Vytvořte Apple ID prostřednictvím počítače pro iPhone. Jak provést změny existujícího Apple ID

Jak vytvořit Apple ID a pro které potřebujete jediný identifikátor Apple

Vytvořte jeden identifikátor pro všechny produkty Apple, protože jsem měl vizi, že je to velmi pohodlné a bude dobýt nás publikum“. tak řekl velký prorok Steve Jobs na jednom z talířů představenstva společnosti Apple Corporation. Možná, že text byl trochu jiný, ale význam prošel přesně. Apple ID je jedním z nejkomplexnějších světových identifikátorů.

Takže Apple ID je váš identifikátor v prostředí všech služeb a služeb, což představuje Apple. Tento identifikátor navíc umožňuje aktivovat zařízení zakoupená ve speciálních obchodech. Vaše zařízení nebude moci fungovat ve všech „napájení“, pokud jej neaktivujete pomocí vlastního účtu Apple Apple. Navzdory primárnímu stanovisku o nepříjemnosti takové práce jsou miniaplikace „Apple“ vůdci na prodejním trhu inteligentních zařízení. Za prvé z důvodu stupně bezpečnosti, že produkty Apple zaručuje. Samozřejmě, že vám nic nezachrání z kapsu nebo skupiny sportovních lidí s armaturami v ruce. Systém ochrany APPLE Gadgetu však umožňuje otočit své krásné a funkční telefony do zbytečné banda plastu, pokud nespadají do těchto rukou. A nikdo, kromě vás, nemůže donutit tabletu znovu ukázat filmy a telefon. volání a odesílání zpráv. Statistiky argumentují, že krádež I-zařízení je nejnižší u všech gadgetů. Převážně kvůli Apple ID. zaručuje vám pohodlí a bezpečnost všech „Apple“ zařízení.

Jak vytvořit ID účtu Apple bez karty

Způsob vytváření ID Apple pomocí programu iTunes vyžaduje v jednom z registračních fází potřebných pro výběr způsobu platby a specifikovat číslo karty banky. Pro některé to se může stát problémem, že je však velmi snadné vyřešit.

Vytvoření účtu Apple ID může být bez karty v iTunes. Spusťte program iTunes a přejděte iTunes Store App Store.

Zde se zajímáme o libovolnou bezplatnou aplikaci. Vyberte si, co se nám líbí a pokuste se to stáhnout.

Současně, samozřejmě, program nám okamžitě nabídne nebo určit ID Apple nebo vytvořit nový. Souhlasíme s vytvořením nového a předávání stejného postupu pro vyplnění výše popsaných údajů. A ve fázi indikace způsobu platby čekáme na příjemné překvapení. schopnost opustit výběr karty.

Vyberte v položce „Platební metoda“ „Ne“ řádek, po kterém potřebujeme pouze vyplnit sekci „Adresa správy účtů“. Vyžadovat, abyste určili Itunes Card. Nezapomeňte zkontrolovat poštovní schránku po kontrole a aktivaci vytvořeného účtu.

Vytvořte také ID Apple bez mapy může být na iPhone v nastavení zařízení. Dále vypráví, jak to udělat.

Přejděte dolů po obrazovce dolů a klepněte na odkaz „Vytvořit Apple ID“.

Jak vytvořit App Store v ruštině

Aby bylo možné nabídku v App Store a iTunes Store v ruštině, musíte si vybrat zemi Rusko. Pokud v ukrajinštině, pak Ukrajina. Běloruský segment App Store však bohužel stále existuje v angličtině, takže jediný způsob, jak získat internetový obchod v ruštině, je vybrat zemi v registraci.

Zadejte datum narození. Pokud nejste starší 18 let, musíte oklamat. Apple umožňuje vytvořit účet pouze pro dospělé. Napište, že jste 18 nebo více. Kdy bude 18, nezapomeňte měnit data na aktuální.

Zadejte e-mailovou schránku pracovníka, ke kterému máte přístup. Tato e-mailová adresa bude přihlášením vašeho Apple ID.

Přijďte nahoru a zadejte dvakrát požadované heslo v příslušných polích. Pozornost! Heslo musí obsahovat velká písmena (velká) a malá) písmena latinské abecedy, stejně jako čísla. Heslo musí mít minimálně 8 znaků. Nepoužívejte opakované v řádcích znaků. Alternativně, jako heslo, můžete použít něčí jméno s velkým písmenem a telefonním číslem.

Zadejte nastavení zabezpečení: Vyberte tři otázky a odpovězte na je v příslušných polích. Vybírat otázky a odpovědi se zvláštní pozorností. Snažte se vybrat nejjednodušší možnosti. Tyto otázky jsou vyžadovány v případě obnovy hesla.

Body oznámení a aplikací, hudba, filmy a více dovolené prázdné, pokud nechcete dostat Jablečné spamy.

Zadejte znaky z obrázku na odpovídající pole a klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

Zkontrolovat poštu. E-mailová schránka určená během registrace (v odstavci 6 této instrukce) musí pocházet z Apple pro potvrzení účtu.

Otevřete tento dopis, zkopírujte souborový kód ze 6 číslic, zadejte jej na webu registrace a klepněte na tlačítko Další.

Gratulujeme, nyní máte Apple ID! Nyní zůstane dokončit postup registrace na samotném zařízení.

Otevřete aplikaci pro nastavení iPhone nebo iPad a přejděte do části iTunes Store a App Store Section nebo v sekci Apple ID (v horní části aplikace Hlavní nastavení obrazovky).

Klepněte na tlačítko Přihlášení v horní části obrazovky a zadejte ID Apple (Electronic Box Úplně, který byl uveden v odstavci 6 této instrukce) a heslo, které jste přišli v odstavci 7. Klikněte na „Přihlásit se“.

V rozbalovacím okně, které se zobrazí, klepněte na tlačítko Zobrazit.

Nastavte přepínač v blízkosti položky, abyste přijali ustanovení a podmínky k pozici.

Na stránce, která se otevře, vyberte způsob platby.

Pokud v blízké budoucnosti nebudete kupovat nic v aplikaci Apple Electronic Magins (iTunes Store, App Store, Apple Music a T.D.), Instalace zaškrtávacího políčka vedle položky není nebo není zadáno. (Žádný) Pokud plánujete nakupování, zadejte data bankovní karty do příslušného pole.

Vytvoření ID Apple v počítači se systémem Windows

Jak vytvořit Apple ID v systému Windows? V systému Windows je pouze jeden způsob, jak vytvořit ID Apple:

 • Zadejte úložiště Microsoft Store, který je na desáté verzi operačního systému.
 • Najít pomocí vyhledávání, stáhněte a nainstalujte nejnovější verzi iTunes. To lze provést z oficiální stránky Apple.
 • Spusťte itunes.
 • V horní části panelu Inertního programu vyberte možnost „Účet“.
 • Svíčka „přihlásit se“.
 • Zvolte „Vytvořit nové Apple ID“.
 • Postupujte podle kroků uvedených v pokynech systému. Určete e-mail (v některých zemích a regionech můžete použít mobilní číslo).
 • Určete všechny požadované informace o platbě. To je nezbytné pro budoucí nákupy. Pokud existuje taková příležitost a potřebuje, vyberte tlačítko „Ne“.
 • Potvrďte e-mailovou adresu. Dopis s instrukcemi najde v elektronické schránce.

Co je Apple ID a proč je to potřeba

Apple ID je zapotřebí pro vstup do služby společnosti Apple Fird Service, stejně jako pro jiné účely.

Například žádný účet nezdaří:

 • Detekovat iPhone nebo jiné zařízení společnosti s jeho ztrátou;
 • Synchronizace gadgetů „Apple“ přes ICLAD;
 • Stáhněte si zdarma hry zdarma a App Store Apps;
 • Kompletní software pro počítače a mobilní zařízení.

Jednoduše řečeno, bez Apple ID prostě nebude schopen realizovat všechny výhody produktů Apple. Jak vytvořit nové ID Apple, tím více v popisu.

Vytvoření účtu přes iPhone

Nejčastějším zařízením společnosti Apple je „iPhone“, stejně jako první ze všech, musíte zjistit, jak vytvořit Apple ID na iPhone 5S. Objednávka je následující:

vytvořte, apple, prostřednictvím, počítače
 • Začneme s otevřením „App Store“ v dolní části stránky Tlačítko pro zadání účtu je nutné jej stisknout.
 • V nabídce klikněte na pole „Vytvořit Anydi“.
 • Výběr státu. Záleží na skladě úložiště. S Ruskem je pochopitelné, ale pokud si vyberete Bělorusko, nabídka bude v angličtině. Chcete-li se dostat do ruštiny, měli byste určit Ruskou federaci.
 • Je ukázána licenční smlouva, která pro obecný rozvoj lze číst.
 • Zadávání dat pro registraci je označena e-mailem (přihlašovací přihlášení k přihlášení), heslo nejméně 8 znaků a nelze jej přijmout tři identické symboly, odpovědi na navrhované otázky, datum narození. Mluvící značka Apple je požadovaná pošta. Po vyplnění stisknutí „Další“.
 • Metoda nakupování. Náležitosti Mapy: Číslo, CVV2 kód, na které datum platí. Při otevírání účtu bez bankovní karty si můžete vybrat platbu z telefonního účtu.
 • Zadejte osobní údaje: jméno a příjmení, město a adresu ubytování s indexem, mobilním číslem.
 • Chcete-li ověřit vytvoření identifikátoru e-mailu, odkaz je odeslán k otevření.

Po obdržení ID bude možné použít Icloud Cloud.

Doporučujeme také naučit se, jak vytvořit iCloud na iPhone 4 zdarma.

Pomocí jiného zařízení iOS

Vytvoření účtu Apple ID může být z jiného zařízení pracujícího v rámci IOS. Chcete-li zaregistrovat ID Apple s „iPadem“, budete potřebovat:

Postup bez platby:

 • Nacházíme v aplikaci Uložení potřebného softwaru nebo hry a klikněte na první „zdarma“ a poté „Instalovat“;
 • Klikněte na „Vytvořit Apple ID“;
 • Zpráva o začátku vytvoření položky klikněte na tlačítko „Další“;
 • Přijímáme podmínky;
 • Zadáváme hlavní, heslo a další údaje, je tu spousta z nich, ale systém vyzve, pokud něco chybí;
 • Navrhuje se zvolit platební formuláře. Pokud se zaregistrujete bez vazby karty, klepněte na tlačítko „Ne“. Vyplňte informace o sobě (F.A.Ó., Paul, věk, poštovní adresa). Čekáme na dopis mít e-mail a jít na odkaz.

Registrace prostřednictvím iTunes

Metoda Registrace Apple ID s iTunes je univerzální, protože je vhodný pro téměř jakékoliv zařízení, včetně Windows pracuje v systému Windows. Je nutné přijmout následující kroky:

 • Spusťte iTunes (pokud není nainstalován, pak přejděte na oficiální webové stránky společnosti Apple a stáhnout) a zkuste se přihlásit iTunes Store.
 • Klikněte na první odkaz na vytvoření, pak na „Pokračovat“.
 • Přijmout dohodu.
 • Vyplňte pole: e-mail, heslo, zabezpečení (testovací otázky), další imel. Musíte také zavést datum narození, pokud ne 13 let, pak bude v tvorbě účtu odepřeno.
 • Apple Disabled Spam odeslán.
 • Pokud se registrace bez karty vyberte, vyberte možnost Platební nástroje. zvolte „Ne“.
 • Otevřít odkaz v Apple Dopisu.

Vytváření počítače

Vytvoření ID Apple bez kreditní karty z mobilních zařízení pro některé uživatele fakt? Nebo nějakým způsobem demonstrovat? Čtenář je těžší věřit v hodnocení, pokud nebylo prokázáno, kromě toho je nepohodlné, protože musíte zadat mnoho informací. Vytvoří Apple ID prostřednictvím počítače. Je třeba dodržovat odkaz vytvořit IDI. Veškeré další akce jsou podobné těm, které jsou popsány výše, možná se musí navíc zachytit v jednom z kroků.

Je povinná bankovní karty

Apple platformy fanoušci zájemce, jak zaregistrovat Apple ID bez karty. Docela odmítnutí si vybrat. Ale existují některé okamžiky, které jsou důležité.

Chcete-li vytvořit Apple ID bez kreditní karty přes App Store, musíte si vybrat volné hry nebo software.

Jak vytvořit ID Apple na smartphonu

Obvykle je třeba vytvořit účet okamžitě po zakoupení iPhone. A zde můžete nabídnout uživateli několik způsobů registrace, v závislosti na tom, jaký důvod potřeboval spustit nový profil (aktivace telefonu nebo jednoduše přechod na jiný ultrazvuk).

Při přepnutí z jednoho iPhone do jiného nemusíte znovu registrovat v systému. Stačí zadat data starého účtu Apple ID.

Vytvoření účtu při prvním zapnutí

Pokud člověk právě koupil iPhone, může vytvořit účet, když se nejprve zapnete. Chcete-li to udělat, budete potřebovat:

 • Postupujte podle pokynů, které se zobrazí na obrazovce.
 • Když se na obrazovce zobrazí název Apple ID, klikněte na nápis „Zapomenuté heslo nebo žádné ID Apple“.
 • Stiskněte tlačítko „Vytvořit Apple ID zdarma“.
 • Vyplňte krátké informace o sobě, což zahrnuje celé jméno, pohlaví a datum narození. Stiskněte tlačítko „Další“.
 • Zadejte e-mailovou adresu pro aktivaci účtu nebo spuštění nového pomocí verze v systému ICLOUD.

Po provedení akcí navržených v pokynech můžete začít používat funkčnost vašeho iPhone v plné výši.

Prostřednictvím AppStore

Nejčastěji je nutný účet Apple ID pro lidi, kteří plánují stahovat hry a programy prostřednictvím AppStore. Proto můžete svůj účet spustit přímo prostřednictvím Application Store. To je skvělá volba pro ty, kteří chtějí nahradit starý profil, stejně jako lidé, kteří vynechali aktivaci zařízení, když se nejprve zapnete.

Po každém kroku klepněte na tlačítko „Další“. Jakmile budou všechny kroky prošly, bude možné použít účet bez opakovaného registrace.

Vytvořit účet

Nový profil můžete zaregistrovat ve vašem počítači dvěma způsoby. Zvažte každého z nich podrobněji.

Chcete-li vytvořit účet PC, musíte provést následující kroky:

  Jděte na stránku profilu Apple → „Vytvoření Apple ID“.

 • CELÉ JMÉNO;
 • Datum narození;
 • poštovní schránka;
 • testovací otázky;
 • a t.D.

Rychlý způsob, jak změnit uživatelské jméno v Apple Apple

Takže, pokud uživatel zařízení zakoupil zařízení dříve použitý pro cíl a zná ID starého vlastníka, ale chce změnit předchozí identifikátor v jeho iPhone, níže uvedené pokyny by měly být provedeny.

Někteří uživatelé iPhone mohou delší dobu zanedbávat své přímé výhody, které spočívají ve schopnosti stahovat a instalovat na gadget nové softwarové produkty nacházející se v aplikaci AppStore.

vytvořte, apple, prostřednictvím, počítače

Tak, že získané zařízení přináší nejen radost, ale také výhodu, by mělo být řešeno zásadou změny uživatelského jména v rámci výrobce.

Vytvoření nového účtu

Pokud například je třeba poprvé potřeba vytvořit ID Apple na iPhone 5S, musí uživatel zaregistrovat vytvořením nového jedinečného názvu v programu Developer. Při nákupu nového zařízení byste neměli zanedbávat nastavení ID Apple, protože to je právě strategicky důležitá hodnota.

Změnit účet

Pokud je to nutné, změňte bývalé ID Apple na svém iPhone, musíte zadat data, která umožňuje služby Icloud. Moderní miniaplikace, zejména iPhone, mají alespoň dvě místa, ve které můžete zadat příslušná data. Více pohodlí, uživatel poskytne pasáž na následující adrese: Nastavení. ICloud. Po otevření okna aplikace se předchozí účet zobrazí na obrazovce, v případě nevědomosti stávajícího hesla, žádné známé triky vám umožní opustit účet. S ohledem na tato okolnost, získávání podporovaného gadgetu, to má smysl učit se od bývalého majitele hesla z účtu, jinak nebude v budoucnu změněno. Pokud je heslo známo, měli byste procházet oknem Otevřít na tlačítko „Get Out“ a klikněte na něj.

Třetí krok, který pomáhá změnit účet je registrace v aplikaci ICloud. Pokud se šťastným náhodným, pole zadávání dat v ICLAD se ukázalo být prázdné, prostě musíte vést své osobní údaje do ní a klikněte na „Přihlášení“ tým. Neměli byste čekat na odezvu programu, protože kontrola záznamu může někdy trvat déle než minutu.

Pokud tedy změníte ID na iPhone, můžete získat volný přístup k takové moderní „jednotné“ informace jako úložiště cloudu. Stojí za zmínku, že pro své uživatele ICloud rezervace 5 GB. Prostřednictvím ICLAD můžete uložit kopie informačních bloků na iPhone. Důležitou výhodou je schopnost rychle synchronizovat všechna data, jako jsou kontakty a kalendáře, mezi více typickými zařízeními, které byly vytvořeny americkým výrobcem firmy.

Mimo jiné, ti, kteří se rozhodnou změnit ID Apple na iPhone, budou podléhat funkci, která vám umožní najít telefon při ztrátě nebo krádeži. Aktivace této aplikace je nejvíce strategičtější důležitější věcí, která pomůže vlastníka i vzdáleně blokovat gadget, odstranit všechny osobní údaje z ní, a sledovat jeho umístění na mapě světa.

Najít mou službu pro iPhone (najít iPhone) Pomůže sledovat umístění zařízení v případě jeho ztráty

Výhody aplikace ICloud

Poté, co se uživatel podařilo vytvořit nebo změnit ID Apple do iPhone, bude moci neomezeně pomocí služby Icloud, získávání zboží v obchodě iTunes a AppStore Web Storees. Jak je popsáno dříve, telefony a tablety americké výroby mají dvě místa, která potřebují představit osobní účet. Po provedení všech výše popsaných akcí byste měli znovu přejdete na nastavení gadget a vyberte iTunes Store a AppStore. Instrukce, která popisuje druhý krok akcí, bude moci všechno změnit, uživatelé znovu nebudou používat specializovaná hesla, bude mít jen dostat z předchozího účtu a zavést nové pověření.

Apple ID účtu provede různé užitečné funkce dostupné pro vaše zařízení

Vyrobená manipulace umožňuje změnit bývalý účet registrovaný bývalým majitelem do nového, kdo byl schopen vytvořit aktuální vlastník zařízení. Zavedením Apple IDS si můžete koupit zboží v iTunes Store a AppStore. Je důležité vědět, že provedené akvizice budou zaznamenány a uloženy přímo pod osobním jménem uživatele. Díky tomu, jakmile nakoupené zboží nemusí několikrát nabývat v případě své ztráty a žádosti, které bude dohodnutá částka zaplacena, bude neustále při používání majitele.

S ohledem na tato okolnost se uživatel objeví možnost vstupu do programu Icloud nejen jeho osobní údaje, ale i další. Některé takové chování se může zdát podivné a nezákonné, protože zavedení jména uživatele někoho jiného umožňuje stáhnout vše, co dříve získal předchozí vlastník. K dnešnímu dni je mnoho služeb, které pro určitý poplatek (relativně malý) lze nalézt na unstasive World Wide Web (relativně malý).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS