Ultra Recenze Samsung Galaxy S22:. Poznámka Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: S velkou silou přichází velká finanční odpovědnost

Silný ve všech ohledech, ultra Samsung S22 je konečný zážitek ze Androidu pokud můžete cenu žaludku.

Publikováno: 6. září 2022 v 15:22

 • Whatsapp
 • Reddit
 • E.mail příteli

Koupit Samsung Galaxy S22 Ultra

Naše recenze

Společnost Samsung kombinovala zařízení s řadou not a S, aby vytvořila jeden z nejsilnějších telefonů v okolí, ale s veškerou touto silou přichází velká cenovka.

Klady:. Neuvěřitelně silné. Fantastické funkce fotoaparátu a zoomu. Zahrnuty Sylus Pen Pen. Vynikající displej

Ultra Samsung Galaxy S22 je zařízení, které vás žádá, abyste zapomněli na peníze výměnou za konečný mobilní zážitek. Je to honosné, extrémně výkonné a nabízí některé z nejvyšších specifikací dostupných v téměř každé kategorii ale s cenovou značkou přesahující 1 100 GBP je tento luxus v hodnotě ceny?

Strávili jsme měsíc s telefonem, abychom odpověděli na tuto přesnou otázku, testovali jsme, jak velké využití jsme dostali z Samsungovy vlajkové lodi a její špičkové specifikace a ptali se, zda tento špičkový zážitek z Androidu stojí za váš čas.

Ovládat pero

První věc, kterou si každý fanoušek Samsung všimne, je, jak moc vypadá Galaxy S22 Ultra jako nyní ukončená série noty. V mnoha ohledech je to duchovní nástupce, který mísí S a poznámku do jednoho. Série not byla řada telefonů, které byly silné, vysoké, široké a přicházely se stylusem. zvažte to, jak se Samsung pokus o telefon pro kreativy nebo ty, které potřebují produktivitu Powerhouse. S Ultra Samsung Galaxy S22 je stejný tvar a tělo jako poznámka 20 ultra a je stejně obrovský velikost. To je skvělá zpráva pro ty, kteří milovali design noty, a zejména pro ty, kteří jsou po velkém telefonu.

Nejviditelnější funkcí, díky které je to poznámka druhů, je Stylus S Pen. milovaný rys poznámky. Zastrčený uvnitř telefonu, jednoduše zatlačíte jeho konec a stylus vyskočí. Stylus je velmi láskou nebo nenávistný funkce a pro mě jsem se ho stěží dotkl. I když se to pro mě často cítilo spíš jako nepříjemnost, nebo jsem na to úplně zapomněl, existují opravdu chytré věci, které s tím můžete udělat pokud si uděláte čas, abyste se je naučili. Po zřejmém posouvání a kresbě může být pero S k vytvoření GIF, zachycení, oříznutí a uložení konkrétních výstřelů na obrazovce, extrahování velkých kousků textů, úpravy fotografií a dokonce i zkratky tím pohyby.

Stát se kamerou pro

Nyní, když je každý výkonný smartphone jako mini-DSLR ve vašem. Může být obtížné si všimnout rozdílů v kvalitě kamery mezi zařízeními. Na druhé straně S22 Ultra jasně vyniká. Otočte zařízení a uvidíte spoustu kamer, čtyři přesně. To zahrnuje 108MP široký, dva 10MP teleobjektiv a 12MP ultra široký objektiv. Hlavním trikem zařízení je jeho funkce zoomu. Jste schopni přiblížit až 100krát. I když to není nic nového. Samsung to dokázal na předchozích zařízeních. technologie byla na tomto modelu vylepšena. Stabilizace obrazu znamená, že i když jste extrémně zvětšeni, budete se moci udržet v klidu, přičemž telefon přebírá kontrolu a zaměřuje se na cíl. Testoval jsem to na koncertu na stadionu, kde jsem, i když jsem velmi daleko, jsem mohl stále proklouznout nějaké detailní a docela solidní fotografie, předstírající, že jsem byl mnohem blíž než moje levná sedadla. Když bylo osvětlení lepší, mohl jsem získat fotografie budov, které byly daleko, zaměřit se na funkce nebo detaily v jasné kvalitě.

Široké a ultra široké čočky nabízejí stejně působivé fotografie. Prostřednictvím funkce zvané adaptivní pixel je Samsung schopen vzít 9 pixelů informací a kombinovat je dohromady. To umožňuje lepší barvu a kontrast na vašich fotografiích. Na zadní straně telefonu je také další podpora, pokud jde o zaostření ze senzoru laserového automatického zaostření. To spolu s výkonným procesorem v telefonu znamená rychlé, vysoce kvalitní fotografie ve většině situací, zejména v den. Samsung však má tendenci jít na saturaci a barvu mírně těžký, takže očekávejte, že vaše fotografie občas vypadají, jako by byly fackovány filtrem Instagramu.

Výkonné interní a stylové návrhy

S ohledem na cenovku nebude žádným překvapením, že každá část Samsung Galaxy S22 Ultra je špičková linie. Tělo zařízení je pevný brnění, které se cítí tvrdě a jako by to mohlo vyžadovat určitou sílu. Bez případu má telefon hladkou záda, která je překvapivě odolná vůči otiskům prstů. Ultra přichází na neuvěřitelných 6.8 palců a je znatelně tlustý. I když tato váha způsobuje, že se cítí robustní a dobře vyrobená, je těžké ji držet a bude absolutní noční můrou pro ty s menšími rukama. Jsem zvyklý na větší chytré telefony, ale často jsem zjistil.

Displej je AMOLED a podporuje rozlišení 3 088 x 1 440. To znamená, že pokud jste ochotni obětovat výdrž baterie, můžete zažít vynikající rozlišení a jas uložen pro nejlepší chytré telefony. Toto rozlišení však můžete kdykoli snížit. Přiblížením uvnitř sluchátka najdete baterii 5 000 mAh, která, i když působivá ve velikosti a kapacitě, často odtopí překvapivě rychlé sazby, často vás jen dostanete přes jeden den použití. To není konec světa, ale je to škoda za tak drahé zařízení. Pokud jde o zpracování síly, Samsung používá vlastní čipovou sadu Exynos 2200. Toto je jedna z nejsilnějších možností pro smartphony, což znamená, že najdete několik úkolů, které vám poskytnou jakékoli problémy. Náročné hry, editační software a další velké úkoly, které byly provedeny bez jakýchkoli zavrčení. Ve skutečnosti, v měsíci, kdy jsme měli telefon, nemělo smysl, kde se trhliny začaly projevovat pro výkon a za všech okolností nabízejí rychlý a tekutý zážitek.

Co vyniká?

Jak jsme zdůraznili, s Ultra Samsung Galaxy S22 se toho hodně děje, ale existovalo několik funkcí, které se zvláště přitahovaly. I když jsme z pera S nedostali obrovské množství, je to zjevně velký prodejní bod zde. Je součástí telefonu, takže jej nemusíte kupovat samostatně, nebo investovat do případu, abyste jej drželi. I když si nemyslíte, že je to něco, co budete používat často, je občasný čas, kdy svítí jako užitečná funkce, jako je nutnost podepsat dokument, úpravy fotografií na cestách nebo popadnutí velkého kusu textu z webu. I když to není v žádném případě jedinečné, představované na mnoha dalších špičkových smartphonech, obnovovací frekvence 120 Hz je další uspokojivou funkcí. Obnovit frekvence, jak hladké vaše telefonní přechody. To znamená, že ultra nevykazuje žádné zpoždění při posouvání, přepínání aplikací a obecně se pohybuje po telefonu. I když to zní jako malá věc, je opravdu těžké se vrátit, jakmile to zkusíte. Tato obnovovací frekvence dobře se páruje s jasem a rozlišením obrazovky a nabízí jednu z nejvyšších úrovní jasu dostupného v jakémkoli moderním smartphonu a rozlišení displeje odpovídalo pouze přednímu zařízení Apple. S Ultra Galaxy S22 je však velmi rychle znatelné, že díky všem těmto velkým funkcím je baterie opravdu bití po celý den. Navzdory své velikosti, využití tohoto smartphonu na maximum uvidí, že dojde šťáva docela rychle.

Je to pro vás telefon?

Ultra Samsung Galaxy S22 je dvojitý meč. Nedělá nic za poloviční opatření. Všechno jde do kamery, designu, materiálů, procesoru, baterie a samozřejmě ceny. Potřebujete Samsung Galaxy S22 Ultra? Realisticky, ne. Toto je zážitek ze Androidu o luxusu, testování toho, co se stane, když hodíte hotovost do smartphonu a vytvoříte celý balíček. Pokud máte rádi technologii telefonu a jste po tom nejlepším z nejlepších, jste na správném místě. Pokud pro vás, cena přesahující 1 000 GBP se zdá být šílená, nejste sami. Naštěstí existuje spousta dalších fantastických špičkových zařízení pro Android, ze kterých si můžete vybrat (některá z nich jsme uvedli níže), vše za o něco dostupnější ceny.

Alternativy k Samsung Galaxy S22 Ultra

iPhone 13 Pro Max

Pokud jste ochotni změnit strany, Apple má ve skutečnosti nejlepší alternativu k Samsung Galaxy S22 Ultra. iPhone 13 Pro Max. Toto sluchátko má výkonnější procesor, lepší fotoaparát (i když postrádá stejné funkce zoomu) a má baterii, která může trvat delší dobu. Samozřejmě nedostanete stejný zážitek z Androidu jako s vlajkovou lodí Samsung a Apple má stále černý bar v horní části obrazovky, ale jinak je to největší konkurent společnosti Samsung pro nejlepší smartphone v okolí.

Google Pixel 6 Pro

Google pomalu zlepšuje své chytré telefony as Google Pixel 6 Pro je to jako nejbližší, co musí odpovídat Samsung. Mnohem levnější (a snadněji se drží), Google Pixel 6 Pro se necítí tak ohromující.

Má výkonné nastavení fotoaparátu, které, i když postrádá funkčnost zoomu ultra, je jednou z nejlepších point-and-shoots a nabízí trvale skvělé fotografie.

Zatímco výdrž baterie je mírně nevýrazná, je to jinak fantastická volba pro cenu.

OnePlus 10 Pro

Pokud jde o vzhled, celkový pocit a síla, OnePlus 10 Pro se cítí jako nejbližší konkurent, který se dostanete k Ultra Samsung Galaxy S22, a přichází za mnohem nižší cenu.

Nabízí skvělou výdrž baterie a výkonný procesor, špičkovou obrazovku pro soupeření s ultra, a dokonce nabízí super rychlé nabíjení, přičemž vaše zařízení dostane od mrtvého do plně nabité za hodinu.

Tam, kde nedosáhne, je však ve svém výkonu fotoaparátu. Přestože spolupracuje s legendárním Hasselbladem, OnePlus 10 Pro nedokáže přistát stejný druh výstřelů jako jeho konkurent.

Přečtěte si další recenze:

Ultra Recenze Samsung Galaxy S22:

Ultra Samsung Galaxy S22, zejména pro malajský trh, osloví dva lidi. Fanoušci Galaxy Note, pro jednoho budou milovat vestavěný pero a poznámkový design tohoto vlajkového telefonu. Druhá skupina? Uživatelé, kteří dychtivě čekali, až Samsung Malajsie přinese variantu Snapdragon v řadě Galaxy S.

S Ultra Galaxy S22 dostáváte jen to a další. Samozřejmě, vzhledem k prémiovému umístění tohoto telefonu, budete za to také muset zaplatit prémii, i když to není tak nákladnější než jeho předchůdce. Bez dalšího povyku, tady je naše recenze S22 Ultra.

Co to je

Zobrazit 6.8palcový qhd dynamický amoled 2x (3088 x 1440), 120 Hz adaptivní
Čipová sada Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 2.99 GHz Octa-Core
GPU Adreno 730
RAM 8/12 GB
Úložný prostor 128/256 GB, neexpandovatelné
Kamera (zadní) 108MP f/1.8, PDAF, OIS12MP f/2.2 (ultralehkový úhel), duální pixel AF10MP f/2.4 (teleobjevuje), duální pixel AF, OIS, 3x Zoom10MP f/4.9 (teleobjektiv), duální pixel AF, OIS, 10x systém automatického zaostřování Zoomlaser
Fotoaparát (vpředu) 40MP f/2.2
baterie 5 000 mAh s rychlým nabíjením 45 W (bezdrátová hodnota 15 W)
Rozměry 163.3 x 77.9 x 8.9 mm
Hmotnost 228G
OS Jeden UI 4.1 na základě Android 12
Připojení 5GLTENFCBLUETOOTH 5.2wifi 802.11 A/B/G/N/AXUSB Typ-C
Cena RM5 099 (128 GB 8 GB), RM5 499 (256 GB 12 GB), RM5,899 (512 GB 12 GB)

Nelze popřít, že ultra Galaxy S22 je špičkový telefon skrz a skrz. Nejen, že má ohromující dynamickou AMOLED 2x obrazovku s adaptivní frekvencí 120 Hz-může se střídat mezi 120 Hz až na 1 Hz-dokonce má sofistikovaný, dalekosáhlý systém čtyřkolka kamery.

Je pravda, že většina z těchto hardware se nachází také na jeho předchůdce (s výjimkou S pera, samozřejmě), ale to, co dělá S22 Ultra zvláště jedinečným pro malajský trh, je začlenění čipové sady Snapdragon 8 Gen 1. To je docela překvapení, vzhledem k tomu, že řada S pro náš trh místo toho vždy používala čipy Exynos.

ultra, recenze, samsung, galaxy

Dobré věci

Pojďme si promluvit o designu Samsung Galaxy S22 Ultra First, což se mi opravdu líbí, opravdu, opravdu. Ve srovnání s Ultra S21, tento nový telefon sportuje úhlubší design s jeho plochým horním a dolním. Na druhé straně jsou strany telefonu zaoblené; Je to skoro jako u displeje a skleněného zadního panelu telefonu jsou omotány kolem rámu. Celkově vzato, to způsobuje prémiový telefon ve vzhledu a pocitu.

A pak je na zadní straně S22 Ultra uspořádání kamery. I když to vypadá no, mírně nekonvenční, líbí se mi skutečnost, že čočky již nejsou umístěny ve velkém modulu. Tímto způsobem vypadají lépe (podle mého názoru), i když senzory nejsou tak chráněny.

Zatímco design je subjektivní, je mnohem snazší posoudit věrnost displeje. V tomto ohledu má Ultra Galaxy S22 Fantastic 6.8palcový qhd dynamický panel AMOLED 2x. Podle Samsung je toto nejjasnější obrazovka vůbec na zařízení Galaxy S s nejvyšším jasem 1 750 nits. Přirozeně také podporuje HDR10 se 100% pokrytí barevného gamutu DCI-P3.

Výsledek? No, velmi příjemná obrazovka na pohled. Může být opravdu, opravdu jasný, má zářivé barvy, a to je panel AMOLED, nabízí také hluboké, opravdové černochy se širokými úhly sledování. Adaptivní obnovovací frekvence displeje 120 Hz je také radost z hraní.

Když už mluvíme o tom, úroveň výkonu Ultra S22 je nepochybně dobrá, zejména po aktualizaci na odstranění škrticího zařízení Samsung’s Optimization Service (GOS). I když to stále nemůže spustit dopad Genshin na maximální grafické nastavení. abych byl spravedlivý, mnoho vlajkových lodí Android telefonů může. stále nabízí dostatečně hladké hry.

A co pero? No, je to skvělé! Díky jeho nižší latenci je zážitek z psaní plynulejší než kdy jindy. Stručně řečeno, je to docela přirozené psát pomocí pera; Skoro jako fyzicky čmáral na kus papíru.

Design samotného pero S vidí také mírnou revizi. Dříve to byl jen jednoduchý plastový stylus, ale pero S22 Ultra má mírně pogumovanou texturu pro pohodlnější přilnavost. Také se mi líbí skutečnost, že je nyní dokončena v černé barvě.

V neposlední řadě je výkon kamery Galaxy S22 Ultra, což je (nepřekvapivě) vynikající. To platí pro všechny čtyři senzory systému Quad Camera; Nyní ne něco, co lze říci o mnoha jiných vlajkových lodích na trhu. Posuďte sami s těmito ukázkami:

ultra, recenze, samsung, galaxy

Zbývá být velmi působivý. Zatímco kvalita obrazu při zoomu 100x není skvělá, tvrdil bych, že zoom 30x je stále přijatelný. Samotné rozhraní fotoaparátu je samozřejmě také vstřícné a zaostření zaostření je velmi rychlé a přesné.

Zatímco Galaxy S22 Ultra má mnoho vítězných vlastností, má také svůj spravedlivý podíl na nedostatcích. pojďme se k nim dostat v další sekci.

Špatné věci

Přes svou značnou baterii 5 000 mAh je výdrž baterie S22 Ultra… rozhodně průměrná. Během revizního období mohu získat pouze asi pět hodin obrazovky včas na jednom poplatku. I když to v žádném případě není špatné, rozhodně to není vedoucí třídy.

Největší nevýhodou S22 Ultra však musí být jeho vysoká požadovaná cena. Maloobchod z RM5 099. zvýšení ceny RM100 oproti S21 Ultra. toto je nákladné zařízení. Získáte fantastický telefon za tento druh peněz, ale také můžete získat stejnou úroveň výkonu a zdokonalení z cenově dostupnějšího telefonu.

Stojí to za to?

Přestože hodnota návrhu Samsung Galaxy S22 Ultra není velká, má více než několik vítězných vlastností, aby ospravedlnil svou vysokou cenovou značku. Nejen, že získáte vynikající dalekosáhlý systém čtyřkolka kamery s Ultra S22, je zde také bezkonkurenční užitečnost pera S.

S perem bylo vždy jednou z nejlepších funkcí telefonu Galaxy Note a nyní, když je série (pravděpodobně) přerušena, stylus žije s Galaxy S22 Ultra. Vzhledem k tomu, že žádná z konkurence společnosti Samsung není schopna nabídnout stejnou užitečnost jako pero S, je tento stylus pro Samsung vítěznou funkcí.

Pro fanoušky pera. a sestavy Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra bude přímo ve vaší uličce. Je to opravdu skutečný nástupce série not, který už téměř dva roky neviděl aktualizaci. I když nepotřebujete užitečnost S pera, kombinace S22 Ultra o sofistikovaném kamerovém systému, ohromujícím displejem a špičkovým výkonem… přispívá k kompletní vlajkové lodi smartphone.

S odpovídající cenovkou samozřejmě.

ultra, recenze, samsung, galaxy

Samsung Galaxy S22 Ultra Review: Poznámka je záda!

Poznámka Galaxy je mrtvá. No, alespoň značka je. Ultra Galaxy S nyní převezme jako vlajková loď Galaxy Note, a pokud se podíváte na design Galaxy S22 Ultra, uvědomíte si, jak vážný je Samsung o této změně. Návrh Galaxy S22 Ultra nemá nic společného se sérií Galaxy S20 nebo S21 nebo Galaxy S22 a S22. Místo toho to vypadá jako nástupce Galaxy Note 20 Ultra, s širším, obdélníkovým tělem a perem, které sedí uvnitř něj. Ve skutečnosti byste mohli říci, že přidání vestavěného pero je největší upgrade, kterou Ultra Galaxy S22 přináší nad Galaxy S21 Ultra, protože většina zbytku specifikačního listu je docela podobná, s výjimkou obvyklých upgradů v Oddělení jasu procesoru a displeje, které očekáváme od vlajkové lodi každého ročníku. V tomto bodě jsme byli schopni strávit pár týdnů s Galaxy S22 Ultra a nyní je čas na naši recenzi, která odpoví na všechny vaše pálivé otázky. Začněme tedy! Poznámka: Tato recenze je založena na variantě Exynos 2200 Galaxy S22 Ultra a telefon byl testován na sítích 5G i LTE.

Design

Jak již bylo zmíněno, ultra Galaxy S22 vypadá a cítí se jako poznámka o galaxii. téměř každý, kdo mě viděl používat zařízení, si myslel tak. Nejsou zde žádné zaoblené rohy; Tvar boxy je daleko od zaobleného, ​​roztomilého designu, který jsme v průběhu let očekávali od smartphonů Galaxy. To znamená, že ultra Galaxy S22 není tak pohodlná na jednu ruku a může vám způsobit nějaké problémy v štíhlých džínách. Pro některé z nás zde v Sammobile je trochu zklamáním, že Samsung prokopal tradiční design řady Galaxy S, zejména po velké, ale dobře vyvážené velikosti a tvaru loňského roku Galaxy S21 Ultra Ultra.

Přesto, jakmile se dostanete přes skutečnost, že se jedná o poznámkové zařízení ve všech, kromě jména, určitě vás ohromí a dokončíte telefon. Samsung zde používá špičkové materiály. Gorilla Glass Victus na přední a dozadu a nový hliníkový kov z brnění na zádech, vše se dokonale scházejí, aby poskytlo zařízení super prémiový vzhled a pocit. Jedinou věcí, kterou si nejsme jisti, je design zadní kamery. Jednotlivé samostatné prsteny fotoaparátu vytvářejí čistý, elegantní přístup a testy škrábanců ukázaly, že sklo fotoaparátu je docela odolné vůči poškození, ale prostě nemá charakter a odvážnost toho, co jsme viděli v řadě Galaxy S21 a co dostanete s Galaxy S22 a S22. Také bych miloval, kdyby Samsung našel způsob, jak se hodit na pero S na pravé straně zařízení, i když to znamenalo přesunutí hlasitosti a výkonových klíčů doleva a porušení konzistence s jinými telefony Galaxy, které Samsung spustil v poslední pár let. Přesto se jedná o menší stížnosti v tom, co je jinak velký, odvážný a krásně sestavený smartphone.

Displej a zvuk

Pojďme rychle dostat kvalitu zvuku z cesty nejprve: Pokud jde o stereofonní reproduktory, zdá se, že mi do uší dochází k mírnému zlepšení celkové jasnosti na všech úrovních hlasitosti, s minimálním až žádným znatelným zkreslením v závislosti na kvalitě kvality Zdroj zvuku. Společnost Samsung musí stále pracovat na tom, aby jeho vlajkové telefonní reproduktory zněly trochu plnější a basové heavy, ale to stranou získáte vynikající zážitek, pokud se rozhodnete použít vestavěné reproduktory zařízení. Nyní na displej. Toto je 6.8palcový dynamický panel AMOLED 2X s rozlišením QHD a technologií LTPO druhé generace, díky čemuž je schopna změnit svou obnovovací frekvenci od 1 Hz do 120 Hz (S21 Ultra byla 10 Hz-120Hz, zatímco Galaxy S20 Ultra Ultra ultra 120 Hz. ). Skutečné zlepšení však přichází v úrovni jasu. tento displej může zasáhnout vrchol jasu 1750 nits, 400 nits se zvyšuje na obrazovce na Galaxy S21 Ultra!

Displej samozřejmě nebudete používat na jasu píku po celý den, ale to je v pořádku, protože nakonec stále získáváte nejlepší zážitek z prohlížení, který průmysl smartphonů nabízí bez ohledu na to, jaký druh obsahu byste mohli sledovat. Jedinou změnou, kterou bych rád viděl, by byl plochý displej na všech modelech Galaxy S, ale Samsung zjevně používá své zakřivené displeje jako bod rozlišení na svých nejlepších ne-náklonných zařízeních (a pokud jsme upřímní. Je také mnoho dalších výrobců). Pokud jde o ultrazvukový senzor otisků prstů zabudovaný do displeje, je to super rychlé a super přesné, bez ohledu na to, že stisknete senzor a zařízení reagující na váš vstup. Zdá se také, že byla také zdokonalena haptická zpětná vazba, což způsobilo, že psaní na Galaxy S22 Ultra a hezčí zážitek ve srovnání s některými z dřívějších vlajkových lodí společnosti Samsung.

Fotoaparát

Ultra Galaxy S22 má víceméně stejné nastavení kamery jako v loňském roce. Je tu 108MP F1.8 Hlavní kamera, která používá pixelové binning k výrobě 12MP snímků v automatickém režimu, 12MP ultra širokou kameru s F2.2 čočka, 3x F2.4 Optický senzor zoomu a 10x F4.9 Senzor zoomu periscope. Společnost Samsung snížila některé senzory vždy tak mírně ve srovnání s Ultra S21, ale ve skutečném světě se to nepřekládalo na chudší výsledky. Standardní obrázky z hlavní kamery jsou většinou podobné kvalitě jako S21 Ultra, s vynikajícími detaily ve dne, široký dynamický rozsah a příjemné barvy. Hluk je dobře kontrolován, i když stejně jako předchozí vlajkové lodě, mohou být v noci v noci ztraceny detaily.

Naštěstí se série S22 zdá agresivnější ohledně automatického povolení nočního režimu, tolikrát získáte jak s nízkým hlukem, tak vyšší detaily, aniž byste museli ručně přepínat do nočního režimu. Ultra S22 Ultra také někdy nabízí jemnější detaily, když se přiblížíte, ale také několikrát, kdy byly obrázky S21 Ultra ostřejší při 100% plodině. Přechod na režim 108 MP odhaluje něco podobného. Získáte mnohem více prostoru pro přiblížení na fotografie a je zde spousta konzervovaných detailů, i když dynamický rozsah trpí v režimu 108 MP. Ultra S22 Ultra má také výhodu nové funkce enhanceru detailů, jako jsou jeho sourozenci. No, nejsem si úplně jistý. Enhancer detailů může snížit hluk a zvýšit detaily objektů blízko kamery, ale věci daleko do vzdálenosti jsou často změknuty, když je zapnutá enhancer detailů. V noci jsou výsledky s enhancerem detailů vždy téměř méně podrobné. A obecně, protože rozdíly jsou skutečně viditelné pouze tehdy, když začnete přibližovat, nevidím s touto funkcí smysl ztrácet čas, alespoň ne ve své současné podobě. Detail Enhancer funguje z nějakého důvodu mnohem lépe na S22 a S22, ale opět to není tak prospěšné, protože je důvod k nákupu těchto telefonů. Podívejte se na tyto 100% plodiny pořízené s detailním vylepšeným deaktivovaným (vlevo) a povoleno (vpravo):

Ultralesená kamera je také podobná výkonu jako to, co jsme viděli na loňském modelu Ultra Ultra: dost detailů ve dne a rozmazanou aféru v noci, i když s hlukem ovládaným vždy dobře kontrolovaným. Díky ultra široké kameře s autofokusem ji můžete také použít pro makro snímky, které vypadají docela dobře, pokud je osvětlení správné (v podstatě zde nejsou vhodné vnitřní osvětlení a tmavé prostředí). Zde je několik 1x fotografií vedle jejich ultra širokých protějšků, spolu s několika makro záběry zachycenými s ultralehlou kamerou:

Série Galaxy S22 se může pochlubit vylepšenými výstřely Bokeh díky lepší detekci okrajů, ale to je patrné pouze u lidských vlasů. Jinak jsou výsledky podobné loňskému modelu, což znamená, že můžete získat nějaké vynikající obrázky Bokeh, které nejsou dokonalé, ale jsou tam nahoře s nejlepším dostupným z jakéhokoli vlajkové lodi telefonu. Podívejte se na několik portrétních snímků níže.

A co ty kamery zoomu, které jsou pravděpodobně jedním z hlavních důvodů, proč byste si vyzvedli model Ultra? Přes mírně snížené senzory se S22 Ultra podaří získat snímky zoomu s nižším hlukem než ultra Galaxy S21 a ve 100x může být text někdy trochu čitelnější na S22 Ultra Pictures. Kromě toho zůstávají výsledky zoomu většinou nezměněny. A to je v pořádku, protože Galaxy S21 Ultra byla už úžasná na fotografii zoomu. Cokoli za 30x je stále většinou jako olejomalba, ale vše níže, které může být velmi užitečné. Během dne to znamená, že v noci se telefon vždy nepřepne na pravý objektiv zoomu v závislosti na tom, jak tmavá nebo osvětlená scéna je scéna.

Naštěstí Samsung konečně umožňuje používat kamery zoomu v režimu Pro, a to znamená, že můžete získat vynikající výsledky, pokud jste ochotni ručně změnit parametry kamery. Vzhledem k užších otvorům senzorů zoomu často musíte používat pomalé rychlosti závěrky a to vyžaduje udržování telefonu na stabilním povrchu pro výstřely bez rozostření, ale nestěžuji si. Níže je 10x výstřel pořízený pomocí automatického režimu a pomocí režimu Pro, vedle sebe. V režimu automobilu používal telefon místo čočky 10x 3x a rozdíl ve výsledcích je jasně vidět.

A zde jsou různé scény zachycené na 0.6x (ultra široký), 1x, 3x, 10x, 30x a 100x zvětšení, které ukazují rozsah kamerového systému Galaxy S22 Ultra:

Samsung používá stejnou 40MP selfie kameru na S22 Ultra jako ta na S20 Ultra a S21 Ultra, a výsledky jsou z velké části skvělé, s přesnými tóny pleti a spoustou detailů během dne a mírně hlučnými a zrnitými výsledky v noci. Přirozeně existuje režim portrétu pro selfies a funguje to dobře ve všech podmínkách osvětlení a dokonce se automaticky otočí v nočním režimu, pokud je příliš tmavá. Zde je spousta selfies, některé normální, nějaký portrét:

Pokud jde o režimy fotoaparátu, Samsung nezavedl žádné nové s jeho nejnovější vlajkovou lodí. Přesto je tu spousta pěkných „starých“, které dostanete, jako vyhrazený noční režim, pohled režiséra, single a další podrobnosti, pro které najdete v naší Galaxy S21 Ultra Review.

S pero

Pak je tu s perem. Toto je stejné pero, které Samsung vybavil Galaxy Note 20 Ultra s a dokonce i softwarové funkce jsou do značné míry přenášeny. Samsung však snížil latence stylusu. dal jsem Galaxy S22 Ultra na poznámku 20 Ultra Uživatel a oni řekli, že se cítí blíže k psaní na papíře než kdy předtím. V zásadě budou milovníci poznámky milovat tento telefon.

Pro více informací o pero S doporučujeme zkontrolovat naši Galaxy Note 20 Ultra Review, protože zde není nic jiného na základě našich zkušeností.

Výkon

Jak jsem sídlí ve Velké Británii, testoval jsem variantu Exynos 2200 Galaxy S22 Ultra a musím říci, že výkon je tak, jak byste očekávali od vlajkové lodi telefonu. Viděl jsem zprávy, že s variantou Exynos Existují nějaké problémy s výkonem a brzy jsem viděl několik blokování, které vyžadovalo, abych restartoval telefon, ale nemohl jsem to replikovat po prvních několika dnech.

Herní výkon je podobně dobrý, alespoň založen na mém testování. Telefon se zahříval hodně času, když hra běhala, ale nebylo to nic neobvyklého a bylo to jen obvyklé „Je to tenký a elegantní chytrý telefon, takže to nemůže zůstat v pohodě, když je pod náklad pro zatížení Scénář trvalého času “. To znamená, že jsem si všiml, že se zahřívá při přílišném používání fotoaparátu, problém, který byl přítomen na Galaxy S20 Ultra a S21 Ultra a nebyl opraven. Rovněž stojí za zmínku, že v tomto okamžiku tyto jedinečné rysy GPU AMD XClipse Exynos 2200, jako je stínování s proměnnou rychlostí a sledování paprsků, nejsou ve skutečnosti k dispozici v žádné hře, takže budeme muset počkat, zda a kdy a kdy uvidíme, zda a kdy a kdy uvidíme, zda a kdy a kdy Vývojáři využívají.

Software

Z krabice série Galaxy S22 běží Android 12, ale nyní s jedním uživatelským rozhraním 4.1. Udělali jsme funkci všeho, co je nové v jednom UI 4.1 ve srovnání s jedním UI 4.0 na Galaxy S21, tak určitě zkontrolujte, že ve videu níže. Hlavní s sebou s jedním UI 4.1 je to, že si nyní můžete vybrat mezi 2 GB, 4 GB, 6 GB a 8 GB virtuální paměti prostřednictvím funkce Ram Plus. Stále nemůžete plně deaktivovat Ram Plus a také stojí za zmínku, že změna množství virtuální paměti vyžaduje restart telefonu, takže doporučujeme jej nechat tak, jak je. Kromě toho se jedná o jeden UI 4. nebo spíše, jedno uživatelské rozhraní obecně. v celé své slávě, se všemi stejnými funkcemi, které jste očekávali od telefonů Samsung, jako je podpora témat (nyní s možností změnit paletu barev UI Na základě barev vaší tapety), vynikající multitasking, jednoruční režim, duální posel, rychlý podíl, dex a mnoho dalšího. Kromě toho Samsung nyní slibuje čtyři roky upgradů OS, takže Galaxy S22 Ultra bude nakonec upgradován na Android 16. To je jeden rok upgradů OS ve srovnání s linií Google Pixel a přináší Samsung stále blíže k druhu podpory, kterou vidíme od Apple pro jeho iPhones.

baterie

Jednou z nejlepších věcí na Galaxy S22 Ultra je její baterie 5000 mAh. Bál jsme se, že Samsung bude downgrade baterie kapacita, protože v telefonu je nyní pero, ale naše obavy byly neopodstatněné. Moje testování baterie, která má vždy povolenou frekvenci občerstvení 120 Hz, adaptivní jas a mobilní data povolená za všech okolností místo použití Wi-Fi. Změnila se, zda jsem používal 5G nebo omezil zařízení na použití 4G sítí a změna mezi rozlišením QHD a Full HD. Moje zjištění? Včas budete průměrně od 4 do 7 hodin obrazovky. Spodní konec je při použití rozlišení 5G a QHD, přičemž 5G je hlavní odtok baterie a také způsobuje, že se telefon trochu zahřívá při pravidelném používání.

Pro nejlepší zážitek doporučuji držet se sítí LTE a rozlišení obrazovky Full HD (což je výchozí nastavení). To mi včas nasadilo vyšší obrazovku s velkým množstvím baterie zbývající na konci dne a více než 15 hodin celkové doby využití. Pokud se budete držet sítí Wi-Fi (což je v tomto pracovním dni a věku snadné) a udržujte lehké použití, můžete snadno vidět nahoru o 24 hodin od nabíječky. Pokud jde o rychlost nabíjení, je nejlepší sledovat video níže pro všechny podrobnosti. Abychom to udrželi krátké: Opalování super rychlého nabíjení 45W ve skutečnosti nepřineslo žádné významné zisky, přičemž stávající 45W nabíječka Samsung sotva nabízí výhodu 5-7%, stejně jako na předchozích telefonech Galaxy, které podporovaly nabíjení v této přítomnosti. V současné době jsme v procesu testování nové nabíječky 45W společnosti Samsung, ale lhali bychom, kdybychom řekli, že očekáváme, že výsledky budou jiné. Právě teď, jediným důvodem, proč bychom doporučili koupit 45W nabíječku, je, pokud již nemáte existující nabíječku Samsung 25W, která leží doma.

Výrok

Ultra Galaxy S22 je drahá, ale je to také vynikající vlajkový telefon, který nyní dává fanouškům Galaxy S a Galaxy Note, co chtějí. Ukazuje nám to, že Samsung je stále králem velkého faktoru telefonu, a pokud máte správné množství hotovosti ležící kolem, nákup Galaxy S22 Ultra by měl být neochvějnou. Pokud nepotřebujete pero S, schopnosti bláznivého zoomu nebo větší obrazovka, v takovém případě může být Galaxy S22 více na vaší uličce.

ultra, recenze, samsung, galaxy
 • Krásný a bláznivý světlý displej
 • Super prémiový design
 • Vestavěné pero
 • Všestranné kamery s fantastickými schopnostmi zoomu
 • Skvělá výdrž baterie, podpora nabíjení 45 W
 • Vynikající výkon
 • Čtyři roky upgradů OS
 • Žádná nabíječka ani sluchátka v krabici
 • Žádný slot microSD, 128 GB základní úložiště
 • Nabíjení 45W není všechno rychlejší než 25 W
 • Fanoušci Galaxy S mohou být odloženi designem podobným poznámce

Nová Ultra Galaxy S22 je zařízení podobné poznámce

Společnost Samsung představila řadu Galaxy S22 s třemi zařízeními; Galaxy S22, S22 a prémiový model. Galaxy S22 Ultra. Ultra Galaxy S22 je standout zařízení této série. A to není jen proto, že se jedná o prémiovou verzi, ale skutečnost, že jeho design byl upraven z linky Galaxy Note (toto zařízení je vše, co by úniky navrhovaly). se cítí, jako by Samsung udělal vše pro to, aby si udržel poznámku Galaxy linie relevantní. Jediný rozdíl je v tom, že toto zařízení nese nápis „poznámky“. Kromě toho přichází s velkým 6.8palcová obrazovka, vestavěný stylus pero, docela řada zadních kamer, design tvaru krabice s inspirací zjevně pocházející ze série Galaxy Note a 1 1999 cenovka na ně.

Výstupní design

Nejprve je tu pero Stylus. něco, co nebylo přítomno na jeho předchůdce, Galaxy S21 Ultra. a stejně jako v sérii Note, to se vrací do spodního okraje telefonu. Dále, obrysová kamera přítomná na Galaxy S21 Ultra a na nové Galaxy S22 a S22 chybí na nové Galaxy S22 Ultra Ultra. Samsung místo toho představil samostatné kamery, které se objevily z kovové zadní části telefonu. Zde je však varování: tento smartphone je poměrně velký; Je to 6.8 palcové hrany Quad HD Dynamic AMOLED 2x zařízení s rozměry 77.9 x 163.3 x 8.9 mm. To znamená, že to nemusí být velmi pohodlný smartphone, pokud máte malé ruce. Máte také čtyři barvy na výběr; Phantom Black, Phantom White, Burgundsko a zelená.

Nastavení kamery

Při pohledu na specifikační list se kamera nastavená nové Galaxy S22 Ultra neliší od toho, co je na jeho předchůdce. Galaxy S21 Ultra. Je vybaven čtyřkolkou nastavení zadního kamery s hlavním senzorem 108 megapixelu, 12megapixelovou ultralehkovou kameru a také dva 10-megapixelové teleobjektivní senzory. Vrcholem tohoto segmentu tohoto zařízení je však funkce Samsung Volá Advanced Nightography. Podle Samsungu tato funkce používá své 2.Senzor 4UM pixelů pro zachycení lepších obrázků v noci, rámování více předmětů a lepší portrétní fotografii i při slabém světle (v noci). Je podporován 40 megapixelovou kamerou orientovanou.

Čipová sada

V této oblasti přichází Galaxy S22 Ultra ve dvou variantách čipových sad a varianta, kterou si můžete koupit, závisí na vaší poloze.U.S. a další trhy, kde není k dispozici Chip společnosti Samsung Exynos, sestava Galaxy S22 bude běžet na čipu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Na jiných trzích sestava Samsung Galaxy S22 spustí čip společnosti Exynos Samsung. Přichází také ve čtyřech úložných variantách: 8 GB RAM s 128 GB interním úložištěm, 12 GB RAM s interním úložištěm 256 GB, 12 GB RAM s 512 GB interním úložištěm a 12 GB RAM s interním úložištěm 1TB. Pro tento smartphone však neexistuje žádná podpora microSD.

Mezi další funkce patří baterie 5000 mAh s až 45 W kabelovým nabíjením a 15w bezdrátové nabíjení, 8k nahrávání videa při 24 fps (7680 × 4320), 4K UHD video nahrávání při 60 FPS (3840 × 2160), 120Hz Osvěžující frekvenci a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda a voda Hodnocení odporu IP68.

Závěrem lze říci, že Galaxy S22 Ultra bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 1 199. Pokud byste upgradovali na Galaxy S22 Ultra? Pokud již vlastníte Galaxy S21 Ultra, ve skutečnosti není smysl spěchat pro novou Galaxy S22 Ult. samozřejmě, samozřejmě, jdete na zážitek z stylusu. Zařízení je nyní k dispozici pro předobjednávku na oficiálních webových stránkách společnosti Samsung.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS