Xiaomi 12 Lite porazí iPhone 13 jedním důležitým způsobem. Redmi 12 Lite

Xiaomi 12 Lite porazí iPhone 13 jedním důležitým způsobem

Pokud se výrobce smartphonů chystá inspirovat designu z ploché série Apple iPhone 13, pak by to mělo přinejmenším provést určitá vylepšení. Vzhled Xiaomi 12 Lite byl jasně ovlivněn iPhone 13, takže společnost udělala slušnou věc?

Jsem velmi rád, že mohu říci, že Apple porazil v jednom rozhodujícím aspektu: pohodlí v ruce. Navíc je telefon samotný a připraven na několik nejočekávanějších telefonů Android z roku 2022. Je to určitě horké, ale je to jen trochu příliš horké?

pohodlné než iPhone 13

Plocho stranou vzhled iPhone 12 a iPhone 13 je vynikající. Ale pokud držíte některý z telefonů bez případu, mohou se rychle stát nepříjemnými, protože ostré okraje brzy kopají do vaší dlaně. Je to daleko od konce světa, a pokud použijete případ. který nejvíce vůle. si to ani nevšimnete. Po extrémním pohodlí řady iPhone 11 však redesign pro iPhone 12 a iPhone 13 otřesy dlouhodobým majitelům telefonu Apple.

Krok vpřed Xiaomi a Xiaomi 12 Lite. Telefon má ploché strany, ale některé pečlivé zkosení zaokrouhlilo ostřejší okraje, které přicházejí s touto volbou designu, a to fungovalo zázraky pro pocit. Držte iPhone spolu s ním a rozdíl je jasný, protože hnízda Xiaomi 12 Lite spíše než kopá do prstů a dlaně. To znamená, že jej můžete pohodlně použít bez případu.

Xiaomi 12 Lite váží 173 gramů a je to jen 7.2mmm tlustý, což pomáhá s jeho pohodlí a usnadňuje vklouznutí do vašeho IT je k dispozici ve třech barvách, krásná lite zelená na našich fotografiích, lite růžová nebo jednoduchá černá verze. Navzdory názvu lite je telefon vyroben ze skla a hliníku a ne plastu, jak můžete očekávat. Modul fotoaparátu je hrdý na plochý zadním panel a obsahuje tři kamery, zatímco vyleptaná čára je poskytuje neobvyklý vzhled.

Xiaomi 12 Lite nemusí mít nejoriginálnější design, ale opravuje jednu špatnou věc na plochých telefonech, a proto usnadňuje odpuštění stylu volby.

Výkon smíšeného fotoaparátu

Hlavní kamerou je funkce Xiaomi 12 Lite. Je to 108-megapixel, senzor HM2 produkovaný Samsungem, kompletní s funkcemi, jako je sledování očí, které pomáhají s zaostřením při fotografování lidí. Připojila se k ní 8MP širokoúhlý fotoaparát a 2MP makro kamera. Na přední straně je 32MP selfie kamera v horního výřezu otvoru.

Na základě krátké doby, kdy jsem fotoaparát použil, jsem docela potěšil. Fotografie mají na ně velmi odlišný Xiaomi, což znamená elektrické blues a zelené a často detailní přístup k expozici. Širokoúhlý fotoaparát je nejhorším viníkem a vzhledem k nízkému počtu megapixelů se ani příliš netahuje detaily. Hlavní kamera opravdu zesiluje barvy, a pokud to není vaše věc, pravděpodobně se vám výsledky moc nelíbí.

Při této ceně se Xiaomi 12 Lite stoupá proti Samsung Galaxy A53 5G a na základě specifikací bude pravděpodobně čelit konkurenci nadcházejícího telefonu nic 1 a Google Pixel 6A. Galaxy A53 5G společnosti Samsung je skvělý nákup, ale i v krátké době, kdy jsem použil Xiaomi 12 Lite, je představení z čipu Snapdragon 778G znatelně plynulejší a rychlejší než A53’s Exynos Chip. Skutečnost, že je docela horká, však nelze přehlédnout, protože A53 běží výrazně chladnější.

Pokud máte zájem o Xiaomi 12 Lite, navrhujeme nejen zvažovat Galaxy A53, ale také vydržet a vidět, co nic nepřináší s telefonem 1, a také jak dobrý se ukáže, že fotoaparát Pixel 6A je být.

Doporučení editorů

Andy je senior spisovatel společnosti Digital Trends, kde se zaměřuje na mobilní technologii, což je předmět, o kterém psal pro…

Google Pixel 6a mi připomíná iPhone SE. Není to jen kvůli velikosti, ale strategii. Připomíná to, jak Apple postaví iPhone SE pro svou uživatelskou základnu. Pixel 6A ve světě Android běží paralelně s iPhone SE ve světě Apple. Obě zařízení obsahují sníženou technologii spolu s vlajkovou lodí Soc, která pohání telefon, aby co nejlépe využilo kamer, baterie a displeje, které neplatí.

Je to výherní vzorec a já jsem rád, že Google vidím tak výjimečně replikovat. Kompaktní forma faktoru 2022 iPhone SE má 4.7palcový displej v 5.45palcové tělo. Naproti tomu Google Pixel 6A sportuje A 6.1-palcový displej v 5.99-palcové tělo. Obrazovka může vypadat větší než iPhone SE na papíře, ale 6.1 palce je nový 5palcový v Android Land. Je to jeden z nejmenších displejů, které najdete na jakémkoli smartphonu Android. stejně jako to, jak iPhone SE má nejmenší displej z aktuální sestavy iPhone v roce 2022.

Není to tak velký úsek, když vidíte, že telefon 1 by chtěl být iPhone Android World, s jeho plochým designem, čistým softwarem, rostoucím ekosystémem podobných produktů a rozložením duální kamery na zádech. Ale může to vyhrát nad potenciálními kupci iPhone, nebo je ukrást od iPhone za rozumnou cenu? Abychom to zjistili, vložili jsme Noth Phone 1 proti nejdostupnějšímu konkurenčním iPhone Apple, který se stále prodává, iPhone 11. Telefony a kamery, než se dostaneme na fotografie, pojďme mluvit o výběru iPhone. Telefon Nothing 1 začíná na 400 britských liber, nebo asi 480. Za tímto účelem má střední procesor, velký 6.55palcová obrazovka a duální kamera na zadní straně. Zatímco iPhone SE (2022) přichází při přibližně stejné ceně, není to ve specifikaci úplně srovnatelné a nejnovější iPhone 13 stojí 800 nebo 780 liber. I když je ve specifikaci blíž, je to mnohem více peněz na nákup.

Abychom získali ekvivalentní moderní iPhone, který se prodává zbrusu nový, musíme se trochu vrátit v čase. Apple stále prodává iPhone 12 nový za 599 nebo 679 liber, což je stále příliš drahé, ale za 499 nebo 489 liber je iPhone 11 jen správně. Koneckonců, horní telefon 1 s 12 GB RAM a 256 GB úložným prostorem stojí 499 liber, nebo asi 590. Pokud máte 500 maximálně utratit za smartphone na velké obrazovce, iPhone 11 bude pravděpodobně na seznamu spolu s telefonem Nothed 1.

Xiaomi 12 Lite je malý upgrade přes 11 lite ne 5g, ale rozumný

Poté, co se společnost Xiaomi 12 Lite unikla, je nyní oficiálně dostupná celosvětově a byla spuštěna za počáteční cenu 400 EUR, což se zhruba překládá na RS, je nyní oficiálně dostupná po celém světě a byla spuštěna za počáteční cenu 400 EUR 400 EUR 400 EUR. 32 200.

Toto spuštění přichází po tolik hypovaném spuštění řady Xiaomi 12s minulý týden v Číně. A tento přichází jako součást řady Xiaomi 12, předchůdce série 12S. A telefon získá inspiraci designu od svých starších bratrů s obdélníkovým polem fotoaparátu. Ačkoli boční panely telefonu získají design podobný iPhone.

Xiaomi 12 Lite. Ceny a dostupnost

Xiaomi 12 Lite je spuštěno ve třech různých variantách, jak je uvedeno níže. Ceny jsou také dány spolu s.

Xiaomi 12 Lite Cricing

6/128 GB8/128 GB8/256 GB
400 EUR / RS.32 300 cca.
EUR 450 / R 36 300 přibližně.
EUR 500 / RS.40 300 cca.

Telefon byl spuštěn pouze v Evropě, prozatím společnost neodhalila žádné informace o indickém spuštění telefonu. Protože Xiaomi 12 Pro již byl spuštěn v Indii, můžeme očekávat, že tento telefon bude spuštěn velmi brzy zde. Je třeba také poznamenat, že Xiaomi měl v předchozí iteraci své série Lite dva různé telefony, MI 11 Lite a Xiaomi 11 Lite NE 5G. Je jen otázkou času, než telefon dorazí na indické pobřeží.

Xiaomi 12 Lite. Specifikace a klíčové funkce

Když už mluvíme o specifikacích telefonu, Xiaomi nezměnil SoC telefonu. Udržuje stejnou čipovou sadu Snapdragon 778G, který byl použit v Xiaomi 11 Lite NE 5G v loňském roce. Nemůžeme obviňovat Xiaomi za to, že na telefonu neaktualizoval čipovou sadu. Vzhledem k tomu, že Snapdragon 778G se ukáže jako docela oblíbená volba mezi značkami v tomto segmentu, přichází dokonce i NITHE TELEFON (1) se Snapdragon 778, což je vylepšená verze 778G.

Aktualizováno je zobrazení telefonu. Přichází s 12bitovým 6.55palcový displej FHD AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz, aktualizovaný z 90 Hz OLED displeje 11 lite NE 5G. Dodává se s dotykovým vzorkovacím rychlostí 240 Hz. Podporuje také HDR10 a Dolby Vision.

Přichází na kameru, 108MP Samsung Isocell HM2 Sensor dělá primární kameru. Stejnou kameru můžeme vidět v různých telefonech Xiaomi, jako je Redmi Note 11 Pro 5G, Xiaomi 11t Pro 5G, Redmi Note 10 Pro Max a mnoho dalších. Můžeme říci, že to byl chléb a máslo z Xiaomi a Redmi telefonů za poslední dva roky. Dojí vlak 108 MP humbuk už dlouho a ještě je ještě třeba přejít na senzory, jako je Sony IMX766 v segmentu, jako je Realme nebo OnePlus. Ale dejte společnosti náležitě kredit společnosti, HM2 byl pro rozpočet docela dobrý a můžeme z telefonu očekávat docela dobrý výkon fotoaparátu.

Když mluvíme o sekundárních kamerách, telefon přichází s obvyklým nastavením 8MP ultra širokých a 2MP makro kamer. Ve středu displeje je fotoaparát 32MP selfie. Překvapení je přidání automatického zaostření do fotoaparátu selfie, což je docela vzácný pohled, dokonce i na vlajkových lodích. Je to stejný selfie kamera z Xiaomi 12 Pro a Xiaomi 12.

Ještě jedna věc, kterou Xiaomi upgradoval, je nabíjení. Které se nyní upgradují z 33W na 67 W jako nedávné telefony Xiaomi, Redmi Poco v segmentu. Baterie je také aktualizována od 4250 mAh do 4300 mAh.

Žádné velké upgrady, jen smysluplné.

Xiaomi neaktualizoval čipovou sadu v telefonu. Vím, že je to pro mnohé z vás, že je to otočení. Ale chvíli se podívejte na to, jaké změny provedli ve srovnání se staršími telefonem.

To je dodáváno s 12bitovým displejem prvního segmentu. Kamera byla aktualizována, zejména fotoaparát selfie. Je to stejná jednotka jako jeho starší bratři, byla by to léčba pro milovníky selfie tam venku. A nabíjení 67W je tolik potřebný upgrade na lite sérii, protože většina konkurentů nyní nabízí podobné rychlosti nabíjení v rozpočtu.

Změny, které přinesly, jsou mnoho, ale rozumné. Jediná věc, kterou nezměnili, byla čipová sada. Které nemusí, protože jediné další čipové sady, na které by v tomto segmentu mohly upgradovat, je Snapdragon 778 a Snapdragon 7 Gen 1. Který Snapdragon 7 Gen 1 by byl alespoň smysluplným upgradem, ale ta čipová sada je ještě vidět v mnoha telefonech. Takže to můžeme dát průchod, Snapdragon 778G je stále jednou z nejsilnějších čipových sad v tomto segmentu.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

Xiaomi 12 Lite Review Filipíny: Top střední střelce

Recenze Verdikt: Přestože byla více přírůstkovým upgradem na loňské 11 Lite 5G NE, Xiaomi odvedl skvělou práci při optimalizaci softwaru a výběru nejlepších možných komponent pro 12 lite, aby se stala konkurenční nabídkou středního rozsahu na Filipínách.

Klady

 • Vynikající výkon fotoaparátu
 • Dobře optimalizovaný software
 • Jeden z nejlepších displejů v segmentu střední třídy

Nevýhody

 • Upgrade procesoru může být pěkný
 • Pouze LPDDR4X RAM a UFS 2.2 Úložiště
 • drahé než jeho předchůdce

Xiaomi 12 Lite Review Philippines Specs

 • Procesor Snapdragon 778G
 • 6GB/8GB LPDDR4X RAM
 • 128 GB/256 GB UFS 2.2 Úložiště
 • 6.55palcový displej s plným HD AMOLED, refresh 120 Hz, 10bitová barva
 • 108-megapixel f/1.79 Isocell HM2 Hlavní kamera s PDAF, 8-megapixel f/2.2 ultraletní kamera, 2-megapixelová makro kamera
 • 32-megapixel f/2.5 Isocell GD2 Selfie Camera s AF
 • 4G, 5G
 • Wi-Fi, Bluetooth 5.1, skener otisků prstů
 • Baterie 4300 mAh
 • 67W Rychlé nabíjení
 • Android 12, Miui 13

Xiaomi konečně dokončí své 12 sestavy s odhalením 12 lite na Filipínách. Jako nástupce 11 Lite 5G NE představuje The 12 Lite několik upgradů, které se zaměřují převážně na kamery a displej. přičemž se drží stejné sady interních nalezených na jeho předchůdce. Kromě toho, že jste dražší, měli byste zvážit Xiaomi 12 Lite?

Design

I když je o několik gramů těžší než jeho předchůdce, Xiaomi 12 Lite je stále štíhlý pro 5G telefon, s tloušťkou pouhých 6.8 mm. Na jeho skleněném zadním panelu dostanete matný povrch a ve srovnání s lesklým povrchem používaným na jeho předchůdce to dělá skvělou práci při odpuzování otisků prstů. Můžete také získat 12 lite v černé, lite zelené a lite růžové a my milujeme gradientní povrch na posledních dvou barevných cestách.

Rozložení tlačítka a portů jsou téměř stejné jako jeho předchůdce, ačkoli 12 Lite získává nastavení stereofonního reproduktoru s dalším reproduktorem nahoře, spolu s tlačítkem napájení, které se nezdvojnásobí jako skener otisků prstů. Je to proto, že 12 lite je jako jeho dražší sourozenci při využívání skeneru otisků prstů v displeji-a líbí se nám, jak to Xiaomi dává k dispozici více svým telefonům.

Zobrazit

Přestože má podobnou velikost jako jeho předchůdce, je panel AMOLED 12 Lite výrazně lepší. Kromě toho, že máme 120 Hz obnovovací frekvenci a skener otisků prstů v displeji, jsme si všimli, že barvy se zdá být na 12 lite živější ve srovnání s 4G a 5G verzemi 11 lite.

Panel se také cítí také jasnější a my si myslíme, že se jedná o panel vyšší kvality ve srovnání s velkými 6.7palcové panely AMOLED používané na jiných telefonech Xiaomi, jako je série 11t. Kromě toho, že se stane 10bitový panel, může Xiaomi 12 Lite zobrazit také obsah s vizí HDR10 a Dolby, takže si na cestách užíváte vysoce kvalitní obsah.

I když má o něco lepší panel než série 11T, to samé nelze říci se stereofonními reproduktory. Obecně to zní dobře i při vyšších úrovních hlasitosti, ale celková věrnost zvuku není tak podrobná jako stereofonní reproduktory používané u jeho dražších sourozenců a 11t Pro (které má reproduktory naladěné Harman-Kardon).

Kamery

Zatímco Xiaomi snížil kameru 12 lite na statistiku 2-megapixelového makro kamery, to je výrazně s 108-megapixelovým isocell HM2 HM2 HM2. Viděli jsme, jak to Xiaomi používá na různých telefonech, jako je série 11T a telefony Redmi Note 11 Pro/Note 11s, a můžeme svědčit, že senzor je skvělou volbou pro jakýkoli telefon střední dolety.

xiaomi, lite, porazí, iphone, jedním

MI 11 Lite byl jedním z mála telefonů z roku 2021, který byl schopen správně maximalizovat skromnou 8-megapixelovou ultralehkovou kameru, aby odpovídal barvám hlavní kamery, a Xiaomi 12 Lite pokračuje v tomto trendu.

I když byste pro většinu scénářů s největší pravděpodobností použili hlavní kameru 108 megapixelů (jeho 2x digitální zoom je velmi slušný), 8megapixelový fotoaparát Xiaomi 12 Lite je použitelný i ve scénářích slabého světla-silný důkaz-silný důkaz Ten skvělý a dobře optimalizovaný software fotoaparátu může jít dlouhou cestu.

Na Xiaomi 12 Lite nedostanete OIS, ale jsme ohromeni tím, jak jeho funkce EIS dělá skvělou práci při udržování stabilních záběrů. Jako náš denní řidič bychom často natáčeli videa 4 k30 s The Xiaomi 12 Lite a milujeme výstup, který produkuje Xiaomi 12 lite bez ohledu na podmínky osvětlení.

Kromě zadních kamer je senzor Isocell GD2 používaný pro střelce selfie velkým upgradem, protože jeho zahrnutí autofokusu pro sledování očí činí z 12 lite jedním z nejlepších telefonů Xiaomi oficiálně nabízených na Filipínách za přijímání selfies.

Zdá se, že Xiaomi správně optimalizoval fotoaparát softwaru 12 lite, protože celkový výkon-zejména pro video-je lepší než zbytek své nabídky střední třídy, dokonce soupeří s výkonem 11t Pro v některých scénářích. S našimi celkovými zkušenostmi s jeho kamerami je Xiaomi 12 Lite skvělým telefonem pro ty, kteří jsou ve vytváření obsahu.

Vnitřní a výdrž baterie

Xiaomi viděl, že Snapdragon 778g napájení 11 lite 5g NE byl velmi dobrý i v roce 2022, takže bylo moudré používat stejný procesor na 12 lite, spolu se stejnými varianty RAM a úložiště (až 8 GB RAM a interní úložiště až 256 GB). Naším jediným hrozbou je však to, jak stále uvízli s používáním UFS 2.2 Storage and LPDDR4X RAM. mohlo by to být lepší, kdyby 12 lite přišlo s UFS 3.1 Storage a LPDDR5 RAM, zejména proto, že jej podporuje Snapdragon 778G.

Kromě toho je Snapdragon 778G solidní volbou pro rozsah pod 30 kB se-zejména s konkurencí využívající procesory, jako je dimenzita 900 nebo vyšší dimenzita 920. Snapdragon 778G je jedním z našich oblíbených procesorů středního rozsahu, protože tento 6nm čip má některé klíčové vlastnosti Snapdragon 888. Ve skutečnosti naše předchozí testy Snapdragon 778G odhalují, že může odpovídat hernímu výkonu dražšího Snapdragon 888 s některými tituly.

xiaomi, lite, porazí, iphone, jedním

Když už mluvíme o hrách, použili jsme Xiaomi 12 lite pro asfalt 9 a genshin dopad na nejvyšší možné nastavení a telefon pěkně zpracovává oba tituly. Dokonce jsme tlačili své interní limit s Hit MMORPG Tower of Fantasy, kde jsme museli vytočit grafické nastavení, aby bylo možné rozlišit, rozlišení HD a 60 snímků za sekundu (je tu možnost 90 snímků za sekundu, ale pravděpodobně tato čísla nezasáhnete) Udržujte tempy stabilní a snižujte zpoždění ve hře.

Na straně softwaru používá Xiaomi 12 Lite MIUI 13 založený na Android 12 a všimli jsme si, že Bloatware byl uveden na minimum-to, že si užijete zážitek z blízkého skladu a co nejlépe využít ze svého interního úložiště.

Xiaomi 12 Lite dostane o něco větší 4300 mAh baterii, ale nyní podporuje výrazně rychlejší roztok kabelového nabíjení 67 W, které jej může doplnit od plochého na 100% za přibližně 40 minut. Přestože má relativně malou baterii, Xiaomi 12 Lite dokázal vydržet více než 10 hodin v testu baterie PCMark s obnovovací frekvencí na 120 Hz. To se promítá do zhruba denní hodnoty a je důkazem toho, že Snapdragon 778G je silný a efektivní.

Zabalení a závěry

Přestože je naše revize Xiaomi 12 Lite, která je dražší než jeho předchůdce. Pár, že s skvělou optimalizací softwaru, Xiaomi 12 Lite dokazuje, že očíslovaná řada Xiaomi nabízí nejlepší celkový uživatelský zážitek z značky.

НЕ покупай Xiaomi 12 если не сможешь смириться с этим минусом

Xiaomi 12 Lite Review Cena Filipíny

Cena Xiaomi 12 Lite je za 20 990 PHP pro model 6 GB/128 GB a PHP 21 990 pro model 8 GB/128 GB. Období předobjednávky je od 19. do 26. srpna, kde předobjednávky získají tašku Xiaomi Tyvek, vakuový pohár Xiaomi, šedý deštník Xiaomi a notebook Xiaomi s nákupem. Pravidelný prodej bude 27. srpna.

Xiaomi 12 Lite Review: Too ‚Lite‘ nebo v pořádku?

Xiaomi’s Gunning pro Samsung Galaxy A53 5G s jeho 12 lite. Tento štíhlý telefon se úspěšně ožení s klasickým stylem s zábavnými barevnými možnostmi, praskající obrazovkou a některými fantastickými funkcemi, jako je skener otisků prstů. Zatímco jeho výdrž baterie je v pořádku a mix fotoaparátu telefonu bojuje, když světla klesne, je to přesto lepší balíček než většina jeho konkurence.

 • Dobře vypadající design
 • Rychlé nabíjení baterie
 • Slušný výkon
 • Skvělá obrazovka pro filmy
 • Vynikající denní kamera
 • – Žádné bezdrátové nabíjení
 • – Fotoaparát postrádá OIS nebo teleobjektiv
 • – Špatná makro kamera
 • – Životnost baterie může být lepší

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Všechny nejlepší funkce, zprávy, tipy a skvělé nabídky, které vám pomohou žít lepší život prostřednictvím technologie

Děkujeme vám za přihlášení do T3. Brzy obdržíte ověřovací e.mail.

Byl tam problém. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let.

V tuto chvíli čelíme čtyřhvězdičkové epidemii smartphonu a po zběžném pohledu na své specifikace vypadá tato recenze Xiaomi 12 Lite, jako by to mohla být další. Z OnePlus Nord CE 2 a Oppo Find X5 Lite do Redmi Note 11 Pro 5G A tolik dalších dobrých, ale ne-skvělých telefonů Android právě teď, když je všechno dobré, nic opravdu nevyniká.

Co tedy dělá Xiaomi, aby pomohla jeho 12 lite hraně dopředu? Pro začátek pokrývá základy: Slinky Design dostupný v fantastických barvách; Hladká technologie obrazovky AMOLED; velmi rychlý nabitý a skener otisků prstů v displeji. Má to všechny, ale také hodně dalších nejlepších telefonů na trhu.

Zajímavé je přední kamera Xiaomi 12 Lite. Nejenže existuje selfie světlo pro lichocení na max, ale také existuje automatické zaostření pro selfies s přirozenější hloubkou a Xiaomi naložil také sledování očí a inteligentní software pro sledování selfie.

Avšak s jednou z nejmenších baterií, které jsme viděli na smartphonu 2022, nemluvě o historicky nafouklém uživatelském rozhraní Xiaomi, může 12 lite nejlépe zbytek?

Xiaomi 12 Lite Review: Cena a dostupnost

Právě teď byla pro globální vydání oznámena Xiaomi 12 Lite, ale nebyly potvrzeny žádné konkrétní regiony. Jedna věc, kterou víme, je však to, že telefon je dodáván ve třech barvách a se třemi paměťovými kapacitami.

Počínaje 399 (zhruba 330 GBP) pro 6 GB RAM, 128 GB Storage Version, měla by tato specifikace nabídnout dostatečně dobrý výkon pro většinu příležitostných uživatelů smartphonů. K dispozici je také verze 449 (zhruba 375 GBP) s nějakou extra RAM-8 GB a také 128 GB úložiště pro vážné multi-taskers. Konečně, nejvhodnější Xiaomi 12 Lite stojí 499 (zhruba 415 GBP) a má 8 GB RAM, odpovídající 256 GB úložišti-ideální pro aplikaci a narady souborů.

V minulosti bylo počáteční ceny Xiaomi velmi optimistické. Xiaomi 12 Pro byl spuštěn na 999, ale když dorazil do Velké Británie, stálo to místní obyvatele výrazně více. za 1 049 GBP.

Takže když kontrolujeme 12 Lite na základě informací, které máme v této fázi, a to by měla být online cena pro importní obchody, jako je Ali Express, pokud je počáteční cena Xiaomi 12 Lite mnohem vyšší než 399, kde jste, buďte obezřetný při rozsahu konkurence.

xiaomi, lite, porazí, iphone, jedním

Xiaomi 12 Lite Review: Design

Bezpečný, ale stylový design, Xiaomi 12 Lite vypadá jako štíhlý plátek s jeho zakřivenými rohy a plochými stranami, přední a zadní stranou. Spousta telefonů sdílí podobný styl. iPhone 13, Honor X8 a Oppo Reno 4 Z 5g, ale The Xiaomi 12 Lite’s Frosted povrch přispívá k dotyku bohatství.

S plastovými stranami, obrazovkou Gorilla Glass a skleněnou záda se Xiaomi 12 lite necítí jako špičkový telefon, ale také se necítí levně. Ploché strany se snadno uchopí, mrazivá záda se cítí svůdná na dotek (i když kluzký) a telefon je lehký a tenký při pouhých 173 g a 7.3 mm. to je jen o 1 g lehčí a 1 mm tenčí než iPhone 13. Náhoda? Hmm.

Přední část 12 lite je celá obrazovka, s uspokojivě dokonce i rámováním rámování a punčová hole selfie kamera soustředěná nahoře. Na základně je port USB-C, vedle reproduktoru a slotu SIM a všechna tlačítka jsou na pravé straně (obrazovka směřující).

V pravé módě Xiaomi, 12 Lite zabalí na vrchol IR blaster, takže můžete vystřelit aplikaci MI Remote a ovládat televizi nebo kompatibilní IR zařízení. Konečně, kolem zad, je zde stupňová kamera se třemi vyvýšenými čočkami.

xiaomi, lite, porazí, iphone, jedním

Na rozdíl od Apple, Samsung a Sony, Xiaomi loví nabíjecí cihlu a kabel do krabice-prakticky vzhledem k 12 lite telefonu podporuje proprietární rychlé nabití značky 67 W. K dispozici je také měkké plastové pouzdro, které je v bezpečí, a předinstalovaný chránič obrazovky. Stejně jako u většiny telefonních (a Xiaomi) telefonů neočekávejte žádné oficiální hodnocení IP vody nebo odolnosti proti prachu.

Pokud se vám líbí vzhled Xiaomi 12 Lite na obrázku v této recenzi, je to možnost Lite Green Color. Je také k dispozici v černé a lite růžové. Všechny tři sport stejný difúzní matný záda, což leskne s perlesovým bohatostí, když zachytí světlo správně.

Nakonec jsme velmi spokojeni s fit a dokončením 12 lite. Od barevného porovnaného dozadu a rámu po jeho relativně otisky prstů zapuštěné do konce do své malé velikosti a hmotnosti a toho pohodlného pocitu v ruce.

Xiaomi 12 Lite Review: Display

Xiaomi je skvělá při přepravě bohatých, hladkých, punchy displejů na svých cenově dostupných telefonech a Xiaomi 12 Lite pokračuje v trendu s gusto. Jeho obrazovka je dostatečně velká pro pohodlné přejetím a sledování, ale ne příliš mnoho úseku v 6.55 palců.

Xiaomi 12 Lite 5G vs iPhone 13 Pro Max

S technologií AMOLED obrazovky odpovídající pověřením, které bychom vždy neočekávali za cenu. HDR10 a Dolby Vision. telefon ukazuje obsah s pizazzem.

Jeho vysoký poměr stran 20: 9 znamená, že Xiaomi 12 Lite je skvělý pro sledování obsahu široké obrazovky. Vystřelili jsme paní Marvel na Disney Plus a krásně to naplnilo obrazovku. To znamená, že 16: 9 ukazuje sport docela více dopisování, takže nejsou tak pohlcující, a pokud jste retro-gamingový fanoušek, který hraje 4: 3 restartování jako Final Fantasy IX, na obrázku výše, očekávejte rodné černé tyče Na obou stranách vašeho obsahu.

Díky hladkému obnovovací frekvenci 120 Hz, kterou můžete vytočit ručně nahoru nebo dolů, všechno vypadá tekutinu při klouzání softwarem, Instagramem nebo T3.com. Míra vzorkování dotyku 240 Hz znamená, že 12 lite je také citlivé. je to skvělé pro hraní her.

Xiaomi napětí v mnoha režimech obrazovky do 12 lite, z režimu slunečního světla, který vypálí vrchol 950-nitového jasu venku, přes režim čtení a schopnost vyladit rovnováhu barev obrazovky tak, aby odpovídala vašemu vkusu. Neměli jsme žádné problémy s tím, co bylo na obrazovce za slunečného dne, a pokud zjistíte, že bojujete, přepněte automatickou jasnost a režim slunečního světla, abyste své obrazovce zvýšili.

Stejně jako Redmi Note 11 Pro 5G, Xiaomi 12 Lite se hodí pár stereofonních reproduktorů na obou stranách obrazovky, která se shodovala s prostorovou zvukovou technologií Dolby Atmos, poskytlo nám velké naděje na zvuk telefonu. Ve skutečnosti, i když je to v pořádku za cenu, reproduktory Xiaomi 12 Lite nastrouhají na vyšší objemy, takže určitě budete potřebovat pár bezdrátových sluchátek, abyste získali nejlepší zážitek.

Xiaomi 12 Lite Review: Kamery

Stejně jako vivo V21 5G, Xiaomi 12 Lite jde po milencích selfie, s jeho vysoce specifickou přední kamerou. Sportovní rozlišení 32 megapixelů a f/2.45 Objektiv, tajné selfie zbraně fotoaparátu jsou autofokus. chybí z většiny předních kamer. a dvě LED světla jemně zasunutá v ránu obrazovky.

Hlavní nastavení trojité kamery Xiaomi 12 Lite se skládá z hlavní kamery 108MP s f/1.9 objektivu, 8MP ultra široký fotoaparát s f/2.2 zorné pole a 120 ° zorné pole a 2MP makro kamera.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS