Xiaomi 11t Pro Review: Lightning-Quick nabíjecí se splňuje Middling Cameras. Xiaomi 11t Pro 5G

Xiaomi 11t Pro Review: Lightning-Quick nabíjecí se splňuje Middling Cameras

Vyvážila Xiaomi správnou sadu funkcí a cen za své nejnovější? Zjistěte více v této recenzi Xiaomi 11t Pro.

Xiaomi 11t Pro

Xiaomi se zaměřila vysoko s 11t Pro, ale nedosáhla zcela svého cíle. Telefon má na to spoustu, jako je nádherný displej, špičkový výkon a rychlé nabíjení, ale kamery jsou střední a existuje několik chybějících funkcí, které poškozují jeho celkovou přitažlivost. Obdivuhodný pokus o vyvážení ceny a kvality, 11t Pro mírně nakloní nesprávným směrem, když je naskládán proti tvrdé konkurenci.

Xiaomi 11t Pro

Xiaomi se zaměřila vysoko s 11t Pro, ale nedosáhla zcela svého cíle. Telefon má na to spoustu, jako je nádherný displej, špičkový výkon a rychlé nabíjení, ale kamery jsou střední a existuje několik chybějících funkcí, které poškozují jeho celkovou přitažlivost. Obdivuhodný pokus o vyvážení ceny a kvality, 11t Pro mírně nakloní nesprávným směrem, když je naskládán proti tvrdé konkurenci.

Xiaomi zaměřuje kupující s vědomím nákladů, kteří stále chtějí špičkový výkon ze svých smartphonů s novým Xiaomi 11t Pro. Tento čerstvý telefon obsahuje některé špičkové specifikace, které jsou zabaleny do cenově dostupného balíčku, který měl přilákat vlajkové lodi na rozpočet. Může tento budoucí „vlajkový zabiják“ vyniknout v přeplněném poli špičkových zařízení středního doletu? Zjistěte to v Android Authority Xiaomi 11t Pro Review.

O tomto recenzi Xiaomi 11t Pro: Testoval jsem Xiaomi 11t Pro po dobu šesti dnů. Spustil Android 11 s MiUi 12.5 Na bezpečnostní opravě července 2021. Jednotku poskytla Xiaomi pro tuto recenzi.

Co potřebujete vědět o Xiaomi 11t Pro

Xiaomi 11t Pro představuje horní část nového rozsahu 11T, který zahrnuje také Xiaomi 11T a Xiaomi 11 Lite 5G NE NE. Série 11T sedí těsně pod vyšší koncem MI 11 a MI 11 Ultra vydané začátkem tohoto roku a je nástupcem série MI 10T od roku 2020. Jak jste si možná všimli, Xiaomi upustila k značce „MI“ pro toto a všechny budoucí produkty v rámci základního portfolia smartphonu Xiaomi. Zatímco se zdá, že řada Xiaomi 11T přenáší mnoho stejných funkcí z řady MI 11, jako jsou procesory a kamery, zaznamenáte rozdíly v materiálech, některé specifikace a další podrobnosti.

Zejména 11t Pro, zejména čelí tvrdé konkurenci v horním středním rozsahu od jízdného s podobně cenou od Samsung, Motorola a OnePlus, mimo jiné. I když to má to, co to trvá v několika ohledech, v jiných padá trochu byt. Jako vždy, zasažení rovnováhy je klíčové, ale do všeho se dostaneme později.

Xiaomi nabízí tři verze 11T Pro, včetně jedné s 8 GB RAM a 128 GB úložného prostoru, jeden s 8 GB RAM a 256 GB úložiště a jednu s 12 GB RAM a 256 GB úložného prostoru. Barvy pro 11t Pro zahrnují meteorite šedou, měsíční svit bílou a nebeskou modrou. Telefon byl poprvé představen v Číně, ale od té doby byl spuštěn také v Indii, kde je přímý cíl na OnePlus 9rt. Potenciální kupující USA to najdou online prostřednictvím maloobchodníků třetích stran, i když Xiaomi neřekl, kdy telefon osloví tyto maloobchodníky.

Jaký je hardware?

Xiaomi 11t Pro se setkává jako trochu vanilka z hlediska designu. Je to docela standardní deska, která je sestavena z materiálů běžeckého mlýna. Nic o jeho vzhledu nevyniká zejména. To nemusí být nutně špatná věc.

Základní tvar telefonu není daleko od MI 11, který jsme viděli začátkem tohoto roku. Dalo by se to nazvat jednoduchým obdélníkem. Čtyři rohy jsou zaobleny příjemným způsobem a zakřivení zadního panelu poněkud agresivně podél bočních okrajů, zatímco přední část je dokonale plochá. Displej je nastaven do plastového rámu, který tvoří velmi mírný okraj. Tyto kousky jsou zasazeny do středního rámu z hliníkové slitiny a zadní panel je vyroben z temperovaného skla. Nevěděli byste to však při držení, protože materiály se cítí trochu plasticky.

Na lepší poznámku je displej chráněn Gorilla Glass Victus. Toto je nejtěžší věci dostupné od Corningu a je obvykle vyhrazeno pro prémiové vlajkové lodě. Přesto Xiaomi považoval za vhodné předinstalovat ochránce obrazovky nad sklem-to je hodně ochrany!

Xiaomi propůjčilo nám meteoritovou šedou barvu. Má jemnozrnný horizontální vzorec, který běží bokem na stranu, i když je obtížné spatřit přes lesklý materiál náchylný k otiskům.

Je to značné zařízení (164.1 x 76.9 x 8.8 mm) Vzhledem k rozsáhlé obrazovce, ale Xiaomi udržoval váhu dolů (204g) díky tělesným materiálům. Zjistil jsem, že 11t pro je pohodlně držet a používat v průběhu týdne, i když záda je poněkud kluzká. Pokud nebudete opatrní, vyklouzne z stolů, stolů a dalších povrchů. V krabici přichází základní, jasný, pogumovaný případ. To chrání telefon a usnadňuje uchopení, i když to není nejlépe vypadající ochranný kryt, který jsem viděl.

Podvozek obsahuje poměrně typickou sadu funkcí na místech, kde je očekáváte, že je najdete. Je třeba poznamenat, že Xiaomi 11t Pro podporuje dvě SIM karty, které se mohou připojit k 5G sítím. Neexistuje žádný prostor pro paměťovou kartu microSD. Port USB-C zdobí spodní okraj a ovládací tlačítka jsou posazena po pravé straně. Tlačítko napájení se zdvojnásobí jako čtečka otisků prstů. Bylo snadné trénovat a rychlé a spolehlivé odemknout telefon.

Na zvukové frontě neexistuje žádný konektor pro sluchátka, ale existují stereofonní reproduktory. Xiaomi poklepal na Harmana Kardona, aby doladil reproduktory, což je schopné Dolby Atmos. Telefon vytvořil vynikající zvuk. Hudba narazila s příjemnou rovnováhou minim a výšek a filmy byly dodány to správné množství úderu. 11t Pro může ruce naplnit průměrnou místnost hudbou a dělat to bez zkreslení nebo rozchodu. Výborně, Xiaomi.

Modul fotoaparátu není (naštěstí) nic jako masivní modul kamery MI 11 Ultra. Místo toho je to o něco více čtvercové variace modulu kamery MI 11. Zvýšený modul jsou dvě úrovně, s čočkami v jedné úrovni a kombo flash a mic v druhé. Hlavní čočka má kolem něj vysoce reflexní šedý okraj, díky kterému je vizuálně vyniká, zatímco ultralesená čočka má méně reflexní okraj.

Pokud jde o hodnocení IP, telefon nese ochranu proti prachu a vodě IP53. To znamená, že zvládne nějaký lehký prach a stříkání, ale rozhodně to není odolný. Alespoň některé telefony v této kategorii cen mají alespoň hodnocení IP67, takže je trochu zklamáním, že Xiaomi nevybudoval veškerou ochranu, kterou mohl pro telefon.

Xiaomi vytvořila solidní, i když poněkud jednoduchý, kus hardwaru v 11t Pro. Mohlo by to použít trochu více osobnosti, i když jistě mnoho lidí bude spokojeno s tónovaným vzhledem a rysy tohoto telefonu.

Je obrazovka dobrá?

Xiaomi se zaměřila vysoko s displejem 11T Pro a zasáhla Mark Dead on tento krásný panel.

AMOLED obrazovka měří 6.67 palců napříč diagonálem, což je jemná velikost, a zabalí 2 400 x 1 080 pixelů pro rozlišení FHD. Je to rozsáhlý displej, který nabízí více než dostatek prostoru a rozlišení pro všechny vaše aplikace a aktivity. Webové stránky, sociální sítě a video obsah jsou na obrazovce oslnivě ostré a svěží, i když je to krok pod rozlišením WQHD MI 11 a MI 11 Ultra.

Barva a jas jsou prvotřídní. Obrazovka podporuje přes jednu miliardu barev a má kontrastní poměr pěti milionů. V kombinaci s 800 nits standardního jasu a 1 000 nits jasu píku vytáhne displej obrovské množství světla a je snadno vidět a používat i za těch nejjasnějších podmínek. Podporuje HDR10 Plus a vysoký obsah dynamického rozsahu od likes Netflix vypadá opravdu působivě.

Stejně jako mnoho konkurenčních vlajkových lodí může obrazovka 11T Pro zvýšit obnovovací frekvenci z 60 Hz (standardní) na 120 Hz (adaptivní). Převrácení na nastavení 120Hz má za následek ultra hladivé posouvání a animace na obrazovce při procházení aplikacemi a uživatelským rozhraním. Telefon bude využívat více energie v režimu 120 Hz, navzdory adaptivní povaze obnovovací frekvence. Doprovázející vysokou obnovovací frekvenci je rychlá rychlost dotykové odezvy až 480 Hz. To znamená, že telefon bude reagovat na váš dotykový vstup rychleji, což je skvělé pro hraní her.

Xiaomi se rozhodl pro fotoaparát pro úderné díry, která je soustředěna na horní část obrazovky. Při používání telefonu to většinou zmizí, i když je to stále patrné při sledování videí.

Celkově Xiaomi sestavil vynikající displej pro 11t Pro.

Jak je životnost baterie?

11t Pro sportuje některé z nejpokročilejších technologií baterií Xiaomi, což zajišťuje, že telefon má vždy poplatek, když ho potřebujete.

Pro začátek se Xiaomi rozhodla o dvoubuněčných uspořádáních, se samostatnými bateriemi 2 500 mAh, které se vyrábějí pro celkovou kapacitu 5 000 mAh. To je velká energetická buňka, ale očekává se pro zařízení v této kategorii. Během mého pobytu s telefonem to průměrovalo čas na obrazovku něco přes šest hodin. To nejlepší, co udělal, bylo téměř 6.5 hodin s zapnutým režimem 120 Hz. Pokud se držíte 60 Hz, uvidíte čas obrazovky blíže k sedmi hodinám. Toto jsou konkurenční čísla pro segment.

11t Pro je jedním z nejrychleji nabízených telefonů na světě. Podporuje 120 W kabelové nabíjení a lodě s nabíječkou 120W v krabici. Pěkný. Jak rychle je rychlý? Jde z nuly na 100% za pouhých 17 minut. Připojení po dobu 10 minut vám nabídne 72%.

S takovými rychlostmi nabíjení, máte téměř vždy čas úplně doplnit, i když jste ve spěchu. Xiaomi říká, že telefon může tyto rychlé rychlosti nabíjení spravovat v průběhu času (800 nabíjecích cyklů) a dělat to bez zahřívání a poškození baterie. Ve své době s telefonem jsem si všiml jen nejmenšího stupně tepla během nabíjení s přiloženou nabíječkou 120W. Čas ukáže, zda zdraví baterií drží, ale Xiaomi se už nějakou dobu pohrává s velmi rychlým nabíjením a je neoblomný, že i po 800 cyklech (nebo přibližně dva roky používání) by měl telefon ztratit pouze 20% své baterie kapacita.

Za toto rychlé kabelové nabíjení zaplatíte jedním opomenutím bodnutí: Xiaomi 11t Pro nepodporuje bezdrátové nabíjení. To je hlavní chybějící rys i při podnětu. Zatímco rychlé kabelové nabíjení je naprosto skvělé, bezdrátové nabíjení se stalo pohodlí stvoření, které si někteří kupující, kteří si na to zvykli, na jejich stávající telefony zvykli.

To kromě toho, mezi pevným časem obrazovky a rychlým kabelovým nabíjením, se Xiaomi 11t Pro dokáže doručit zboží, pokud jde o baterii.

Jak mocný je Xiaomi 11t Pro?

Xiaomi se určitě rozhodl pro procesor Qualcomm Snapdragon 888 pro 11t Pro. Je to nejvyšší čipová sada z roku 2021 (zabrání variantu zaměřené na hraní her) a poháněla téměř každou vlajkovou loď následků. Je spárován s LPDDR5 RAM a UFS 3.1 úložiště pro nejvyšší rychlosti se všemi druhy úkolů.

Během každodenního používání telefonu jsem byl svědkem bezprostředního výkonu. Zařízení běželo rychle a hladce s velmi malou pomalou nebo koktání. Přechody obrazovky byly jako kapalina a aplikace všech typů otevřené v blikání. Náročné aplikace, jako jsou 3D hry, skočily k životu a poskytly vynikající zážitky. Skóre benchmarku pro 11t Pro byl solidní, i když ne nejlepší, co jsme viděli ze zařízení Snapdragon 888. Například v našem domácím testu rychlosti G. Každodenní statečnost telefonu však nahrazuje význam referenčních hodnot a více než zde doručuje.

Na bezdrátové frontě telefon podporuje sub-6GHz 5G. Telefon bude prodán odemknuty prostřednictvím vybraných online prodejců na americkém trhu a je kompatibilní s některými americkými 5G kapelami pro ATT a T-Mobile, ale ne všechny. Nebyli jsme schopni otestovat výkon 5G pro tuto recenzi. Mějte na paměti, že nepodporuje Mmwave 5G na kompatibilních sítích, jako je Verizon.

Wi-Fi 6 je na palubě, stejně jako Bluetooth 5.2. Wi-Fi 6E by profilování budoucnosti posunul telefon na jinou úroveň, ale Wi-Fi 6 alespoň zajišťuje solidní výkon s moderním sítí a je v souladu s tím, co bychom očekávali za tuto cenu. Při testování telefonu jsem zažil spolehlivé rychlosti Wi-Fi.

Jak je to 108MP fotoaparát?

Xiaomi se neztratil daleko od nedávných uspořádání kamery MI se střelci 11T Pro. To znamená 108MP hlavní kamera, 8MP ultralehkovou kameru a 5MP telemacro kameru vzadu, vše spojené 16MP selfie kamerou na přední straně. Poskytují majitelům Xiaomi 11t Pro, když přijde čas zachytit různé výstřely, stejně jako u MI 11, raději bych Xiaomi upustil od objektivu Telemacro ve prospěch běžného optického zoomu objektivu.

Režimy fotografování fotoaparátu jsou robustní. Telefon obsahuje základní kolotoč v hledáčku, který sklouzne mezi Pro, video, fotografii, portrét a další. Na kartě Více najdete rozšířené režimy střelby, včetně noci, 108MP, krátkého videa, panoramatu, skeneru dokumentů, vlogů, zpomaleného pohybu, časosběru, filmových efektů, dlouhé expozice, duálního videa a klonování.

Hlavní koše 108MP kamery dolů o devíti faktoru, což vytváří konečné obrázky „super pixel“ 12MP o velikosti pixelu 2.1μm. Pokud si přejete, můžete se samozřejmě zapojit do úplného rozlišení hlavní kamery o 108 MP. Je to rychlý objektiv na f/1.75, což znamená, že umožňuje spoustu světla. Kamera dostane práci v dobrém pořadí. Pravidelné denní fotografie pořízené s hlavní kamerou jsou v pořádku. Viděl jsem solidní zaměření, dobrou expozici a přesnou barevnou reprezentaci. Pokud je tu jedna věc, kterou jsem čas od času spatřil, bylo to trochu přehnané. Funkce HDR se podařilo po většinu času zasáhnout správnou rovnováhu, s několika smradci v pozemku.

Ultralegaletá bojovala s expozicí a detaily a byla náchylnější k zavádění nadměrného ořba a hluku.

Xiaomi reinoval v 8MP ultralehké objektivu trochu až 120 stupňů, dolů z 128 stupňového pohledu MI 11. To je stále hodně široké a ve skutečnosti způsobuje o něco menší zkreslení ve výsledných obrázcích. Výstřely, které jsem pořídil, byly průměry za ultralehkovou. V rozích většiny obrázků stále došlo k nějakému znatelnému natahování, ale nebylo to příliš špatné. Ultralesená strana také bojovala s expozicí a detaily a byla náchylnější k zavádění přehánění a hluku.

Kamera 5MP Telemacro je určena k tomu, aby vám pomohla pořídit lepší záběry zblízka. Je to makro čočka, ale má malé množství optického zoomu. To vám umožní zachytit makro snímky z větší vzdálenosti od subjektu. Většinu času musíte být doslova přímo na vrcholu svého předmětu, abyste stáhli zaostření. Tato čočka vám trochu ustupuje, v rozsahu 3 cm do 7 cm. Over, to zahrnuje automatické zaostření, které pomáhá naostřit věci.

Stále se neprodávám na užitečnost makro čoček a implementace telemacro Xiaomi to nezmění. Získání výstřelů za zaostření bylo opravdu těžké, dokonce i s funkcí automatického zaostření. Musíte držet velmi klid a hloubka ostrosti je tak úzká, že je v souladu jen malá část obrazu. Barva a expozice byly dobré, alespoň v denních záběrech, které jsem pořídil.

Střelba s nízkým osvětlením přinesla očekávané výsledky. To znamená trochu více hluku a zrna viditelné na obrázcích. Vyvážení bílé vypadá dobře, ale zaostření je dotyk měkký. Střelba v nočním režimu nabízí přinejlepším smíšené výsledky. Zatímco fotoaparát je schopen strávit spravedlivé množství světla a vynést detaily, činí tak na úkor hluku a obilí, které silně váží na pixu.

Fotoaparát 16MP selfie je v pořádku. V selfie a na autoportrétu níže můžete vidět, že jsem v dobrém soustředění. Na pozadí každého obrázku je dost detailů rozptýleno. Líbí se mi bokeh efekt výstřelu portrétu, ale pozadí bylo opravdu vyplaveno a přeexponováno. Ukázalo se, že barvy jsou většinou přesné, i když trochu plochý. Selfie fotoaparát Xiaomi 11t Pro nezapálí svět, ale je to naprosto opravitelné.

Video záběry, které jsem zachytil, byly čisté s dobrou expozicí a malým hlukem, které jsem zachytil. K dispozici je také podpora pro 960fps super pomalý pohyb a 8k nahrávání. Je to obslužitelná videokamera.

Na rovnováze, zatímco mnoho výstřelů je v pořádku, žádná z nich není skutečně výjimečná. Viděli jsme lepší výkon z Pricier Xiaomi Mi 11 a některé konkurenční telefony na trhu mají výhodu zde.

V této složce Disku Google si můžete prohlédnout vzorky fotografií s plným rozlišením.

Něco dalšího?

Xiaomi 11t Pro specifikace

6.67palcový plochý AMOLED FLOD DOTDISPLAY2 400 x 1 080 FHD120Hz AdaptiveSync480Hz Touch Responsehdr10Gorilla Glass Victus800 Nits Brinness, 1 000 nits maximální jablcontast poměr: 5 000 000: 1

Zadní: Hlavní: 108MP, f/1.75, 2.1μm 9-in-1 Super Pixelultra Wide-úhle: 8MP, f/2.2, 120 stupňů fovtelemacro: 5MP, f/2.4

Video: 8k při 30fps720p při 960fps Super pomalý pohyb

Hodnota a konkurence

Počáteční cena Xiaomi 11t Pro 649 EUR se při prvním červenání cítí přiměřená. Telefon má hodně na to. Nejprve je tu svůdný displej, díky kterému všechno vypadá živě. Pak je tu velmi rychlá nabídka baterie, která trvá celý den. Nezapomeňme na vlajkový procesor a jeho statný celkový výkon a komplexní sadu připojení. Všechny všechny velí cenu prémie. Existuje však několik věcí, které drží telefon zpět. Například kamera může být lepší, a tak by mohl design a materiály. Přes telefon postrádá robustní hodnocení IP. Těchto pár věcí mě nutí, abych si přál, aby byl telefon o něco levnější než.

Pokud jde o konkurenci, má Xiaomi 11t Pro. Čínská značka také debutovala Xiaomi 11T (499 EUR) a Xiaomi 11 Lite 5G (399 EUR). Mnohem levnější 11t má stejnou kameru a zobrazení jako 11t Pro, ale vyměňuje Snapdragon 888 pro procesor MediaTek Dimensity 1200-Ultra a nabíjení 120 W za nabíjení 67 W. 11 lite 5g dále z exekuláře s menší obrazovkou, procesorem Snapdragon 778G a zcela odlišným uspořádáním kamery. Samozřejmě byste se mohli rozhodnout pro špičkové MI 11 (749) za trochu navíc, nebo pokud jste rádi, že utratíte mnohem více, MI 11 Ultra (1,599). Xiaomi nemá nedostatek konkurenčních nabídek.

Existují i ​​jiné alternativy. Například je zde model Vanilla OnePlus 9 (649). Má stejný procesor a vlastní fantastický 120Hz panel. Pro ty v USA je zde také hrana Motorola (699), která má obrazovku podobné velikosti, která se osvěží při 144 Hz a 108MP kameru, i když ztratíte nějakou sílu s čipovou sadou Snapdragon 778g. Kupující ve Velké Británii místo toho získají Motorola Edge 20 Pro (649 GBP) s ještě robustnějším specifickým listem a podobným nastavením kamery jako Xiaomi 11t Pro, i když s okrajově dolním procesorem Snapdragon 870.

V Indii telefon nabývá na OnePlus 9RT (RS. 43,999), nedávno spuštěné obnovení OnePlus 9R. OnePlus 9RT přináší primární senzor 50MP 50MP z OnePlus 9 a také čipovou sadu Snapdragon 888. Xiaomi 11t Pro však šikovně obtěžuje OnePlus 9RT svou 108MP kamerou, rychlejším nabíjením a hlavně cenou.

Samsung Galaxy S21 FE (699 /749 EUR / 699 GBP / RS. 54,999) je dalším konkurentem telefonu, který nabízí velkou hodnotu za peníze se specifikacemi, které se dobře porovnávají s Xiaomi 11t Pro. V Indii však telefon přikazuje významnou prémii ohledně Xiaomi 11t Pro.

Xiaomi 11t Pro Review: Není to hodné jeho pro jméno

Tato recenze rozhodně nejde o MI, protože Xiaomi upustila ze svých telefonů „MI“, přičemž obnovování na šestiměsíční Xiaomi Mi 11 se jednoduše nazývá Xiaomi 11T. V nové řadě jsou tři modely. 11T, 11t Lite a 11t Pro. a já jsem používal top model, 11t Pro.

Nemůžete nazvat pokračováním 11t pro, protože se neliší od MI 11. Ještě horší je, že zde není nic, co by z něj dělá telefon, a to mě přiměje k tomu, abych se divil, proč existuje. Uvidíme, jestli existuje skrytý důvod.

Design

Xiaomi 11t Pro váží 204 gramů, měří 8.8 mm tlustý a má plochou obrazovku a zadní panel, který vypadá jako skleněný pokrývající kov, ale cítí se a zní spíše jako plast. Přidání „t“ k názvu naznačuje, že se nejedná o úplné pokračování MI 11, ale obnovení, stejně jako OnePlus kdysi s vlastními modely T. Tato pro verze však nevypadá tak moderně jako základní, starší MI 11.

Zakřivené sklo přes obrazovku na MI 11 možná nemělo funkční prvek, ale dalo mu nějakou postavu, stejně jako modul s vícestupňovými kamerami na zadní straně. Pro 11t Pro je to všechno pryč. Zadní panel má lesklý povrch a atraktivní kartáčovaný kovový vzhled, ale je to rozmazaný a zní to docela dutý. Poskytuje dostatek přilnavosti, aby byl ve vašich rukou v bezpečí. ačkoli. Je to zde vidět v meteoritové šedé barvě, ale existují také bílé a modré verze.

Co to říká o zbytku designu telefonu, když je to klíč napájení, který se mi líbí?

Můj oblíbený designový prvek je napájecí klíč, protože je velmi snadné použít. Je hrdý na podvozek na pravé straně, ale stále zahrnuje senzor otisků prstů. Od posledního telefonu, který jsem použil, byl Nokia XR20, s prakticky skrytým senzorem otisků prstů, je hezké, že senzor 11T Pro je snadno lokalizovat a ultra reagovat. Při používání 11t Pro jsem nikdy nepotřeboval spadnout na jakoukoli jinou metodu odemknutí.

Co však říká o zbytku designu telefonu, když je to napájecí klíč, který se mi líbí? Říká se, že je to trochu nudné a zapomenutelné. S pohledem 11t Pro není nic špatného, ​​ale není na tom nic zvlášť stylového. Obrazovka poměru stran 20: 9, robustní tělo a hmotnost více než 200 gramů neznamená, že je to zvlášť schopné nebo se necítí velmi moderní. Neexistuje ani hodnocení IP, což je za většinu svých konkurentů a vystaví se většímu riziku poškození.

Obrazovka

Pokrytá v Gorilla Glass Victus, obrazovka 11t Pro je 6.67palcová AMOLES s obnovovací frekvencí 120 Hz, 1 000 nits špičkový jas, 480 Hz dotykový vzorkování, certifikaci HDR10 a rozlišením 2400 x 1080 pixelů. Toto je downgrade z obrazovky s vyšším rozlišením na MI 11 a to se opravdu ukazuje. Je to méně živé, má chladnější tón, horší úrovně kontrastu a obecně je méně vizuálně vzrušující podívat se na. V nejlepším případě je to asi trochu přirozenější, ale když jste si prohlíželi vedle sebe, vaše oči výchozí k MI 11.

Obrazovka nemá adaptivní obnovovací frekvenci, takže je nastavena na 60 Hz nebo 120 Hz. Zatímco hladkost 120 Hz je vždy zřejmá, když je aktivní, má zvláštní tendenci zpomalit posouvání v některých aplikacích a v nabídce. v. Například existuje mnohem pomalejší rychlost rolování a aplikace má mírně blátivý pocit. To je také patrné v oblastech operačního systému. Přepněte zpět na 60 Hz a to zmizí. Také jsem zjistil, že automatická jasný.

I když to není hrozné, není toho moc o obrazovce, díky kterému si myslím, že 11t Pro jako na „profesionální“ telefon, trend, který pokračuje během mé recenze.

Fotoaparát

Hlavní kamera má 108 megapixelů a připojuje se k ní 8MP širokoúhlý a 5MP telemacro kamera. MI 11 měl širokoúhlý fotoaparát s vyšším megapixelem. Jak to ovlivnilo fotografii? Všechno je to docela podobné MI 11. Požaduje několik skvělých fotografií a pak některé špatné s podivně ztlumenými barvami nebo špatnou vyvážení bílé bílé.

Digitální zoom 2x ukazuje dobré detaily, protože se příliš blíží a hlavní kamera může pořizovat vyvážené fotografie, které zdůrazňují přírodní tóny, ale protože fotoaparát je nekonzistentní, často jsem pořídil dvě nebo tři fotografie z mírně odlišných úhlů v naději Jeden by vyšel dobře. Rozdíly mezi nimi mohou být někdy obrovské. podívejte se na fotografie struktury střechy v příkladech níže pro důkaz. a to mě neznamená, že kameru moc důvěřuje.

Režim 5MP Super makro je užitečnější než většina z nich kvůli funkci automatického zaostření a fotografie jsou atraktivnější a snadněji pořizujte než na telefonech se základní 2MP zaostřovacím zaostřením makro kamery. Telefon střílí 8k video při 30 snímcích za sekundu (FPS) a všechny jsou stejné a.I. video režimy z MI 11. Ty poskytují filmové vzhled jako výstřel ve stylu Super-Zoom, režim sledování nízkého světla a „zmrazení času“, kde je předmět zamrzlý, zatímco všechno ostatní se stále pohybuje. V praxi to všechny vyžadují velmi specifické situace, aby zářily, a většina z nich nejlépe pracuje s jinou osobou ve výstřelu.

Přidání optického zoomu Xiaomi je vítáno, ale jeho přítomnost nestačí k tomu, aby kamera na 11t pro skutečně zvedla na MI 11, a název „Pro“ rozhodně nebyl přidán, aby se zdůraznila žádná vylepšení kamery.

baterie

Xiaomi 11t Pro je nejrychleji nabíjející telefon, který jsem testoval. Baterie s dvojitou buňkami 5000 mAh získává svou energii z zahrnutého 120 wattového kabelového nabíjecího bloku, který Xiaomi tvrdí, že za 17 minut dosáhne 100% za 17 minut. Sotva jsem mohl uvěřit, že se telefon plně nabije tak rychle, když jsem to několikrát vyzkoušel, protože to maximalizovalo baterii asi za 20 minut.

Kupodivu to však není vždy tak rychlé. Většinu dní byla celková doba poplatku 20 minut, ale v jiných dnech by to přemohlo 30 minut. Stále rychle, ale variace nevede k důvěře v systém, což je důležité. Používám evropský nabíjecí blok s adaptérem pro použití v U.K., které mohou ovlivnit rychlosti nabíjení.

Vůbec jsem nenabíjel 11t Pro, protože výdrž baterie je dost dobrá na dva pracovní dny nebo na den stálého používání. To znamená, že pomocí rychlého nabíjení do 120 W mohu nabíjet baterii plně první věc, když dělám něco jiného, ​​jako je sprchování nebo snídani. Neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, a přestože to opravdu nevidím jako hlavní nevýhodu, je to standardní funkce na mnoha konkurenčních telefonech a byl také na MI 11.

Rychlé nabíjení je velmi pohodlné, omezuje odpad na energii a mělo by také pomoci s dlouhověkostí baterií. Životnost baterie je lepší než na MI 11, díky mírně větší kapacitě baterie a zlepšení účinnosti z Miui 12 Xiaomi.5 Software. Je to opravdu jediný vágně pro aspekt telefonu, a dokonce i tehdy je to trochu protažení.

Výkon a software

Procesor Qualcomm Snapdragon 888 a buď 8 GB nebo 12 GB RAM Powers 11t Pro. Může se může pochlubit připojením DUAL-SIM 5G, NFC pro Google Pay, Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2. Android 11 s Xiaomi’s MiUi Global 12.5 je nainstalován software.

Nejprve dobré věci. Je tu zásobník aplikací, opravdu pěkná a vysoce přizpůsobitelná vždy na obrazovce a nové super tapety, které vypadají úžasně-jsou plně animované, velmi plynulé a dynamické, protože mění svůj vzhled s dnem. Telefon byl spolehlivý, dokázal jsem odinstalovat většinu předinstalovaných aplikací a během výdrže baterie jsem také viděl určité zlepšení efektivity.

Cena a dostupnost

Je nepravděpodobné, že bude 11t Pro oficiálně dostupný v U.S., Pravděpodobně to však budete moci importovat. V u.K. 11t Pro bude vydán 1. října s předobjednávkami počínaje 24. září, s cenou stanovenou na 599 britských liber nebo 650 eur za verzi 8 GB/128 GB nebo asi 770. K dispozici budou také dvě další verze, telefon 650 liber/699 EUR nebo 830 8 GB/256 GB a na vybraných trzích 749 EUR, 885 12 GB/256 GB telefon.

Náš pohled

Otázka, kterou jsem nejčastěji položil na Xiaomi 11t Pro je „proč to existuje?„Má stejný čip jako MI 11, téměř identický fotoaparát a obrazovku s nižším specifikací, ale o něco větší baterie a rychlejší nabíjení. Nemyslím si, že je to tak dobře vypadající jako MI 11, a když je držíte současně, MI 11 se cítí jako vynikající a dražší zařízení. Poslední hlavolam přichází s názvem, protože nejen nepřekonává standardní MI 11, aby získal titul Pro, ale nemohl jsem najít nic, co by to technicky vytvořilo „pro“.

Pokud vlastníte MI 11, určitě není nutné upgradovat. Horší zprávy (pro Xiaomi) jsou, protože se nejedná o rozumný upgrade oproti MI 11, který byl spuštěn teprve v únoru, existuje několik silných alternativ z dostupné soutěže. Snapdragon 888 může způsobit, že se 11t Pro jeví jako vlajkový telefon, ale bohužel je obklopen středními technologiemi, která není vždy velmi dobře optimalizovaná, a to nedělá čip nebo spravedlnost pro jméno pro jméno.

Existuje lepší alternativa?

Ano. Doporučujeme Samsung Galaxy A52 5G pro velkou směs cenově dostupné ceny, schopnou kameru, skvělou obrazovku a užitečné doplnění funkcí, jako je odolnost proti vodě a připojení 5G. Alternativně se podívejte na OnePlus Nord 2, Google Pixel 5a nebo Realme GT. Pokud máte co utratit, OnePlus 9 Pro je i nadále skvělým nákupem.

Jak dlouho to vydrží?

Snadno získáte dva roky používání, ale do té doby to může být zralé pro náhradu. Neexistuje žádná odolnost proti vodě, takže budete muset být s telefonem opatrní, ale do krabice je zahrnut průhledné pouzdro TPU, aby se udržela v bezpečí. Existuje 5G, aby byl telefon na chvíli udržet na špičce konektivity, a navíc neexistují žádné obavy ohledně výkonu kvůli procesoru špičkové řady. Xiaomi pravidelně posílá aktualizace softwaru, ale většinou se vztahují na MIUI, a ačkoli telefon obdrží aktualizace Androidu po dobu tří let, budete muset na Android 12 počkat déle než s telefonem, jako je Google Pixel 5A.

Měli byste si koupit jeden?

Ne. Nejedná se o upgrade oproti MI 11 a nemůže konkurovat mnoha jiným smartphonem za rozumnou cenu.

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Plány bezdrátových smartphonů jsou historicky matoucí a komplikované. a to může být zejména pravdivé při pokusu o smíchání a porovnání různých typů plánů. Vezměte jako příklad ATT. Od té doby, co dopravce spustil svou bezdrátovou službu FirstNet pro první respondenty, musely rodiny s plány FirstNet a pravidelné/komerční plány ATT vyrovnat s více bezdrátovými plány, více účty a více účtů. Od 9. srpna však ATT podniká velké kroky ke snížení bolesti hlavy a usnadňování stravování nabídek služeb FirstNet Service.

FirstNet je vytvořen v roce 2001 a uzavřen smluvními společností ATT v roce 2017.„V případě přírodní katastrofy, teroristického útoku atd., Není neobvyklé, že si signály bezdrátových buněk přetíží a narušují. FirstNet je navržen tak, aby během takových událostí zůstal v provozu a poskytuje první respondentům „vynikající zabezpečení, skutečně oddané pokrytí a kapacitu, když to potřebují, a jedinečné výhody, které se nemohou dostat nikde jinde.„I když je tento aspekt FirstNet skvělý, jak je to tradičně účtováno lidem, bylo něco jiného než.

Vzhledem k tomu, že se telefony do našich životů zcela zakořenily, jsou často umístěny na pozicích, kde by mohli čelit poškození. Ať už je to z vypadnutí z S, nasazení nebo žvýkání domácím mazlíčkem-když si koupíte nový telefon, podnikáte velkou investici do světa, kde je vše potenciálním zabijákem telefonu. S oneplus 10t zde potenciální kupující kladou otázky týkající se toho, jak robustní bude zařízení. Konkrétně jste pravděpodobně přemýšleli, zda je OnePlus 10t vodotěsný.

Jedna z největších oblastí, kde majitelé zařízení chtějí, aby jejich chytré telefony byly nejodolnější, je, pokud jde o vodookrování. Udržování suchých zařízení může být obtížný úkol, takže většina lidí chce vědět, co může OnePlus 10t přežít. Od odolání kapky v bazénu na rychlý rozstřik z klepnuté sklenice vody existuje široká škála toho, co může znamenat vodotěsnost. Většina zařízení má určitou úroveň hydroizolace, která zodpovídá „je vodotěsná“ OnePlus 10t „Trochu komplikované. OnePlus 10t má odolnost proti vodě IP54

Xiaomi pracuje s Leica na kameře pro svou další vlajkovou loď, Xiaomi 12 Ultra, a navíc sdílel, že nový telefon bude vybaven procesorem Snapdragon 8 Plus Gen 1. Dříve Leica sdílela úspěšné partnerství s Huawei, ale to skončilo s oznámením nové dohody.

„Xiaomi se zaměřuje na vytvoření konečného uživatelského zážitku a vždy doufala, že prozkoumá schopnosti fotografie smartphonu do extrému. Xiaomi a Leica souhlasí s pronásledováními a nápady druhých a oceňují vzájemné výhody a průmysl. Tato spolupráce poskytne silnou podporu pro zobrazovací strategii Xiaomi, “řekl Lei Jun, zakladatel, předseda a generální ředitel společnosti Xiaomi Group. „Během spolupráce, od optického designu po ladění estetických orientací, inovativních technologií, produktových filozofií a zobrazovacích preferencí obou stran zaznamenaly bezprecedentní hloubkové kolize a fúzi.“

Upgradujte svůj životní stylledigital trendy pomáhá čtenářům udržovat si karty v rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrým úvodníkům a jedinečným plíživým výplachem.

Xiaomi 11t Pro Recenze

Xiaomi 11t Pro přináší vlajkovou lodi do středověké ceny smartphonu, přičemž trik večírku s nabíjením 120 W nabíjí. To by bylo nutné, kdyby to nebylo pro chaotickou povahu její kůže Android, jeho tendence se zahřát a Middleling Camera.

Klady

  • Výkonný čip Snapdragon 888
  • Dlouhá životnost baterie
  • Nádherná obrazovka OLED
  • Šíleně rychlé nabíjení 120 W

Nevýhody

  • – Kamerový systém není tak dobrý, jak tvrdí
  • – Je to magnet otisků prstů
  • – Snadno se zahřeje
  • – Software MIUI je zaneprázdněn
  • – Omezená odolnost proti vodě

Proč můžete věřit laptopu Mag

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Xiaomi 11t Pro vede poplatky společnosti, aby prokomovala předponu „MI“ a obnovilo svou sestavu smartphonu.

Když se Xiaomi zvedla z MI 11 Ultra, vylepšila vlajkový vzorec s čipovou sadou Snapdragon 888, 120 Hz OLED displej s Dolby Vision, 5 000 mAh baterie s působivým nabíjením 120 W a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerovým systémem a 108MP kamerový systém.

To je tedy zjevně víc než jen ideologická rebranding telefonů Xiaomi na špičkové řadě. Spíše je to velká hra pro vlajkovou loď zabijáků, ale dodává to na vznešených slibech?

Xiaomi 11t Pro: Cena a konfigurace

Xiaomi 11t Pro je nyní k dispozici pro objednávku s datem vydání 1. října. Je dodáván ve třech cílech: Moonlight White, Meteorite Grey a nebeská modrá. Ceny začínají na 599 GBP (kolem 830) pro model s 8 GB RAM a 128 GB úložiště, které stoupá až na 699 GBP (zhruba 970) pro dvojnásobek úložiště.

To je přímého sporu s podobně specifickými konkurenty, jako je OnePlus 9 A na stejném území jako Apple iPhone 13.

Xiaomi 11t Pro: Design

Design Xiaomi 11t Pro nevyčnívá, ale to není špatná věc. Toto je další prémiová deska s plochou skleněnou obrazovkou na přední straně, což je vřele vítána změna od zakřiveného displeje MI 11.

Kovový vizuální styl na zádech dává celé věci pocit, že je více než lesklou zadní část, ale může být rychle zničen otisky prstů.

Rozkládání specifik, v 6.46 x 3.03 x 0.35 palců a hmotnost 7.2 unce, 11t Pro není telefon pro malé ruce. Je větší a těžší než oba OnePlus 9 (6.3 x 2.9 x 0.32 palců, 6.8 uncí) a iPhone 13 (5.8 x 2.8 x 0.3 palce, 6.1 unce).

Ve využívání skutečného světa váha nezpůsobila mnoho únavy, ale je to jeden z největších telefonů vydaných letos, který se vyskytuje těsně za 6 za 6.7 palců ZTE AXON 30 bestie. Naštěstí jsou jeho tlačítka na snadno přístupných místech a software byl vylepšen, aby vám umožnil minimalizovat obrazovku a dosáhnout ikon na vrcholu, pokud je jediná možnost jednoruční použití jedinou možností.

Jedna věc, kterou je třeba vzít na vědomí, je však to, že zatímco Mi 11 Ultra představoval vodní odpor IP68, 11t Pro získá pouze hodnocení IP53, který zaručuje ochranu proti prachu a „stříkání vody.„Jako takový to není nejodolnější telefon v prvcích, takže buďte opatrní v lijácích a nebuďte příliš nemotorní poblíž dřezů nebo toalet.

Xiaomi 11t Pro: displej

Zapněte to a 6.Ožívá 67palcový panel AMOLED. Na papíře je to trochu downgrade z Xiaomi Mi 11, který se maximalizoval na 1440p. 11t Pro místo toho se rozhodne pro rozlišení 2400 x 1080 pixelů, a to má spíše obnovovací frekvenci 120 Hz než 144Hz, které jste viděli v sérii telefonů MI 10t.

Těmito omezeními se můžete cítit zklamaní, ale v praxi si sotva všimnete rozdílu. Ve skutečnosti si můžete tento i o něco více užít, protože obrazovka není zakřivená a barvy se zdají být živější a přesnější díky implementaci Vision Dolby Vision.

Sledování přívěsu pro vzkříšení matice zdůrazňuje silné stránky této obrazovky, protože vlastnosti HDR přidávají věci svítivosti a umožňují jasnějším scénám zářit obrazovku. Barevné okamžiky boje opravdu popové a tmavší scény měly extra hloubku.

Zatímco iPhone 13 také sdílí HDR na svém displeji kapalné sítnice a OnePlus 9 sportuje stejné rozlišení, překvapivě, posledně uvedený nemá tento standard HDR.

Xiaomi 11t Pro: Audio

Nedostatek konektoru pro sluchátka je zklamáním, ale není překvapivé. Xiaomi to však vyrovnává s mocnými stereofonními reproduktory naladěnými Harmanem Kardonem. Tyto pár s nádherně živým OLED displejem, aby vytvořily impozantní zážitek z zábavy.

Testování těchto reproduktorů se čtyřletým Strongovým obálkou „Bittersweet Symphony“ tuto kvalitu znovu potvrzuje, protože 11t Pro zachytil jemnější detaily v tichých částech, přičemž se zacházelo s náporem odhodícího sekce shluku s hlasitou sborovou sekcí bez zkreslení.

Xiaomi 11t Pro: Performance

Ozbrojený čipovou sadou Snapdragon 888 5G a až 12 GB RAM, Xiaomi 11t Pro je rychlý telefon. Vytvoření tohoto testu v Geekbench 5 dosáhl 11t pro jednojádrové skóre 974 jednojádrových a 3 542 vícejádrových. To se staví do bojové vzdálenosti od OnePlus 9 (3 618 vícejádrových), ale iPhone 13, jak tomu bylo v případě telefonů Apple v minulosti, vystřelil s vícejádrovým skóre 4 436.

V divočině 3DMark se telefon Xiaomi také držel s průměrnou snímkovou sazbou 35 snímků za sekundu, skákal před 34 FPS OnePlus 9 a za pád za 52 fps iPhone 13. Tato čísla dokazují, že se jedná o telefon s více než dostatečným výkonem pro denní náležitosti a některé úkoly prosumeru.

To je osvědčeno v reálném používání, protože jsem nenarazil na žádné koktání bez ohledu na to, kolik procesů náročných na CPU jsem hodil na 11t Pro. Call of Duty: Mobile na displeji OLED vypadá a funguje skvěle, zatímco multitasking mezi aplikacemi jako Adobe’s Photoshop Mobile, Tiktok a Grand Theft Auto: San Andreas nezpomalil zážitek jednu iota.

Rychlým výkonem nebudete zklamáni, i když záda se při dlouhodobějším použití zahřívá.

Xiaomi 11t Pro: Nabíjení baterie

S baterií 5 000 mAh může Xiaomi 11t Pro pohodlně provést den průměrného používání. Dostal jsem to na přibližně 15% v typickém dni, který zahrnoval několik hodin prohlížení webu, poslech podcastů a Spotify Celý den spousta využití sociálních médií, fotografie, hraní her a sledování Youtube Videa večer.

A když se ocitnete s vypuštěnou baterií, nabíječka 120 W to může odsuzovat až na 100% za méně než 20 minut. Jo, čteš to správně. Ve skutečnosti si při našem testování Xiaomi zaslouží trochu větší úvěr, protože na dobití 11t Pro plně za 16 minut.

Bohužel neexistuje žádná podpora bezdrátového nabíjení, což znamená, že musíte být připoutáni k doplnění tohoto telefonu Xiaomi. Ale to lze snadno odpustit vzhledem k naprosté rychlosti nabíjení na tomto zařízení.

Xiaomi 11t Pro: Kamery

Xiaomi klade velký důraz na kamery 11T Pro ve svých propagačních materiálech. Ve skutečnosti se tato tvrzení cítí přehnaná. 11t Pro sdílí 108 MP f/1 MI 11.8 hlavní a 5MP f/2.4 makro kamery, zatímco downgrading ultra široký na 8MP f/2.2 střelec a jeho selfie kanic na 16MP f/2.5 Senzor.

Spuštění dopředu jsou portréty slušné. Selfies jsou ostré, barevné a poskytují dobrý kontrast. Jistě, vyšší clona má za následek nějaký hluk ve tmavších výstřelech, ale software fotoaparátu dělá dobrou práci při vyhlazení.

Kolem záda poskytují méně používané makro a ultra široké kamery průměrnou kvalitu obrazu-s prvním je příliš hlučný pro skutečnou makro fotografii a druhá je příliš barevná a houbová.

Xiaomi 11t Pro Recenze

Xiaomi 11t Pro je telefon s dobrým hodnotem 5G s špičkovým procesorem. Zobrazuje slušné šíření schopností napříč hrami, streamováním videa a hardwaru fotoaparátu. Fotografie, které zachycuje, jsou trochu nekonzistentní a design by se mohl zaměnit za konstrukci mnohem levnějšího Xiaomi, ale je tu dost látky, aby to nahradila.

Dostupnost

Úvod

Xiaomi 11t Pro je telefon středního rozsahu s špičkovým procesorem. Je to o něco dostupnější alternativa k Xiaomi Mi 11.

Stejně jako mnoho zařízení Xiaomi Android je vyráběn 11t pro technického nadšence, který požaduje dobrou hodnotu. Je vybaven CPU Snapdragon 888, fotoaparát 108 megapixelu, nabíjení 120 W a obrazovku AMOLED 120 Hz AMOLED. Celkově vzato, přináší špičkové kupce vkusu hledající nejlepší telefon středního dosahu.

Pokud je kvalita fotoaparátu prioritou, pravděpodobně jste lepší s Google Pixel 6. Xiaomi 11t Pro může pořizovat skvělé fotografie, ale není to všechno tak konzistentní. Má však větší obrazovku a hlasité stereofonní reproduktory. což jsou obrovské pozitivy, pokud vám záleží na hraní her a zážitku ze streamování videa jako fotografie.

Xiaomi 11t Pro přichází ve dvou příchutích: 128 GB úložného prostoru za 599 GBP, nebo 256 GB za 649 GBP.

Mnoho mých dojmů v této recenzi se bude vztahovat také na odstupné Xiaomi 11T. Stojí to 549 GBP, ale přichází s 256 GB úložného prostoru, což je o 100 £ levnější než pro verze Pro. Co ztratíš? Nabíjení je rychlostí 67 W spíše než 120 W. což je stále velmi rychlé, mysl. a má spíše procesor mediatek dimentu než Snapdragon 888.

Mohou existovat i jiné rozdíly, které by nebyly zřejmé, aniž by byly dvě zařízení vedle sebe. Nicméně se Xiaomi 11T zdá být hodnou alternativou, pokud nejste rozrušeni o extra herním úderu pro verzi Pro.

Design a obrazovka

V dnešní době je na první pohled často obtížné rozebrat telefony na základní úrovni od vyšších modelů, jako je Xiaomi 11t Pro. To platí zejména o nedávných Androidech Xiaomi, z nichž všechny se zdá, že mají kamery, aby vypadaly nadměrně a techie.

Je však rozdíl. Tam, kde telefon, jako je Xiaomi Poco X3 Pro, přichází s plastovou záda a boky, má Xiaomi 11t Pro skleněnou zadní část.

Xiaomi Redmi Note 11T Pro. Недокрутили?

Xiaomi však s tímto konkrétním povrchem udělal něco trochu neobvyklého: má pod sklem kartáčovaný hliníkový efekt. Vidím spoustu plastových telefonů, které to předstírají jako skleněné, ale Xiaomi 11t Pro je skleněný telefon předstírající, že je hliník-navzdory tomu, že je většina viděna jako vyšší povrchová úprava nad kovem.

Toto není vaše jediná možnost. Xiaomi 11t Pro je k dispozici také v bílé a modré barvě a tyto verze nemají hliníkový lesk.

Strany Xiaomi 11t Pro jsou plastové, podobně jako u OnePlus 9. Tento telefon je o něco stylovější než tento Xiaomi; Trochu méně anonymní. Ale v jednom smyslu 11t Pro vlastně soutěží s vyššími koncem OnePlus 9 Pro, protože má větší obrazovku. Stejně jako u tolika telefonů Xiaomi se zdá, že Xiaomi 11t Pro je vyroben pro kupující telefonu s vědomím hodnoty.

Pokud chcete z Xiaomi více úmyslnější smysl pro styl, podívejte se na Step-up Xiaomi Mi 11. Správně, zatímco Xiaomi 11t Pro zní, jako by měl být vyšší než MI 11, je to vlastně o krok níže.

Vnější hardware jsou některé úhledné sekce. Displej Xiaomi 11t Pro je zakryt Gorilla Glass Victus-Corningova top-end ztužená sklo. Je to úroveň nad sklem použitým v OnePlus 9 Pro.

Typ skla na zádech není specifikován a pravděpodobně bude levnější alternativou Gorilla Glass. Navrhuji však, abyste telefon použili tak, jak mám, s připojeným silikonem. Xiaomi také aplikuje ochránce obrazovky v továrně, což je vždy vítáno.

Xiaomi 11t Pro přichází s několika kvalitními reproduktory. Má dva řidiče, jeden na dně telefonu a druhou nad obrazovkou, zdálo se, že vystřelí zvuk shora a také ventilu sluchátka na přední straně telefonu.

Tyto reproduktory jsou hlasité a lépe vyvážené než většina ostatních. Výše uvedený reproduktor je jen o něco tišší a méně basový než primární jednotka, takže získáte dobrý pocit stereo zvuku, když držíte telefon v pozici krajiny. Jsou skvělé pro hraní her, pro video nebo jen poslouchání podcastů v hlučnějším prostředí.

To jsou typické věci Xiaomi: získáte spoustu funkcí. Xiaomi Mi 11t Pro však však používá spíše skener otisků prstů na zatížení než jednotku na obrazovce typu v OnePlus 9. Ty jsou považovány za trochu méně fantazie, o něco méně lesklé. ale funkčně jsou stejně dobré. Tento konkrétní bere zlomek sekundy déle než některé, ale je to stejně spolehlivé.

Jak je obvyklé pro telefon na této úrovni, Xiaomi 11t Pro nemá konektor pro sluchátka a odolnost vůči vodě je základní IP53. To znamená, že by to mělo být v pořádku v trochu lehkého mrholení, ale stále musíte být opatrní.

Jednou z klíčových charakteristik je remíza i důvod, proč je třeba vypnout. Xiaomi 11t Pro je, stejně jako tolik telefonů Xiaomi, poměrně velký. Má velkou obrazovku a ne ten, který se zakřivuje po stranách, aby minimalizoval stopu telefonu.

Jsem fanouškem velkých telefonů, jako je tento; Navíc je to stále o něco užší než iPhone 13 Pro Max na 76.9 mm. Ale velikost je něco, co je třeba zvážit.

Xiaomi 11t Pro má 6.67palcová obrazovka, stejně jako mnoho telefonů Xiaomi včetně Poco X3 Pro, Xiaomi 11t a Redmi Note 10 Pro.

Existuje mnoho dostupných zařízení Xiaomi s velkými obrazovkami, ale 11t Pro má několik výhod. Za prvé, jak již bylo zmíněno, je chráněno Gorilla Glass Victus, kde modely spodního konce používají stupeň skla-down skladu. Tato obrazovka je také jasnější než většina.

Xiaomi říká, že může dosáhnout vrcholů 1000 nits a 800-nunit funkční jas, když jste v jasném prostředí. Nejvyšší měření, které jsem zaznamenal ve scénáři v reálném světě, bylo 730 nits. Stačí zajistit jasnou obrazovku ve všech podmínkách.

Toto je obrazovka OLED o 120 Hz, což vede k výrazně hladšímu posouvání než při použití režimu 60 Hz. Xiaomi také nabízí slušné ovládací prvky nad barevnou kalibrací displeje, což vám umožní vybrat si styly s více pop nebo přesnější reprezentací.

Doporučuji se držet o něco méně nasyceného režimu, protože Xiaomiho ladění obrazovky není dostatečně chytré, aby odstranilo přesycení, když se podíváte na fotografie, které jste pořídili v galerii. Vypadá to také lépe s teplotou barvy, protože výchozí se nakloní k chladnějším modro-zbarveným bílým. Podle mého názoru to neznamená bohaté OLED barvy displeje.

Je tu jen jeden další menší problém. Obrazovka Xiaomi 11t Pro zkresluje modrou v úhlu, bez ohledu na vybrané ladění barev. To je běžný účinek na OLED obrazovkách, ale nejnovější špičkové panely Samsung se podařilo minimalizovat účinek. Tady je to docela patrné, i když je to druh věcí, které si všimnete první den, a zapomeňte na třetí den.

Výkon

Xiaomi 11t Pro je telefon pro lidi, kteří se starají o výkon, ale nechtějí utratit jmění za špičkový procesor. Dodává se s CPU Qualcomm Snapdragon 888, jako je několik dnešních nejdražších telefonů.

Ti, kteří nejsou rozrušeni ohledně čipové sady Qualcomm, by také měli zvážit Xiaomi 11T. Zahrnuje procesor MediaTek LIDESTENT 1200 a stojí 100 GBP méně na úrovni 256 GB úložiště.

S některými z těchto vysoce výkonných telefonů MediaTek jsem se dobře bavil, jako je například OnePlus Nord 2, a byl bych dokonale spokojený se standardem Xiaomi 11T. 11t Pro je však určitě silnější.

V GeekBench 5 (807 na jádro) získal 3526 bodů, velmi podobné skóre, které můžete vidět z OnePlus 9. A dimenzita 1200 spodního konce zaznamenává velmi podobné výsledky.

Věci se však mírně mění, když používáte test řízený čistě hraním her. Xiaomi 11t Pro skóre 5906 bodů v testu Wild Life 3dmark. o 40% vyšší, než byste mohli vidět z telefonu LIDUSENTY 1200, jako je standardní Xiaomi 11t.

Kde skutečně uvidíte tyto výhody, je třeba zvážit. Například Fortnite je jednou z nejnáročnějších her Androidu, ale v tuto chvíli jej nemůžete spustit v režimu vyššího konce 60 snímků za sekundu. Zdá se, že to je něco, co Epic odemkne na základě telefonu a Xiaomi 11t Pro je v současné době v době přezkumu uvíznut. Nedostaneme plně využíváme sílu telefonu.

Hra stále běží skvěle-ale to je připomínka, že příležitostně skvělý systém na čipu nestačí k tomu, abyste z her viděli to nejlepší z her. Přesto všechno, co jsem se pokusil, běžel perfektně. V Asphaltu 9 nebyly na akci zaneprázdněny žádné zjevné zpomalení.

To je tam s OnePlus 9 jako jeden z nejsilnějších telefonů, které můžete získat za 600 GBP. Hráči by však měli také zvážit ještě dostupnější powerhouses, jako je Xiaomi Poco F3 a Poco X3 Pro. Dostanou vám podobné výsledky v reálném světě za méně peněz.

Software uvnitř 11t Pro je obvyklý krmivo Xiaomi. Provozuje Android 11 s Miui společnosti na vrcholu.

Xiaomi 11T Pro Unboxing & First Review. The Cold Hard TRUTH!

Je to slušné rozhraní, ale nejnovější verze způsobuje jednu nevhodnou změnu. Gesto roztahování nabídky je nyní segmentováno. Flick z levé strany obrazovky pro vaše oznámení; Flick dolů z pravého pro přepínače funkcí „Control Center“.

S telefonem této velikosti budete téměř vždy pohybovat z pravé strany, když používáte jednu ruku, spíše než dva. To znamená přístup k vašim oznámením, pak musíte přejít doprava. je to další gesto přidané do této verze MIUI.

Zjistil jsem tento styl neohrabaný, zvláště když chci vidět svá oznámení mnohem častěji než tlačítko Wi-Fi Toggle. Starší verze Miui to neudělaly.

Přesto je to jediný problém, který mám s tím, co je jinak docela praktické a slušně vypadající vlastní rozhraní.

Fotoaparát

Xiaomi 11t Pro má na zadní straně tři kamery a jednu na přední straně. Zatímco jeho 108-megapixel Samsung HM2 Primární senzor je hvězda, je to také dobrý příklad toho, že Xiaomi získává strategii kamery střední ceny správně.

Neexistují žádné zbytečné nebo plnicí kamery. Dalšími dvěma zadními kamerami jsou 8megapixely Sony IMX355, která funguje poměrně dobře vzhledem k jeho relativně nízkému rozlišení a 5-megapixelové makro. Opět je to mnohem lepší než většina vyhrazených makro kamer, protože má pohled na objektiv „přiblížit“, což umožňuje získat skutečný detail makro stupně, aniž byste se museli přiblížit k vašemu předmětu.

Oba fungují mnohem lépe, než znějí na papíře. Jediným problémem je, že Xiaomi použil tento hardware v některých jeho levnějších modelech.

Moje první dojmy z kamery Xiaomi 11T byly téměř zcela pozitivní. Střelba se cítí více nebo méně nebo je okamžitá, zdá se, že režim automatického HDR prochází téměř každou situací a existuje noční režim, který docela dramaticky zlepšuje obrázky se slabým osvětlením.

Při pohledu na obrázky Xiaomi 11t Pro na notebooku pro bližší inspekci odhalilo několik problémů, které znamenají, že tento telefon, i když dobrý, není shoda pro zařízení, jako je Google Pixel 6 Pro.

První se týká HDR. Tento telefon může v případě potřeby používat HDR jaderný, ale zdá se, že jeho aplikace je založena na omezeném počtu „ozubených kol“ nebo úrovní, které se konají, když scéna splňuje určitou sadu kritérií. Vede to k nekonzistentnosti, kde některé z vašich obrázků budou vypadat, jako by byly pořízeny úplně jinou kamerou.

Občas je HDR přehnaná, což vede k tonálnímu zploštění obrazu. Jindy je nasycení barev také klidně příliš vysoko, i když vypnete režim „AI“, který má tendenci dále zvyšovat barvu.

Vzhled obrázků Xiaomi 11t Pro na úrovni pixelů není nejlepší ve své třídě, ani. Vypadají trochu příliš zpracované, vyhlazené nebo manipulované. Je to docela běžný účinek ve senzorů s vysokým megapixelem, které přinášejí výsledky nižšího rozlišení. Přesto to není hlavní problém, pokud se nebudete moci oříznout na obrázky a vyhodit je do velikosti A3, abyste je položili na zeď.

Příležitostně se také zřejmá nedostatek optické stabilizace obrazu. Viděl jsem nějaké drobné strašidelné HDR ve stacionárních objektech a detail fotografií s nízkým osvětlením není ve třídě nejlepší.

Použití kamery Xiaomi 11T Pro se cítí jako vlajková loď, ale konečné výsledky nejsou na úrovni nejlepších telefonů s fotoaparátem. Stále však existují některé procesy, ve kterých to opravdu vyniká.

Xiaomi 11t Pro je obzvláště dobré při vykreslování obrysů cloudu. To znamená jak pro hlavní kameru, tak pro ultralehké, což naznačuje, že má mnohem více společného s mapováním tónu v softwaru spíše než s čímkoli zvláštním v hardwaru.

Také si všimněte, že tento telefon nemá kameru zoomu. Aplikace kamery Xiaomi 11t Pro vám umožňuje pořídit 2x obrázky, ale to jsou digitální zoom. Vyznačují se skutečně podrobněji než 1x výstřely, které správně řeší detaily, které jsou na standardním obrázku zaobleněny, jako jsou ploty řetězového odkazu. Nevydržují však další oříznutí a nejsou dokonalou náhradou za skutečnou objektiv zoomu.

Xiaomi dělá věci o krok dále s režimem 108-megapixelu. Navrhuji však vyhnout se tomuto většině času, protože jemné detaily mohou vypadat buď roztržené nebo nadměrně ostře-a co je důležitější, ztratíte HDR. To znamená, že pravděpodobně uvidíte velké foukané oblasti v mnoha scénách.

A co video? Xiaomi 11t Pro může střílet až do rozlišení 8k, 30 snímků za sekundu. Nebo rozlišení až 4 kB při 60 snímcích za sekundu.

Navrhoval bych držet se posledně jmenovaného, ​​nebo 4k při 30 snímků za sekundu, protože nedochází k stabilizaci na 8k. 4K video vypadá skvěle.

Přední kamera Xiaomi 11T Pro používá 16-megapixelový omnivision hardware. Xiaomi to použila v některých svých levnějších telefonech, ale drží to docela dobře. Zatímco selfies nikdy nevypadají, jako by v nich obsahovaly 16 megapixelů detailů, detaily, které mají, jsou drženy i ve špatném osvětlení. To naznačuje, že zde může probíhat asi 4 v 1 pixelovém binningu (i když skutečný výstup je 16 megapixelový soubor).

Životnost baterie

Xiaomi 11t Pro má baterii 5000 mAh, standardní velikost pro telefony Xiaomi v těchto dnech. Může pohodlně vydržet celý den používání a podle mých zkušeností alespoň přežije OnePlus 9.

Pokud upgradujete z dolního konce Xiaomi s podobně velikosti baterií, najdete výdrž baterie 11T pro o něco kratší v reálném světě. Ale to může být na obrazovce 120 Hz, plus skutečnost, že když vezmete telefon venku, obrazovka může být mnohem jasnější než někteří. Vyšší jas se rovná rychlejšímu odtoku baterie.

Neřekl bych výjimečnou výživu Xiaomi 11t Pro, ale jsem s tím naprosto spokojený. Tento telefon může přežít spoustu vlajkových telefonů, protože často zasáhnou mírný zásah do kapacity baterie, aby se snížil rám o 0.5-1MM.

Hlavní atrakcí zde není samotná baterie, ale rychlost nabíjení. Toto je jeden z mála telefonů, které poskytly nabíjení 120 W, které Xiaomi nazývá Hypergarge.

Může zapnout telefon za méně než 20 minut, což je senzační.

Bohužel, náš Xiaomi 11t Pro nepřišel s kabelem, takže adaptér 120W byl schopen čerpat pouze 60W z dodávky pomocí kabelu z jiného telefonu Xiaomi. Systém Xiaomi vyžaduje správný druh kabelu i původní adaptér.

Dokonce i můj kabel Xiaomi s nižším specifikem poskytuje skvělé výsledky, přičemž telefon vezme z 30% na 70% za pouhých 10 minut.

Xiaomi 11t Pro nepodporuje bezdrátové nabíjení. To může být pro některé dohodu, ale na této úrovni je nepravděpodobné, že by stejně uviděl ultra rychlé bezdrátové nabíjení, takže jakékoli řešení, které měl, by vypadalo ultra Slow vedle kabelové alternativy.

Měli byste si to koupit?

Chcete telefon s vlajkovou lodí s vlajkovou lodí, a procesor Snapdragon 888 z toho činí shodu pro některé z nejdražších telefonů, zejména pro hraní her. Dobré stereofonní reproduktory také zvyšují zážitek.

Chcete výjimečný fotoaparát nebo design 11t Pro nevypadá tak odlišně od některých levnějších telefonů Xiaomi. A jeho kamera, zatímco v některých oblastech je skvělý umělec, produkuje mírně nekonzistentní obrázky. Ve třídách to není nejlepší.

Poslední myšlenky

Nejpřesvědčivější telefony Xiaomi nabízejí chuť vlajkové lodi pro mnohem méně peněz.

Xiaomi 11t Pro je spíše jako telefon OnePlus, v tom, že se snaží nabídnout 90% toho, co nejdražší telefony zahrnují, asi 60% nákladů. CPU Snapdragon 888 je nejdůležitější změnou oproti levnějším modelům Xiaomi, ale nabíjení 120 W si také zaslouží zmínku, i když jsem nebyl schopen vidět plnou rozsah své síly z první ruky.

Její fotoaparát nabízí výkonný HDR, i když jeho přístup k technice často znamená, že charakter obrázků, které zachycuje, se příliš liší od jedné scény k druhé. Zařízení, jako je Google Pixel 6, je pravděpodobně lepší pro horlivé fotografy.

Design Xiaomi 11t Pro je také spíše anonymní, zejména ve srovnání s výraznějším OnePlus 9 a zvýšeným Xiaomi Mi 11.

Telefon, jako je tento, však nemusí přibít každý prvek. Je to generál a je jedním z nejlepších v této kategorii zařízení právě teď.

Jak testujeme

Testujeme každý mobilní telefon, který kontrolujeme důkladně. Pro správné porovnání funkcí používáme průmyslové standardní testy a telefon používáme jako naše hlavní zařízení v průběhu kontrolního období. Vždy vám řekneme, co najdeme, a nikdy, nikdy nepřijímáme peníze na kontrolu produktu.

Možná se vám bude líbit.

Oppo Find X6 Pro Review

Recenze Google Pixel 7a

Časté časté

Je xiaomi 11t pro vodotěs? Dodává se s odolností proti prachu/vodě IP53, která je asi tak nízká, jak uvidíte v telefonu a přitom stále mají hodnocení.

Podporuje Xiaomi 11t Pro bezdrátové nabíjení? Ne, tento telefon nabízí pouze kabelové nabíjení.

Má Xiaomi 11t Pro má konektor pro sluchátka? Stejně jako většina telefonů na této úrovni, Xiaomi 11t Pro nemá 3.5mm konektor pro sluchátka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS