Výhody a nevýhody Samsung Galaxy F23 5G. Samsung Galaxy F23 5G

Výhody a nevýhody Samsung Galaxy F23 5G

Galaxy F23 a Galaxy M23 jsou téměř podobné v ceně a specifikacích. Jediným skutečným rozdílem je displej. Galaxy M23 je dodáván s displejem LCD TFT bez ochrany Gorilla Glass Corning Gorilla, zatímco F23 má ochranu Gorilla Glass 5 Corning Gorilla 5.

Galaxy F23 je cenově dostupný rozpočet. Ale pokud byste si koupili Galaxy F23? Učení o výhodách a nevýhodách F23 je perfektní způsob, jak se rozhodnout. Tímto způsobem, místo toho, abyste se spoléhali na recenze ostatních, jste soudcem a rozhodněte se o svém budoucím nákupu.

Vždy říkáme, že jsou to vaše peníze, vaše rozhodnutí. Tento článek však poskytne jasné informace, zda je Galaxy F23 perfektním telefonem pro vás.

Zde je kompletní tabulka specifikace pro Samsung Galaxy F23.

Chcete.li zkontrolovat nejnovější cenu tohoto telefonu, navštivte Store Samsung Amazon.

Profy Samsung Galaxy F23:

Toto jsou výhody F23.

SAMSUNG GALAXY F23 5G FREE FIRE TEST | samsung galaxy f23 5g free fire gameplay Best Setting Show

Cena:

Největší výhodou Galaxy F23 je její cena. Ve srovnání s jinými sériemi Samsung Galaxy, jako jsou telefony A nebo S, mají telefon s řadou Galaxy F, ale mají nízkou cenu.

Samsung vytvořil telefon řady Galaxy F, aby soutěžil s levnými telefony Xiaomi a OnePlus. F23 je proto nejdostupnějším telefonem vytvořeným společností Samsung. Cena je hlavní výhoda. Vzhledem k tomu, že Samsung každý rok prodává miliony telefonů, mohou využít svůj marketing, RD a Factory Floor a produkovat telefony za nízkou cenu s vhodným hardwarem, se kterým ostatní výrobci telefonů bojují.

Over, Samsung je velmi dobrý s kontrolou kvality. I když mají špatnou pověst pro strašný software, nikdo nemůže říci, že Samsung lodě s mizerným hardwarem. Samsung dělá ty nejlepší díly telefonu na světě. Proto získáte prvotřídní telefony za rozpočtovou cenu.

Pokud máte rozpočet, ale nechcete si koupit telefony Xiaomi nebo Oppo, F23 je pro vás vynikající volbou. Doporučujeme vám koupit F23 místo Galaxy M23.

Velká baterie:

Galaxy F23 má masivní baterii 5000 mAh. Tento telefon lze hladce používat dva dny bez dobití.

Rozšiřitelné úložiště:

Galaxy F23 přichází s masivním 128 GB interním úložištěm. Over, F23 má rozšiřitelný paměťový slot, kde můžete vložit kartu microSD až do 1024 GB. Je to velmi pohodlné, protože nemusíte vydělat stovky dolarů za upgrady paměti, jako je iPhone Apple.

Zde je příklad. 128 GB iPhone 13 Pro stojí 999 a další verze úložiště, 256 GB, stojí 1099. Apple vám tedy účtuje 100 za 128 GB paměti. Nyní zkontrolujte tuto kartu 512 GB Samsung na Amazonu.

Apple vám účtuje o 450% více peněz za stejný produkt, jaký si můžete koupit od Amazonu. Doufáme, že si uvědomíte výhodu rozšiřitelného úložného prostoru.

Pokud si chcete koupit Galaxy F23, doporučujeme zakoupit 128 GB verzi od Samsung. Pak jděte do Amazonu a koupte si 512 GB SD kartu.

Mnozí by tvrdili, že získání dalšího úložiště pro Android OS je dobré pro zrychlení telefonu. Není to však úplně přesné. V dnešní době lze aplikace pro Android nainstalovat na externích kartách SD. Proto není nutný další vnitřní paměťový prostor.

Dobrý procesor:

Galaxy F23 používá procesor Qualcomm Snapdragon 750G. Procesor Qualcomm má lepší výkon ve srovnání s procesorem společnosti Samsung Exynos.

Procesory společnosti Samsung Exynos mají dva hlavní problémy. Horká a spotřebovává příliš mnoho energie baterie. Všimnete si, že společnost Samsung používá pouze procesory Qualcomm na špičkových telefonech a používá procesory Exynos a MediaTek na svých rozpočtových telefonech.

Lepší rozlišení a ochrana obrazovky:

Galaxy F23 má 400 ppi 6.6 palcový displej. Rozlišení obrazovky tohoto telefonu je tak vysoké, že nebudete moci rozlišit jednotlivé pixely. Přesto, i když má tento telefon plastový rám a zpět, obrazovka má ochranu obrazovky Corning Gorilla Glass 5. Proto je displej odolný vůči škrábancům nebo oděvům.

Má 3.5 mm port sluchátka:

V dnešní době většina telefonů Samsung Galaxy přichází bez 3.5 mm port sluchátek. Samsung však zahrnoval 3.5 mm port sluchátka na Galaxy F23. 3.5 mm jack je velmi užitečný, protože můžete nabít a poslouchat hudbu současně.

Galaxy F23 má podporu OTG:

OTG znamená na cestách. Protože F23 podporuje OTG, můžeme si koupit různá zařízení USB-C a přidat užitečnou funkčnost naší galaxii F23. Zde je několik příkladů.

Klávesnice USB C:

Můžete si zakoupit klávesnici USB-C z Amazonu a použít ji k rychlejšímu zadání telefonu.

Herní ovladač USB C:

Pokud používáte herní ovladač USB C s F23, výrazně zlepší vaši hru. Například si můžete zakoupit tento herní ovladač z Amazonu.

Čtečka karet USB C microSD:

Můžete si koupit čtečku karet USB C microSD a SD kartu od Amazonu a rozšířit si paměť telefonu na cestách. OTG je ohromující.

USB C Flash Drive:

Pokud si nechcete koupit čtečku karet microSD a SD kartu, můžete místo toho zakoupit USB C Flash Drive, podobný tomuto. Pomocí flash disk můžete přenést různé soubory, fotografie a videa mezi telefonem a notebookem Galaxy F23.

USB C Hub:

Přenosný rozbočovač USB C vám umožní připojit monitor, klávesnici, myši, reproduktor, pevný disk, TV, SD kartu, projektor atd., S vaší galaxií F23. Jednoduše řečeno, tento typ rozbočovače transformuje váš telefon na počítač.

USB C na USB adaptér:

Tento typ adaptéru má různá použití. Zde je jeden příklad. Pokud máte fotoaparát DSLR a chcete zálohovat obrázky z fotoaparátu DSLR do telefonu, můžete to udělat pomocí USB C na USB adaptéru.

Připojení kabelu Ethernet:

Můžete použít USB C k adaptéru Ethernet, například jako tento pro připojení Galaxy F23 k síti Ethernet. Tímto způsobem můžete získat internet na telefon F23 bez Wi-Fi.

G podpora:

Galaxy F23 podporuje 5G. Ne všechny modely však mají podporu 5G. Závisí to na regionu a modelech. Pokud potřebujete 5G F23, ověřte model před zadáním objednávky online.

Samsung najděte můj mobil:

Každý telefon Samsung má užitečnou funkci s názvem „Najít můj mobilní.„Pokud někdo ukradne váš telefon nebo jej ztratíte, můžete sledovat svůj galaxy telefon online pomocí této funkce.

Over, můžete jej vzdáleně zamknout a odstranit osobní údaje. Pokud zapomenete na svůj vzorec, pin nebo heslo, můžete dokonce použít „najít můj mobil“. Chcete.li se dozvědět více, navštivte prosím https: // findMymobile.Samsung.com/.

Rychlé nabíjení:

Ačkoli Galaxy F23 nemá bezdrátové nabíjení, má schopnost rychlého nabíjení 25 W. Výsledkem je, že nabíjení tohoto telefonu netrvá příliš mnoho času.

Rychlé nabíjení však rychle zhoršuje baterii ve srovnání s pomalým nabíjením. Navrhujeme tedy, že pokud si tento telefon zakoupíte, pomalu ho nabijte přes noc. Zlepší výdrž baterie vašeho telefonu.

Senzor otisků prstů:

Galaxy F23 má senzor otisku prstu na boku. Vyhrazený snímač otisků prstů na boku je lepší než senzory na obrazovce. Mnoho z nich uvedlo, že porucha senzorů otisků prstů na obrazovce, pokud se displej rozbije.

SmartThings, Smart View:

Máte.li zařízení Samsung, jako je Smart lednička Samsung, TV, trouba, myčka nádobí, klimatizace, pračka Samsung, sušička Samsung, atd., Ve vašem domě můžete tato zařízení ovládat pomocí aplikace Galaxy F23 pomocí aplikace SmartThings a SmartView. Například můžete bezdrátově obsadit obrazovku telefonu do televize Samsung prostřednictvím aplikace SmartView.

Nejvyšší zabezpečení:

Galaxy F23 je velmi bezpečný telefon. Je to ideální pro programy „Bring Your Out Device (BYOD)“. Samsung Knox je integrován do hardwaru a softwaru tohoto telefonu. Tento vícevrstvý bezpečnostní mechanismus KNOX chrání citlivá data před hrozbami malwaru.

Existuje mylná představa, že telefony Android mohou získat viry nebo malware. Není to úplně přesné. OS Android je ze své podstaty velmi bezpečný. Jedna aplikace nemůže ukrást informace z jiné aplikace.

Aplikace však může ukrást osobní údaje, pouze pokud aplikaci poskytnete příliš mnoho oprávnění. Pokud během instalace sledujete aplikaci a seznam povolení, můžete zjistit, zda je instalační aplikace špatná nebo dobrá. Například, pokud hra požádá o povolení k přístupu k vašemu fotoaparátu, mediální galerii nebo aplikaci SMS, herní aplikace nepochybně dělá něco nebezpečného na pozadí.

Samsung Pay:

Galaxy F23 podporuje platební systémy Magnetic Secure Transmission (MST) a blízké komunikace (NFC) (NFC). Proto můžete použít F23 k placení v obchodech, i když mají pouze staromódní standardní čtečky kreditních karet.

Doprava zdarma:

Pokud si objednáte telefon online z webu Samsung, společnost Samsung vám odešle tuto Galaxy F23.

Užitečné aplikace a funkce v Galaxy F23:

V Galaxy F23 existuje mnoho užitečných aplikací. Následující rysy v galaxii F23 jsou prospěšné.

Zabezpečená složka:

Každý telefon Samsung, včetně funkce Galaxy F23, má funkci „Secure Folder“. Zabezpečenou složku můžete použít k ochraně svých soukromých fotografií, zpráv, aplikací, kontaktů, souborů atd., Od přístupu k ostatním. Je to skvělý způsob, jak uložit a chránit citlivá data v telefonu.

Naskenujte QR kód:

Galaxy F23 má vestavěnou funkci skenování QR kódu. Z panelu oznámení můžete tuto funkci aktivovat.

Herní launcher:

V Galaxy F23 existuje mnoho užitečných aplikací. Společnost Game Launcher je jedním z nich. Aplikaci hry Game Launcher můžete použít k nahrávání obrazovky telefonu a zvuku systému při přehrávání hry Android. Aplikace pro rekordér obrazovky třetích stran může nahrávat pouze obrazovku telefonu, nikoli Audio System. To je tedy velmi užitečné pro YouTubers. Jednou nevýhodou této aplikace je, že nemůže nahrávat nic jiného než videohry.

Vestavěný rekordér obrazovky:

Galaxy F23 má také vestavěnou aplikaci pro rekordér obrazovky. Nemusíte tedy nainstalovat aplikaci třetích stran, abyste zaznamenali obrazovku vašeho telefonu.

Wi-Fi přímý tisk:

Pokud máte tiskárnu, která podporuje Wi-Fi, můžete z telefonu F23 vytisknout cokoli bez routeru Wi-Fi.

Samsung Kids:

Galaxy F23 je ideální pro děti. Tento telefon má funkci rodičovské kontroly. Při aktivaci z nastavení můžete omezit přístup k aplikacím a nastavit jejich časy využití. Over, můžete také sledovat denní čas a historii aktivity, včetně historie často používaných kontaktů a historie procházení. Jakmile je povoleno, potřebujete špendlík k deaktivaci „Samsung Kids“. Nebojte se, že to vaše dítě deaktivuje.

Monitor využití dat:

Galaxy F23 je dodáván s vestavěným monitorem využití dat. Je to užitečná funkce pro sledování využití dat.

Nebuďte překvapeni, když si přečtu, že mnoho aplikací používá data na pozadí, i když je obrazovka telefonu vypnuta. Chcete.li otestovat v telefonu Samsung, nastavení goto. Spojení. Využití dat. Spořič dat. Nyní klepněte na „Povolit neomezené využití dat.„Nyní v pravém horním rohu klikněte na„ ⋮ “a klikněte na„ Seřadit podle povolených aplikací.„Nyní klikněte znovu na„ ⋮ “a„ Zobrazit systémové aplikace.„Získáte všechny aplikace, které používají internetová data vašeho telefonu na pozadí. V případě potřeby můžete vypnout datová oprávnění pro aplikace jednotlivě přepnutím přepínače tlačítka.

Nevýhody Samsung Galaxy F23:

Galaxy F23 je méně populární než série Galaxy A. Společnost Samsung primárně vytváří rozpočtové telefony řady M, aby soutěžily s čínskými telefony Xiaomi nebo OnePlus. Telefony řady M jsou méně silné a netrvají tak dlouho, dokud série Galaxy A. Toto jsou nevýhody F23.

Žádná nabíječka, žádná sluchátka:

Samsung neposílá nabíječku nebo sluchátka s touto galaxií F23 v krabici. Za nákup z jiných maloobchodních obchodů musíte zaplatit navíc. Někteří uživatelé však uvedli, že v závislosti na regionu někdy Samsung poskytuje nabíječku s F23. Proto prosím ověřte se svým prodejcem, zda je nabíječka v krabici. Pokud ne, objednejte si jednu.

Žádný displej Super AMOLED:

Galaxy F23 má 6.6 palcová obrazovka LCD TFT a její rozlišení je 1080 x 2408 pixelů (~ 400 ppi hustota). Víme, že displej AMOLED je lepší než TFT LCD obrazovka a spotřebovává méně energie. Displej AMOLED má navíc živý barvu a trvá déle.

Displeje AMOLED však mají dva typy problémů.

výhody, nevýhody, samsung, galaxy

Jeden, displej AMOLED ztrácí svou ostrost, křupavost a živost po několika letech. Obrazovka by vypadala matně ve srovnání s nově zakoupenou obrazovkou telefonu F23. Over, po 12-13 měsících, by displej AMOLED ztratil rovnováhu bílé a vypadal nažloutlé.

Za druhé, displej AMOLED má problém s popálením obrazovky. Nastává to, když někdo dlouhodobě používá jednu aplikaci. například Mapy Google Toto rozšířené využití by zanechalo duchovní vodoznak použité aplikace na obrazovce trvale.

Žádná podpora MHL:

Většina telefonů Samsung podporuje MHL. Samsung Galaxy F23 však nepodporuje připojení MHL.

MHL je fantastická technologie, kterou mnozí nevědí. MHL je zkratka pro odkaz Mobile High Definice. Pomocí kabelu MHL-HDMI můžete zrcadlit obrazovku telefonu do jakéhokoli projektoru nebo televize. Tato funkce vám pomůže předvést prezentaci z telefonu nebo sledovat film na projektoru.

Ačkoli Galaxy F23 nepodporuje MHL, je výhodné vědět o tomto fantastickém nástroji. Zde je příklad kabelu MHL.

Na Amazonu, pokud hledáte „MHL na HDMI“, získáte tisíce výsledků. Tento kabel vám pomůže přenést signál zobrazení telefonu do portu HDMI. Než si zakoupíte kabel MHL na HDMI, ujistěte se, která USB váš telefon podporuje, ať už jde o mikro USB, mini USB nebo USB typu C.

Připojte jeden konec kabelu MHL k telefonu, připojte druhý konec HDMI k televizoru nebo projektoru. Po konfiguraci televizoru nebo projektoru na vstup HDMI se vaše telefonní obrazovka zobrazí na vašem televizoru nebo projektoru. Nyní si užijte filmy, hraní na televizi nebo projektoru. Over, můžete uvést prezentaci v kancelářském nastavení s telefonem podporovaným MHL bez notebooků nebo počítačů. Není to skvělé?

Žádné „vždy na displeji“:

Galaxy F23 nemá funkci „vždy na displeji“. Je to především proto, že tento telefon používá LCD, ne AMOLED obrazovku.

„Vždy na displeji“ je velmi užitečné. Pomocí této funkce můžete ovládat hudbu, čas a datum sledovat, zobrazit kalendář, i když je obrazovka vypnuta. Pokud je povoleno, zobrazí se vždy na displeji, pokud klepnete na obrazovku.

Samsung Galaxy F23 5G (Forest Green, 6GB, 128GB Storage) #samsung #electronic #5g #f23

Baterie Galaxy F23 je nevysvětlitelná:

Galaxy F23 má nevysvětlitelnou baterii 5000 mAh. Je to nevýhoda, protože odnímatelná baterie je užitečná v mnoha scénářích. Starý telefon ztrácí kapacitu baterie. Takže se nabíjí pomalu, ale rychle se vypouští, takže telefon je nepoužitelný pro praktický účel.

Pokud OS Samsung detekuje, baterie se stala slabou, zpomalí procesor, aby chránil baterii před dalším zhoršením. Pomalý procesor učiní telefon Samsung za zpoždění. To je důvod, proč starý telefon Samsung zaostává a visí.

Nahrazení staré baterie novou vyřeší všechny tyto problémy. Baterie F23 je však nevylučovatelná. Když tedy váš telefon Galaxy F23 stárne a stárne, musíte samotný telefon vyměnit.

F23 není odolný proti vodě a prachu:

Bohužel, Samsung F23 není certifikován IP67. To znamená, že není vodotěsný ani odolný proti prachu. Takže s tímto telefonem musíte být opatrní, abyste zabránili poškození vodou.

Přesto vás žádáme, abyste byli opatrní, než vezmete F23 na mořskou pláž. Je to proto, že slaná voda poškodí váš telefon.

Slabé kamery:

Kamery na F23 jsou zklamáním. Dokonce i střední a sériové telefony mají vynikající kamery než F23.

Například F23 má tři zadní kamery. jeden 50 MP, jeden 2MP a jeden 8MP. Ale žádný z těchto telefonů neposkytuje lepší obrázek. Dokonce i iPhone s 12MP fotoaparátem pořizuje lepší obrázek než tato 50MP kamera.

Megapixel (MP) na kameře neznamená nic. Zda by kamera pořídila dobrou nebo špatnou fotografii, závisí na velikosti pixelu senzoru kamery a na množství světla, které vstupuje do kamery.

Přestože primární kamera na F23 je 50MP, Samsung nezvýšil velikost senzoru kamery. Proto se každá velikost pixelů snížila. To znamená, že i když by F23 pořídil dobrou fotografii za denního světla, F23 v noci nedokáže zachytit i slušnou fotografii.

Výkon F23 je hrozný. Video i fotografie pořízené při slabém světle s touto kamerou jsou nepoužitelné. Je to zrnité a hlučné. Proto si prosím nekupujte tento telefon, protože má kameru 50MP. Tento počet pixelů nic neznamená.

Over, kamera nemá žádnou stabilizaci obrazu. Pokud tedy při chůzi zaznamenáte fotografii, bude to vypadat hrozně a nevolně.

Funkce, kterou Samsung inzeruje jako „Space Zoom“, je zbytečná; není to nic jiného než digitální zoom, který způsobuje zhoršení obrazu.

Video telefony 4K je hrozné:

Galaxy F23 má slušné kamery a může nahrávat 4K video. Video 4K zaznamenané v tomto telefonu je však ve srovnání se 4K videem zaznamenaným v DSLR kameře nižší.

Over, F23 kamery nejsou stabilizovány gyro. Tento telefon zachycuje strašná videa. Střední detaily, barvy a nasycení nejsou tak skvělé. Pokud nahráváte videa v pohybu, video se stane rozmazaným.

RAM:

Samsung Galaxy F23 by byla dodána s 4 GB nebo 6 GB RAM. Považujeme to za nevýhodu, protože 4 GB RAM nestačí pro Android OS s jedním UI 4.1 a se všemi těmito předinstalovanými bloatware. Zatímco nový, váš telefon otevírá aplikace rychle; Tento RAM se však po několika letech dusí, aby provozoval různé aplikace.

Android je ze své podstaty operační systém náročný na zdroje. Ram Samsung dává v tomto telefonu ve skutečnosti není pro uživatele. Je to především pro těžký operační systém Android, protože bez RAM 4 GB se F23 bude snažit hladce provozovat aplikace.

Jak však Ram stárne, tento telefon zpomalí a nespustí různé aplikace bez zhroucení.

G spotřeba baterie:

Samsung tvrdí, že i na 5G bude F23 trvat 24 hodin. Bohužel jsme zjistili, že F23 netrvá celý den na 5G. Je to proto, že 5G spotřebovává hodně energie.

Na iPhone se iOS automaticky přepíná mezi 5G a 4G v závislosti na využití dat. Například, pokud procházíme web, iPhone použije síť 4G k uložení energie baterie. Ale když zahájíme velké stahování, iPhone přepne na 5G, stáhne soubor a přepne zpět na 4G. IOS však po celou tu dobu zobrazí logo 5G, i když nejsme v síti 5G. Je to skvělé řešení.

Samsung F23 však nemá tento typ inteligentní implementace 5G. Je to podobné GPS. Na iPhone nemusíme vypnout GPS. V závislosti na aplikacích se iOS vypne a zapne GPS. Zatímco Samsung F23 nemá tento typ funkce.

Telefony Samsung zpomalují:

Jednou z nejvýznamnějších nevýhod telefonů Samsung je to, že jejich telefon se postupem času zpomaluje.

Samsung ze své podstaty je hardwarová společnost, ne softwarová společnost. Vyvíjejí software, protože musí. Naopak, Apple je ze své podstaty softwarovou společností. Software Samsung proto není tak skvělý.

Přestože Samsung vyvíjí svůj hardware, Android OS pochází z Google. Samsung jej upravuje pouze pro svůj telefon F23. Proto optimalizace není tak velká.

Over, Android je ze své podstaty procesorem a operačním systémem náročným na paměť (OS). Ale protože Galaxy F23 je relativně slabý telefon, snaží se spustit OS Android.

Když by byl nový, telefon běžel rychle. Jak však telefon stárne, bude to stále pomalejší. Po 12 až 18 měsících by se tato galaxie F23 bolestně zpomalila.

Žádné bezdrátové nabíjení:

Galaxy F23 nepodporuje bezdrátové nabíjení. Dokonce i telefon střední třídy z Xiaomi má podporu bezdrátového nabíjení, ale tento telefon nemá tuto funkci.

Žádné bezdrátové síly:

Galaxy F23 nemá vestavěnou technologii bezdrátového výkonu. Proto tento telefon nemůžeme použít k nabíjení jiných telefonů bezdrátově.

Plast Back:

Tento F23 má plastový záda. Takže to vůbec necítí prémiové. Over, plastová záda bude po několika letech štět. V tu chvíli bude tento telefon vypadat velmi ošklivě. Pokud však používáte telefonní pouzdro, můžete se tomuto problému vyhnout.

Žádná rozšířená aktualizace softwaru:

Apple poskytuje pravidelné aktualizace softwaru pro všechny své iPhone. Nikdy neopustí své telefony. Ale Samsung přestane poskytovat jakoukoli aktualizaci softwaru po pouhých 18 měsících vydání. Ale to platí pouze pro špičkové telefony Samsung.

Protože F23 je telefon středního rozsahu, Samsung nikdy uvolní aktualizaci OS po 12 měsících.

Telefon Samsung je horký:

Samsung telefony rychle přehřátí. Za posledních deset let se Samsung nepodařilo vyřešit problém přehřátí telefonu. Samsung působí jako tento problém neexistuje.

Pokud hrajete jakoukoli videohru, spustíte YouTube, Netflix nebo spusťte aplikaci, která používá hodně výkonu zpracování. například editor videa. telefon by se stal tak horkým, že by nebylo možné ji držet v ruce. Když se telefon přehná, váš telefon se stane pomalým a zpomalenými. Kromě toho může vaše galaxie F23 také přehřát, zatímco zaznamenáte HD video s telefonickými kamerami.

Samsung Bloatware:

I když milujeme telefony Samsung, nemáme příliš rádi jejich software. Samsung vždy dodává svůj telefon se spoustou předinstalovaného bloatwaru. F23 se také neliší. Tato galaxie F23 je dodávána s více než 50 předinstalovanými aplikacemi. Existuje také několik duplicitních aplikací.

výhody, nevýhody, samsung, galaxy

POZNÁMKA: Počet předem načtených aplikací a výběru aplikací se liší v závislosti na regionu.

Možná si myslíte, že to není pro váš F23 velký problém, protože pro vás zbývá spousta zbývající úložné kapacity. Problém s předinstalovaným bloatwarem je však v tom, že tyto aplikace mají určité kořenové povolení k přístupu k vašim uživatelským datům, které aplikace 3. strany nemají.

Předinstalovaná aplikace může na pozadí spustit několik procesů, které nikdy nebudete moci detekovat. Například aplikace provozuje několik procesů na pozadí, které konzumují spoustu baterie a zpracování. Omezuje nejen baterii, ale také zabraňuje hladkému běhu jiných aplikací, jako jsou mapy. To je důvod, proč Google Maps havaruje, pokud jste nainstalovali.

Bloatware 3. strany:

 • Tik tak
 • Rezervace.com
 • Wego lety hotely
 • Spotify
 • Netflix

Duplicitní aplikace v Galaxy F23:

Samsung je neslavný pro odeslání telefonu s duplicitními aplikacemi. Galaxy F23 není také výjimkou. Níže jsou uvedeny duplicitní aplikace v galaxii F23.

Zbytečné předinstalované aplikace:

Na Galaxy F23 existují aplikace, které nejsou vždy nutné. Pro některé by to mohlo být prospěšné, ale ne pro všechny lidi. Over, kdokoli si může tyto aplikace stáhnout z App Store. Takže nemá smysl předinstalovat následující aplikace.

Poznámka: liší se v závislosti na regionu.

LinkedIn, rezervace.com. Slovník, chat nad videem, galaxie přátelé, Spotify, Wego Flights, Netflix, člen Samsung, Samsung Global Goals, Samsung Poznámky, Galaxy Wearables, Google Search, Outlook, Play Movie TV, YouTube, Google Photos, Google Photos.

Nevíme o vás, ale smějeme se a díváme se na seznam Bloatware F23. Porovnejte to s iPhone, který je dodáván s nulovým bloatwarem, nulovými aplikacemi 3. party a předinstalované aplikace pro nulové nosiče.

Telefony Samsung netrvají dlouho:

Všichni víme, že telefony Samsung netrvají dlouho. Nová galaxie F23 bude fungovat hladce. Ale po pouhých několika letech se tento F23 stane velmi pomalým a opožděným.

Žádný způsobilý obchod:

Ačkoli Samsung často nabízí obchod na své různé telefonní lince pro nového kupujícího. Galaxy F23 neposkytuje obchodní příležitost.

Žádné nabídky zdarma:

Na různých modelech telefonu poskytuje společnost Samsung zdarma nabídky. Telefon Galaxy F23 však nepřichází s žádnými bezplatnými nabídkami.

Žádná podpora DEX:

Galaxy F23 nemá podporu Samsung Dex.

Dex je skvělá funkce. Díky tomu můžete svůj telefon proměnit v trackpad pro televizi nebo PC, bezdrátově se připojte k monitoru nebo televizi pro vylepšený zážitek z multitaskingu, jako je procházení webu jako PC.

Žádná podpora ESIM:

Galaxy F23 nemá podporu ESIM.

Žádný odkaz na Windows:

Galaxy F23 nemá odkaz na funkci Windows.

Tuto funkci mají různé špičkové telefony Samsung; Například S20 FE také podporuje funkci „Odkaz na Windows“. Můžete živě streamovat obrazovku svého telefonu do počítače, interagovat s telefonem pomocí klávesnice a myši, vidět oznámení, číst a odpovědět na zprávy a komunikovat s fotografiemi s funkcí „Odkaz na Windows“.

Zbytečný bixby:

Samsung je v softwaru hrozný. Bixby je příkladem. Většinu času to nefunguje. Over, asistent Android je mnohem lepší než Bixby. Přesto, Samsung loví tento zbytečný software s každým telefonem.

Často kladené otázky.

Přichází Samsung F23 s chráničem obrazovky?

Ne, Samsung F23 nepřichází s ochráncem obrazovky předinstalované na telefonu.

Přichází Samsung F23 s případem?

Ne, Samsung F23 nepřichází s telefonním pouzdrem v krabici.

Jak aktivovat režim vývojáře v Galaxy F23?

Než budete moci vyvinout aplikace a testovat na F23, musíte povolit „možnosti vývojáře.„Chcete.li jej aktivovat, přejděte na„ Nastavení “a klikněte na„ O telefonu.„Nyní klikněte na„ sestavení čísla “7krát a povolte„ možnosti vývojáře.„Po aktivaci se tato možnost objeví v hlavní nabídce„ Nastavení “.

Jak vynutit restart F23?

Pokud je váš F23 zmrazený a nereaguje, stiskněte a podržte boční klíč a klíč hlasitosti současně na více než 7 sekund, abyste restartovali telefon.

Přichází Galaxy F23 se sluchátkem?

Ne. Samsung neposílá 3.5mm sluchátka s balíčkem Galaxy F23.

Závěr:

Galaxy F23 je mírně cenový, slušný telefon. Tento telefon však má více nevýhod než výhody. Doporučujeme vám, abyste nejprve porovnali tento telefon s podobně ceny Xiaomi a Oppo.

Upřímně řečeno, na nás Nurpí Specifikace F23. Nedává smysl, proč by Samsung odeslal telefon s tímto podřadným hardwarem. Doporučujeme zakoupení telefonu série přes telefon s řadou F.

Nahlásit tuto reklamu na této reklamě

Samsung Galaxy F23 5G je nadcházející smartphone od společnosti v Indii. Brzy se chystá spustit a přichází s chipsetem Octa-Core Snapdragon.

Přihlaste se k odběru oznámení

Samsung Annouckoval datum zahájení svého nadcházejícího zařízení pro řadu Galaxy F, i.E. Galaxy F23 5G. Smartphone se chystá být spuštěn v příštím týdnu. Před zahájením společnosti Samsung neodhalila mnoho podrobností o zařízení, kromě toho, že přichází s procesorem Snapdragon a má zobrazení vyšší frekvence obnovení. Jak je vidět na oficiálním obrázku, vypadá to, že smartphone přijde ve dvou barevných možnostech. Pokračujte ve čtení a dozvědět se více o Samsung Galaxy F23 5G, jeho specifikacích a datum spuštění.

Samsung Galaxy F23 5G Datum spuštění

Indický web společnosti Samsung oficiálně oznámil datum spuštění Galaxy F23 5G. Smartphone bude spuštěn 8. března 2022 ve 12:00. Pro maloobchodní zařízení se Samsung spojil s Flipkartem. Navíc bude zařízení k dispozici také na oficiálních webových stránkách Samsung. Jihokorejský technologický gigant říká, že Galaxy F23 5G je schopen manipulovat s urychleným potřebám zákazníků, mezi něž patří streamování obsahu a hraní her.

Specifikace Samsung Galaxy F23

Datum spuštění smartphonu bylo oznámeno s několika podrobnostmi o smartphonu. Například Galaxy F23 5G bude dodáván s panelem, který podporuje až 120 Hz obnovovací frekvenci a je chráněn sklem Corning Gorilla 5. Přestože typ displeje ještě nebyl odhalen, je pravděpodobné, že Samsung bude používat na zařízení vysoce kvalitní displej AMOLED, stejně jako v jiných zařízeních střední třídy, jako je Galaxy M52 5G.

Dalším klíčovým aspektem zařízení je jeho procesor. Web společnosti Samsung i Microsite pro produkt Flipkart pro produkt uvádí, že Samsung Galaxy F23 5G bude mít Snapdragon 750G, což je procesor Octa-Core, který podporuje připojení 5G 5G. Toto by bylo poprvé, kdy se chytrý telefon řady Galaxy F odeslal s procesorem Snapdragon 750G. Procesor bude doprovázen GPU Adreno 619, který nabízí slušný herní výkon. Zatímco úložné varianty zařízení nejsou v současné době deklarovány, spotřebitelé mohou očekávat variantu RAM 6 GB spolu s 128 GB úložiště. I když mohou existovat i jiné varianty.

Samsung Galaxy F23 5G Recenze: standout umělce

V tomto přehledu uvidíme, zda je Samsung Galaxy F23 dobrou hodnotou za peníze za 20 000 Rs.

Samsung Galaxy F22 byl loni úctyhodným produktem od jihokorejské společnosti a nyní je Galaxy F23 5G jeho nástupcem. Byl spuštěn v Indii jako součást smartphonů společnosti F. Tento mobil má procesor Snapdragon 750G, obrazovku LCD 120 Hz TFT a baterii 5 000 mAh s podporou rychlého nabíjení 25 W. V této recenzi uvidíme, zda je Samsung Galaxy F23 dobrou hodnotou za peníze za 20 000 Rs.

Recenze Samsung Galaxy F23 5G: Návrh a zobrazení

Počínaje designem Samsung z velké části zvládl jedinečný styl telefonu a máme obzvláště rádi variantu lesní zelené barvy, kterou máme. Společnost to nepřekonala s ostrovem kamery. Displej telefonu je chráněn Gorilla Glass 5, ale to je vše. Neexistuje žádná oficiální klasifikace IP a slot SIM, který pojme dvě SIM karty a microSD kartu, postrádá gumové těsnění. Bez ohledu na to se nám líbí, jak je Galaxy F23 5G lehčí a menší. Výsledkem je, že se to ve vaší vůli jedná o vánek.

Samsung také zůstává se zakřivenými rámy v tomto poli, zatímco jiné značky začaly fušovat s plochými hranami. Na druhé straně se k nám zakřivené hrany více přitahovaly. Skener otisků prstů je přesně tam, kde to chceme, a je to také z velké části rychlé a přesné. Podobně jsou všechny porty umístěny na spodním rámečku, včetně 3.5mm konektor pro sluchátka, port USB typu-C a jediný reproduktor dolů. Očekávali jsme stereofonní reproduktory na Galaxy F23 5G, stejně úžasné, jak znějí, vzhledem k tomu, jak jsou všudypřítomné stereofonní reproduktory v této cenové skupině.

Dalším nedostatkem s Galaxy F23 5G je jeho displej TFT LCD, na kterém jsme rozděleni. Vzhledem k tomu, že displej Samoled byl jednou z nejlepších funkcí Galaxy F22, rozhodnutí společnosti Samsung přejít na LCD panel není to, co jsme očekávali. Firma by měla podle našeho názoru zahrnovat displej AMOLED 90 Hz FHD.

Jistě, frekvence občerstvení 120 Hz je tekutá a během testování nám to nezpůsobilo žádné nervozita, ale pokud by to byl panel AMOLED, místo toho bychom neměli problém s trochou nižší obnovovací frekvence. Jak již bylo řečeno, nevěříme, že je to tak špatné, jak navrhuje přezdívka TFT.

Barvy samozřejmě neodpovídají barvám na obrazovce AMOLED a černoši vypadají méně tmavé. To však platí pro jakýkoli panel LCD, dokonce i panelu IPS, o kterém se domnívají, že mnozí věří, že by si Samsung měl vybrat. Displej nabízí širší zorné pole, jasnější obsah a zlepšenou kvalitu obrazu.

V tomto telefonu jsme neměli žádné problémy streamování Netflix a hlavního video materiálu. Na obou z nich je přehrávání HD podporováno, ale pro HDR není podpora žádná podpora. Vnější viditelnost je jen průměrná, prohlížení této obrazovky na přímém slunečním světle by bylo obtížné, pokud by nebylo udržováno při jasnosti špičky.

Samsung Galaxy F23 5G Recenze: výkon a kamery

Pojďme tedy mluvit o představení. Samsung si vybral Qualcomm Snapdragon 750G Octa-Core Soc, který je dodáván s 6 GB RAM a 128 GB interního úložiště. Protože je tato čipová sada dobře vyvinutá a optimalizována pro hry, můžete spustit nejvýznamnější tituly v jejich nejlepším nastavení; Pro stabilní hratelnost však budete chtít nastavit. Například Call of Duty Mobile, s vysokými vizuálními a vysokými snímkovými frekvencemi, jsou nejoptimálnějším nastavením, nemůžete jít dál. Telefon se rychle zahřál kolem narážení fotoaparátu při hraní po dlouhou dobu. Ale když je hra uzavřena, okamžitě se ochladí.

Galaxy F23, stejně jako mnoho jiných nových telefonů Galaxy, přichází předinstalovaný s Androidem 12 a One UI 4.1. Samsung dokonce zaručuje upgrady softwaru na dva roky a bezpečnostní záplaty po dobu tří let. Na rozdíl od svého předchůdce, který právě spustil hlavní vydání, má tento plně. Stejně jako se nám líbí vlastní pleť Samsung, problém bloatwaru telefonu je trochu frustrující. Naštěstí lze odstranit další aplikace.

Skočteme přímo do kamer. Podle našich zjištění je Samsung Galaxy F23 5G jednou z největších konfigurací fotoaparátu v tomto cenovém rozsahu. 50 megapixel Samsung Isocell Jn1 JN1 Senzor s f/1.8 Clona je zahrnuta do konfigurace trojité zadní kamery Samsung Galaxy F23 5G. Fotoaparát také zahrnuje 8megapixelovou ultralehkovou čočku a 2-megapixelový makro senzor. U selfies a videochatů telefon sportuje na přední straně senzor fotoaparátu 8-megapixelového selfie.

Ačkoli na tom není nic zvlášť pozoruhodného, ​​procesor obrazového signálu a optimalizace barev ji zvyšují na úroveň, kterou jsme považovali za velmi přitažlivé. Obecně platí, že fotografie pořízené s Galaxy F23 5G mají dobré barvy, kontrast a dynamický rozsah. Podobně pro nás Auto HDR pracoval bezchybně a při přechodu z primárního do ultrawide úhlu kamery nedošlo k žádné znatelné změně barvy. Dynamický rozsah extrémních širokoúhlých fotografií byl poměrně dobrý. Oddělení pozadí portrétu je také dobré, i když se subjekty zdají být v teple.

Pokud jde o noční výstřely, zařízení vytváří tmavé, zrnité obrazy, které se snaží napodobit přírodní barvy co nejtěžší. Při použití nočního režimu snímky rozjasňuje, ne vždy zvyšuje hladinu hluku a detailů. Ačkoli selfies mají slabý načervenalý odstín, dynamický rozsah je zasažen nebo chybí.

Zadní kamery mohou zaznamenávat záběry ve 4k při 30 snímcích za sekundu. Videa jsou ve většině případů obvykle stabilnější. Zde jsou filmy selfie 1080p @ 30fps a oříznuty uvnitř rámu s modrým odstínem.

Pokud jde o výdrž baterie, telefon snadno trval den, kdy se používal normálně, který zahrnoval navigaci prostřednictvím aplikací sociálních sítí, sledování videí a fotografování. Avšak vzhledem k obnovovací frekvenci 120 Hz, ale u panelu LCD je životnost baterie mnohem lepší, než jsme očekávali. Když bylo do mixu vrženo rekreační hry, často jsme se ocitli nataženi po nabíječce na konci dne. Baterie 5 000 mAh v F23 trvala hodinu a třicet minut nabití pomocí nabíječky 25 W.

Náš pohled

Smartphone je cena za 17 499 R, což z něj činí první telefon společnosti bez nabíječky v tomto cenovém rozpětí. Protože 25 W cihla musí být zakoupena samostatně, cena 17 499 je trochu lest.

Abych to shrnul tuto recenzi, Samsung Galaxy F23 5G je dobrý smartphone pro peníze. Kamera, design a obecný výkon jsou vynikající. V sektoru středního stupně je také bezkonkurenční optimalizace softwaru společnosti Samsung. Takže pokud jsou to vaše nejvyšší priority, je to pro vás bezpochyby vynikající volba; Pokud však sledujete spoustu filmů, možná budete chtít zvážit další chytré telefony, které mají vysoce kvalitní obrazovku AMOLED a rychlé nabíjení s nabíječkou obsaženou v krabici.

Samsung Galaxy F23 Pros

 • 5g připojení
 • Robustní design a postavený
 • Displej 120 Hz
 • Slušné kamery

Samsung Galaxy F23 CONS

 • Chybí hodnocení IP
 • Žádná nabíječka uvnitř krabice
 • Žádné hodnocení IP
 • Postrádá gumové těsnění
 • LCD displej místo obrazovky AMOLED

Pro nejnovější gramorové a technické zprávy a recenze gadgetů nás sledujte. a Instagram. Pro nejnovější videa Tech Gadget se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube. Můžete také zůstat aktuální pomocí aplikace Gadget Bridge Android. Nejnovější zprávy o autě a kole najdete zde.

Recenze Samsung Galaxy F23 5G: Nejnovější smartphone středního rozpočtu od Samsung je 5G připraveno a sportovní dobré specifikace. Ale je to dost na to, aby vyniklo proti konkurenci?

Samsung Galaxy F23 5G přichází s procesorem Snapdragon 750G. Zde je oure revize toho, jak telefon funguje. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

Když Samsung oznámil spuštění svého nového telefonu Galaxy F23 5G, byl jsem trochu překvapen cenou. Rs 17,499. Důvod: Samsung řekl, že by to zbavilo nabíječky uvnitř krabice. Telefony v tomto segmentu cen obvykle přicházejí s nabíječkou a to je to, co většina uživatelů také očekává. Rychlé nabíjení 33 W je v tomto segmentu téměř standardní.

Ad-lite zkušenosti

Přístup k prémiovým příběhům

Přístup k Epaperu

Ad-lite zkušenosti

Přístup k prémiovým příběhům

Přístup k Epaperu

Zdá se však, že Samsung se vydává jinou cestu a odstraňuje nabíječky z celé řady zařízení. Nabíječka nebo ne, otázkou zůstává, jak je jízdné Galaxy F23 5G při každodenním použití? Tady je naše recenze.

Specifikace Samsung Galaxy F23 5G: 6.6palcová obrazovka s plným HD s obnovovací frekvencí 120 Hz | Procesor Qualcomm Snapdragon 750G | Úložiště 4GB nebo 6GB RAM 128 GB s rozšiřitelnou podporou úložiště 1TB | Hlavní kamera 50MP 8MP ultra široký a 2MP makro | 8MP selfie kamera | 5 000 mAh baterie s podporou rychlého nabíjení 25 W | Samsung’s One UI 4.1 na základě Android 12 | Barvy: Forest Green a Aqua Blue.

Cena Samsung Galaxy F23 5g v Indii: Rs 17 499 pro 4 GBB128 GB a R 18 499 pro variantu 6 GB128 GB.

Samsung Galaxy F23 5G: Co je dobré?

Samsung Galaxy F23 5G v Forest Green vypadá docela pěkně a celkový design je jednoduchý. Telefon má celé plastické tělo, ale kvalita sestavení je dobrá a telefon má vzadu trojnásobnou kameru, která příliš nevyčnívá. Senzor otisku prstu je součástí tlačítka napájení na pravé straně. Pokračuje s konektorem sluchátka dole.

Galaxy F23 5G je dodáván s 6.6-palcový displej s plným HD. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

6.6palcový LCD displej, i když je náchylný k šmouhům, funguje dobře pro většinu scénářů. Ano, je to trochu reflexní během jasného slunečního světla a budete muset vytáhnout jas venku. Samsung však vzhledem k tomuto funkce adaptivní hladkosti, která automaticky upravuje obnovovací frekvenci až do 120 Hz. To je také lepší pro výdrž baterie namísto standardu, pouze přepněte na možnost 60 Hz nebo 120 Hz, kterou má většina telefonů v tomto segmentu cen.

Samotný displej funguje dobře pro každodenní prohlížení, sledování pořadů na Netflixu atd., A měl by většinu uživatelů udržet šťastnou. Zvukový zážitek by mohl být lepší, ale opět to není něco, co bych nazval breakerem dohody.

Displej Galaxy F23 funguje dobře ve většině scénářů. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

Galaxy F23 5G běží na Qualcomm Snapdragon 750G, kterou jsme také viděli na starších Xiaomi Mi 10i, OnePlus Nord CE 5G atd. Samsung říká, že telefon je kompatibilní s 12 5g pásmami, což znamená, že by měl být pro většinu uživatelů budoucí důkaz, pokud hledají dlouhodobé zařízení. Mám verzi 6 GB RAM a RAM můžete rozšířit o další 6 GB pomocí funkce Ram Plus.

Pro pravidelné prohlížení, každodenní použití Samsung Galaxy F23 5g přináší dobře, ale občas jsem si všiml pomalé. Když jsem hrál Asphalt 9 v nejvyšších nastaveních displeje, zážitek nebyl tak hladký a telefon byl poněkud teplý směrem k vrcholu. S dopadem Genshin došlo k znatelnému zpoždění při vykreslování, dokonce i v nejnižších nastaveních. Ale mohl jsem hrát hru bez jakýchkoli velkých potíží.

Galaxy F23 5G je dodávána s maximální obnovovací frekvencí 120 Hz. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

Galaxy F23 5G má vzadu trojnásobnou kameru s kombinací 50MP8MP2MP a 8MP přední kameru. Fotoaparát funguje docela dobře ve světle venku a dodává ostré obrázky s dobrou reprodukcí barev. Dokonce i jasné barvy, jako jsou červené a Maroony, se zacházejí velmi dobře a nevypadají vyhořelým. Fotografie nařízené v nočním režimu jsou jasné, i když to přichází za cenu detailů, což není ideální pro většinu scénářů. Celkový výkon kamery je však v souladu s tím, co většina telefonů v tomto segmentu ceny dodává.

Vzorek fotoaparátu odebraný z galaxie F23 5G. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express) Galaxy F23 je schopna zvládnout barvy jako červené, Maroons docela dobře. (Obrázek kredit: Shruti Dhapola/Indian Express) Obrázek pořízený z Galaxy F23. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express) Obrázek pořízený z ultra široké kamery na F23. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express) Vzorek fotoaparátu odebraný v noci s nočním režimem zapnutý. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express) Vzorek fotoaparátu pořízený s nočním režimem a za slabého světla. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

Telefon je dodáván s baterií 5000 mAh, která snadno vydrží déle než jeden den se středním využitím a těsně více než den s těžkým využitím. Problém je však nedostatek nabíječky a podporuje pouze rychlé nabíjení 25 W. Měl jsem starší nabíječku Samsung ze série Note 9, ale znamenalo to téměř 2 hodiny, abych se telefon dostal k plnému nabití.

Telefon provozuje Android 12 s jedním uživatelským rozhraním 4.1 nahoře. Společnost Samsung také slibuje dva roky aktualizací softwaru pro zařízení, což znamená, že Android 13 a 14 přinejmenším získá Android 13 a 14. Přijde také se čtyřmi roky aktualizací zabezpečení, což je také dobré slyšet.

Samsung Galaxy F23 5G: Co není dobré?

Jedna věc, kterou jsem si všiml, bylo, že senzor otisků prstů ne vždy fungoval přesně přesně. Objevila by se chyba a časy, aby se zařízení odemklo, zatímco jindy to bylo odemknout v jiffy. Nejsem si jistý, proč se to stále děje, ale byl to opakující se problém.

Telefon provozuje Android 12 s One UI 4 Samsung.1 nahoře. (Image Credit: Shruti Dhapola/Indian Express)

Přední kamera poskytuje průměrné selfies. 8MP se jeví jako kompromis v tomto segmentu s ohledem na to, co nabízejí další soupeři. Při kliknutí na fotografie v noci nebyla hlavní kamera schopna zachovat podrobnosti o předmětu.

Nakonec se zařízení zahřívá, pokud hrajete hry ve vyšší grafické nastavení a s dopadem Genshin jsem si všiml zpoždění, vrhá i v nejnižších nastaveních. To, co jsem také neocenil, byla oznámení společnosti Samsung pro svůj obchod Galaxy atd. A jejich vypnutí z nastavení chvíli trvalo docela dlouho.

Samsung Galaxy F23 5G: Pokud to zvážíte?

Galaxy F23 5G splňuje očekávání v tomto cenovém rozpětí. Displej je dobrý, baterie je působivá, kamera a obecný výkon by měly udržet většinu uživatelů šťastnou. Je také připraven 5G a měl by být v tomto segmentu budoucím telefonem pro důkaz. Představení však není dokonalé.

výhody, nevýhody, samsung, galaxy

Ale to, co nemusí uživatelé tak šťastní, je nedostatek nabíječky. Ne každý bude mít svou starou nabíječku Samsung 25W čekající na tento nový telefon. Pokud někdo chce získat oficiální kabel Samsung Charger Plus, je to další Rs 1,999 o cenu uvedenou na webových stránkách. V takovém případě bude telefon stát kolem 20 000 Rs. Pokud to porovnáte s Redmi Note 11 Pro nebo Pro nebo dokonce sérií Realme 9, staví to Samsung F23 do znevýhodnění.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS