Všechno, co můžete udělat s Apple Pencil a Logitech Crayon na vašem iPadu. Stylus pro iPhone

Apple tužka

Steve Jobs skvěle řekl o tabletech: „Pokud potřebujete stylus, už jste selhali.„Ale mluvil o použití stylusu jako hlavního vstupního zařízení pro tablet. Když Apple v roce 2015 uvolnil Apple Pencil, byl tento citát oživen, aby lidem připomněl, že se věci změnily, a b) Steve Jobs nebyl vždy správný.

V roce 2018 Apple vydal druhou verzi Apple Pencil s pokročilejšími funkcemi navrženými pro tehdy nový modely iPad Pro. Logitech mezitím prodává pastelku: levnější verze tužky, která je kompatibilní s některými iPady.

V tomto článku vám řeknu všechno, co můžete dělat s Apple Pencil, a The Logitech Crayon.

Kompatibilita

Existují dvě různé jablkové tužky a každá z nich má jinou sadu iPadů, se kterými pracuje. Apple tužka druhé generace pracuje s následujícími modely iPadu:

 • iPad Pro 12.9 palců (3., 4., 5. a 6. generace)
 • iPad pro 11-palcové (1., 2., 3. a 4. generace)
 • iPad Air (4. a 5. generace)
 • iPad Mini (6. generace)

První generace Apple Pencil pracuje s širší škálou modelů iPadu, z nichž některé se datují do roku 2015:

 • iPad (6., 7., 8., 9. a 10. generace)
 • iPad Air (3. generace)
 • iPad Mini (5. generace)
 • iPad Pro 12.9 palců (1. a 2. generace)
 • iPad Pro 10.5 palců
 • iPad Pro 9.7 palců

Stojí za zmínku, že Apple Pencil první generace vyžaduje adaptér Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Apple Pencil a pracuje s iPadem (10. generace). Tato tužka má nabitý konektor Lightning a iPad (10. generace) má konektor USB-C.

Logitech Crayon je kompatibilní všechny modely iPadu od roku 2018 nebo novějších. Logitech právě vydal nový model, který má konektor USB-C a nahrazuje konektor Lightning, který byl na původním modelu. Obě verze pastelky jsou stále k dispozici, ale pokud ji koupíte nyní, je pravděpodobně nejlepší jít na USB-C, protože to bude standard do budoucna.

Původní tužka Apple má podivný způsob nabíjení: odstraníte snadno problematickou čepici a naleznete ji do portů Lightning (na iPad nebo iPhone). To je pravda, tužka se jen vydrží přímo z iPadu. poškození obou zařízení, pokud nejste opatrní.

Apple tužka druhé generace spojuje magneticky s jednou stranou iPad Pro a pohání se pomocí indukčního nabíjení. To vám také dává praktický způsob, jak nosit tužku s vaším iPadem. Magnet je silný, ale stále bych byl opatrný, pokud nosíte iPad s jeho tužkou venku (i.E. není umístěno společně v případě).

Chcete-li nabíjet Crayon Logitech, zatáhněte silikonový uzávěr na konci a připojte kabel blesku nebo USB-C v závislosti na modelu.

Aktuální pro tato zařízení je 99 pro 1. generaci Apple Pencil), 129 pro Apple tužku 2. generace a 70 z The Logitech Crayon.

Hlavní rozdíl mezi zařízeními Apple a Logitech je, že posledně jmenovaný nemá citlivost na tlak. což je důležité, pokud na iPadu vytváříte podrobné výkresy. Pokud však nakloníte pastelku Logitech, vytváří silnější linie. To znamená, že pro základní poznámky a další obecné použití může pastelka vyhovět vašim potřebám. Ale pokud jste umělec, který chce nástroj pro kreslení digitálních uměleckých děl, téměř jistě budete chtít tužku.

Formový faktor

Původní tužka Apple byla kolem kolem, což znamená, že by se valila na stůl nebo stůl, který nebyl dokonale na úrovni. Nový model má jednu plochou stranu, což brání nežádoucímu pohybu. Tato změna je neomylný; Kulatá tužka byla možná atraktivní z čistě estetické perspektivy, ale byla nepraktická. Novější tužka má také matný povrch, který je snadněji držen a méně kluzký než první model. Mezitím má logitech tužka oválné tělo; je to docela široké, což se nemusí cítit pohodlně pro všechny, ale zůstává na stole.

Založit

Nastavení pro všechna tato zařízení je jednoduchá. Ujistěte se, že Bluetooth je zapnutý. S Apple Pencil první generace odstraňte uzávěr a poté připojte svůj osvětlovací konektor do iPadu a poté klepněte na tlačítko pár. Pro model druhé generace položte tužku Apple na magnetickou stranu iPadu. IPad okamžitě rozpozná tužku a spáruje se s ní. Když připojíte tužku Apple, iPad krátce ukáže, kolik nabíjení má zařízení.

Pro Logitech Crayon stiskněte a podržte tlačítko napájení na sekundu nebo dvě, dokud se nepatří k tlačítku malé LED vedle tlačítka, poté začněte psát. Páruje automaticky.

Nastavení

Existuje několik nastavení pro tužku Apple, včetně jednoho nastavení speciálně pro model druhé generace. Dolní třetinu obrazovky můžete zdvojnásobit, abyste dosáhli změny. V nastavení Apple Pencil si můžete vybrat, zda toto „gesto“ přepíná mezi aktuálním nástrojem a gumou, mezi aktuálním nástrojem a posledním, který jste použili, nebo zobrazí paletu barev.

Další nastavení vám umožní sdělit iPadu, abyste použili pouze vaši Apple Pencil nebo Logitech Crayon. K dispozici je nastavení pro aktivaci čmáranice, o kterém budeme diskutovat v další části.

Čmáranice

Se zavedením IPADOS 14 přišel Scribble, inovativní funkce, která využívá výhody Apple Pencil nebo Logitech Crayon. Scribble vám umožní psát na svůj iPad v jakékoli textové oblasti. Zatímco zpočátku by to mohlo připomenout dlouhodobé milovníky Apple Newtonovo uznání rukopisu v polovině 90. let (skvěle na Simpsonovi), je to vlastně mnohem pokročilejší než tohle.

S Scribble můžete použít tužku nebo pastelku k psaní přímo do adresního řádu Safari, složení e.mailů a pomocí inteligentního výběru pro výběr, řezání a vložení textu převedeného z vašeho rukopisu. IPADOS používá detektory dat k rozpoznávání telefonních čísel, dat a adres, takže můžete například napsat telefonní číslo, poté jej klepnout a zavolat na něj.

Cwribble však není jen pro psaní slov a čísla. Rozpoznává také tvary, takže pokud chcete například vytvořit vývojový diagram, vaše čtverce, kruhy a trojúhelníky budou převedeny na čisté tvary.

Chcete.li používat čmáranice, jen napište. všude. Pokud píšete v poznámkách, můžete klepnout na ikonu tužky pomocí A ve spodní části okna a poté napište; To říká čmáraní, aby přeměnilo vše, co píšete s tužkou nebo pastelkou, na text.

Nejlepší způsob, jak zjistit, jak čmáranice funguje, je jít do nastavení Apple Pencil, ujistěte se. Výukový program ukazuje, co můžete dělat s Scribble. Jak vidíte, dokonce to funguje s mým velmi chaotickým rukopisem.

Začínáme s poznámkami

Aplikace Apple Notes je perfektním způsobem, jak začít používat Apple Pencil nebo Logitech Crayon. Vytvořte novou poznámku a poté klepněte na ikonu značení v pravém horním rohu obrazovky.

Poznámky zobrazují sadu nástrojů ve spodní části obrazovky. Nyní můžete začít kreslit nebo dokonce psát text. IPad Pro nabízí vynikající odmítnutí dlaní, takže si nemyslí, že píšete celou rukou.

Existují čtyři možnosti kresby: Zleva na psaní jsou tužkou pro rozpoznávání rukopisu, pero, plstěné pero a tužku. Napravo od toho je guma, pak výběrový nástroj. Klepnutím na jeden z nich je aktivujete. Klepněte znovu a můžete si vybrat tloušťku čárů a nasycení barvy.

Pokud chcete pro rozpoznávání rukopisu používat čmáranice, klepněte na tužku s a. Začněte psát a čmáranice převede váš rukopis na text. Použijte gesta uvedená ve výše uvedeném videu k vymazání, výběru a úpravě textu.

Chcete.li přidat do svých poznámek kresby, přejděte na jeden z dalších nástrojů. Máte na výběr barvy, s černou a primárními barvami okamžitě k dispozici; Klepnutím na barevné kolo vyberte jinou barvu.

Pokud chcete nakreslit perfektní tvary, jako jsou kruhy a čtverce, nakreslete tvar, který chcete, a na konci tužku hned nezvedněte; Uvidíte, jak se tvar chytí do dokonalého kruhu nebo čtverce.

Můžete použít nástroj Eraser k vymazání všeho, co jste nakreslili. Chcete.li jej použít, stačí klepnout na to, že to v paletě nástrojů. (Nebo, pokud máte druhou generaci Apple Pencil a tuto možnost jste nastavili, dvojitý klepnutí ve spodní třetině displeje přepněte na nástroj Eraser.)

Pomocí nástroje pro výběr vyberte prvek, poté klepněte a přetáhněte na nové místo. Výběrový nástroj vám nedává skvělý výběr; Vybírá celé objekty, které jste nakreslili. Všimněte si, že tlačítka Undo a Redo vlevo dole na obrazovce vám umožňují vystoupit dozadu a vpřed ve vašich akcích.

Zde je skvělý tip, pokud používáte poznámky Apple. Pokud je váš iPad uzamčen, probudíte jej na obrazovku; Přeskočíte přímo podle svého výběru: nová poznámka, poslední poznámku, kterou jste si prohlíželi, nebo poslední poznámku, kterou jste vytvořili. Vaše preference v Nastavení Poznámky můžete vybrat poznámky k přístupové poznámce.

Můžete jej také použít jako stylus

Zatímco Apple Pencil a Logitech Crayon nejsou primárně použity jako stylusy k ovládání iPadu, můžete je použít jako takové. U některých aplikací to může být velmi praktické. Můžete klepnout na tlačítka, přetahovat posuvníky a vybrat objekty. To je skvělé například pro úpravy fotografií, protože je mnohem snazší klepnout na některé malé ikony v komplexních editačních aplikacích s tužkou než prstem.

Můžete navigovat iPad Pro pomocí Apple Pencil nebo Logitech Crayon, který provádí téměř každou akci s stylusem. Považuji to za obzvláště užitečné pro provádění křížovky New York Times. Jediné věci, které nemůžete udělat, je vrátit se na svou domovskou obrazovku nebo přepnout aplikace (musíte prstem přejetím přejetím ze spodní části zařízení) nebo displej ovládacího centra (přejetím dolů z pravého horního nahoře) nebo oznámení (přejetím z přejetí dolů z vlevo nahoře).

Anotace PDFS

PDF můžete anotovat pomocí Apple Pencil nebo Logitech Crayon. To lze provést buď pomocí nástrojů pro značení iOS nebo s jednou z mnoha takových aplikací dostupných pro iOS. Otevřete PDF, klepněte na ikonu značení a nakreslete. Pomocí těchto zařízení můžete také podepsat PDFS.

Upravit text

Jedním z mých oblíbených využití pro tužku Apple nebo Logitech Crayon je editace textu. Úpravy textu na zařízení iOS je přinejlepším nemotorné; Je těžké vybrat položky a je ještě těžší přetáhnout malé lízátka na začátku a na konci výběru. S Apple Pencil mohu snadno upravit texty, které píšu, vyberu a přesunu text nebo smazat text. Někdy používám tužku k poklepání dopisů na klávesnici, když opravím překlepy nebo přidávám krátké slova.

Pokud máte iPad, Apple Pencil nebo Logitech Crayon je užitečným doplňkem zařízení. I když nekreslíte, možná najdete spoustu využití zařízení pro tužky. Může vám to pomoci zefektivnit vaši práci s tabletem.

Jak se mohu dozvědět více?

Každý týden na podcastu Intego Mac diskutují odborníci na Security Security Intego o nejnovějších příbězích Apple News, Security and Privacy a nabízejí praktické rady o využití z vašich zařízení Apple Apple. Nezapomeňte sledovat podcast, abyste se ujistili, že vám žádné epizody neuniknou.

Můžete se také přihlásit k odběru našeho e-mailového zpravodaje a sledovat zde na blogu Mac Security pro nejnovější zprávy Apple Security and Privacy. A nezapomeňte sledovat Intego na svých oblíbených kanálech sociálních médií:

Jak nakreslit e.maily na iPhone iPadu iPhone

Můžete rychle nakreslit, nakreslit, čmárat a psát ručně do e.mailu pomocí iPhone, iPad nebo iPad Pro s Apple Pencil.

Tato schopnost je díky šikovným nástrojům značení, které existují v e.mailové aplikaci pro iOS a IPADOS, a můžete je použít k vložení jakéhokoli výkresu nebo načrtnutí přímo do e.mailu. To funguje totéž s jakýmkoli novým e.mailem, e.mailovou odpovědí nebo e.mailem.

Jak nakreslit e.maily na iPhone iPadu s označením

Zde je návod, jak rychle nakreslit e.mail na iPhone, iPad nebo iPod Touch s iOS a IPADOS:

Užijte si tento tip? Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte více našich skvělých tipů Apple, triků a důležitých zpráv do vaší doručené pošty s informačním bulletinem OSXDAILY.

Děkuji!

Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu předplatitelů.

7 комментарии и мнения

Můžete přidat v podstatě samostatný obrázek, ale nemůžete obklíčit slovo nebo podtrhnout perem, takže jeho zbytečná funkce v poště

Všechny modely iPhone a iPad mají schopnost používat značení, pokud provozují dostatečně nové verze iOS nebo iPados. Zde jsou pokyny, jak přistupovat k označení v e.mailu pro iPad a iPhone https: // osxdaily.com/2019/12/13/Draw-in-e-maily-iphone-ipad-mararkup/můžete také přistupovat k označení v jiných aplikacích na iPhone a iPad, jako jsou fotografie: https: // osxdaily.com/2020/02/27/jak-add-text-picture-iphone-ipad-mararkup/pokud nemáte tuto funkci, je možné, že musíte aktualizovat iOS na nejnovější verzi, i když to už nějakou dobu existuje. Nyní. Nastavení Obecná aktualizace softwaru

Což ios? Na kterém iOS začne tuto funkci ukazovat? Mám 5. gen s nejvyšší možnou iOS. Sedím spolehlivé na dostupnosti iOS a iPadu nebo tužky nebo na všem? Cool Tip! Možná budu muset upgradovat. nový iPad na mém horizontu!

Ahoj mám iPhone 8 a nemohl jsem najít to, o čem jsi mluvil. Má telefon 8 tuto funkci? dík

Sonarpen. nejdostupnější stylus citlivý na tlak pro iOS Android

Sonarpen je bezstarostné a tlakové inteligentní pero, které mění veškerý iPad, iPhone Android na profesionální digitální výkresovou podložku. Podporuje odmítnutí palmy (pro iPad, iPhone Nintendo Switch) a tlačítko pro přizpůsobení zkratky. Sonarpen Povolte vytvoření umění a psaní poznámek na vašem zařízení tak jednoduché jako psaní na papíře.

Po podpoře sonarpenu na Kickstarter v roce 2018. Když jsem obdržel nabídku výše uvedeného produktu, skočil jsem na šanci. Vřele bych to doporučil pro kohokoli

SE DOMORó COMO 1 MES y Medio en llevar A Chile, es muy bueno el Lápiz, Tiene Buena Sensibilidad, Lo Único que molesta un poco el kabel pero vale la pena la pena

Hrody pera dorazily velmi rychle. Opět velmi šťastná domácnost.

Funguje to skvěle a já to absolutně miluji! Ive se v poslední době hodně zlepšil a byl motivován kreslit více ^ ^ to není tak bolestivé jako kresba prsty!

Popis výrobku

─ citlivé tlak ✋ Odmítnutí dlaní (odmítnutí prstu na Android) Tlačítko zkratky ❌ Provoz bez baterie

Kompatibilita:

 • iPad, iPad Pro, iPad Mini, iPhone a iPod Touch (iPhone 4s nebo novější, iPad 2 nebo novější)
 • Telefon a tablety Android spuštěné OS 4.4 nebo novější (Samsung, Xiaomi, Motorola, Nokia, Huawei, Asus, Lenovo)
 • Chromebook dotykové obrazovky s podporou obchodu Google Play (Acer, Asus, HP, Google)
 • Nekompatibilní zařízení uvedená v dalších informacích
 • Sonarpen
 • Smyčka pera (držák pera pro všechny zařízení)
 • iOS NIB x 1, Android NIB x 1
 • List s instrukcemi

Chromebook nepodporuje tlačítko zkratky.

Dodatečné informace

iOS 8.0 Android 4.4 Spínač Chrome OS Nintendo

2 recenzí pro Sonarpen. nejdostupnější stylus citlivý na tlak pro iOS Android

SE DOMORó COMO 1 MES y Medio en llevar A Chile, es muy bueno el Lápiz, Tiene Buena Sensibilidad, Lo Único que molesta un poco el kabel pero vale la pena la pena

Vynikající produkt. Moje dcera to miluje. Měl nějaké problémy s dopravou, ve kterých majitel rychle napravil správně.

Zákaznický servis byl potěšením pracovat. Pero funguje dobře. Ale mám problémy s ibispaint x.

Moje zkušenost s tím byla perfektní! Ve skutečnosti reaguje na dotek ve srovnání s jinými stylusy, které jsem použil. Funguje to také skvěle s barvou Ibis a překvapivě mým hackem PS Touch, který pracuje pro Android 9. Je to také překvapivě levné ve srovnání s jinými stylusy, přesto je stále kvalitní. Také dorazil do mého domu super rychle, čekal jen 5 dní, než dorazí do Kalifornie.

Myslím, že je to dobrý produkt, ale někdy to nejde ruku v ruce s mrtvicí, nakreslím model Samsung A52 na telefon Android a miluji produkt a že přichází s malým darem Stikera a sonarpenového dopravce.

je to dobré! Líbí se mi citlivost na tlak a jedinečný disk. Pero je docela objemné, takže pokud se vám nelíbí držení obří hůlky v ruce, přemýšlejte dvakrát před nákupem. drát je nepříjemný a je těžké jej při kreslení ignorovat (používám iPad), ale chápu, proč je to potřeba. Je to levnější než tužka Apple, která se jeví jako skóre, pokud používáte pouze pro citlivost na tlak. Pokud nebudete hledat citlivost na tlak, koupil bych si něco jiného, ​​protože cena je docela drahá, pokud nehledáte citlivost na tlak, tam jsou levnější možnosti tam venku. (Trochu mě chce litovat nákupu, protože jeho drahá, ale citlivost na tlak mi brání tomu ?) Některá pera nebudou fungovat pro citlivost na tlak a budete muset zvětšit štětec (20.0px a další) Pokud chcete, aby byl štětec normální ID, jen se nepořádek s nastavením štětce, aby se z toho co nejlépe vyvíjel pro tlak uši budou hluchové s velkým objemem. (Sonarpen je v podstatě sonar, posílá hlasité zvukové vlny a sonarpen vydává na povrch) První obrázek I Drew ukazující tlakovou citlivost Druhý obrázek, který mě normálně kreslí s citlivostí! (To byl vlastně můj první kresbu se sonarpenem ^^) Tato recenze byla napsána Muffyc1

Je to v pořádku pero! Trochu kolísání a špička se cítí trochu křehká, ale práci se dokončí! Je to docela lehké a velmi pěkně sklouzne na ochranné obrazovce přepínače.

Foi um Total de 45 dias Pra Chegar até o Brasil mas valeu a pena, caneta é ótima, só tenho que em acostumar com a ponta

Koupil jsem si sonarové pero, protože už nechci používat prsty. Ve srovnání s nákupem tabletu s perem je nákup sonarového pera levnější. Vaše cena je dražší než některé jiné značky, ale to, co mě přimělo rozhodnout se koupit, je proto, že prodáváte náhradní tipy pro pero jiných značek, pokud jsou poškozeny, můžete si koupit pouze 1 nové pero.

Doručení chvíli trvalo. (ale jak se očekávalo vzhledem k jeho zámoří) Funguje jako kouzlo a přišla s několika roztomilými nálepkami a šikovným koženým rukávem pro pero! Rozhodně stojí za nákup, i když to vyžaduje, aby si zvykli. Ale byl jsem nekonečně ohromen funkcemi a inteligentním designem vloženým do vytváření tohoto inteligentního kreslení pera, zejména pro cenu! Použil jsem to se svým přepínačem Nintendo (pro hru Colors Live Ekress) a byl jsem odfouknut nabízenou citlivost na kvalitu a tlak. (ještě to nezkusím na mém telefonu Xiaomi, ale jsem si jistý, že nebudu zklamán ??) By určitě doporučil ostatním hledáním rozpočtu a hodnotu za peníze Smart Drawing Pen. ?✨ Pokračujte v dobré práci!

Bude iPhone někdy podporovat Apple Pencil? Ne. tady je důvod.

Zajímá vás, jestli Apple Pencil pracuje s iPhone? Je to velmi běžná otázka, kterou lidé mají zejména proto, že Apple pokračoval v přidávání funkcí a změn designu do Apple Pencil, který kdykoli zavedl její úvod.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Apple Pencil.

Apple tužka byla představena již v roce 2015 spolu s prvním iPad Pro. To je předtím, než iPad Pro měl ID obličeje a byl to v podstatě mnohem větší iPad. Ve skutečnosti je jedním z hlavních prodejních bodů původního iPad Pro byla podpora Apple Pencil podpora.

Ale tehdy byla Apple Pencil docela jiná, než byla dnes. Původní tužka Apple připojená přes Bluetooth a měla válcový design a odnímatelný čepice. Pod čepicí však nebyla smazaná. Byla to zástrčka Lightning, tak jste dobilte jablečnou tužku.

Původní tužka Apple byla jediná ve městě, dokud Apple neuvedl v roce 2018 Apple Pencil druhé generace Apple Apple. Apple však udržoval původní tužku Apple (nyní známou jako První generace Apple Pencil) v prodeji a stále ji prodává v roce 2021.

Apple tužka druhé generace získala kompletní přepracování. Pryč byla blesková zástrčka a místo toho je jablečná tužka druhé generace nabitá magnetickým vodivým nabíjením. Místo toho, aby byla zcela válcová, má Apple Pencil druhé generace na jedné straně plochý okraj, který jí umožňuje magneticky připevnit na stranu iPad Pro, což je také to, jak se nabíjí (vezme svou energii z iPad Pro.

Kompatibilita ceny jablkového tužku

Apple Apple Pencil první generace ani druhá generace přichází s iPadem. Je to volitelné příslušenství. První generace Apple Pencil stojí 99 a Apple tužka druhé generace stojí 129.

Ano, to je trochu strmé, ale fanoušci Apple Pencil říkají, že cena stojí za to.

Který z nich si však můžete koupit, záleží na tom, který iPad vlastníte. Je to proto, že Apple tužky první generace a druhé generace pracují pouze s vybranými iPady. Zde je to, které Apple Pencil pracuje, s nímž iPady, podle Apple…

gen Apple Pencil:

 • iPad (6., 7., 8. a 9. generace)
 • iPad Air (3. generace)
 • iPad Mini (5. generace)
 • iPad Pro 12.9 palců (1. a 2. generace)
 • iPad Pro 10.5 palců
 • iPad Pro 9.7 palců

Gen Apple Pencil:

 • iPad Mini (6. generace)
 • iPad Pro 12.9 palců (3., 4. a 5. generace)
 • iPad pro 11-palcové (1., 2. a 3. generace)
 • iPad Air (4. generace)

Funguje Apple Pencil s iPhone?

Ne, Apple Pencil nefunguje s iPhone. Apple Apple Pencil první generace ani druhá generace nefunguje s žádným iPhone, včetně série iPhone 13 nebo jakéhokoli modelu iPhone Pro.

Vzhledem k popularitě S-Pen Samsung byly naděje, že Apple přidá podporu pro tužku Apple na své sérii telefonů iPhone 14, ale to se samozřejmě nestalo. Zdá se, že Apple si vzpomněl na potenciální aplikace pro svou Apple Pencil a tato použití z jakéhokoli důvodu nezahrnují iPhone.

To je však trochu hloupé, pokud se mě zeptáte. zejména na jeho telefonu pro model iPhone. IPhone 14 Pro Max má 6.8in displeje, více než dost, aby se kreativní s stylusem, takže myšlenka, že je schopna skutečně používat Apple Pencil, není vůbec přitažlivá-ve skutečnosti to má hodně smysl.

Ale pak znovu také mít dotykovou obrazovku na vašem MacBooku, ale to je také další věc, proti které Apple je 100% proti. V logice Apple, pokud chcete MacBook dotykové obrazovky, získejte iPad Pro. Podivný? Ano. Ale toto je Apple, o kterém tady mluvíme. Není známo svým logickým přístupem k produktům, a proto nemáme dotykovou obrazovku MacBooks a Apple Pencil Support pro iPhone.

Skutečnost, že Apple Pencil nefunguje s žádným iPhone, je velkým bummerem, aby se uživatelé iPhone stali. To platí obzvláště, protože iPhony stále dostávají větší displeje rok co rok. Mnozí si myslí, že tento důvod sám o sobě je více než dost důvodu, aby Apple přidal podporu iPhone pro tužku Apple.

Koneckonců, iPad Mini 6. generace, která pracuje s Apple Pencil, má 8.3palcový displej. Ale největší iPhone, iPhone 13/14 Pro Max má 6.7palcový displej, který není o moc menší. Je snadné vidět, jak by ten iPhone mohl s Apple Pencil dobře fungovat.

Série Note Note Samsung Galaxy byla velmi populární. Spuštěna cesta zpět, když byla poznámka Galaxy v podstatě větší verzí tradičnějšího vlajkového modelu Samsung, který zahrnoval vestavěný stylus, známý jako S-pen. Rozsah not byl oblíbenou volbou se spotřebiteli a když ji Samsung zabil.

Když tedy Apple odhalil tužku Apple pro iPad, lidé přirozeně předpokládali, že jednoho dne bude k dispozici pro použití s ​​iPhone. Myslím, proč ne? S-Pen společnosti Samsung je u uživatelů velmi oblíbený, takže je možné uvažovat, že spousta uživatelů iPhone by ráda používala tužku Apple s jejich iPhony, správně? Možná. A přesto, po několika letech zvěsti, příchod tužky Apple pro iPhone není blíž. Co tedy dává?

Bude iPhone někdy podporovat Apple Pencil?

Chcete.li pochopit, proč Apple nezahrnuje podporu Apple Pencil pro iPhone, musíte pochopit, jak si Apple myslí. Například nemůžete získat dotykovou obrazovku MacBook. V mysli Apple, pokud chcete MacBook dotykové obrazovky, získejte iPad. to je doslova jeho oficiální postoj k této záležitosti. Proto je možné, že si pravděpodobně myslí totéž o své Apple Pencil: Pokud ji chcete, získejte iPad. to bylo zařízení, pro které bylo navrženo pro.

A zde spočívá problém s podporou Apple Pencil pro iPhone. Apple je velmi úmyslný a velmi konzervativní svými produkty. Nikdy je příliš nezmění. Každý produkt slouží účelu a je navržen s ohledem na určité typy uživatelů. Pokud vaše konkrétní představa o tom, jak používat iPhone, například použití Apple Pencil pro poznámky a čmáranice neodpovídá Apple, no to je prostě škoda. Co říká Apple.

Kromě toho existují technické věci, které by Apple musel udělat na obrazovce iPhone, aby přinesl podporu Apple Pencil. To by vyžadovalo RD a více nákladů, něco, co Apple s největší pravděpodobností nedělá, pokud není důvod pro podporu Apple na iPhone silné. což si nemyslím, že je to. Chystáte se použít Apple Pencil na iPhone by bylo skvělé, ale kolik lidí by ji skutečně použilo? Apple v tomto ohledu pravděpodobně provedl svou due diligence a ví, že nestačí to zaručit přidání do iPhone.

Lidé chtějí dokonce podporu Apple Pencil pro iPhone?

Anekdoticky jsem v průběhu let používal více zařízení Galaxy Note a já jsem jen zřídka používal S-pen. Věděl jsem, že to tam bylo, věděl jsem, co by to mohlo jít, ale prostě se to nehodilo do způsobu, jakým tolik používám svůj telefon. Nejsem moc doodler a já jsem se velmi zdatný, když jsem si pořizoval poznámky na klávesnici mého telefonu, takže S-Pen, v mém obvyklém pracovním postupu, se cítil neohrabaný a trochu regresivní. V podstatě jsem se přesunul od psaní poznámek s perem a připadalo mi divné, že se vrací zpět.

Opět je to jen moje vlastní osobní převzetí podpory stylusu pro telefony. Vím, že je spousta lidí miluje. Také vím, že s moderními stylusovými zařízeními, jako je Apple Pencil a Samsung’s S-Pen, můžete na vašich telefonech a tabletech vytvořit skutečně ohromující digitální obrázky a umělecká díla. Ale opět, tyto typy jsou uživatelé, že byste nezohlednili normu. jsou stále velmi specializovanou skupinou v širším fondu uživatelů iPhone.

Vrátíme.li se k mému předchozímu bodu, Apple pravděpodobně věří, že pokud je někdo umělecky nakloněn a chce vytvořit digitální umění s produktem Apple, bude mu nejlépe obsluhováno získáním iPadu a poté si koupí tužku Apple. S iPadem budete mít přístup k větší obrazovce a na míru na míru, které jsou navrženy s ohledem na Apple Pencil (a vytváření digitálního umění). Slouží také jako poměrně pěkný USP pro iPad Apple.

Hlavní důvod, proč Apple Pencil nepřichází na iPhone 14

Všechny výše uvedené jsou spekulace, udělené, ale je to založeno na mé zkušenosti s tím, jak Apple fungoval jako společnost za posledních 15 let. Nedělá to výklenky, nestarejte se na malé enklávy uživatelů a nezmění to své hlavní produkty. jako iPhone. na rozmaru. Vize společnosti Apple je vždy uzamčena přímo z perspektivy makra. jakékoli nové funkce musí být užitečné a prospěšné pro velké množství lidí.

Zahrnutí 5G, OLED displeje, 120 Hz displeje a Magsafe, čtyři z největších nedávných aktualizací iPhone, jsou samy o sobě velmi užitečné a přidávají hodnotu pro uživatele, bez ohledu na jejich pozadí, chuť nebo řadu práce. „Zlepšují“ základní použitelnost iPhone napříč deskou pro co nejvíce lidí. A zatímco by podpora Apple Pencil na iPhone 14 by byla hezká, prostě to není stejný druh aktualizace jako něco jako Lidar nebo 5G. Ocenil by to jen malý počet uživatelů.

A to je spolu se skutečností, že Apple Pencil je navržen pro použití s ​​iPadem, je hlavním důvodem, proč neuvidíme Apple přidat podporu Apple Pencil pro iPhone brzy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS