Úpravy videa ve Windows Maker. Filmový výrobce Windows 7

úpravy, videa, windows, maker, filmový, výrobce

Úpravy videa ve Windows Maker

O: Tento účet jsem vytvořil pro komunikační technologii tak. Cokoli, co zde zveřejním, bude pravděpodobně třídní projekt a konstruktivní kritika je užitečná, než to můj učitel uvidí. O Commacomma »

Tato příručka se bude zabývat tím, jak stříhat videa, ztlumit zvuk ve klipu, jak přidat hudbu a jak přidat tituly obrazovky a také kde jsou umístěny přechody a efekty videa a jak je používat.

Je to zvláště užitečné pro ty, kteří si přejí vyrobit a AMV/ CMV/ MMV.

Krok 1: Najděte video.

Vyberte klip nebo klipy, které byste chtěli použít, a importujte je do filmového výrobce Windows. Kliknutím na tlačítko „Přidat videa nebo fotografie“ v horní části můžete vybrat soubory, které chcete použít z uloženého umístění v počítači, a importovat je.

úpravy, videa, windows, maker, filmový, výrobce

Krok 2: Snip klip.

Pomocí nástroje Snip odřízněte některou z částí, které nechcete zahrnout do upravené verze. Opakujte to pro všechny klipy. Chcete.li získat klipy ze stejného kusu, musíte mít více verzí originálu. Pokud chcete čtyři kusy, budete muset čtyřikrát nahrát stejné video.

Chcete.li odříznout video, přetáhnete posuvníky do výchozího bodu a druhého do koncového bodu. Můžete také vybrat počáteční bod a koncový bod a to je užitečné pro jemné ladění.

úpravy, videa, windows, maker, filmový, výrobce

Krok 3: Přechod a efekty.

Nyní, když jsou na místě všechna vaše videa, můžete přidat fantastické přechody, pokud chcete. Nahoře je krabice, která říká „animace“. Tam si můžete vybrat z různých možností. Stačí vybrat klip, na kterém chcete, program udělá zbytek. Hit Play a vidět, jak to vypadá.

Efekty fungují stejným způsobem, jakým prostě jdete do okna nahoře s názvem „Vizuální efekty“. Stačí vybrat klip a efekt a jste hotovi.

Krok 4: Zmonění zvuku.

Nahoře najdete žlutou poznámku, která říká „video nástroje“ sedí nad „úpravou“. Klikněte na Upravit a stiskněte tlačítko Volume. Upravte to podle potřeby. Ovlivní to všechny zvuky na klipu.

Všimněte si, že tento krok musí být proveden pro všechny klipy, jinak skončíte bez zvuku na jednom a zvuk na zbytku.

Krok 5: Přidání hudby do svého klipu.

Nyní, když byl váš klip utlumen, můžete umístit hudbu nahoře a nechat ji nepřerušit hlukem na pozadí. Chcete.li přidat hudbu, klikněte na tlačítko „Přidat hudbu“ a vyberte ji z polohy v počítači a importujte ji.

V rámci zelené poznámky „hudební nástroje“ existuje karta „Možnosti“, kterou můžete hrát ve své hudbě. Můžete ovládat, jak hlasité je v individuálním klipu nebo nechat ho vyblednout nebo ven, pokud chcete.

Krok 6: Vložení titulů.

To je užitečné pro úvodní nebo konečné kredity vašeho klipu.

Na kartě Home jsou tři jednotlivá tlačítka, která umožňují různé výběry textu. Existuje název, který je stacionární, válcovací kredity a titulky, které sedí na vrcholu videa. Vše, co uděláte, je vložit a zadat to, co byste chtěli zahrnout do svého textového pole.

Krok 7: publikovat.

Nyní můžete publikovat svůj nově dokončený klip kliknutím na „Soubor“ a výběrem „Publish Movie“. Vyberte si, které nastavení chcete uložit jako a Presto. Nyní je možné nahrávat nebo sledovat.

Video je příklad, který jsem použil. Byl to výsledek mého prvního hraní ve filmovém tvůrci.

Osoba vytvořila tento projekt!

Udělali jste tento projekt? Sdílejte to s námi!

Jak získat filmový výrobce Windows na Windows 10/8/7

Film Maker Windows je bezplatný a snadno použitelný software pro úpravu videa pro uživatele Windows. Poprvé představuje společnost Microsoft v roce 2000 jako výrobce filmů Windows nebo Windows Live Movie Maker. Můžete jej přímo použít v počítači Windows XP a Windows Vista. A pokud jste uživatelem Windows 7/8, můžete jej stále používat instalací systému Windows Live Essentials Suite do svého počítače. Ale jak získat filmový výrobce Windows 10 nebo nainstalovat filmový výrobce Windows na Windows 10?

Filmový výrobce Windows poskytuje různá nastavení a možnosti pro úpravu videa/zvukového souboru, jako jsou efekty, přechody, vyprávění časové osy, tituly/kredity, zvuková stopa atd. Zatímco pokud upgradujete své Windows 7 nebo Windows 8.1 až Windows 10, už nemůžete najít filmový výrobce Windows. A ani nemůžete najít místo ke stažení. Nebojte se. V tomto článku vám ukážeme, jak získat a nainstalovat Maker Windows pro Windows 10.

Stahování filmů Windows pro Windows 8/8.1/7

V případě, že chcete získat stahování filmů Windows na Windows 8/8.1/7 počítač, zde vám nejprve ukážeme, kde jej stáhnout a nainstalovat.

Kliknutím na „Získat to hned“ získáte „wlsetup-web.exe „do vašeho počítače.

Kliknutím na stažený soubor nainstalujte „Windows Essentials 2012“.

Pak se můžete rozhodnout nainstalovat veškerý balený software nebo jen tvůrce filmu Windows. Dokončení stahování filmů Windows Film Talce bude trvat několik minut.

Stahování filmů Windows pro Windows 10

Windows Live Essentials 2012 je nejnovější verze oficiálního softwaru a od té doby jej Microsoft neaktualizoval. Takže pokud chcete získat stažení filmů Windows do svého počítače, měli byste také získat také Windows Live Essentials 2012 jako první.

Kliknutím na „Stáhnout nyní“ se uložte uložení nastavení na počítači.

Dvojitě klikněte na soubor nastavení a spustíte jej. Klepnutím na tlačítko „Ano“ potvrďte operaci, když uvidíte okno vyskakovacího okna „Ovládání uživatelského účtu“.

úpravy, videa, windows, maker, filmový, výrobce

Pokud je výrobce filmů Windows 10, který chcete, můžete kliknout na „Vyberte programy, které chcete nainstalovat“.

Pouze vyberte „Photo Gallery and Movie Maker“ a klikněte na tlačítko „Instalovat“, aby se na počítači stáhl filmový maker Windows.

Po dokončení instalace filmového výrobce Windows klikněte na „Zavřít“. Tento software můžete kliknout na „Start“ „Všechny programy“ „Maker Windows Maker“.

Nejlepší alternativa k maker filmu Windows

S prvními dvěma metodami si můžete v počítači se systémem Windows 10/8/7 získat stažení filmů Windows. Ale protože Microsoft to dlouho neaktualizoval, nemůžeme zajistit, zda filmový výrobce Windows může dobře fungovat s vaším počítačovým systémem, zejména pro Maker filmů Windows 10. Zde pro vás upřímně doporučujeme profesionálního video výrobce Windows, může to být nejlepší alternativa k filmovému výrobci Windows, která vám pomůže upravit váš video/zvukový soubor.

Krok 1. Spusťte Video Maker Windows

Po stahování, nainstalujte a otevřete tuto alternativu k filmovému výrobci Windows ve vašem počítači.

Krok 2. Přidejte video/zvukový soubor

Kliknutím na „Přidat soubory“ na horní liště načtete video nebo zvukový soubor, který chcete stáhnout. Vysoce podporuje jakýkoli často používaný formát videa/zvuku, takže nepodporované formáty nebudou vaše obavy.

Krok 3. Upravit video/zvukový soubor

Tento výkonný software pro úpravu videa poskytuje více možností pro bezplatné úpravy videa/zvuku a úpravy výstupních efektů. Klepnutím na ikonu „Cut“ můžete oříznout svůj video/zvukový soubor do segmentů a uložit pouze užitečnou část.

Přejděte do okna „Upravit“ kliknutím na ikonu „Upravit“ vedle ikony „Cut“. Zde můžete oříznout velikost obrázku, otočit video a upravit efekty videa/zvuku.

A co víc, umožňuje vám přidat 3D efekty do normálního 2D videa a zlepšit kvalitu videa.

Krok 4. Vyplňte úpravy

Poté se vraťte na hlavní rozhraní a převeďte video/zvuk do potřebného formátu pro vaše hráče nebo zařízení iOS/Android. Poté můžete kliknout na tlačítko „Převést“ a dokončit celý proces.

S touto nejlepší alternativou k Windows Movie Maker můžete snadno upravit svůj mediální soubor a převést formáty videa/zvuku. V tomto programu je navrženo mnoho dalších funkcí, můžete si zdarma stáhnout a zkusit.

V tomto článku hovoříme hlavně o tom, jak získat stažení filmů Windows ve vašem počítači se systémem Windows 10/8/7. Také představujeme vynikající program, který vám pomůže upravit vaše video jako Windows Movie Maker. Doufám, že tento příspěvek může být trochu pomoc při přístupu k problémům s tvůrcem systému Windows.

Aktualizováno Lily Stark na video Sledujte @lily Stark 9. listopadu 2018 17:36

Kliknutím sem se připojíte k diskusi a sdílejte svůj комментарии и мнения

Copyright © 2023 Tipard Studio. Všechna práva vyhrazena.

Jak získat filmový výrobce Windows na Windows 10/8/7

Software »Editoři videa» Maker Windows Movie 2012 (16.4.3528.0331)

Maker filmů je snadný a rychlý způsob, jak přeměnit fotografie a videa na skvěle vypadající filmy a prezentace, které můžete sdílet na webu nebo na DVD. Autovie automaticky změní vaše videa, fotografie a hudbu na skvělý film! Poskytujete suroviny a MovieMaker se to vejde dohromady, včetně titulů a přechodů. Sdílejte svá videa na DVD a na trubici jen pár kliknutí! Můžete dokonce přenést svůj film do mobilního telefonu, abyste si ho mohli vzít na cestách. Je snadné přenést vaše fotografie a videa z fotoaparátu a na počítač! MovieMaker nabízí podporu HD a pracuje s formáty videa z většiny kamer a kamer. Suite Windows Essentials 2012 dosáhla konce podpory 10. ledna 2017.

2012 (16.4.3528.0331) (31. března 2014)

Stáhněte si staré verze

Freeware (stahování a použití zdarma!)

Podporované operační systémy

Informace a další stahování

Alternativa k Windows Movie Maker

Průvodce a jak

Video programy pro filmové výrobky Windows Maker

Zkratky / také známé jako

Створення відео у програмі WINDOWS MOVIE MAKER. З озвученням

Filmový výrobce Windows, WMM, Windows Live Movie Maker, Maker MovieMaker, WLMM

Informujte mě, kdy software aktualizuje nebo nahlásí software

Hodnocení Wewewe 18. října 2018 Verze: 2.513 OS: Windows 7 Snadné použití: 2/10 Funkce: 2/10 Hodnota za peníze: 2/10 Celkově: 2/10

Tým Windows Live vydal dne 17. srpna 2010 novou beta verzi nového filmu Windows Live Movie Maker! ZDARMA ZDARMA ZDE: http: // Prozkoumejte.žít.com/windows-live-essencials-beta

Byly přidány nové funkce: 1. Urychlení videa 2. Efekt videa zpomaleného pohybu 3. Videa Pan and Zoom 4. Nové textové efekty 5. Nová témata Autovie: Cinematic, Contemporary, Pan and Zoom, Fade, Blackwhite a Sepia. 6. Pořiďte si snímek 7. Publikovat na Flickr, Skydrive. YouTube 8. Přenosujte video soubory HD, abyste je snadno upravili

Další informace naleznete v návodech videa o WLMM na http: // youtube.com/livemovieMaker

Recenze LivemovieMaker 27. srpna 2010 Verze: 3002.0810 OS: Windows 7 64bitový snadnost použití: 10/10 Funkce: 8/10 Hodnota za peníze: 10/10 Celkově: 9/10

Skutečným klíčem k vytváření videí pro profesionální kvalitu je v mysli umělce, ne kolik zvonů a píšťalek je v jejich softwaru. Mám a používám asi tucet různých video programů, ale často zjišťuji, že MovieMaker dělá přesně to, co potřebuji velmi pěkně.

Recenze od Lilpeck 31. srpna 2008 Verze: 6 OS: Vista Snadná použití: 10/10 Funkce: 8/10 Hodnota za peníze: 10/10 Celkově: 9/10

Toto je verze Vista, která jako filmová Maker 2 vám konečně umožňuje čistě upravovat soubory DVR-MS vytvořené XP-MCE a Vista MC! To nemůže porazit a je to zahrnuto s Vista. Několik dalších možností a funkcí a společností, jako je Pinnacle, by mohly začít přemýšlet o podání antimonopolního obleku proti MS, lol

Publikování (kódování) je trochu pomalé, trvá 19 minut, než převede editovaný soubor DVR-MS (MPEG-2, MPEG-1 Audio), který je zhruba 22 minut zaznamenaný program. Nebo je to pomalé? Osobně nevím, dělal jsem velmi málo kódování na svém starém stroji (Dell Pennt 4 2.3GHz, non-HT), který byl nečistota pomalá v závislosti na velikosti souboru samozřejmě.

Moje nejnovější souprava (AMD 5000 BE 3.0GHz Dual Core) je rychle spravedlivý, aby byl spravedlivý vůči staršímu stroji, takže kódování by mělo být rychlejší bez ohledu na to.

Recenze DJ4Monie dne 21. dubna 2008 Verze: 6.0 OS: Vista Snadná použití: 9/10 Funkce: 8/10 Hodnota za peníze: 10/10 Celkově: 9/10

Když začnete, vypadá to jako rozumný produkt, ale je velmi pomalé načíst projekty. Také šetření jako cokoli jiného než DV-AVI je nemožné. WMV prostě nebude fungovat. Výsledná Avi zkazila fotku a koktavý zvuk.

Recenze PETERLC dne 16. května 2007 Verze: 2.1.4206 OS: WINXP Snadné použití: 5/10 Funkce: 2/10 Hodnota za peníze: 5/10 Celkově: 2/10

Vysvětlení: nový software = nový nástroj od vaší poslední návštěvy Nová verze = nová verze od vaší poslední návštěvy Nová recenze = nová recenze od vaší poslední návštěvy Nová verze = nová verze

Nejnovější číslo verze verze / číslo verze beta / aktualizace Číslo verze a když je vydáno.

Zadejte a stahujte žádné další aktualizace? = Software nebyl aktualizován více než 2 roky. Již nevyvinuto = software nebyl aktualizován za více než 5 let. Nedávno aktualizován = Software byl aktualizován posledních 31 dní. Freeware = Stáhnout Free Software. Freeware Trialware = Download Free Software, ale některé části jsou zkušební/shareware. Free Software = Download Free Software a také Open Source Costere také známý jako Foss (software zdarma a s otevřeným zdrojovým kódem). Free Software Trialware = Download Free Software a také open source kód, ale některé části jsou zkušební/shareware. Freeware ADS = Stáhnout Free Software, ale podporován reklamou, obvykle na panelu nástrojů pro prohlížeče. Může být deaktivován při instalaci nebo po instalaci. Bezplatné softwarové reklamy = zdarma ke stažení softwaru a open source, ale podporované reklamou, obvykle na panelu nástrojů pro prohlížeče. Může být deaktivován při instalaci nebo po instalaci. Trialware = nazývá se také shareware nebo demo. Verze zdarma pro stahování a testování s obvykle časovým limitem nebo omezenými funkcemi. Payware = není k dispozici žádné demo nebo zkušební verze. Přenosná verze = přenosná/samostatná verze je k dispozici. Není nutná žádná instalace. v1.0.1 = k dispozici nejnovější verze. Stáhnout beta = může to být beta, RC (vydání kandidát) nebo alfa / noční / nestabilní verze softwaru. Stáhněte si 15 MB = přímý odkaz na stahování softwaru. Win = verze ke stažení Windows. Funguje na 32bitových a 64bitových oknech. Win64 = Windows 64bitová verze ke stažení. Funguje to pouze na 64bitových oknech. Mac = Mac ke stažení verze. Funguje to na 32bitovém a 64bitovém Mac OS. Mac64 = Verze ke stažení Mac OS. Funguje to pouze na 64bitovém Mac OS. Linux = Verze pro stahování Linux. Přenosná = přenosná verze. Není nutná žádná instalace. AD-podporován = software je spojen s reklamou. Při instalaci softwaru buďte opatrní a deaktivujete doplňky, které nechcete! Navštivte stránky vývojářů = odkaz na web pro vývojáře softwaru. Stáhnout (odkaz Mirror) = Zrcadlový odkaz ke stažení softwaru. Nemusí obsahovat nejnovější verze. Stáhněte si staré verze = zdarma ke stažení předchozích verzí programu. Stáhněte si 64bitovou verzi = pokud máte 64bitový operační systém, můžete si stáhnout tuto verzi. Stáhněte si přenosnou verzi = přenosná/samostatná verze, což znamená, že není vyžadována žádná instalace, stačí extrahovat soubory do složky a spusťte přímo. Přenosná verze k dispozici = stáhnout přenosnou verzi a můžete pouze extrahovat soubory a spustit program bez instalace. Staré verze k dispozici = stáhnout staré verze programu. K dispozici je historie verzí = Kompletní ChangeLog na našem webu. = K dispozici verze Windows. = K dispozici verze Mac OS. = K dispozici verze Linux. Naším hostovaným softwarem jsou virus a malware naskenovaný s několika antivirovými programy pomocí www.virustotální.com. (POZNÁMKA! Pouze jedno virustotální varování je 99.9% falešně pozitivní. A nějaký software může obdržet varování 2-6, ale to je, pokud nejsou všechny stejné virus/trojan, pak je to 99% falešných pozitiv.)

Windows Movie Maker в Windows 10

Hodnocení hodnocení od 0-10.

Procházejte software podle sekcí

Filmový výrobce Windows 7

Win Movie Maker pracuje pro Windows 10/11 Windows 7/8/XP. Zahrnuje video editor videa. Má vše, co potřebujete k natáčení filmů, která upravuje videa. Snadné přidání hudby, textu, animací, efektů a mozaiky na vaše videa. Snadné řezání, připojení, oříznutí a otočení videí.

Můžete si také stáhnout aplikaci WinMovie Clips pro Android a iOS

Maker Windows Film 2023

Film Maker Windows 2023 je aplikace pro vytváření/editaci videa, navržená pro Windows 10/11 a 7, 8, XP. Stáhněte si nejlepší software pro tvůrce filmu Windows pro vytváření vlastních filmů.

Win Movie Maker má také Mac Edition. Pro uživatele Mac si prosím stáhněte Maker Win Movie pro Mac. Můžete také získat nejlepší alternativu iMovie.

Klíčové funkce filmu Windows Movie Maker

S Makerem Win Film je snadné uspořádat a vybrat fotografie a videa, která chcete použít ve svém dalším filmu.

S vývěsným výrobcem filmů je snadné řezat, spojit, oříznout a otočit vaše videa.

S tvůrcem filmů Win Film můžete přidat text, přechody, efekty a další. Změňte tolik, kolik chcete, nebo nechte filmového výrobce udělat to pro vás.

Zveřejněte svůj film na své oblíbené stránky. včetně YouTube. Windows Live SkyDrive a mnoho dalších, přímo z výherního filmu.

Stáhnout informace

Operační systém: Windows 10/11 7/8/XP Verze: 2023.1.0.1 Cena softwaru: Zkušební zkouška

| Denial of responsibility | Contacts |RSS