Vyhledání polohy podle telefonního čísla

Lokalizace podle telefonního čísla bez souhlasu účastníka

Chcete znát přesnou polohu podle telefonního čísla? Bez souhlasu předplatitele? Chcete skryté sledování telefonu? Špionážní software VkurSe vám poskytne veškeré informace o aktivitách a pohybech vašeho telefonu.

Často potřebujeme pouze zjistit telefonní číslo bez souhlasu majitele. A moderní software to umožňuje. Lze samozřejmě namítnout, že je nezákonné a nemorální provádět skryté vyhledávání telefonních čísel (souřadnice, hovory, záznamy o prostředí, korespondence). Ano, je to stejně nezákonné jako tajné sledování pomocí webové kamery, nahrávání osobních telefonních hovorů nebo čtení cizí korespondence.

Tuto část záměrně vynecháme (jste dospělí a je na vás, jak se rozhodnete) a shodneme se na jednom. upozorňujeme vás, že je protizákonné lokalizovat osobu pomocí jejího telefonního čísla bez souhlasu majitele. Tímto tématem se již nebudeme zabývat, ale přejdeme k řešení problému.

Odpovědi na mnoho otázek týkajících se softwaru VkurSe naleznete zde: „Sledování geolokace podle telefonního čísla: zdarma, online“.

Jak najít osobu podle telefonního čísla pomocí služeb sledování od dopravců

V případě krádeže nebo ztráty smartphonu by byla užitečná možnost sledovat jeho polohu. Upozorňujeme však, že tato funkce je k dispozici pouze v případě, že je miniaplikace aktivní (není vypnutá).

Mobilní operátoři Vodafone a Kyivstar umožňují určit zeměpisnou polohu účastníka.

Služba KnowWhere Vodafone funguje na principu GPS navigátoru. Pomocí mobilní aplikace nebo webových stránek operátora je možné odeslat jméno účastníka a jeho mobilní číslo na příslušný kód. V odpovědi obdržíte informace o poloze osoby ve formě SMS. Služba je zpoplatněna, ale na seznámení je poskytováno 5 dní bezplatného používání.

vyhledání, polohy, podle, telefonního, čísla

„Maják. Lokalizační služba sítě mobilního operátora Kyivstar funguje také na principu GPS-navigátoru. Pro sledování účastníka je nutné předem aktivovat službu „Beacon“. Po podání žádosti o aktivaci služby přijde na mobilní číslo účastníka, který má být sledován, oznámení SMS.

Mějte na paměti, že tyto služby mobilních operátorů jsou zpoplatněny a fungují celostátně.

vyhledání, polohy, podle, telefonního, čísla

Oblíbené aplikace pro sledování polohy

Jak si dokážete představit, těchto aplikací je poměrně hodně. Zde popíšu pouze 3 z nich, které se mi z toho či onoho důvodu líbily: funkčnost, výkon, design, zaměření atd.Д.

Zoemob

Tato aplikace vám pomůže sledovat pohyb členů vaší rodiny. Vytvoříte skupinu, ve které každý uvidí polohu ostatních a historii jejich textových zpráv a hovorů.

Vyhledávač přátel

Aplikace se sem dostala nejen proto, že je jednoduché a snadné sledovat vaši polohu a získávat informace, ale také proto, že je zcela zdarma.

Sledování telefonního čísla

Možná si říkáte, že to není nejoblíbenější aplikace na Google Play. To však vůbec není pravda. Protože je aplikace placená, mnoho funkcí je uzavřeno. To je důvod, proč lidé, aniž by pochopili, dávají nízké hodnocení.

Je to vlastně velmi funkční aplikace. Jakékoli zařízení můžete sledovat podle telefonního čísla. Pokud si tohoto klienta nainstalujete do svého zařízení, můžete

  • Aby byl neviditelný
  • Vzdáleně přijímat záznamy konverzací, zprávy
  • Získat snímky obrazovky na dálku
  • Sledování údajů o používání aplikací

„Beacon“ od Kyivstar

Na Ukrajině můžete zjistit polohu osoby bez speciálních aplikací, ale pouze podle telefonního čísla. To je služba, kterou Kyivstar nabízí svým předplatitelům.

Chcete-li aktivovat službu Beacon, musíte vytočit kombinaci číslic s číslem účastníka, jehož polohu chcete znát. Osoba vám však musí umožnit, abyste ji sledovali: obdrží SMS a souhlasí s tím, že ji smíte informovat o její poloze. „Kyivstar připojuje čtyři bezplatné žádosti denně. Jejich cena je zahrnuta v předplatném. 53 kop/den. Pátá a další žádosti stojí více.

VYHLEDÁNÍ OSOBY PODLE ČÍSLA MOBILNÍHO TELEFONU NA TŘI KLIKNUTÍ

OM-TEL umožňuje určit polohu osoby podle telefonního čísla. Hodnocení zabezpečení samotného gadgetu je zcela irelevantní. I když má majitel v telefonu nainstalováno několik antivirových nebo sledovacích aplikací, OM-TEL zařízení na mapě najde. Podstatné je, že všechny antispywarové programy jsou navrženy tak, aby vás chránily před přímým hackerským útokem, zatímco OM-TEL působí mnohem subtilnějším způsobem. určuje vaši polohu na základě signálů z komunikační stanice. Informace o poloze účastníka můžete použít podle vlastního uvážení. Jediná podmínka. údaje o zeměpisné poloze účastníků nelze použít v občanskoprávních nebo správních žalobách u soudu. Protože shromažďování a uchovávání osobních údajů účastníků bez jejich souhlasu je samo o sobě přestupkem, i když ne závažným. Jinak můžete použít svou fantazii. Mnozí zákazníci společnosti OM-TEL raději svá zjištění nezveřejňují, aby je nepodnítili k výměně SIM karty nebo k vypnutí telefonu. V těchto situacích není ani naše služba schopna zjistit, kde se majitel telefonu nachází.

JAK OM-TEL FUNGUJE

Moderní člověk může mít tisíce důvodů, proč začít špehovat jinou osobu. Ať už chcete zkontrolovat někoho blízkého nebo vzpurného teenagera, někdo hledá dlužníka nebo násilníka. Neptáme se našich zákazníků, proč jsou sledováni. prostě děláme svou práci. Software pro vyhledávání telefonu je navržen tak, aby rychle a bezpečně vyhledal telefon podle čísla karty SIM. Pro vyhledání telefonu stačí zadat softwaru číslo požadovaného mobilního telefonu a OM-TEL jej vystopuje až k jeho přesné poloze. Služba je založena na unikátní technologii vzdáleného přístupu. Registrací v programu získáte osobní kancelář s bohatou sadou nástrojů. Pomocí nich lze snadno sledovat adresu kohokoli nebo získat podrobný plán jeho pohybu. Inovativní technologie zabezpečeného přístupu umožňují, abyste zůstali neviditelní jak pro účastníka, tak pro pracovníky mobilní sítě, kteří jsou oficiálními vlastníky těchto informací. Dbáme na bezpečnost každého zákazníka, takže můžete pravidelně využívat služeb OM-TEL bez rizika, že prozradíte svůj zájem.

  • Vždy aktuální informace o každém odběrateli v reálném čase. Přesně víte, kde se právě teď nachází ta správná osoba.
  • Žádné fronty nebo prodlevy při hledání. informace o poloze osoby získáte během několika minut.
  • Naši přítomnost v mobilních databázích nelze vysledovat. OM-TEL se odhlásí dříve, než zabezpečení mobilní sítě zjistí narušení.

Jak naše služba funguje?

Rozhodli jste se sledovat polohu osoby podle telefonního čísla online? Nebudeme se vás ptát proč, nebudeme se vás snažit odradit ani se dohadovat o morálce. Jednoduše vám poskytneme jedinečný software, který vám umožní rychle a přesně lokalizovat vašeho blízkého. Náš software. Výsledek mnohaleté práce týmu programátorů. Náš vývoj je založen na softwarovém připojení k mobilním věžím operátorů, které jsou rozmístěny po celé zemi. Program opatrně a jemně pronikne do databáze poskytovatele, přečte informace o poloze mobilního telefonu Apple a předá je serveru. Server je zpracuje a poskytne uživateli podrobnou zprávu. Ani ten nejpokročilejší programátor nedokáže odhalit žádné stopy po neoprávněném vniknutí nebo stahování dat. Váš zájem bude před všemi utajen. Za takové jednání neneseme žádnou odpovědnost, jednáme na zcela legálním základě.

Další způsoby vyhledávání

Mapy Google

Jedná se o integrovanou aplikaci systému Android. Umožňuje sledovat pohyb odběratele za určité časové období. den, týden, měsíc. Trasa je vyznačena body a čarami na liniovém grafu a systém ji automaticky uloží.

Najít mé zařízení

Další vývoj společnosti Google. Registrovaní uživatelé mohou sledovat uvedené odběratele a vyměňovat si s nimi SMS zprávy prostřednictvím vloženého chatu. Lze ji použít k nalezení ztraceného telefonu. Při vypnuté geolokaci se však přesnost dat výrazně snižuje.

Systémová funkce „Najít zařízení“

V zařízeních se systémem iOS i Android můžete v nastavení miniaplikace aktivovat funkci „Najít zařízení“ (název funkce se může u různých modelů lišit). Musí být připojen k internetu a mít povolenou geolokaci. V nabídce telefonu musíte najít a aktivovat možnost „Vzdálené vyhledávání“. Chcete-li vyhledat své zařízení, musíte přejít na stránku „najít zařízení“.

vyhledání, polohy, podle, telefonního, čísla

Na iPhonech je funkce připojena podobným způsobem.

Chcete-li narušitelům zabránit v deaktivaci, zadejte hesla do příslušných sekcí v Nastavení nebo zaškrtněte kartu „Odepřít změny“.

Sledování podle IMEI

Každý gadget má zpočátku přiděleno číslo IMEI (International Mobile Equipment Identity). Při prvním připojení k mobilní síti se toto číslo automaticky zafixuje v databázi. Kód naleznete: pod baterií, v záručním listu, na originální krabici, zadáním speciální kombinace symbolů a čísel na zařízení.

vyhledání, polohy, podle, telefonního, čísla

Pokud ztratíte telefon/tablet, můžete se obrátit na orgány činné v trestním řízení. Vyhledají gadget podle čísla IMEI. Informace vám však poskytnou pouze v případě, že máte originální doklady a krabici a pokud existují pádné argumenty pro vyhledávání. Existují také speciální programy pro sledování zařízení podle IMEI.

Online služby

Online služby jsou pohodlné, protože je není třeba stahovat a jejich používání je často snadné a pohodlné. Existuje však mnoho podvodných stránek, které nefungují nebo používají nelegálně získané informace. Zůstaňte ve střehu!

Služby a aplikace, které sledují místo pobytu osoby prostřednictvím telefonu, se liší svými funkcemi a vlastnostmi. Existují placené a bezplatné možnosti. Některým uživatelům vyhovuje využívat služeb mobilních operátorů, jiní si raději do svého zařízení nainstalují samostatnou aplikaci. Hlavně je třeba si uvědomit, že osobu lze legálně sledovat pouze se souhlasem účastníka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS