Vyzvánění pro Samsung Galaxy M30. Samsung M 30

Recenze Samsung Galaxy M30: Recenze video přidané

Samsung má drsné pár let. Poskytněte vzpomínku na Galaxy Note 7, Samsung položil nízko a moc neinzeroval jejich zařízení. Strategie, na kterou se mohla dobře myslet. Měl však drastické důsledky na prodej značky. Samsung nadále prodával své vlajkové telefony jako Galaxy S8 a S8 Plus a dokonce i Galaxy Note 8 byla dobře přijata. Zasáhl to prodej rozpočtových zařízení, kde se zapadá do Galaxy M30.

Fragmentace v rámci vlastní sestavy produktů společnosti Samsung také nepomohla společnosti tlačit čísla. Mezi sérií Galaxy J, série a mnoha dalšími, s nimiž experimentovali, Samsung rychle ztratil půdu ke svým čínským protějškům.

Série Galaxy M je Samsung, který se snaží porozumět trhu. Složitá ekonomika řízená specifikacemi a ne odolností nebo po prodejní službě. Trh, který je náchylnější ke snížení cen a slev než kterýkoli jiný. A spotřebitel, který často mění svůj telefon jednoduše proto, že je k dispozici nový model.

Samsung konečně popraskal trh s řadou M a jmenovitě Galaxy M30? Pojďme to zjistit v této recenzi.

Budování kvality a designu

Není těžké vidět, že Samsung vzal mnoho ze svých designových podnětů pro Galaxy M30 z stávajícího trhu smartphonu v roce 2018. Displej slzy, gradientu, záda a rámeček méně vpředu. Kamery vzadu také sedí s telefonem. Telefon se cítí prvotřídní a má robustní rám. Zařízení se neohýbá, krouží nebo chrastí se odkudkoli.

Stavba je plast, což znamená, že se snadno poškrábá a záda i přes jeho pěkný kovový povrch může brzy začít ztrácet lesk. Neexistuje také žádná ochrana proti vstupu, ať už voda nebo prach, i když očekávání, že v této cenové skupině může být na začátku roku 2019 příliš mnoho. Očekáváme, že se to začne na konci roku.

Telefon je 8.5 mm tenký navzdory velké baterii a silné plastové sestavení. Do ruky se hodí docela pohodlně a necítí se těžce.

Zobrazit

Samsung zde opravdu praskl trh. Samsung Galaxy M30 má super AMOLED displej s rozlišením 2280 x 1080 px a hustotou 394 PPI. Displej je nejen punčový a barevný, je světlý a snadné zobrazit uvnitř i venku. Pozorovací úhly jsou vynikající a Samsung se podařilo přesně nastavit barevný profil. Ačkoli pro ty, kteří mají specifické požadavky, lze barvu displeje optimalizovat.

Má také vždy na funkci, která, jak navrhuje název, udržuje obrazovku za všech okolnost. Pozoruhodné, že tato funkce čerpá pouze méně energie z baterie. Uživatelé proto mohou tuto funkci udržet zapnuté, aniž by zdůraznili, že by to ovlivnilo výkon baterie.

Displej pokrývá více než 90% přední části telefonu, i když značná brada svítí spodní část přední části. Výřez fotoaparátu je minimální a pokud povolíte odemknutí obličeje, protéká přes zářez fotoaparátu malé světlo, zatímco se snažíte odemknout telefon, vypadá fantazie.

Kamery

Samsung Galaxy M30 obsahuje tři kamery vzadu; 13 MP primární kamera a dva 5 MP senzory, jedna, která měří hloubku. Zatímco druhý je ultrawide senzor. Zatímco ultra široký senzor je skvělý pro příležitostnou krajinu nebo skupinovou fotografii. Primární kamera je skvělá pro každodenní použití. Získáte přesnou barvu a dobrý výkon slabého světla (což neděláte s ultra širokým senzorem) a některé z funkcí živých zaostřování budou využívány majitelé telefonu.

Uži UI telefonního fotoaparátu je známé a snadno použitelné a kamera přináší dobré výsledky důsledně. Obrázky jsou ostré, zaostření mají dobrou barvu a kontrast. HDR funguje skvěle a existují určité manuální ovládací prvky pro ISO a Shutter.

Video je omezeno na 1080p, ale opět výsledek videa je dobrý a barva je přesná. Video můžete také natáhnout do formátu displeje 2280x1080px pro video širokoúhlé obrazovky.

Zadní živé zaostření zadní auto

Přední kamera také přináší dobré výsledky s rychlým a přesným zaostřením a ostrými obrázky. Střelec 16 MP f/2 vpředu znamená, že můžete získat dobré výsledky za slabé světlo. Live Focus založené na softwaru je k dispozici také na přední kameře.

Hardware a výkon

Galaxy M30 běží na Exynos 7904, je to 14 nm čip s Octa Core CPU a Mali-G71 MP2 GPU. Způsob, jakým jsou jádra stanovena, umožňuje lepší správu baterií, se dvěma 1.8 GHz Performance Cores a 6 1.6 GHz Denní jádra. A i když je snadné zavinit Samsung za nepoužívání čipů Snapdragon, Exynos Chipsety fungují dobře a trvale poskytovaly dlouhodobý výkon na zařízeních Samsung, také proto, že stejně jako Apple, Samsung dobře optimalizuje hardware se softwarem.

Jak již bylo řečeno, některé skóre výkonu ponechávají hodně, co by bylo požadováno z Galaxy M30, zejména ve srovnání se zařízeními Snapdragon.

Telefon se podaří běžet většinu her dobře a dokonce i PUBG funguje na vysoké grafice, i když se doporučuje médium, s dobrým výkonem ze zařízení. Telefon má také posilovač her, který uživatelům umožňuje deaktivovat oznámení a hovory a zároveň umožňuje zaostřit a přidělit hardwarové zdroje do hry. Čímž se tak trochu zlepšuje celkový herní zážitek.

Galaxy M30 je také k dispozici ve variantách 4 GB i 6 GB, a pokud jste sériový hráč a máte další peníze, verze 6 GB umožní více současně a hladší celkový herní zážitek.

Denní použití z telefonu je působivé, a zatímco multitasking je dobrý, zdá se, že telefon postrádá určitou plynulost, což by mohlo být více a Android Oreo věc. Protože telefon je dodáván se starší verzí Androidu z krabice.

Software, uživatelské rozhraní a multimédia

Další věcí, která udržovala uživatele Samsung nešťastné, byly jejich pomalé aktualizace Androidu a méně rafinované uživatelské rozhraní. Zatímco Samsung měla důsledně jednu z nejlepších skinů UI pro Android, bylo to roztříštěné a obtížné jej ovládat. Nové uživatelské rozhraní řeší, že s plynulejšími animacemi a minimalistickým designem. Ale Galaxy M30 to zatím nemá. Společnost Samsung plánuje aktualizovat celou řadu M na Android 9 a s tím jediné uživatelské rozhraní, kdy a jak je v současné době neznámé.

UI je docela rafinované na Galaxy M30 a Samsung zahrnoval navigační gesta, se schopností deaktivovat tyto otravné karty na spodní části. Gesta fungují skvěle, ale v telefonu chybí určité věci. Zatím neexistuje žádná placení samsung nebo dokonce platí mini. Vždy na displeji chybí navzdory obrazovce Super AMOLED a tmavý režim, který je vidět na novějším sérii telefonů, také na M30 chybí na M30.

To vše se však jedná o jednoduché problémy související s softwarem a lze je snadno vyřešit pomocí aktualizace softwaru.

Telefon podporuje streamování HD a má certifikaci Wildvine L1. Displej a reproduktory jsou skvělé pro konzumaci obsahu a telefon má také Dolby Atmos pro vylepšený zvuk prostřednictvím sluchátek.

Telefon, baterie a zabezpečení

Samsung Galaxy M30 vezme dvě SIM karty ve vyhrazených slotech spolu s třetím slotem pro expanzi microSD (512 GB v hodnotě). Oba Sims podporují VoLTE a také LTE dat připojení. Kvalita hovoru a síla sítě je dobrá a zvuk z reproduktoru a mikrofon je působivý. Telefon má také dobré zrušení hluku pro mikrofon a dokáže během hovorů zrušit většinu hluku na pozadí během hovorů.

S masivní baterií 5000 mAh nabízí Galaxy M30 vícedenní výdrž baterie. S konzervativním přístupem můžete vidět, jak váš telefon běží do třetího dne. Při těžkém používání jsme zjistili, že telefon má na konci dne nahoru o 20% baterie, to je s několika hodinami herního a videa.

(Testy životnosti baterie se provádějí v kontrolovaných podmínkách a mohou se lišit od scénáře ke scénáři)

Senzor otisků prstů je rychlý na Galaxy M30 a snadno se nastaví. Samsung nabízí možnost zamknout určité složky a aplikace spolu s některými dalšími funkcemi. Telefon také nabízí méně bezpečné odemknutí obličeje, která pomáhá rychle odemknout telefon pomocí fotoaparátu.

Další zmínky

Samsung Galaxy M30 také nabízí nabíječku 15 watt uvnitř krabice. Telefon má port USB C, díky kterému je poněkud připraven.

Samsung Galaxy M30 má také velmi nízkou hodnotu SAR 0.Hlava 409 W/kg.

Závěr

Samsung Galaxy M30 je fantastická vlajková loď pro sérii Galaxy M. Je to dobře cena a nabízí některé opravdu dobré funkce, včetně super AMOLED displeje a 5000 mAh baterie. A zatímco nedávné uvedení na trh Redmi Note 7 Pro v Indii ztěžuje rozhodování uživatelů (srovnání těchto dvou bude brzy venku), Samsung také ztěžoval rozhodnutí se spuštěním Galaxy A30. Společnost Samsung nabízí nejlépe ve třídě služeb a podpory, což pomůže kupujícím ukončit rozhodnutí, pokud plánují telefon používat po dlouhou dobu. Plus přidaná značka Samsung může pomoci pomoci rozhodnutí. Ať tak či onak, Samsung Galaxy M30 je přesvědčivým zařízením, a pokud uvažujete o jeho koupi, bude rozhodnutí o jeho nákupu dobré.

Samsung M 30

Obrázek pouze pro prezentaci.Skutečný produkt se může lišit od zobrazeného produktu.

Detaily produktu

Vyměňte své zlomené nebo poškozené nebo vyzvánění zbrusu novým náhradním vyzváněním pro Samsung Galaxy M30.

 • Vyráběno za použití vysoce kvalitních a vynikajících odolných materiálů.
 • Perfektní náhrada za původní vyzvánění.
 • Speciálně vyrobené pro Samsung Galaxy M30, Precision obrábění perfektně odpovídá mobilnímu telefonu.
 • Před odesláním je vysoce kvalitní produkt OEM, testovaný a kvalitní kontrola pro každý kus.
 • Tato část není návratná, proto se ujistěte, že kupujete správnou část pro své konkrétní zařízení.
 • Zobrazený obrázek je pouze pro účely prezentace, skutečný produkt se bude lišit od toho, co je uvedeno na obrázku.

Specifikace vyzvánění pro Samsung Galaxy M30.

V KRABICI KOMPATIBILITA DOSTUPNOST
Prodejní balíček 1 kus vyzvánění pro Samsung Galaxy M30
Typ Zcela nový
Balení Volné balení
Kompatibilní značka Samsung
Kompatibilní model Samsung Galaxy M30
Dostupnost K dispozici k objednávce
Poměr plnění Klikněte zde

Záruka

Zakryté zárukou Ano, pouze náhrada. Žádné návraty
Shrnutí záruky 10 dní záruka na výměnu
Typ záruční služby Odeslat prodejci od Courier
Záruka TC Klikněte zde
Země původu Čína

Odhad odeslání

Dodací doba produktu:

Dodací doba produktu závisí na dostupnosti produktu, kterou metoda přepravy vybrala v době pokladny. Ve většině případů, když je přijata objednávka, je odeslána do našeho objednávkového oddělení dokončena ve zobrazeném čase při objednávce.

Chcete.li získat další objasnění, kontaktujte nás zde nebo nám zavolejte na číslo 09599197756

vyzvánění, samsung, galaxy

Recenze Samsung Galaxy M30: Dobrý nákup za 14 990 Rs

Samsung Galaxy M30 je podobná jako jeho bratranec, Galaxy A30, v mnoha ohledech, včetně výkonu a kvality fotoaparátu. Kde se cítí jako o krok nahoru, je design exteriéru a výdrž baterie. Kde se cítí jako krok dolů je software. Je to stále docela dobrý nákup za 14 990 Rs.

Samsung Galaxy M30: Podrobná recenze

V posledních dvou měsících oznámila společnost Samsung celou řadu smartphonů v Indii, včetně obnovených modelů v řadě Galaxy S, Galaxy A a Galaxy M. Zatímco řada Galaxy S nadále představuje vlajkovou lodi korejské elektronické společnosti, řada Galaxy A a Galaxy M jsou dva velmi podobné rozsahy, které představují modely smartphonu v polovině společnosti Samsung. Pochopení rozdílu mezi aktualizovanou řadou Galaxy A a Galaxy M může být složité, s ohledem na podobnosti ve specifikacích a názvech modelu, ale zdá se, že se zdálo, že v těchto dnech je jasněji „střední řada“, co s Galaxy A80 nyní postupuje směrem Pop-up a otočné kamery.

Samsung Galaxy M30 byla vyhlášena v Indii 27. února s hashtagem #IM3xpowered vložené na celé sociální média, což naznačuje přítomnost nastavení trojitého fotoaparátu na zadní straně. Telefon byl spuštěn ve dvou variantách: 4 GB RAM 64 GB úložiště pro Rs 14,990 a 6 GB RAM 128 GB úložiště pro R 17 990. Včetně barevných možností byly gradace modré a gradace černá. Dostali jsme 4GB RAM 64 GB Storage Variant na našem testovacím lože v gradaci modré a dostali jsme praskání jeho testů. Čtěte dále a zjistěte, jak to fungovalo.

Sestavení a design

Sestavení Galaxy M30 je docela podobné sestavení bratrance řady A, Galaxy A30. Má hladký zaoblený povrch ve všech čtyřech rocích a zadní panel, který je zcela z plastu. Aby se k němu přidal dotek třídy, Samsung hodil do dvoubarevného gradientu na zadním panelu; modrá na zadní straně telefonu mizí od světla do tmy postupně po celé délce telefonu. Výsledkem je telefon, který vypadá a cítí se dobře v ruce. I bez jakéhokoli případu nebo pokrytí se Galaxy M30 cítí v ruce. A co víc, zadní panel zůstává většinou bez šmouhy a značek otisků prstů. To znamená, že byste nechtěli držet tento telefon hned po hodu na mastné samose.

Zatímco horní strana Galaxy M30 obsahuje jen sekundární mikrofon, levá strana je domovem slotu SIM a microSD karty. Spodní strana dostane 3.5mm zvukový konektor, port USB typu-C pro nabíjení a přenos dat a reproduktor s jednou mřížkou. To ponechává pravou stranu telefonu pro umístění tlačítka napájení a hlasitosti, které jsou dobře umístěny a pohodlné stisknout. Ti, kteří nejsou fanouškem proprietárního virtuálního asistenta společnosti Samsung Bixby, si rádi poznamenávají, že na těle Galaxy M30 není žádný specializovaný klíč Bixby. Zadní panel je domovem svisle zarovnaného nastavení trojité kamery, jediný LED blesk a skener otisků prstů, který je podle mého názoru umístěn příliš vysoko pro snadný dosah. Stručně řečeno, Galaxy M30 je postavena a navržena docela dobře pro svou cenu.

Displej a zvuk

Stejně jako Galaxy A30, Galaxy M30 má 6.4palcový displej Super AMOLED s poměrem stran 19.5: 9 a rozlišení 1080 x 2340 pixelů. Stejně jako některé z ostatních modelů v řadě Galaxy A a Galaxy M je Galaxy M30 požehnána displejem Samsung „Infinity-U“, což znamená, že získává vysoký poměr obrazovky k tělu více než 90 procent a malým u.Mapeted Notch nahoře, aby vyhovoval jednorázovému fotoaparátu. Počítání pixelů na displeji je přibližně 400 pixelů na palec, což je podle dnešních standardů rozhodně zdravé.

Barvy na displeji Galaxy M30 se zdají plné a bohaté. Software navíc umožňuje nastavení barev na chladnější nebo teplejší teplotu. Obrazovka je dostatečně matná, aby byla použita v posteli a dostatečně jasná, aby mohla být použita uvnitř. Minimální jas je 3 lux a maximální jas je 560 luxů. Pro srovnání, Galaxy A30 a Galaxy M20 mají maximální jas obrazovky 616 Lux a 537 Lux. Obsah na displeji Galaxy M30 není viditelný za přímého slunečního světla, ale to je vyhovětelné, vzhledem k tomu, že čitelnost slunečního světla je docela obtížné dosáhnout stejně. Stručně řečeno, displej Galaxy M30 je jistě na značce, vzhledem k jeho ceně na trhu. Přál bych si, aby software měl možnost snížit rozlišení obrazovky pouze o jeden zářez (omlouvám se za nezamýšlenou hříčku); To by pomohlo ušetřit více baterie.

Zvuk z jediného reproduktoru Galaxy M30 je mírně hlasitý. Řidič uvnitř je dost dobrý pro vyzváněcí tóny a alarmové tóny, ale není vhodný pro vysoce kvalitní hudbu. Při maximálním objemu můžete pozorovat známky trhání a zkreslení ve vysokých frekvencích. Bass, na druhé straně, je cínny, a proto produkuje špatný efekt „bump“ pro písně jako Starboy od The Weeknd. Pokud jste fanouškem hudby na cestách, stojí za to získat přenosný reproduktor Bluetooth spolu s telefonem. Na druhou stranu je sluchátko hlasité a jasné pro hovory i v hlučném prostředí, jako je přeplněná jídelna.

Výkon

Jak jste možná uhodli, Galaxy M30 sdílí svou čipovou sadu Exynos 7904 s Galaxy A30. Čipová sada Exynos, postavená na procesu 14 nanometrů, má procesor Octa-Core procesor. Existují dva vysoce výkonné jádra kůry a73.8GHz a šest vysoce účinných jádra kůry a53.6GHz. GPU je Mali-G71 MP2, stejný jako na Galaxy A30. To vše je kombinováno s 4 GB nebo 6 GB RAM, v závislosti na variantě, kterou vyberete. Úložiště na palubě lze rozšířit na maximum až 512 GB pomocí karty microSD, která získává vyhrazený slot spolu se dvěma SIM kartami.

Revizní jednotka Galaxy M30 se dařila víceméně stejně jako Galaxy A30 a Galaxy M20 na našich testech CPU a GPU. Na Antutu 7.0, Galaxy M30 trumfla Galaxy A30 o 13665 bodů, ale prohrála s Galaxy M20 o 187 bodů. Na úložišti PCMark vyhrála Galaxy M30 nad oběma telefony skóre 6552, zatímco Galaxy A30 a Galaxy M20 skórovali 4266 a 5653 respektive 5653. Galaxy M20 překvapivě porazila další dva v některých dalších benchmarkových testech, jako je jednojádro. Teplo, cítil jsem, byl jedním prvkem, který na Galaxy M30 nebyl příliš dobře spravován. Přední strana telefonu se občas zahřála, zejména když se stala aktivita na pozadí, jako je nová aplikace. Díky tomu bylo docela obtížné položit sluchátko na ucho.

Výkon na recenzní jednotce Galaxy M30 lze nejlépe nazvat slušný. Nebylo to ohromující v tom, že telefon byl schopen držet krok při plnění každodenních úkolů, jako je volání, textové zprávy, procházení, online přehrávání videa a nějaké lehké hry bez jakéhokoli velkého boje. To znamená, že jeho výkon nebyl zvlášť chvályhodný. Ačkoli menší, v animaci byly znatelné vrčení a zpoždění při přepínání mezi aplikacemi a kartami uvnitř Chrome. Naštěstí se nikdy necítili, jako by snižovali celkovou rychlost telefonu s velkou marží. Například, stažení oznamovací lišty při hraní hry nebo videa by často mělo za následek znatelné vrčení v animaci. Až na to, že v celkovém výkonu nebyla žádná velká chyba.

Hraní také bylo slušné na jednotce Galaxy M30 Review. Podle našeho nástroje pro analýzu metrik; Gamebench, Asfalt 9 běžel s průměrnou snímkovou frekvencí 28 snímků za sekundu, když bylo měření provedeno asi třicet minut. PUBG Mobile, na druhé straně, běžel na střední grafické nastavení při střední snímkové frekvenci 24 snímků za sekundu. Obě skóre jsou na spodní straně i u modelů středního rozsahu v cenovém rozpětí 14 000 Rs. Během hraní na Galaxy M30 jsem čelil žádnému hlavnímu zpoždění, s výjimkou několika příležitostných trhnutí při nakládání a během akčních sekvencí ve hře. Jinými slovy, Galaxy M30 si nejlépe koupí ti, kteří nehrají hry těžce nebo se příliš nestarají o kvalitu her.

Fotoaparát

Konečně, tady je oddělení, ve kterém se Galaxy M30 liší od Galaxy A30. Zatímco Galaxy A30 získává duální nastavení fotoaparátu, přičemž jeho primární senzor je větší 16-megapixelová jednotka, Galaxy M30 dostane nastavení trojitého fotoaparátu. Zadní panel má tři kamery naskládané svisle. První a primární kamera je 13megapixelový senzor s otvorem f/1.9, vybaveno autofokusem o detekci fáze. Druhou kamerou je 5-megapixelový 12 milimetrový senzor „ultra široký úhel“ s clonou f/2.2, nabízí zorné pole 123 stupňů. Třetí kamera je 5megapixelový senzor s clonou f/2.2. Přední tvář má jediný selfie střelec, což je 16-megapixelový senzor s otvorem f/2.0. Fotoaparát selfie se používá přes Galaxy M30 a Galaxy A30.

Než půjdu dále, doporučuji, abyste si prohlédli tento kus, který je věnován tomu, aby se kamera Galaxy M30 postavila, složila ho minulý měsíc můj kolega Swapnil. Vzorky fotoaparátu, které ho pořídil, najdete zde v naší galerii Flickr. Podle mých vlastních zkušeností s revizní jednotkou Galaxy M30 jsem si myslel, že fotografie pořízené na primární kameře Review Unit Galaxy M30 zobrazovaly správné množství barvy a ostrosti. Fotografie pořízené prostřednictvím ultralehkého senzoru úhlu zobrazují značné množství zkreslení barelu, což se stává zřetelnějším, pokud není složení správné. Fotografie pořízené režimem živého zaostření se zdá být přiměřeně rozmazané, když je kamera trénována na tvářích.

Fotografie pořízené uvnitř se zdají zrnité a tmavší než obvykle. Je to stejný případ u videí natočených uvnitř, ale kamera se rychle zaostřuje, když se scéna změní, což je dobré pro zasažení. Selfies vycházejí jasně a barevné, i když střílejí uvnitř, ale mohou dělat více podrobností. Většina tváří se zdá být trochu zkreslená, když se přiblíží. Přestože software fotoaparátu dychtí přidat efekty „krásy“ do jakéhokoli selfie, lze tuto možnost úplně vypnout. Na druhé straně je výchozí aplikace kamery většinou rychlá při fotografování a po fotografování a po fotografování. Mezi denními výstřely a při otevírání galerie pro náhledy neexistuje žádné znatelné zpoždění.

Jedna oblast, kde pochopitelně trpí Samsung Galaxy M30. Primární fotoaparát při střelbě za slabého světla trpí významnou ztrátou podrobně kvůli agresivnímu snížení hluku. Mezi zaostřením je také menší, ale znatelné zpoždění, klepnutím na tlačítko Shutter a výstřelem. Stačí říct, že během noci nebudete dělat akční výstřely. Podobně ultra široký úhel kamery při slabém světle, bez AF, trpí špatnou expozicí a spoustou hluku. Raději se vyhýbáte používání ultralehké úhlové kamery za slabého světla. Stručně řečeno, fotoaparát na Galaxy M30 má svůj podíl na slabostech, ale nakonec vyjde v pořádku pro každodenní fotografie, zejména ve dne. Prostě se na to nezapočítávejte pro snímky s nízkým světlem.

Zřeknutí se odpovědnosti: Všechny vzorky fotoaparátu byly změněny pro web. Chcete.li zobrazit soubory JPEG přímo z kamery, navštivte naši galerii Flickr

Kliknutím na obrázky výše zobrazíte svou verzi Full-Res ve Flickru

Samsung M 30

Řešení a tipy k opravě Samsung Galaxy M30 Internal Storage plné. Android Oreo 8.1 je první operační systém, který se nainstaloval po uvolnění. Po několika měsících je upgrade Android 10 pro zlepšení výkonu. Musíme vědět, že nějaká interní úložná kapacita se používá pro operační systém a předinstalované aplikace. Proto se nedostaneme plných 32 GB nebo 64 GB nebo 128 GB bezplatné interní paměťové kapacity.

Tento telefon má vyhrazený slot pro externí paměť, doporučujeme použít MicroSDXC s minimálně 32 GB nebo více, protože toto úložiště můžeme použít k udržení umístění kamery pro uložení fotografií a videí. Produktový model Samsung Galaxy M30 je SM-M305F, SM-M305FN, SM-M305G, SM-M305M, SM-A3051, SM-A3058, SM-A305.

Poznámka: Některá nabídka se možná liší kvůli upgradu firmwaru Android na novou verzi.

Samsung Galaxy M30: Unboxing | Hands on | Price [Hindi हिन्दी]

Existují 4 snadné řešení pro opravu Samsung Galaxy M30 Vnitřní paměť Úplné problémy:

 • Odebrat nebo odinstalovat nepoužívání aplikací
 • Přesuňte úložiště fotografií / videí do externí paměti microSD / microSDXC (pokud je k dispozici)
 • Vymažte sociální média / chatovací média nebo historie
 • Vyčistěte mezipaměti nebo dočasné soubory pomocí měkkého resetu nebo z nastavení nabídky

Odebrat nebo odinstalovat nepoužívání aplikací na Samsung Galaxy M30:

Naše vnitřní paměť bude mít omezené úložiště po použití po několik období. Většina uživatelů nainstalovala některé nepoužívané aplikace. Zkuste to najít náš seznam aplikací na Samsung Galaxy M30. Poté odinstalujte, že aplikace pro poskytnutí více interního úložiště zdarma:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Přejděte do nabídky: Nastavení aplikací
 • Najděte pečlivě všechny nepoužívejte aplikace nebo hry, na kartě na této aplikace a stiskněte tlačítko odinstalovat
 • Tento proces musí být proveden jeden po druhém, opakovat znovu, dokud si jistě v našem seznamu aplikací zůstane pouze důležité aplikace
 • Dokončit

Přesuňte úložiště fotografií / videí do externí paměti microSD / microSDXC (pokud je k dispozici)

Ve výchozím nastavení budou všechny zachycené fotografie a videa z výchozích aplikací fotoaparátu udržovány nebo ušetřeny na vnitřní paměti. Pokud má náš telefon externí slot pro paměť, doporučujeme změnit umístění úložiště fotoaparátu na externí paměť na Samsung Galaxy M30:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Otevřené kamerové aplikace
 • Klikněte na Ikonu nastavení fotoaparátu (ikona rychlostního stupně)
 • Najít umístění úložiště Vyberte SD kartu
 • Dokončit

Musíme však také přesunout soubory starých fotografií/videí z interní paměti do externí paměti ručně, abychom poskytli více volného úložného prostoru na interní paměti na Samsung Galaxy M30:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Aplikace Otevřete správce souborů (moje soubory)
 • Vyberte interní úložiště
 • Vyberte složku DCIM pro otevření a najděte složku kamery
 • Stiskněte a podržte složku kamery, dokud se neobjeví ikona Move/Copy/Detail/Share/Delete. Poté zvolte ikonu Move
 • Vraťte se k aplikacím hlavního správce souborů (moje soubory)
 • Vyberte složku SD karty, která se má otevřít
 • Na kartě SD můžeme vložit na libovolné místo nebo najít složku DCIM, pokud je k dispozici na SD kartě
 • Dokončit

Vymažte sociální média / chatovací média nebo historie

Někteří uživatelé nainstalují několik chat skupiny sociálních médií. Tyto běžné problémy na Samsung Galaxy M30, kdy nebo Instagram nebo WhatsApp nebo signál nebo telegram nebo některé jiné nainstalované aplikace Uchovávají data o interní paměti, pak naše interní úložiště bude nedostatečné, i když již odstraníme několik nainstalovaných aplikací nebo přesunujeme soubory do externí paměti.

Proto musíme najít aplikace a pokusit se čistit nebo se pohybovat ručně.

#1 Tipy pro přesunutí WhatsApp chatování médií a videí do externí paměti na Samsung Galaxy M30:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Aplikace Otevřete správce souborů (moje soubory)
 • Vyberte interní úložiště
 • Vyberte složku WhatsApp, která se má otevřít
 • Vyberte složku médií, která se má otevřít
 • Najděte jakékoli obrázky WhatsApp nebo video soubory a přesuňte se do externí paměti nebo můžeme odstranit několik souborů, pokud je již nepoužíváme.

Galaxy M30s Double Tap to Wake Up Feature

#2 Tipy pro přesun Telegram chatovací média a videa do externí paměti na Samsung Galaxy M30:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Aplikace Otevřete správce souborů (moje soubory)
 • Vyberte interní úložiště
 • Vyberte složku telegramu, která se otevře
 • Najděte jakékoli obrázky telegramu nebo video soubory a přesuňte se do externí paměti nebo můžeme odstranit několik souborů, pokud je již nepoužíváme.

Tipy pro čisté údaje o Samsung Galaxy M30:

 • Zapněte Samsung Galaxy M30
 • Vyberte aplikace Nastavení
 • Najít nebo jiné aplikace sociálních médií
 • Vyberte nabídku úložiště
 • Uvidíme, kolik použitého celkového prostoru
 • Pokud chceme odstranit mezipaměti nebo dočasné soubory, vyberte vymazání mezipaměti (v těchto aplikacích nezmění žádný přihlašovací účet)
 • Pokud chceme odstranit všechna data, zvolte vymazat data (důležité: V těchto aplikacích odstraníme veškerý účet a možná budeme muset znovu login/přihlášení)
vyzvánění, samsung, galaxy

Výše uvedené informace poskytnou několik jednoduchých řešení k uvolnění prostoru na Samsung Galaxy M30. Protože někteří uživatelé získávají potíže s nízkým interním úložištěm, i když již odstraníme nebo odstraníme mnoho souborů z interní paměti. Pokud však stále dostaneme potíže s úložnou kapacitou, můžeme se pokusit provést tvrdý resetování nebo přeformát do výchozí hodnoty továrny, abychom vyčistili veškerý úložný prostor zpět na výchozí továrnu.

Pokud stále dostaneme problémy s bezplatným skladováním na Samsung Galaxy M30. Zaškrtněte prosím složku stáhnout ve interní paměti pomocí aplikací Správce souborů (nebo jiných podezřelých složek), abyste se ujistili, že nikdy nestáháme velké soubory. Protože někdy stáhneme některé soubory z webových stránek nebo sociálních médií nebo chatovacích aplikací.

vyzvánění, samsung, galaxy
| Denial of responsibility | Contacts |RSS