Uložit video s YouTube na telefonu iPhone. Načítání souborů

Jak stáhnout video na iPhone C YouTube?

Nejoblíbenější video hosting YouTube umožňuje uživateli zobrazit videa, klipy a filmy. Jediná negativní je, že všechny položky na YouTube jsou k dispozici pouze v případě, že máte připojení k internetu. Existuje však několik způsobů, jak uložit video z YouTube na iPhone, které nejsou známy.

V této instrukci vám řekneme, jak používat počítač, SaveFromnet Service, Movava video studia a software iTunes Uložit video z YouTube na iPhone ve správném formátu.

Stáhněte si video na iPhone z

Chcete-li začít, podívejme se, jak stáhnout jakékoliv video z populární sociální sítě Internet segmentu. Existuje obrovský počet způsobů, jak to udělat, ale uvádíme jeden z nejjednodušších:

 • Zpočátku, pojďme nahrát aplikaci, která nám pomůže stáhnout libovolný klip z VK. To se nazývá „prohlížeč Aloha“ a zdarma k dispozici v Apple AppStore. Pokud je aplikace stažena spuštěním a v panelu Adresa, zadáme adresu URL sociální sítě. Přejděte na stránku s videem, který chceme stáhnout.
 • Dále musíme spustit přehrávání videa. Jakmile se obsah přehraje, se v pravém horním rohu okna zobrazí šipka, se kterou si můžeme stáhnout naše video z VK. Klikněte na ne.
 • Samotná zatížení se nevyskytuje ve standardním IOS filmu, ale ve vaší vlastní složce. Ke stažení můžete sledovat kliknutím na šipku, kterou jsme přidělili v níže uvedeném snímku.

Tato metoda umožňuje stáhnout video z sociální sítě V tuto chvíli nejsou k tomu žádné možnosti. Je spojen s blízkostí operačního systému IOS.

Jak stáhnout video z YouTube do „Film“ na iPhone pomocí služby YouTube

Po instalaci služby YouTube navštivte domovskou obrazovku a spusťte YouTube.

Otevřete video, které chcete stáhnout. Ihned pod ním uvidíte nové tlačítko Uložit (Uložit). Někdy může být volána ke stažení.

Klepněte na tlačítko Stáhnout (Uložit) a vyberte možnost Uložit (Uložit). V zobrazené nabídce vyberte požadované rozlišení.

Navštivte kartu Stahování pro zobrazení průběhu procesu stahování. Po zavádění videa si můžete kdykoliv zobrazit, dokonce i offline.

Chcete-li uložit stažené video v zařízení, stiskněte tři body vedle něj a vyberte možnost Uložit do fotoaparátu.

Po uložení videa bude k dispozici pro prohlížení v části „Film“ v části „Foto“.

Takže tímto způsobem si můžete stáhnout a uložit na iPhone všechny video s Youtube, jít kolem bez aplikací třetích stran. Nezapomeňte. po 7 dnech bude muset přeinstalovat YouTube. Pokud nemáte Apple Developer ID.

Čelil problému při pokusu o stažení videa? Napište nám v komentářích.

Použití prohlížeče Safari

To je nejjednodušší způsob. Nevyžaduje instalaci dalších aplikací, provést útěk, použijte iTunes nebo počítač a t.D. Pracuje však pouze na zařízení Apple s operačním systémem IOS 13 nebo více.

Chcete-li zjistit verzi iOS, otevřete „Nastavení“ a pak přejděte na „Základní“ „o tomto zařízení“. Informace, které potřebujete, budou uvedeny ve sloupci „Software verze“. Pokud je vaše gadget verze operačního systému starší. Doporučujeme aktualizovat IS 13 a vyšší.

Zkopírujte odkaz na video, které chcete stáhnout.

Chcete-li to provést, přejděte k aplikaci pro zobrazení videa z YouTube. Spusťte pravou válec. Pod videem klikněte na „Sdílet“.

V nabídce, která se otevře, vyberte možnost Kopírovat odkaz „.

Nyní je odkaz na video zkopírován do schránky (paměti) telefonu.

Spusťte vestavěný prohlížeč Safari. Otevřete jednu z následujících stránek v něm:

Na všech uvedených stránkách je princip práce stejný. Pomáhají stahovat video z internetu do počítače a dalších zařízení. Podívejme se, jak uložit video z YouTube na příklad služby Ybmate.com.

Vložte odkaz kopírování kopírování do speciálního pole na adrese Ybmate.com a klikněte na modrý čtverec s šipkou. napravo.

Po krátkém očekávání na stránkách se zobrazí náhled válce a jeho názvu. Stejně jako odkazy na různé video formáty. Klikněte na příkaz „Stáhnout“ před formátem.

Pokud je okno potvrzeno. Klikněte na tlačítko Stáhnout „.

V okně, které se zobrazí, klepněte na tlačítko Stáhnout video.

Otevření seznamu stažených souborů. V pravém horním rohu klikněte na indikátor stahování. Očekávejte konec stahování videa z YouTube na iPhone.

Po dokončení zatížení válce. Klikněte na to.

Spusťte vestavěný přehrávač k přehrávání videa. Klikněte na ikonu ze dna doleva „Sdílet“.

V nabídce se otevře, vyberte „Uložit video“.

Po tom, video vrtané s YouTube bude uloženo do galerie Apple. A zobrazí se pro prohlížení ve standardní aplikaci „Foto“ ve filmu.

Metoda: Akvizice předplatného na Youtube Premium

Tato metoda je legální, bezpečná a velmi pohodlná, ale mějte na paměti, že YouTube Premium bude muset zaplatit každý měsíc o 12. Nicméně, kromě stahování videa získáte výhodu sledovat všechna videa bez nepříjemné reklamy.

Úspora videa z účtu Utuba Premium:

Otevřete aplikaci YouTube na iPhone.2. Přejděte na požadované video.3. Stiskněte tlačítko „Stáhnout“ umístěný pod válečkem.4. Vyberte složku Kde můžete stáhnout video.5. Počkejte, až se válečkové boty.

Stáhnout pomocí počítače

Před stažením videa z YouTube na iPhone. Musíte se ujistit, že budete mít přístup k neomezenému vysokorychlostnímu internetu. Jinak to není lepší, ani se ani pokusit stáhnout videa přímo z smartphonu. Nebo ukončíte provoz, nebo rychlost stahování bude tak zpomalená, že bude snazší sledovat všechny online.

Proto je lepší používat počítač (někteří doma jezdí na internetu). Existuje mnoho pluginů a programů pro Windows a MacOS. Navrženo pro naložení válečků z YouTube. Většina z nich je vložena rovně do prohlížeče, přidání tlačítka „Uložit“ na webovou stránku YouTube. Potom můžete projít počítačem na „iPhone“.

 • Instalace na aplikaci počítače iTunes.
 • Připojte „iPhone“ do počítače.
 • Přesuňte video soubor do okna iTunes.
 • Klikněte na tlačítko „Synchronizovat“ v okně iTunes.

Poté program automaticky odloží video na smartphonu.

Pokud nepoužíváte Windows. a macos. Program imazing si můžete stáhnout. To úzce spolupracuje s iOS a značně zjednodušuje proces přenosu dat do smartphonu. Pokud iTunes může selhat, pak imazing nemá takové nedostatky.

Jak stáhnout video z VK na iPhone

Existuje několik způsobů, jak stáhnout video z této sociální sítě do telefonu. V rámci tohoto článku však bude považován za nejjednodušší a nejúčinnější. Tato metoda zahrnuje pozorování algoritmu následujícího krok za krokem:

 • Jděte do App Store a stáhněte si program „Aloha“. Jedná se o mobilní prohlížeč se sadou speciálních funkcí, které lze stáhnout zdarma v plné verzi.
 • Otevřete webový prohlížeč a zaregistrujte odkaz na požadovanou stránku VK v adresním řádku.
 • Otevřete video sociální sítě.
 • Když spustí přehrávání obsahu, uživatel bude muset kliknout na staršího staršího, abyste mohli začít načítání válce.
 • Počkejte na stažení a zkontrolujte výsledek. Vybrané video by mělo zapadnout do samostatné složky na přístroji.

Vyhledejte adresář, ve kterém video z VK umístí do složky Download nebo v okně libovolného Správce souborů.

Offline Warehouse Management

Offley Obsah probíhá na vašem zařízení. Vysoce kvalitní video je nejen pomalejší naložené, ale také zabírají více místa na disku ve srovnání se stejnými klipy nižšího rozlišení.

Pokud je zařízení vybaveno plnou obrazovkou HD, například iPhone Plus, doporučuje se vytvořit preferované rozlišení 720p. Chcete-li zjistit, kolik místa na disku zaujímá uložený obsah, otevřete nastavení a podívejte se do plánu disku.

Aplikace Nastavení můžete také spustit a přejděte na hlavní → ID Apple → ICLAD, vyberte správu úložiště a vyhledejte YouTube v seznamu nainstalovaných aplikací.

Vezměte prosím na vědomí, že nebudete moci ukládat nové video, pokud je v přístroji k dispozici méně než 5% místa na disku. Chcete-li osvobodit místo, můžete odstranit uložené video nebo seznam skladeb, jak je popsáno výše.

Chcete-li odstranit všechny uložené obsah, otevřete nastavení a klepněte na položku Odstranit obsah offley, poté v rozevírací nabídce vyberte příkaz Odstranit.

To by mělo odstranit všechny uložené video a seznamy skladeb z přístroje. Plné čištění.

Tato poznámka ukončí náš přehled funkčnosti offline funkce YouTube Premium Premium Subsword Functionality.

Víme o existenci neformálních aplikací, které podporují zachování videa s YouTube. Nicméně, nemůžeme je přehlédnout, protože stahování videozáznamů YouTube prostřednictvím jiných aplikací v rozporu s uživatelskou dohodou společnosti Google.

Pokud se vám tato instrukce líbí, nezapomeňte ji sdílet s přáteli a známými, a s vašimi nápady. v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS