Vracím svůj PlayStation VR 2 – tady je důvod. PS5 VR 2

Vracím svůj PlayStation VR 2. tady je důvod

Bylo 23. února, 2023. Nadšený jako dítě na Štědrý den jsem vstal navíc brzy, protože ke mně byla důležitá zásilka: PlayStation VR 2. Ano, rezervoval jsem si prvotřídní lístek ve vlaku Hype.

Když se můj důvěryhodný řidič UPS vytáhl v devět ráno, zaútočil jsem dole, otevřel jsem přední dveře a přijal měkkou obálku. Zvláštní balení pro náhlavní soupravu VR, myslel jsem si. Očekával jsem se na řidiče, ale nic nepřišlo.

Místo zbrusu nového PSVR 2 mi podal pár jógových kalhot. Moje žena byla nadšená a já jsem se vrátil do kanceláře zklamaný. Zpoždění doručení. Můj PSVR 2 byl uvíznut u celního makléře, zjistil jsem to krátce nato. Nakonec se to ukázalo o několik dní později a já jsem skočil na balíček.

Je tu ještě něco magického o rozbalení a vůní nového hardwaru. Ale po dobré tři čtvrtiny hodiny s náhlavním soupravy VR na mé hlavě bylo kouzlo pryč. Dnes je můj PSVR 2 v centru návratu. Nepřežilo 30denní období návratu.

(Téměř) perfektní náhlavní souprava VR

Náhlavní souprava VR je většinou oceněna kritiky. Ve své recenzi PSVR 2 na Mixed, Ben mluví o téměř dokonalé herní náhlavní soupravě VR. Je však jedním z mála, který zdůrazňuje důležité kritérium úspěchu náhlavní soupravy VR:.

Dokonalost PSVR 2 je kazena velkým problémem, který závisí na tvaru hlavy uživatele, píše Ben Ben. Mám tento problém.

Tomislav vysvětluje v nedávném komentáři, proč stále není fanouškem popruhů Halo používaných na PSVR 2. Mount ve tvaru kroužku má rovnoměrně distribuovat hmotnost náhlavní soupravy VR a snížit tlak hledí na obličeji. Tuhé plastové pouzdro však není vhodné pro všechny tvary hlavy.

Design PSVR 2 je katastrofa

Pro mě se popruh Halo tak tvrdě tlačí na mé chrámy, zadní stranu mé hlavy a na čele, že musím po půl hodiny hraní sundat náhlavní soupravu VR, vyčerpaný, vyčerpaný. Tlak způsobuje bolest a dokonce i nevolnost. Po každé relaci mi trvá téměř půl hodiny. Plast na chrámech nenabízí téměř žádné odpružení. Pravděpodobně ano, aby se neoslabovalo rachot na čele. Zajímalo by mě, jestli to stálo za to.

Kromě toho musím přesunout hledí tak blízko mé obličeje, aby se optimální vidění, že rám čočky s ostrým okrajem neustále tlačí na most mého nosu. Vzhledem k tomu, že zahrnutá sluchátka v uších nebudou držet, používám Headset 3D Pulse Sony.

Ale původní příslušenství PS5 se mi nehodí na poháry uší. Takže musím tlačit PSVR 2 dále nahoru, což je stále nepříjemnější nosit. Kdo něco takového navrhuje?

Moje recenze toho, co netopýr, který nabízí jen málo než tři hodiny hraní, se pro mě stal utrpením a vzal celý pracovní den. Swordsman VR a Sky VR. nehraje. Nemohl jsem si užít rozsáhlé horizontské volání hory.

PSVR 2: Utrpení pro mě, VR zásah pro ostatní

Přes všechny nepříjemnosti, moje krátké spojení s PSVR 2 mě přimělo uvědomit si jednu věc: Ben má pravdu. náhlavní souprava VR má obrovský potenciál pro skvělé herní zážitky VR. Se silou PS5 za nimi mohou vývojáři vytvořit krásné VR světy.

Vestavěné sledování očí umožňuje novou mechaniku her-viz před vašimi očima nebo přepínač VR-a Sony má několik velmi přesvědčivých vlastních značek. Představte si setkání s Kratosem nebo Joelem a Ellie ve virtuální realitě.

Ale po téměř měsíci s PSVR 2 jsem rozčarovaný a zklamaný, že Sony vydává zařízení, které vylučuje lidi na základě jejich anatomie. Je to škoda, protože design Sony byl vždy v popředí dostupnosti.

Upřímně doufám, že bude vydán revidovaný model, podobný předchozímu modelu, který mi dokonale zapadá. Tentokrát s mnohem pohodlnějším pásem Halo, nebo ještě lepším, modulárním a přizpůsobitelným, jak je například u Meta Quest 2.

V každém případě bych vstal znovu v pět ráno a lhal v čekání na řidiče UPS v okně kuchyně. a neodvažujte se ho nechat znovu podat jen jeden kus oblečení.

Všechny informace o náhlavní soupravě společnosti Sony naleznete v naší recenzi PlayStation VR 2. Budete také potřebovat PlayStation 5.

Čočky na předpis VR jsou vaše brýle zastaralé. Objektivy na předpis můžete získat pomocí 5% slevy prostřednictvím níže uvedeného odkazu.

PlayStation VR 2 Hands-On: 8 Pros, 3 Cons A otázka

Je to 2 p.m. V úterý v Neu-Isenburgu, německé sídlo společnosti Sony. Potřásl jsem rukama s PR šéfem Jochenem Färberem a těším se na vyzkoušení PlayStation VR 2 poprvé. Podívá se na mě, zvedl obočí a říká: „Ale vaše jmenování není až zítra?“

Rychle odhalíme viníka v tomto zmatku (Spoiler: udělal jsem to!). Ale Färber a jeho tým jsou shovívaví. Denní rozvrh se mění, setkání s šéfem je zrušeno a demo je připraveno v žádném okamžiku.

Jsem stejně vděčný, jak jsem spasen. Chystám se vyzkoušet nástupce PSVR. Moje očekávání jsou však utlumena. Ano, data vypadají dobře, ano, všechno je lepší než s PSVR, ano, předchozí zprávy všech lidí, kteří byli přede mnou, také dobře čtou. Přesto jsem se z toho ještě nějak nechtěl nadšený.

Nejprve se podívám.

Zřeknutí se odpovědnosti: Všechno zde napsané je první dojem založený na asi 30 minutách hry s jednou hrou VR (demo horizontní volání hory) a musí být ověřeno v podrobném testu.

PlayStation VR 2 SPECE SPEET

Neexistuje žádná specifikační předehra, pouze odkaz na článek PSVR 2 Info a Spec Sheet. Vy chcete vědět, jaké to je opravdu, ne stejná čísla, jaké jste již viděli, správně?

Důvody PlayStation VR 2

Recenze, které jsem dosud četl nebo slyšel o PSVR 2, jsou jisté, ale něco chybí. vzrušení. vzrušení. Jsme příliš unavení nebo kritičtí, abychom rozpoznali skvělou novou platformu, když ji máme na našich hlavách?

Jsem ohromen mým praktickým relací. PlayStation VR 2 bude podle mého praktického dojmu platformou pro VR hry po několik měsíců a let (pamatujte, že testy to ještě musí potvrdit!).

Mohlo by to dokonce zcela nahradit PC VR. V budoucnu budu hrát vysoce kvalitní, graficky působivé VR hry rychle a snadno v mém obývacím pokoji. V blízké budoucnosti nevidím platformu VR stejné kvality a dostupnosti. PC VR je příliš chmurný a samostatný VR se nemůže přiblížit k grafickému držení kroku.

Chcete důvody? Zde jsou.

Dostupnost je fantastická.

Naplňte na PSVR 2, vyberte hru a odjedete. Neexistuje žádný rychlejší nebo snadnější způsob, jak se ponořit do her VR, které také vypadají skvěle, díky síle PlayStation 5.

Dokonce i počáteční nastavení je jednoduché: naskenujte místnost, po zpracování herního povrchu, kalibrace očí pro detekci pohledu-hotovo. Tak by to mělo být.

Je to stejně pohodlné jako plyšová přilba.

Dobře, to je trochu přehánění. Zbytek na čele na držáku halo hlavy mi dává „VR obličej“ s typickými tlakovými body. Během používání však není nepříjemný pocit tlaku.

PlayStation VR 2 si zachovává pohodlný MOUNT HADE HOUND PSVR. | Obrázek: Sony

Pohodlný držák halo hlavy pochází z PSVR, kde hledí na obličeji, ale není stisknuto. Tímto způsobem mohu (pravděpodobně) hrát ve VR celé hodiny. Náhlavní souprava se volně hodí pod prostorem pro brýle, nebo mohu jednoduše získat vložky na předpis.

V propojených recenzích si můžete přečíst vše o Meta Quest 2 a Meta Quest Pro.

Čočky na předpis od optiku VR jsou vaše brýle zastaralé. Můžete je získat s 5% slevou pomocí níže uvedeného odkazu.

Jsou to stále fresnelové čočky, nebo co?

Čočky jsou vylepšeny, protože si ani nevšimnu, že jsou to čočky Fresnel, když je mám na sobě. Teprve dnes, jak píšu tento článek, si všimnu a divu, že čočky mají ve skutečnosti drážky?

Ano, čočky PSVR 2 mají poměrně jemné drážky. Přesto si nevšimnu žádných účinků boha nebo na oslnění. Obecný obraz dojem je také ostrý a jasný.

To by mohlo být způsobeno skutečností, že sotva mám čas hledat situace s vysokým kontrastem, aby bylo možné provést srovnání. Horizon Call of the Mountain je tak barevný a vypadá tak dobře s PSVR 2. proč vlastně mluvíme o čočkách, když nejsou ani znatelné?

Konečně, skutečné ovladače VR pro PlayStation.

Nenechte si ujít rozsvícení dilda PSVR na milisekundu. Nové řadiče smyslů se perfektně hodí do mých rukou a já si rychle zvyknu na uspořádání klasických tlačítek PlayStation. Jedinou nevýhodou je, že sledovací prsteny způsobují srážky s náhlavním soupravou, když jsem oblouk v horizontu.

Takže očekávejte, že se někdy udeříte do počítače s obličejem.

Sledování je nyní moderní a většinou velmi dobré.

Při sledování naruby jsou nevýslovná sledovací světla konečně minulostí. Nové sledování funguje většinu času bezchybně, podobně jako na to, na co jsem zvyklý se samostatnými náhlavními soupravami VR, jako je Quest 2 nebo Vive Focus 3.

Zažívám však momenty, kdy řídicí slovy smyslů krátce ztratí sledování, například když přesunu ovladač velmi blízko před nebo vedle náhlavní soupravy VR. To však nebylo pravidlo. když jsem sáhl po šípu přes rameno v horizontu, všechno funguje dobře.

Ve srovnání s řadiči pohybu jsou nové řadiče smyslů významným zlepšením. Pro ukázku, zda se sledování chová odlišně v závislosti na podmínkách osvětlení, budou zapotřebí rozšířené testy.

Jaké úžasné obrázky!

Myslíte si, že poločas: Alyx je nejlepší? Je kayak VR nejkrásnější? Horizon vás jí na snídani!

Vážně, hra VR vypadá neuvěřitelně! Bohaté barvy, realistické a čistě animované NPC, výkonné a podrobné roboty, úžasná voda a široký pohled!

Horizon Call of the Mountain vypadá opravdu nádherně na PSVR 2. | Obrázek: Sony

Proč bych si měl koupit 2 000 ks se všemi problémy s fiddlingem softwaru a vesmírem, když mohu získat konkurenceschopnost (možná lepší, díky foveated rendering?), mnohem více prostorově šetřící a přístupné zařízení pro polovinu?

Má haptiky galore.

Thinská maska ​​na obličeji akordeonu jemně obejme obličej, aby zablokovala světlo, ale nebraňuje to. Místo toho je motor vibrací umístěn v čele zbytku popruhu Halo. Také řadiče smyslů přicházejí s vylepšenou technologií DualSense, kterou již můžete znát z řadiče PS5. Senzové ovladače mají adaptivní spouštěče a jemnější pocit vibrací.

Vibrace na čele si trochu zvyknou, pokud k nim dojde nečekaně. S kontextem a jemně zabudovaným do akce, protože by to bylo v dobré hře, je to výbuch. Až poté si nevšimnu, že vibrace v horizontu nejsou „strčeny do tváře“, ale úmyslně se používají k vytvoření vyšší úrovně ponoření. Například během explozí si myslím, že cítím rázovou vlnu na hlavě kvůli mírným vibracím.

Zaměření na menu s očima? Šek.

Po kalibraci sledování očí mohu ovládat výběry v nabídkách PSVR 2 a v herní nabídce horizontu Call of the Mountain My Likaze. Podívejte se a stiskněte X. to je nový operační proces. Efektivní a rychlé.

Měl jsem však několik problémů s oblastí s horní část očí, snad kvůli unáhlené kalibraci. Jinak tento typ navigace nabídky funguje docela úžasně.

Důvody proti PlayStation VR 2

Sluchátka jsou nutná.

Náhlavní souprava nezahrnuje reproduktory, a proto nemůžete slyšet zvuk bez sluchátka. Pro mnoho hráčů se jedná o automatické rozhodnutí bez ohledu na náhlavní soupravu, takže na tomto detailu nemusí záležet.

Na druhou stranu, kompartéza sluchátek (to může být úmyslné a užitečné, ale nemusí to být), čímž se zvyšuje úsilí potřebné k ponoření do hry VR. Vylepšený zvuk, který získáte se sluchátky.

Alespoň existují sluchátka do ucha, která mohou být připojena k zadní části popruhu Halo, takže další „doba nastavení“ je poněkud minimalizována.

Stále existuje kabel.

Během své hry jsem si nevšiml kabelu. Nemusím se nutně fyzicky otočit a ovinout kabel kolem nohou při hraní, protože otáčení je také možné prostřednictvím analogových joysticků. Kromě toho je to jen tenký kabel USB-C, který se připojuje přímo k přední části PS5.

Ale přesto, i když pouze na principu, potřebuje kabel, což je vnitřní vada. Rovněž chápu, že bezdrátová řešení ještě nejsou připravena k rychlému a snadno do provozu. Společnost Sony nechtěla způsobit konfigurační stres a bylo zaměřeno na zaručení trvale vysoké kvality.

Zůstanu tvrdohlavý: Je to zatracený kabel.

Cena je dobrá, ale ne levná.

I když je pravda, že kombinované náklady na PS5 a PSVR 2 jsou o něco levnější, přibližně 1 050, než celkové náklady na PC plus náhlavní soupravu, 550 za příslušenství je pozoruhodné náklady. Pro mnoho lidí by to mohlo nákup, který budou chtít okamžitě, ale bude muset zachránit.

Kvalita a výkon jsou. jak to v tuto chvíli vypadá, zjevně to stojí za to. Ale bude PlayStation VR 2 použita dostatečně často, aby byla investice užitečná? To záleží na množství dostupných her VR a jejich kvalitě. Spuštění spuštění PSVR 2 zcela nepřesvědčí nadšené nadšence VR.

To nás přivádí k velkému neznámému, který by mohl teoreticky vše zkazit všechno.

Bude pravidelně dost vysoce kvalitních VR her, Sony?

To je velká otázka. Hardwarová základna se zdá být po mém krátkém soudu lepší než kdy jindy, celkově lepší než cokoli jiného na trhu.

Ale náhlavní soupravy VR budou použity pouze tehdy, pokud mají vysoce kvalitní a poutavé aplikace. Jak jsme viděli s PSVR, i s pěti miliony prodaných jednotek, náhlavní souprava VR může rychle vyblednout do irelevance, pokud následují žádné dobré VR hry. Totéž platí pro PC VR. Po vrcholu s poločasem: Alyx, téměř nic se stejným dopadem nedošlo. Statistiky SteamVR ukazují, že PC VR ztrácí, a to je způsobeno především nedostatkem obsahu.

Budoucnost PlayStation VR 2 bude tedy záviset na tom, jak často Sony a další vývojářské studia uvádějí vzrušující, vysoce kvalitní tituly VR VR. Sony bude muset pokračovat v investování, pokud má být PSVR 2 úspěšný. Pokud se hráči musí spoléhat na nezávislé hry a přístavy starých her VR, mohla by tato příležitost nedostatek.

Pokud jsou však hry AAA pravidelně vydávány s režimy VR nebo dokonce jako plnohodnotné VR hry, pak uživatelská základna poroste a odpovídá frekvenci, s jakou jsou tyto hry vydávány. Při péči bude růst rychleji než u PSVR, protože PlayStation VR 2 je nejvyšší kvalitní náhlavní souprava, kterou si můžete užít několik let.

Pokud a pouze tehdy, Sony ukazuje setrvačnou sílu a strategickou konzistenci se softwarem.

Poznámka: Odkazy na online obchody v článcích mohou být tzv. Přidružené odkazy. Pokud si koupíte tento odkaz, Mixed obdrží provizi od poskytovatele. Cena se pro vás nezmění.

PlayStation VR2: The Ultimate FAQ

Vše, co chcete vědět o PS VR2, vše na jednom místě.

Vítejte! O PlayStation VR2 jsme již měli hodně sdílet od svého počátečního oznámení. Poprvé jsme se podívali na inovativní ovladač PS VR2 Sense, včasné podrobnosti o systémových specifikacích a inspiraci designu za náhlavní soupravou a nedávno sestavení okna spouštění oken. Dnes. Chtěli bychom sdílet vyčerpávající seznam hloubkových podrobností o hardwaru, jeho hrách a dalších.

Máte.li dotaz ohledně PS VR2, měli byste očekávat, že ji najdete v tomto konečném průvodci. A pokud to nemá to, co hledáte, zanechte nám poznámku v комментари и мнения. Uděláme maximum pro aktualizaci této příručky před, během a po spuštění.

Ale prozatím. prosím, užijte si to.

Přehrát video

Přehled

Co je datum vydání PlayStation VR2 a jeho maloobchodní cena?

PlayStation VR2 bude k dispozici celosvětově 22. února 2023 počínaje následujícími cenami:

 • 549.99 /599 EUR.99 /529 £.99 / ¥ 74 980 Doporučená maloobchodní cena (včetně daně za GBP, EUR a JPY). Skutečný prodejce se může lišit.

Dostupnost v každé zemi/regionu podléhá místním dovozům.

Co je zahrnuto do krabice PS VR2?

PlayStation VR2 bude k dispozici ve dvou možnostech při spuštění.

vracím, svůj, playstation, tady
 • Zahrnuje náhlavní soupravu PS VR2, Sense řadič PS VR2, stereofonní sluchátka s dalšími sluchátky, kabel USB

PlayStation VR2 Horizon Call of the Mountain Bundle

 • Zahrnuje kód poukázky PlayStation Store pro Horizon Call of the Mountain, PS VR2 Headset, PS VR2 Sense Controller, Stereo Sluchátka s dalšími sluchátky, kabel USB.

Jak PS VR2 zvyšuje hratelnost?

PS VR2 je kvantový skok pro zážitky VR a umožňuje vám interagovat novými a pohlcujícími způsoby poháněnými konzolí PS5. S technologií PlayStation VR2 Sense kombinuje Sense Controllers PlayStation VR2, zpětnou vazbu náhlavní soupravy PlayStation VR2, 3D zvuk a sledování očí, aby se dožilo emocí a ponoření.

V obrovské podpoře vizuální jasnosti má náhlavní soupravu PS VR2 interní HDR OLED displej, který podporuje 2000 x 2040 pixelů na oko, spolu s širším zorným polem, aby vytvořil více bezproblémový zážitek z VR.

PS VR2 také obsahuje zpětnou vazbu náhlavní soupravy s jemnými haptickými efekty, které do smyslového zážitku přidávají taktilní prvek. Příklady by mohly zahrnovat pocit srdečního rytmu vaší postavy, nával objektů procházejících blízko vaší hlavy a další. Kamery sledování očí sledují svou linii dohledu při zaměření nebo rozhlížení, přičemž PS VR2 poskytuje vysoce věrný vizuální zážitek úpravou rozlišení, aby určil a vylepšil vše, na co se zaměřujete (to se nazývá foveated rendering). Pokročilé 3D zvukové funkce konzoly PS5 umožňují vývojářům vytvořit také neuvěřitelně realistickou zvukovou scénu, také.

Zahrnutý Sense Controller PS VR2 také přináší významná vylepšení zážitku VR, včetně mnohem přesnějšího sledování pohybu na ruce než PS VR, detekce dotyku prstů, jakož i haptické zpětné vazby a adaptivní spouštěcí účinky podobné bezdrátovému ovladači Dualsense pro konzolu PS5 pro konzolu PS5.

A nastavení PS VR2 je snadné: Jeden zástrčka šňůry typu USB přímo do konzoly PS5. Kamery „Inside Out“ zabudované do náhlavní soupravy sledují pohyby hlavy a vytvářejí jednoduchý a intuitivní zážitek z hraní bez potřeby externích kamer nebo jiných senzorů.

Bude PS VR2 pracovat s konzolou PlayStation 4?

PS VR2 je navržen pro konzolu PS5 a nebude pracovat s konzolou PlayStation 4.

Jaké jsou rozdíly mezi PS VR2 a první generací PS VR?

PlayStation VR PlayStation VR2
Metoda zobrazení OLED OLED
Rozlišení panelu 960 × 1080 na oko 2000 x 2040 na oko
Občerstvení panelu 90 Hz, 120 Hz 90 Hz, 120 Hz
Oddělení čočky N/a Nastavitelný
Zorné pole Cca. 100 stupňů Cca. 110 stupňů
Senzory Senzor pohybu: Systém snímání pohybu šesti osy (tříosý gyroskop, tříosý akcelerometr) Senzor: IR blízkost senzoru Senzor pohybu: Systém snímání pohybu šesti osy (tříosý gyroskop, tříosý akcelerometr) Senzor: IR blízkost senzoru
Kamery PlayStation Camera (externí, pro PlayStation 4 nebo kompatibilní s PS5 přes adaptér fotoaparátu PS5) 4 Embedded Cameras for Headset and Controller Trasing IR Camera pro sledování očí na oko
Zpětná vazba N/a Vibrace na náhlavní soupravě
Komunikace s konzolou Procesorová jednotka: HDMI TV, HDMI PlayStation 4, USB, HDMI, AUX USB typ-C /TD>
Zvukový vstup Zabudovaný mikrofon Zabudovaný mikrofon
Audio výstup Stereo konektor pro sluchátka Stereo konektor pro sluchátka
Hmotnost Cca. 600G (21.16 oz) (s výjimkou kabelů) Cca. 560G (19.8 oz) (s výjimkou kabelů)
Vnější rozměry Cca. 187 × 185 × 277 mm (7.4 x 7.2 x 10.9 in) (šířka × výška × délka) vylučuje největší projekci, čelenku na nejkratší Cca. 212 × 158 × 278 mm (8.3 × 6.2 × 10.9 in) (šířka × výška × délka) vylučuje největší projekci, čelenku na nejkratší

Jaké jsou různé režimy prohlížení na PS VR2?

Existují dva režimy prohlížení.

Režim VR: Můžete si užít herní obsah VR ve virtuálním prostředí 360 stupňů ve virtuálním prostředí. Obsah se zobrazí ve formátu videa 4000 x 2040 HDR (2000 x 2040 na oko) s removolskou frekvencí 90 Hz/120 Hz.

Cinematický režim: Můžete zobrazit systém PS5 a uživatelské rozhraní UI a veškerý herní a mediální obsah, jako jsou streamování aplikací, na obrazovce virtuálního kina. Obsah v filmovém režimu se zobrazí v roce 1920 × 1080 HDR video formátu s 24/60Hz a také 120 Hz snímkovou frekvencí. Zvuk a obrázek se zobrazí pouze na náhlavní soupravě VR a na straně televize není žádný výstup, když máte náhlavní soupravu VR a hrajete v filmovém režimu.

Podporuje PS VR2 HDR?

Ano, náhlavní souprava PS VR2 zobrazí podporovaný obsah v režimu VR, tak v režimu VR.

Jak připojím PS VR2 k mému PS5?

Je to snadné: stačí použít kabel USB Type-C, který je zahrnut pro náhlavní soupravu PS VR2 k přímému připojení k konzole PS5.

Jak dlouho to zahrnuje kabel USB Type-C pro náhlavní soupravu PS VR2?

Zahrnutý kabel je přibližně 4.5m (14.7 ft) dlouhé.

Jaký je minimální herní prostor, který potřebuji k použití PS VR2?

V závislosti na herním obsahu existují tři různé styly hry VR. Zkontrolujte prosím oznámení o kompatibilitě pro každý titul, abyste se ujistili, že máte dostatek prostoru hry.

Je nutná minimální hrací plocha 2 m × 2m (6 ft 7 v × 6 ft 7 in).

Vyžaduje minimální hřiště 1 m x 1m (3 ft 4 v × 3 ft 4 in). Ujistěte se, že máte dostatek prostoru pro volně pohybovat rukama.

Vyžaduje minimální hřiště 1 m x 1m (3 ft 4 v × 3 ft 4 in). Ujistěte se, že máte dostatek prostoru pro volně pohybovat rukama.

Mohu přizpůsobit tuto hřiště?

Hraní plochy pro PS VR2 lze přizpůsobit pomocí Sense Sense Sense PS VR2 a kamer, které jsou zabudovány do náhlavní soupravy PS VR2. Kamery vám umožní skenovat místnost, zatímco Sense Controller PS VR2 vám umožní expandovat a dále přizpůsobit hřiště tak, aby odpovídala vašemu stylu hry a prostředí místnosti.

Při hraní, pokud se přiblížíte k hranici, kterou jste nastavili, obdržíte varování, že se blížíte k hranici hřiště. Nastavení můžete kdykoli upravit, zatímco je připojen PS VR2. Jakmile nastavíte hřiště, nastavení bude uloženo, pokud se nepřesunete do jiné hřiště. Můžete použít průhledný pohled, který vám může kdykoli pomoci.

Co je průhledný pohled?

S PS VR2 můžete vidět své okolí při nošení náhlavní soupravy s novou funkcí Viech View. Přichází to vhodné, když chcete snadno zkontrolovat, kde je ve vašem pokoji Sense Sense Sense PS VR2, aniž byste sundali náhlavní soupravu.

vracím, svůj, playstation, tady

Díky zabudovaným fotoaparámům na PS VR2 můžete stisknout tlačítko funkce na náhlavní soupravě nebo použít rychlé nastavení PlayStation VR2 v řídicím centru, přepněte mezi prohlížením okolí nebo prohlížením obsahu na PS VR2. Karta v řídicím centru také poskytuje rychlý přístup k jiným nastavením PS VR2, například úpravy hřiště.

Průměrný pohled je pouze pro prohlížení, takže neexistuje žádná možnost nahrávání.

Musí být můj pokoj, aby PS VR2 fungoval?

Ne, to není nutné. Pro nejlepší zážitek doporučujeme hrát PS VR2 v dobře osvětlené místnosti.

Když používám PS VR2, budou ostatní lidé v místnosti schopni zažít to, co vidím?

Ano. Podobně jako u PS VR, bude mít PS VR2 také zážitek ze sociální obrazovky, která umožňuje ostatním vidět, co zažíváte na televizní obrazovce. Obsah se zobrazí ve 2D formátu. Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce je k dispozici pouze při přehrávání her v režimu VR.

Potřebuji samostatnou kameru pro použití PS VR2?

Ne. S sledováním narubu sleduje PS VR2 vás a váš ovladač prostřednictvím integrovaných kamer zabudovaných do náhlavní soupravy PS VR2. Vaše pohyby a směr, na který se podíváte, se odrážejí ve hře bez potřeby externí kamery.

Mohu použít kameru PS5 HD s PS VR2?

I když není třeba používat externí fotoaparát k zažití PS VR2, protože má na náhlavní soupravu čtyři zabudované kamery, fotoaparát PS5 HD lze použít s PS VR2, pokud se chcete při hraní natáčet pomocí funkce vysílání PS VR2.

Jak mohu přepínat mezi hraním her PS VR2 a hry PS5 na mé televizi?

Během relace hry budete mít přístup k ovládacímu centru, abyste se snadno přepnuli mezi obsahem PS VR2 a PS5.

Bude PS VR2 přijímat aktualizace systému?

Aktualizace systému pro PS VR2 budou k dispozici prostřednictvím konzoly PS5 a hráči budou povinni aktualizovat nejnovější dostupnou verzi.

Jak mohu předobjednat PS VR2?

V u.S., U.K., Francie, Německo, Belgie, Nizozemsko a Lucembursko, hráči si mohou předobjednat PS VR2 z internetového obchodu PlayStation v Direct.Play Station.com.

Na jiných trzích bude PS VR2 prodán u zúčastněných maloobchodníků.

vracím, svůj, playstation, tady

Jaké tipy musíte čistit a udržovat PS VR2?

Pro náhlavní soupravu PS VR2 a povrchy ovladače PS VR2, konektory a porty, otřete měkkým suchým hadříkem čistě. Nepoužívejte ředidla, benzin nebo alkohol. U čoček otřete pouze měkkým suchým hadříkem vyrobeným speciálně pro čištění čočky. Nepoužívejte papírové ručníky nebo tkáně, které nejsou určeny pro čočky.

Světelná šňůra může být odstraněna z náhlavní soupravy PS VR2 a vyčištěno vodou. Otřete vodu měkkým suchým hadříkem. Před použitím na vzduchu na vzduchu dobře uschněte Shield na místě s dobrou větrání.

Integrované otvory v náhlavní soupravě mohou být vyčištěny pomocí kapesního vysavače k ​​odstranění jakéhokoli prachu nahromadění prachu.

Zobrazit a stahovat obrázek

Náhlavní souprava

Jaký je výstup videa v náhlavní soupravě?

Náhlavní souprava PS VR2 nabízí 4K HDR. Displej OLED náhlavní soupravy podporuje až 2000 × 2040 na oko a obnovovací frekvence 90/120 Hz.

Lze upravit náhlavní soupravu pro různé velikosti hlavy?

Ano, podobně jako u náhlavní soupravy PS VR první generace, má PS VR2 nastavitelný rozsah, tlačítko uvolnění čelního pásma, které může natáhnout nebo utáhnout šířku pásma a vytáčení sestavy čelenky, aby se pás.

Lze provést další úpravy v oblasti hledání/rozsahu?

Ano, PS VR2 má nový vytáčení se nastavením objektivu, takže máte další možnost, jak odpovídat vzdálenosti čočky mezi očima a optimalizovat váš pohled.

Mohu nosit brýle uvnitř náhlavní soupravy?

Ano, PS VR2 byl navržen tak, aby vyhovoval hráčům, kteří nosí brýle. Některé velmi široké nebo neobvykle tvarované brýle se však nemusí hodit.

Jak je návrh náhlavní soupravy PS VR2 zlepšení oproti PS VR?

Dostali jsme spoustu pozitivní zpětné vazby na pohodlí PS VR, takže jsme si udržovali některé stejné ergonomické funkce, s nimiž budou hráči obeznámeni, jako je jednoduchý čelenník, který lze upravit tak, aby odpovídal hlavě nositele, a pečlivé rozložení hmotnosti do náhlavní soupravy, takže tak pečlivě rozdělí na váhu je to lehké a pohodlné.

Vytvořili jsme také štíhlejší design s celkovým snížením hmotnosti-dokonce i s novými přidanými funkcemi, jako je vestavěný motor pro zpětnou vazbu náhlavní soupravy. Pro PS VR2 jsme se přidali o několik kroků přidáním nových funkcí, jako je nastavitelný ciferník a nový integrovaný výfukový odvětrávání, které pomáhají minimalizovat zamlžování čoček, zatímco hráči jsou ponořeni do hry VR.

Jaké další smyslové funkce jsou přidány ve srovnání s první náhlavní soupravou PS VR?

Zpětná vazba náhlavní soupravy umožňuje návrhářům her aplikovat smyslovou zpětnou vazbu na hlavu hráče a zvyšuje pocit ponoření.

Náhlavní souprava PS VR2 může také detekovat pohyb vašich očí pomocí sledování očí, což má mnoho možností pro design hry. Ačkoli se herní aplikace liší, některé hry vám umožňují podívat se na položku a vybrat ji. To vám umožní intuitivněji interagovat novými a životnostmi, což umožňuje zvýšenou emocionální reakci a zvýšené výrazy, které poskytují novou úroveň realismu při hraní.

Má náhlavní souprava v něm vložené symboly PlayStation?

Ano, podobně jako tisíce malých symbolů Playstation, které jsme přidali na povrchy konzoly PS5 a dualsense ovladače, jsme také do přední a zadní pásy náhlavní soupravy zahrnuli malé symboly PlayStation. To přidává texturu pro hmatový pocit, abyste si užili.

Má náhlavní souprava vestavěný mikrofon, ovládací prvky a knoflíky?

Náhlavní souprava obsahuje vestavěný mikrofon, tlačítko napájení a tlačítko funkce, které lze přepínat tak, aby vidělo přes pohled nebo ztlumení/remotujte mikrofon.

Má náhlavní souprava stereofonní konektor pro sluchátka?

Ano. Je to stejné umístění jako původní náhlavní souprava PS VR.

Jak dlouho mohu nosit náhlavní soupravu PS VR2?

Inspirací z PS VR je PS VR2 navržen pro pohodlí a lze jej nosit po delší dobu. Reakce hráčů na hraní VR se mohou lišit, ale obecně by si velká většina hráčů měla být schopna užít si hraní na PS VR2. Doporučujeme se častými přestávkami a pokud zažijete jakékoli nepohodlí, přestaňujte hraní.

Náhlavní souprava PS VR2 není určena pro děti mladší 12 let.

Mohu se pohybovat při nošení PS VR2?

Omezený pohyb je v pořádku při hraní obsahu, který používá styl hry „Roomcale“ VR, pokud zůstanete v oblasti hřiště při používání PS VR2. Dostanete varování, pokud se přiblížíte blízko k hraniční oblasti, kterou jste nastavili ve své přizpůsobené hřišti.

Mohu použít bezdrátovou náhlavní soupravu s náhlavní soupravou PS VR2?

Sluchátka, která jsou kompatibilní s PS5 nebo s 3.5 mm jack bude kompatibilní s PS VR2. V závislosti na designu a na tom, jak je nosíte, se vaše sluchátka nemusí hodit kolem čelenky PS VR2. Nezapomeňte zkontrolovat správné přizpůsobení.

vracím, svůj, playstation, tady

Zobrazit a stahovat obrázek

Sense řadič PlayStation VR2

Jaké jsou funkce a tlačítka ovladače PS VR2?

Specifikace Sense Controller PlayStation VR2
Tlačítka [Vpravo] Tlačítko PS, tlačítko Možnosti, Akční tlačítka (kruh / kříž), tlačítko R1, tlačítko R2, tlačítko pravého typu / R3 [levé] tlačítko PS, tlačítko Vytvořit, tlačítka Akce (trojúhelník / čtverec), tlačítko L1, tlačítko L1. Tlačítko L2, tlačítko levé tyčinky / L3
Snímání/ sledování Senzor pohybu: Systém snímání pohybu šesti osy (tříosý gyroskop třísý akcelerometr) kapacitní senzor: LED detekce dotyku prstu: Sledování polohy
Zpětná vazba Spouštěcí efekt (na tlačítko R2/L2), haptická zpětná vazba (pomocí jednoho ovladače na jednotku)
Přístav Port USB typu-C
Komunikace Bluetooth ver 5.1
baterie Vestavěná lithium-iontově dobíjecí baterie
Hmotnost Cca. 168 g (5.93 oz) na ovladač
Vnější rozměry 137 mm x 135 mm x 107 mm (5.4 x 5.3 x 4.2 palce) (šířka x výška x hloubka) na ovladač

Nový ovladač Sense PS VR2 umožňuje hráčům cítit se a interagovat s hrami mnohem viscerálnějším způsobem. Existuje několik funkcí, včetně klíčových funkcí z PS5’s DualSense Controller, které odpovídají vizi SIE, jaká může být příští generace VR her.

 • Adaptivní spouštěče: Každý Sense řadič PS VR2 (vlevo a vpravo) obsahuje adaptivní spouštěcí tlačítko, které při stisknutí přidává hmatatelné napětí, podobné tomu, co se nachází v bezdrátovém ovladači DualSense. Například při hraní Horizon Call of the Mountain budete cítit napětí při kreslení luku.
 • Haptická zpětná vazba: Optimalizovaná pro svůj tvarový faktor, haptická zpětná vazba Sense Sense Sense Sense Sense Controlles způsobuje, že každá senzace ve hře ve hře je ovlivněna, texturovaná a nuance. Když procházíte skalní pouští nebo obchodujete s údery do boje na melee.
 • Detekce dotyku prstů: Sense řadič PS VR2 může detekovat přibližné umístění prstů, což vám umožní přirozenější gesta během hry.
 • Sledování: Sense řadič PS VR2 je sledován náhlavním soupravy PS VR2 přes sledovací kroužek přes spodní část řadiče.
 • Akční tlačítka / Analogové tyčinky: Levý ovladač obsahuje jednu analogovou tyčinku, trojúhelník a čtvercové tlačítka, tlačítko „Grip“ (L1), spouštěcí tlačítko (L2) a vytvořit tlačítko. Pravý ovladač obsahuje jednu analogovou tyčinku, tlačítka křížové a kruhové tlačítka, tlačítko „Grip“ (R1), tlačítko spouště (R2) a tlačítko Možnosti. Tlačítko „Grip“ lze použít k vyzvednutí objektů ve hře, jako jeden příklad.

Mohu použít řadič PS s ps VR2? Nebo řadič AIM PS VR?

Ne, pouze zahrnutý Sense Controller PS VR2 a řadič DualSense nebo řadič duálního okraje pro PS5 jsou kompatibilní s PS VR2. Pro každý titul bude oznámeno kompatibility, takže hráči mohou zkontrolovat, které řadiče jsou kompatibilní s konkrétní hrou.

Jak mohu zapnout a vypnout Sense Controller PS VR2?

Sense řadič PS VR2 můžete zapnout stisknutím tlačítka PS na ovladači. Chcete.li to vypnout, přejděte na kontrolní centrum [příslušenství] [PS VR2 Sense Controller].

Jak synchronizuji smyslový řadič PS VR2 s mým náhlavním soupravou PS5 nebo PS VR2?

Senzový řadič PS VR2 můžete spárovat pomocí přiloženého kabelu USB.

 • Připojte správný ovladač PS VR2 k PS5 pomocí přiloženého kabelu USB
 • Stiskněte tlačítko PS na pravém Sense Sense Sense PS VR2
 • Opakujte stejné kroky pro levý ovladač Sense Sense PS VR2

Jak budu vědět, kolik poplatku mám na každém ovladači PS VR2?

Když zapnete ovladač Sense Sense PS VR2, můžete zkontrolovat úroveň výkonu baterie na obrazovce, podobně jako u indikátoru baterie pro bezdrátový ovladač DualSense.

Jak mohu dobít smyslový řadič PS VR2?

Senzový řadič PS VR2 může být nabitý pomocí kabelu USB, který je součástí náhlavní soupravy PS VR2.

Můžete také použít nabíjecí stanici Sense Controller PS VR2, která se prodává samostatně.

S nabíjecí stanicí Sense Controller PS VR2 můžete nabíjet Sense Controller PS VR2 pomocí jednoduchého designu kliknutí, aniž byste se museli připojit k konzole PS5-uvolnění portů USB konzoly konzoly uvolní.

Стоит ли купить PS VR 2 в 2023 году? / PlayStation VR 2 в 2023 году / PS VR2 в 2023 / ПС ВР 2 в 2023

Mohu použít Sense Controller PS VR2 bez náhlavní soupravy PS VR2?

Ano, Sense řadič PS VR2 bude pracovat s konzolou PS5 bez použití náhlavní soupravy PS VR2. Sense řadič PS VR2 lze použít v uživatelském rozhraní PS5 a médiu. Pro hry podporované Non-PS VR2 nemůžete použít Sense Controller PS VR2.

Recenze PlayStation VR 2. nový headset pro virtuální realitu

Existují možnosti přístupnosti, takže mohu použít jediný řadič PS VR2, nebo si přizpůsobit ovládací prvky, aby používal pouze jeden řadič?

Senzové ovladače levého i pravého PS VR2 je třeba zapnout. Zatímco je podporováno přemapování tlačítek a zda jsou vyžadovány jak levé i pravé regulátory PS VR2.

Bude prodán Sense řadič PS VR2 samostatně?

Sense řadič PS VR2 se v tuto chvíli neprodává samostatně.

Zobrazit a stahovat obrázek

Hry PS VR2

Kolik her bude k dispozici při spuštění pro PS VR2?

Pro okno spouštění bude k dispozici než 30 her, včetně zcela nových titulů a upgradovaných verzí již existujících titulů PS VR. Úplný seznam naleznete zde.

Kolik her se vyvíjí pro PS VR 2?

V současné době existuje více než 100 titulů ve vývoji pro PS VR2.

Jak budu vědět, které hry jsou kompatibilní s PS VR2?

Budou prominentní prvky značky, které budou naznačovat, zda bude PS VR2 podporován pro konkrétní název.

Mohu hrát hry PS VR na PS VR2?

PS VR2 je navržen tak, aby poskytoval skutečně zážitek z nové generace VR, s pokročilými funkcemi, jako je haptická zpětná vazba, adaptivní spouštěče, sledování dovnitř, sledování očí a další. Díky tomuto novému přístupu k hraní her v PS VR2 nejsou hry PS VR kompatibilní s PS VR2.

Hry budou PS VR přijímat aktualizace/upgrady PS VR2, a pokud ano, jsou náklady?

Některé hry mohou být k dispozici pro Cross Buy nebo Upgrades na základě titulu. Nabídka a jakékoli související náklady jsou založeny na preferenci vývojáře.

Budou existovat hry křížové gen PS VR, které fungují jak na PS VR, tak na PS VR2?

Některé hry VR budou k dispozici jako produkt mezi generám. Verze hry PlayStation 4 bude k dispozici pro PS VR a verze hry PS5 bude k dispozici pro PS VR2.

Hry budou PS VR2 obsahovat karty aktivity?

Ano, podobně jako hry na konzole PS5, mohou být karty aktivity podporovány pro hry PS VR2 v závislosti na názvu.

Budou hry PS VR2 pouze digitální nebo budou existovat fyzické vydání disku?

Hry PS VR2 budou k dispozici v digitálním formátu. K dispozici budou také vydání fyzického disku pro vybrané tituly.

Mohu hrát hry PS VR2 bez náhlavní soupravy?

Hry PS VR2 jsou navrženy pro PS VR2 a budou vyžadovat náhlavní soupravu. Pro název bude poznamenán, že je vyžadován PS VR2. Existují také názvy konzoly PS5, které mohou zahrnovat režim VR ve verzi konzoly a bude třeba poznamenat, že je kompatibilní s PS VR2. Chcete.li zažít režim VR, je vyžadována náhlavní souprava.

Zachycení vysílání

Mohu zachytit snímky nebo zachycení herních her PS VR2?

Ano, nabídka Create in PS VR2 umožňuje hráčům zachytit snímky a videa, stejně jako na PS5, ale aniž by museli opustit režim VR. Můžete také oříznout videa a sdílet obsah s přáteli, aniž byste opustili svou hru.

Mohu sdílet svou obrazovku s jiným hráčem online, který je nebo nepoužívá PS VR2?

Ano, můžete sdílet obrazovku s jiným přehrávačem online. Vezměte prosím na vědomí, že hraní sdílení není k dispozici pro hry PS VR2.

Mohu vysílat své PS VR2 Playtroughs?

Nová funkce vysílání pro PS VR2 vám umožní natáčet se při hraní připojením fotoaparátu PS5 HD k konzole. Je to skvělý způsob, jak ukázat své pohyby a reakce během bitvy šéfů a sdílet své reakce s ostatními hráči, jak se to stane!

Zobrazit a stahovat obrázek

jiný

Pokud se PS VR2 nepoužívá, jednotka se vypne nebo musím ji odpojit od PS5?

Ve výchozím nastavení se náhlavní souprava PS VR2 automaticky vypne po 30 minutách, pokud nemáte náhlavní soupravu a opustí hru PS VR2. Výchozí načasování lze změnit v nastavení úspory energie.

Můžete také ručně vypnout náhlavní soupravu PS VR2 pomocí tlačítka napájení na náhlavní soupravě PS VR2, nebo jít do ovládacího centra [Příslušenství] [PlayStation VR2] v nabídce System UI.

Existuje jedinečný UI na obrazovce PS VR2?

UI pro PS VR2 je podobné UI pro konzolu PS5 při sledování na televizní obrazovce. Při prohlížení UI si však všimnete drobných optimalizací prostřednictvím náhlavní soupravy PS VR2.

To zahrnuje rozvržení pro sekce, jako je řídicí centrum a vytvořit nabídku, polohu zobrazení oznámení a jak je písmo vykreslováno pro optimalizaci.

Potřebuji televizi pro použití PS VR2?

Poprvé je nutná televize k nastavení jednotky PS VR2. Jakmile dokončíte nastavení, televizor není vyžadován pro hru General PS VR2.

Mohu vypnout televizní obrazovku při použití PS VR2?

Ano, můžete vypnout televizní obrazovku při přehrávání PS VR2.

Jaké možnosti dostupnosti podporují PS VR2?

Funkce dostupnosti dostupné pro konzolu PS5, s výjimkou zoomu, budou k dispozici pro PS VR2. To zahrnuje korekci barev, barvu invertu a vlastní přiřazení tlačítka. Některé hry budou také podporovat další možnosti dostupnosti ve hře.

Existují nějaké rodičovské kontroly zabudovány do PS VR2?

Ano, nastavení rodičovské kontroly je k dispozici a lze jej přizpůsobit na konzole PS5 pro PS VR2.

Mohou dva lidé používající náhlavní soupravy PS VR2 hrát společně na jedné konzole PS5?

Ne. Konzola PS5 podporuje pouze jednu náhlavní soupravu PS VR2 najednou.

Musím být připojen k internetu, abych mohl hrát hry PS VR2?

Požadavky na připojení k internetu se budou lišit podle názvu. Ke stažení zakoupených her a aktualizací softwaru je nutné připojení k internetu.

Líbilo se vám to? Takhle

Kde koupit PSVR 2. cena, svazky a maloobchodníci s akciemi

Pokud jste si přečetli naši recenzi PSVR 2, budete vědět, že nový příslušenství PS5 nastaví nový standard pro virtuální realitu na konzoli, ale veškerá tato technika přichází za cenu očícího zalévání. Pokud vás to neodradí, můžete si nyní koupit vlastní PSVR 2.

PSVR 2 prodává za 549.99 /529 £.99 / AU879.95, což je ještě dražší než PS5 potřebné k využití náhlavní soupravy. Ale celkové náklady na vlastnictví jsou pravděpodobně menší než většina z nejlepších náhlavních souprav VR, když je potřebujete spárovat s herním PC.

Stále chcete koupit vlastní náhlavní soupravu PS5 VR? Poté si přečtěte všechny informace, které potřebujete, abyste si mohli koupit PSVR 2.

Kde koupit PS VR2. Jak zajistit své

Pokud vás vysoká cena neodhodila a vy se snažíte zabezpečit váš PSVR 2 co nejdříve, PlayStation Direct v současné době přijímá objednávky. Během fáze předobjednávky jste se v jednom okamžiku museli zaregistrovat na šanci obdržet pozvání k nákupu, ale nyní můžete jít na PlayStation Direct a koupit PSVR 2 za 549.

Přímý web PlayStation říká, že „Vzhledem k vysoké poptávce je tento produkt omezen na 1 na domácnost“, takže si budete muset vybrat, zda chcete samostatnou náhlavní soupravu nebo horizont PSVR 2 horizontu horského svazku pro pouhých 50 dalších.

Společnost Sony poznamenává, že oficiální maloobchodní rameno PlayStation „Během této počáteční fáze zahájení bude exkluzivním prodejcem náhlavní soupravy. Očekáváme však, že v určitém okamžiku prodávají jednotky Amazon, GameStop a Best Buy, ale zatím nevíme přesně, kdy to bude.

Kde koupit PSVR 2 v U.S.

PSVR 2 spuštěno v U.S. 22. února 2023. Prodává se za 549 a náhlavní souprava je zabalena se dvěma Senzovými řadiči PSVR 2 jako standard. K dispozici je také svazek, který zahrnuje horizontální volání horské hry, která bude prodávat za 599 /569 GBP / AU959.

Předobjednávky začaly loni v listopadu-výhradně na PlayStation Direct. A očekáváme, že další maloobchodníci nakonec skladují PSVR 2, ale ještě není jasné, kdy to bude. Koupit jen přejděte na PlayStation Direct a přihlásit se na svůj účet PlayStation. Jakmile jste přihlášeni, budete si moci vybrat z náhlavní soupravy nebo horizontální volání horského svazku.

PSVR 2: 549 @ GameStop GameStop má zásoby Sony PSVR 2. V naší recenzi PSVR 2 jsme uvedli, že kombinuje vše nejlepší z VR techniky s některými vynikajícími haptiky a zvukem z PS5, do systému, který se snadno používá a robustní.

PSVR 2: 549 @ PlayStation Direct the PSVR 2 je nejnovějším skokem společnosti Sony do světa virtuální reality a nyní je k dispozici ke koupi na PlayStation Direct. K objednání budete potřebovat účet PlayStation, ale již nepotřebujete pozvání.

PSVR 2 Horizon Call of the Mountain Bundle: Pro 599 @ PlayStation Direct Pro dalších 50, můžete získat PSVR 2 Horizon Call of the Mountain Bundle. Tento balíček přichází s horizontským voláním hory, což na nás během našeho testování zapůsobilo a v současné době je název náhlavní soupravy.

Kde koupit PSVR 2 v U.K.

V u.K. PSVR 2 byl spuštěn 23. února 2023. Naštěstí nebylo zpoždění ve srovnání s u.S. Datum vydání, jako bylo s konzolí PS5. PSVR 2 prodává za 529 GBP, tj. 569 GBP, když se spojil s kopií horizontu Call of the Mountain.

PlayStation Direct, která byla spuštěna pouze v U.K. V loňském roce je exkluzivním místem pro nákup PSVR 2 v době psaní. Další maloobchodníci, jako jsou Amazon, Game a Currys, pravděpodobně v budoucnu přijímají objednávky.

PSVR 2: 529 GBP @ PlayStation Direct the PSVR 2 je náhlavní souprava pro virtuální realitu Sony druhé generace. Využívá sílu PS5 skutečně ponořit do hry. V u.K. Náhlavní souprava stojí 529 GBP samostatný nebo za dalších 40 GBP můžete také získat horizont PSVR 2 Horizon Call of Mountain Bundle. Tento balíček přichází s horizontální volání horské hry, kterou důkladně doporučujeme.

Svazky PSVR 2

Spolu s prodejem náhlavní soupravy nabízí společnost Sony také oficiální svazek PSVR 2. Horizont PSVR 2 Horizon Call of the Mountain Bundle balíčky náhlavní soupravy s digitální kopií PSVR 2 Exclusive Title Horizon Call of the Mountain, což je název vlajkové lodi první strany pro náhlavní soupravu.

Horizont PSVR 2 Horizon Call of Mountain Bundle stojí 599/£ 569 a nyní je také k dispozici ke koupi přes PlayStation Direct. Jen mějte na paměti, že si v současné době můžete objednat samostatnou náhlavní soupravu nebo svazek. ne obojí. Vyberte si tedy moudře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS