.
 • Koupit inteligentní konzoli. To je více fiskální volba. Konzolu můžete připojit k zastaralému inteligmu televizoru a obvyklé televizi.
 • Duplikace obrazovky ze smartphonu do televizoru. Duplikace je možná dvěma způsoby. Buď pomocí Wi-Fi a Miracast technologie, ale vyžaduje oba zařízení pro podporu bezdrátového přenosu dat. Buď pomocí kabelu HDMI.
 • Zobrazení YouTube přes prohlížeč. Ale ne všechny televizory v současné situaci budou i nadále sledovat YouTube prostřednictvím prohlížeče, s největší pravděpodobností bude také k dispozici.

Pokud je uvolněna televizor LG 2013 a pozdější vydání, musí pracovat YouTube. Ale v těchto verzích televizorů se můžete setkat se situací, kdy ikona YouTube zmizí po uplynutí aktualizace softwaru. Pokud jste se setkali s podobnou situací, pak musíte provést následující kroky:

 • Na dálkovém ovladači LG klepněte na tlačítko „Home“ (obrázek domu).
 • Na vyskakovacím panelu, který se zobrazí, vyhledejte v seznamu aplikací a otevřete „LG Content Store“.
 • Obvykle je YouTube okamžitě na počáteční stránce v populární sekci aplikací. Pokud tam není, pak ve vyhledávači (umístěném v pravém horním rohu) zadejte „YouTube„.
 • Klikněte na ikonu „YouTube“ a pak na tlačítko Instalovat.
 • Počkejte na úplné stažení aplikace a její instalace, po stisknutí tlačítka „SET“ se změní na tlačítko „Spustit“.
 • Po kliknutí na tlačítko „Start“ se spustí YouTube a samotná ikona se zobrazí na konci seznamu hlavního menu.

Pokud jste se narazili na situaci, kdy YouTube nezavede, zavěsí nebo nehraje video, zkuste vypnout televizor LG a vypnout jej od zdroje napájení po dobu 10-20 minut. Je velmi důležité vydržet zadaný časový interval pro vyčištění mezipaměti systému. Tato metoda pomáhá odstranit a náhodné selhání operačního systému. Po tom, Youtube musí vydělat správně.

Stává se, že Depling LG Televize nepomůže, pak byste se měli ujistit, že televizor je připojen k síti a internet je důsledně. Chcete-li zkontrolovat, doporučujeme otevřít prohlížeč a stáhnout libovolnou stránku. Pokud se zobrazí zpráva, že neexistuje žádné připojení, zkuste vypnout kabel LAN a znovu jej připojit. Buď restartujte Wi-Fi router a znovu připojte výběrem požadované sítě a zadáním správného hesla. Pokud je spuštěn web, pak problém není ve spojení.

Pokuste se zkontrolovat, zda jsou nastaveny parametry datového data, času a časového pásma. Pokud ne, je nutné opravit, protože to může být také jeden z důvodů nesprávného provozu aplikací YouTube. Nastavení automatického nastavení data a času.

Dalším způsobem, jak obnovit práci je aktualizace televizoru LG. Pokud neexistuje automatická aktualizace, nastavení aktualizace se bude konat podle následujícího algoritmu:

 • Otevřete sekci „Nastavení“.
 • Další, pododdíl „generál“.
 • Další „TV informace“.
 • Spusťte automatické vyhledávání aktualizace.
 • Stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi firmwaru.

Na modelu televizoru najdete nejnovější verzi aktualizace na oficiálních stránkách LG, stáhnout na kartě Flash a nainstalovat na televizor pomocí portu USB.

Někdy na televizoru LG při startu YouTube můžete narazit nápis, který „se nepodařilo najít server DNS“. V tomto případě se doporučuje zadat DNS ručně:

 • Přejděte do části „Nastavení“ v televizoru LG.
 • Dále vyberte sekci „Síť“.
 • Jděte do menu „Připojit k wi-fi“.
 • Vyberte řetězec „Pokročilá nastavení“.
 • Klikněte na tlačítko „Upravit“.
 • Odstraňte políčko z bodu „automaticky“.
 • V řetězci „DNS“ „8.osm.osm.osm“.
 • Klikněte na tlačítko Připojení.

Po těchto akcích bude aplikace JTUB obnovena. Pokud nic z výše uvedeného pomáhá, můžete se pokusit přeinstalovat samotnou aplikaci:

 • Na dálkovém ovladači LG klepněte na tlačítko „Home“ (obrázek domu).
 • Ve vyskakovacím panelu naleznete v seznamu aplikací YouTube.
 • Myš na ikonu a stiskněte a podržte tlačítko OK. Ikona by se měla objevit kříž. V dřívějších verzích webosu musíte stisknout šipku nahoru na dálkovém ovladači.
 • Klepněte na kříž a v okně Potvrdit použití.
 • Otevřete „LG Content Store“ a stáhněte aplikaci YouTube znovu podle schématu, který dříve popsal.

Proč se zobrazí chyba o nedostatku paměti na televizorech LG?

Reakce na komentáře jsem napsal, že k zobrazení filmu nebo poslechu hudby online, tento velmi film by měl být načten do televizoru. Tato paměť je pak vymazána.

Na televizoru prostě není dostatek paměti, která je zvýrazněna prohlížečem, takže se zobrazí chyba, která je vyplněna paměť a pokračování přehrávání není možné. Kromě toho chyba se nezobrazí okamžitě. Což znamená, že když je dostatek paměti, všechno funguje.

Rozhodl jsem se napsat na podporu LG a objasnit tuto otázku.

Jak vidíte, mé odhady byly potvrzeny. TV má určitá omezení.

Smazat řešení aplikací a znovu nainstalovat

[ADAKA-AD Existuje možnost odstranit aplikaci tak, že po restartování televizoru systém automaticky stáhl novou verzi. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“. „Aplikace“ (v závislosti na modelu se cesta může lišit)

Najít YouTube tam a zkuste odstranění:

Tímto způsobem existují dva minusy: může být nutné odstranit systémovou aplikaci (a YouTube je přesně výchozí), druhá. verze aplikace lze nalézt daleko od čerstvého, ale alespoň to bude fungovat

nehraje, video, prohlížeči, aktualizovat, youtube
| Denial of responsibility | Contacts |RSS