Xiaomi 12 Recenze | Malé tělo, velký hardware. Xiaomi 12 5G

Xiaomi 12 Recenze | Malé tělo, velký hardware

Mnoho lidí zná telefony značky Xiaomi pro své skvělé funkce a cenově dostupné ceny. Protože tyto telefony nabízejí to nejlepší z obou světů v těchto oblastech, možná budete chtít pro sebe. Pokud hledáte dobrý smartphone Xiaomi, může být Xiaomi 12 neuvěřitelnou možností. Nejprve tento telefon nabízí středně velkou obrazovku a pro mnoho lidí je snadné použít s jednou rukou. Také je to docela lehké a snadné manipulovat a přenášet se kolem. Pak si to okamžitě všimnete, že má elegantní a jednoduchý design.

Kromě povrchních funkcí je tento telefon také dobrou volbou pro své technické specifikace. Protože má výkonný procesor a možnosti 8 GB nebo 12 GB RAM. Kromě své zpracovatelské síly má Xiaomi 12 také velmi dobré nastavení trojité kamery. I když s tím můžete pořídit velmi pěkně vypadající fotografie, můžete také natočit 8k videa. Celkově tento telefon může být velmi dobrá volba v závislosti na tom, co chcete od smartphonu. Nyní se podívejme blíže na jeho funkce a uvidíme, zda stojí za to zkontrolovat Xiaomi 12.

Xiaomi 12 specifikace

Pokud jste se pro vás snažili najít ten správný smartphone, museli jste mít těžký čas. Protože výběr správného smartphonu může být velmi obtížné. Abyste to mohli udělat správně, měli byste se podívat na mnoho funkcí a zjistit, která možnost je pro vás nejlepší. Když na vás záleží na faktorech, jako je výkon, je dobré prohlédnout si specifikace telefonu. A pokud hledáte telefon s dobrými technickými specifikacemi, Xiaomi 12 vás určitě nezklame. Protože v mnoha aspektech je tento telefon velmi slušnou možností.

V zásadě se jedná o vysoce kvalitní telefon Xiaomi s výkonným procesorem a mnoha dalšími funkcemi. Jedna věc, kterou si o tom rychle všimnete, je, že má středně velkou obrazovku. Zatímco někteří lidé se nemusí líbit velikosti, kvalita displeje je s tímto telefonem stále neuvěřitelná. Jeho slušně velikost OLED obrazovka stačí k uspokojení mnoha hráčů. Pokud jde o jeho kameru, má Xiaomi 12 výkonné nastavení trojité cam. Pokud se chcete o svých specifikacích dozvědět lépe, pojďme se ponořit a zkontrolovat je jeden po druhém.

Velikost a základní specifikace

Pokud hledáte obrovský telefon, Xiaomi 12 není pro vás. Pokud však chcete něco mírně velikosti, pak vás Xiaomi 12 může uspokojit. Zatímco na velké velikosti hodně záleží při výběru telefonu pro některé, jiní by mohli chtít něco snazšího použít. Tento telefon je docela snadno zvládnutelný se svou střední velikostí. Je to také lehčí volba při zvažování mnoha dalších možností na trhu. Pokud se vám tedy snadné použití a manipulační záležitost, měli byste si prohlédnout tuto možnost.

Být konkrétnější, jeho rozměry jsou 152.7 x 69.9 x 8.2 mm (6.01 x 2.75 x 0.32 in). Vzhledem k tomu, že v dnešní době mnoho dalších telefonů jde o větší rozměry, může to být pěkná funkce. S tímto smartphonem si můžete užít snadné použití, protože to není tak obrovské. přes, váží kolem 180 g (6.31 oz), tento telefon je také docela lehký. Takže pokud jde o velikost a váhu, je to dobrá volba pro ty, kteří chtějí získat něco menšího a lehčího.

Zobrazit

Po rozhovoru o velikosti pojďme mluvit o dalším faktoru, který je určen tím. Stejně jako velikost telefonu, kvalita zobrazení je něco, na čem se mnoho uživatelů stará. A většinou se lidé starají o velikost telefonu, protože ovlivňují kvalitu zobrazení. I když Xiaomi 12 není obrovský telefon, jeho kvalita displeje je docela pěkná. S poměrem obrazovky k tělu přibližně 89.2%, má 6.28palcová obrazovka. Takže i přes mírnou velikost má telefon poměrně velkou obrazovku, která zabírá asi 95.2 cm2 prostoru.

Over, telefon má 120 Hz OLED obrazovku s 1B barvami a Dolby Vision. Proto spolu s velkou obrazovkou obrazovka telefonu také neuvěřitelným způsobem zobrazuje vizuály. S Xiaomi 12 můžete očekávat, že na obrazovce získáte jasné barvy a živé detaily. Poté je rozlišení obrazovky 1080 x 2400 pixelů a má poměr stran displeje 20: 9. Pokud jde o ochranu před poškrábáním a poškozením, telefon používá Corning Gorilla Glass Victus.

Výkon, baterie a paměť

Kromě funkcí velikosti a zobrazení je jedna věc, o kterou se mnoho lidí stará, úroveň výkonu smartphonu. Dnes na našich telefonech provozujeme všechny druhy aplikací a her. Je tedy důležité je, abyste je mohli provozovat hladce a bez problémů. A pokud je vysoký výkon něco, na čem vám záleží, Xiaomi 12 vám to může nabídnout.

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G Recenze: Proč si jej koupit právě TEĎ?

Telefon má jako čipovou sadu Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1. V rámci nastavení CPU octa má jeden 3.00 GHz Cortex-X2 Core, tři 2.50 GHz Cortex-A710 Jádra a čtyři 1.Jádra 80 GHz Cortex-A510. Pak jako jeho GPU má Adreno 730 a telefon běží na Android 12, Miui 13.

Vysoká úroveň výkonnosti však není jediná věc, kterou tento telefon nabízí. Také dává uživatelům docela slušnou výdrž baterie s baterií 4500 mAh. Pokud jde o možnosti RAM a úložiště, jsou tři s Xiaomi 12. Nejprve má možnost s úložným prostorem 128 GB a 8 GB RAM. Pak další konfigurace je s 256 GB úložným prostorem a 8 GB RAM. Konečně jeho další konfigurace má 256 GB úložného prostoru a 12 GB RAM. I když nemá slot pro kartu, aby získal další úložný prostor, to, co zde máme.

Fotoaparát

Pokud máte rádi fotografování na okamžik, Xiaomi 12 vám to pomůže velmi dobře. Protože jeho nastavení trojitého fotoaparátu je poměrně výkonné. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí se dnes stará o dobrý fotoaparát na chytrých telefonech, může být tato možnost velmi dobrá. Spolu s věcmi, jako je výkon a velikost obrazovky, kamera je něco, na čem vám může záležet. Pokud to pro vás platí, máte skvělou možnost s Xiaomi 12.

Začněme zkoumat nastavení fotoaparátu tohoto skvělého telefonu odhlášením jeho primární kamery. Primární kamera tohoto telefonu je 50 MP, f/1.9, 26mm jeden. S touto primární vačkou je možné pořizovat skvěle vypadající fotografie. Co je však na nastavení kamery tohoto telefonu opravdu skvělé, jsou jeho sekundární vačky. Nejprve má 13 MP, f/2.4, 12mm ultrawide kamera, se kterou můžete pořídit 123˚ fotografie. Pak má 5 MP, 50mm teleobproto makro kameru.

I když toto nastavení primární vačky je skvělé pro fotografie, je také neuvěřitelné pro natáčení skvělých videí. Například je možné s ním pořídit 8k videa za 24 snímků za sekundu. Pak můžete také natočit 4K videa za 30 snímků za sekundu s tímto telefonem. Také můžete natočit 1080p videa na vyšších úrovních FPS. Po telefonu má 32 MP, 26 mm (široký) vačka pro svou selfie kameru. S touto selfie vačkou je také možné pořídit 1080p videa za 30/60fps.

Xiaomi 12 Design

Pokud jste po skvělé úrovni výkonnosti technické specifikace smartphonu by vám měly záležet. A pokud jde o výkon, Xiaomi 12 je skvělá volba. Také další věcí, na které vám záleží, může být design telefonu. Naštěstí Xiaomi 12 v této oblasti nezklame. Protože má krásný design a také velmi robustní stav.

První věc, kterou si můžete všimnout při získávání tohoto telefonu, je, že jeho lehká váha. Poté, když se podíváte na její přední stranu, můžete vidět, že je většinou tvořena jeho obrazovkou. Poté můžete otočit telefon a zobrazit úžasný design. Má velké nastavení fotoaparátu v levém horním rohu a malé logo na levici. Tento design funkce dává telefonu jednoduchý, ale elegantní vzhled.

Pokud jde o jeho sestavení, telefon má záda a kovový rám. Takže je to docela solidní a silné. Také, pokud hledáte rozmanitost, můžete si vybrat čtyři barevné možnosti: černá, zelená, modrá, růžová. Zdá se, že všechny tyto možnosti dávají telefonu poněkud utlumený vzhled. Modrý však může být nejlepší volbou, pokud chcete něco znatelnějšího.

Xiaomi 12 Cena

Když se podíváme na funkce tohoto telefonu, můžeme vidět, že se jedná o vysoce kvalitní možnost. Xiaomi 12 nabízí výkonný procesor, skvělý vizuální zážitek a krásný design. Pokud tedy hledáte nový smartphone, může to být dobrá volba k odhlášení. Pokud však plánujete koupit jako svůj nový smartphone, možná vás zajímá jeho cena. Ačkoli to není přesně ta nejpohodlnější možnost, je to stále docela cenově dostupné, když uvažujeme o jeho funkcích.

Xiaomi 12 byl propuštěn 28. prosince 2021 a v mnoha zemích to stále není k dispozici. Telefon má tři různé konfigurace s různou úrovní RAM a úložným prostorem. V současné době je možné získat konfiguraci tohoto telefonu s 128 GB úložného prostoru a 8 GB RAM za přibližně 739. Nezapomeňte však, že se cena může změnit v závislosti na tom, kde jste a ve kterém obchodě kupujete tento telefon. Rovněž stojí za zmínku, že se cena může v průběhu času měnit. Ale podíváme se na tuto cenu, můžeme říci, že tento telefon má přiměřenou cenu za všechny funkce, které nabízí.

Mi 12 výhod a nevýhody

Protože jsme tento telefon zkontrolovali tím, že se podrobně podíváte na jeho funkce, možná budete mít představu o tom, zda je to dobré nebo ne. Protože však existuje mnoho funkcí, které je třeba prozkoumat, může to být trochu matoucí. Podívejme se tedy na výhody a nevýhody Xiaomi 12 pro krátkodobý pohled na to, co může a nemůže vám nabídnout.

Klady

 • Nabídky a neuvěřitelný vizuální zážitek s jeho vysoce kvalitními funkcemi zobrazení.
 • Je to lehký telefon, který se snadno manipuluje a přenáší.
 • Silný procesor, který může bez problémů provozovat mnoho her a aplikací.
 • Úžasné nastavení fotoaparátu, které obsahuje vysoce kvalitní kamery.

Nevýhody

 • Nemá nastavení microSD, takže nemůžete upgradovat úložný prostor.
 • Je to poměrně malý smartphone. To však může být výhoda nebo nevýhoda.
 • I když je jeho cena přiměřená, není to přesně možnost vhodná pro rozpočet.

Xiaomi 12 Review Shrnutí

Když jsme se podrobně podívali na specifikace, funkce designu, cenu a také výhody a nevýhody Xiaomi 12, můžete mít nějaký nápad, pokud se vám tento telefon líbí nebo ne. Pokud však chcete stručnější pohled na funkce tohoto telefonu, máme zde velmi krátké shrnutí.

V zásadě má tento telefon neuvěřitelný design, pěkný sestavení a mnoho barevných možností. Poté nabízí skvělý výkon zpracování, pěkné nastavení kamery a vysoce kvalitní obrazovku. Také je to poněkud lehký telefon, který lze považovat za malý. Pokud jde o své ceny, je to na rozumné úrovni pro své funkce.

Jaké jsou názory uživatele Xiaomi 12?

Protože se jedná o velmi kvalitní smartphone, existuje mnoho uživatelů, kteří mají rádi Xiaomi 12. V zásadě je hlavní věcí, která se o něm mnoho uživatelů líbí, je její výkon zpracování. Někteří uživatelé také říkají, že nabízí skvělé funkce za svou cenu.

Existují však i někteří uživatelé, kteří nemají rádi některé aspekty tohoto telefonu. Například nedostatek slotu pro microSD je u některých lidí problémem. Ale úložný prostor 128 GB až 256 GB by stačil pro mnoho uživatelů. Celkově vzato je to skvělý telefon a uživatelé o tom obvykle mají velmi pozitivní věci.

Můžete vidět uživatele комментари и мнения

Xiaomi 12 stojí za nákup?

Poté, co se podíváte na Xiaomi 12 mnoha různými způsoby, možná vás zajímá, zda je dobré si ho koupit nebo ne. V zásadě to záleží na vašich preferencích a na tom, co očekáváte, že se z smartphonu dostanete.

Pokud chcete smartphone s výkonným procesorem, skvělým designem a dalším nabídnutím, můžete zvážit nákup tohoto telefonu. Pokud si však myslíte, že možná budete potřebovat více úložného prostoru, nemusí to být nejlepší volba. Na konci dne, ať už si myslíte, že stojí za to koupit nebo ne, je úplně na vás. Nyní můžete tuto možnost porovnat s ostatními a rozhodovat.

Xiaomi 12 Recenze

O Xiaomi 12 je hodně líbilo od svého snadno ovladatelného designu až po řadu působivých specifikací. Existuje však několik nedostatků, které znamenají, že budete chtít nejprve zvážit soupeře.

Nyní bez značky „MI“ byla řada Xiaomi 12 poskytnuta globální spuštění a běžný model je nyní menší a vyrovnán s řadou Samsung Galaxy S než dříve. Může Xiaomi vyhrát vlajkovou loď Android Race, ale?

Stejně jako Galaxy S22 nabízí Xiaomi 12 mnohem kompaktnější možnost, takže 12 Pro ponechává 12 pro ty, kteří chtějí něco většího. as působivějším specifikací.

Počínaje US749 má Xiaomi 12 hodně, včetně jeho displeje, výkonu, rychlého nabíjení a do jisté míry jeho fotografické dovednosti. Některé velké nevýhody, jako je výdrž baterie, nedostatek hydroizolace a software, znamenají, že soupeř může být lepší volbou.

Sestavení designu

Xiaomi 12 je malý. No, podle moderních standardů, a zejména když jsem si zvyklý na statnou velikost pixelu 6. Přesto je to jako skočit do stroje času do roku 2017 a vydání Galaxy S8.

Tyto dva telefony mají hodně společného a nemluvím jen o stopě sluchátka, i když jsou velmi podobné. Xiaomi 12 má podobný kovový rám, který se zužuje dolů k tenkému proužku po stranách, aby vyhovoval zakřivenému displeji.

Je to 2022, takže poměr obrazovky k tělu je zjevně mnohem lepší a věci jako trojitý zadní pole kamery je těžší.

Přestanu porovnávat dva telefony, které jsou nyní pět let od sebe, ale mám na mysli, že Xiaomi 12 je malý, mnohem menší než Xiaomi Mi 11 a ve skutečnosti většina telefonů na trhu. Je osvěžující vzhledem k nedostatku možností pro ty, kteří potřebují kompaktnější sluchátko. pokud nechcete iPhone 13 Mini nebo iPhone SE, to je.

Samsung Galaxy S22 je nejviditelnějším soupeřem pro podobně kompaktní vlajkovou loď. Je to jen 7.6 mm a 168G, takže ještě působivější než Xiaomi 12. Je to také o něco kratší, díky menšímu 6.1 v obrazovce.

Značná rána kamery je jasným znamením, že tento telefon není od roku 2017 a má dokonce dvě úrovně, aby odpovídal za velkou hlavní čočku.

Zatímco kvalita sestavení je vynikající, s Gorilla Glass Victus nad displejem a Gorilla Glass 5 vzadu, Xiaomi pokračuje v produkci svých vlajkových zařízení bez jakéhokoli hodnocení IP pro prach a vodotěsnost. Jsem si jistý, že to přežije, pokud vás chytí v dešťové sprše, ale telefon za tuto cenu bez řádného hodnocení IP je zklamáním. S22 je pro srovnání IP68.

Podíval jsem se na fialový model, který je pro mě spíše jako světle růžová. Z některých úhlů má plochý matný povrch a od ostatních jiskří třpytivým efektem. Pokud to nezní přitažlivě, existují také šedé a modré barvy.

Zatímco zadní část je vyrobena ze skla, matná textura jí dává levný plastový pocit, že jsem osobně nezajímá.

Xiaomi poskytuje v krabici jasné pouzdro na křemík, takže můžete tyto náklady odstranit, pokud nechcete něco fantazie.

Reproduktory obrazovky

A 6.28in obrazovka je poměrně malá pro rok 2022 a ačkoli není o moc menší než 6 Pixel 6’s 6.4 v zobrazení, telefon je nesmírně menší a snadněji se s nimi manipuluje. Jak již bylo zmíněno dříve, displej S22 je ještě menší v 6.1, takže xiaomi 12 není jedinečný.

Jeho zakřivené hrany na obou stranách jsou pro dnešní trh neobvyklejší a pravděpodobně rozdělí dav. Nevadí mi to, ale stejně by nebylo nešťastné, kdyby byl displej plochý. Mají malou výhodu, i když se mi líbí způsob, jakým se rozsvítí pro oznámení, což je jasnější, když je telefon lícem dolů.

Pokud jde o specifikace a výkon, Xiaomi 12 do značné míry přináší druh zážitku, který od vlajkové lodi očekáváte. Displej AMOLED má rozlišení plného HD a podporu věcí, jako je certifikace nízkého modrého světla, HDR10 a dokonce i Dolby Vision.

Obnovová frekvence je 120 Hz, má 480 Hz dotykovou vzorkovací frekvenci a podle Xiaomi může zasáhnout špičkový jas 1100 nits. Měřil jsem to na přímém slunečním světle při 772 nits a 500 nits s automatickým nastavením a nastaven na maximum.

xiaomi, recenze, malé, tělo, velký, hardware

Jedna věc chybí ve srovnání s 12 Pro je adaptiveSync Pro, což znamená, že jeho větší bratr může dynamicky upravit svou obnovovací frekvenci až na 1Hz, aby ušetřil na baterii.

Xiaomi 12 je v provozu hladká, ale místo toho se může vyměnit pouze mezi 60 Hz a 120 Hz. Celkově je to však solidní zážitek, pokud je velikost a zakřivený styl podle vašich představ.

Na displeji je také skener otisků prstů a je to jedno z nejlepších, které jsem použil poskytování rychlých a přesných skenování různých prstů.

Pro zvuk má telefon stereofonní reproduktory s jedním na obou koncích podvozku (Pro má quad pole). Ty jsou vyladěny Harmanem Kardonem a je zde také podpora pro Dolby Atmos.

Zjistil jsem, že reproduktory jsou slušné, nabízejí dobrou úroveň objemu a obecně dobrý výkon, i když basy chybí. Také jsem zjistil, že Dolby Atmos, aby se věci zhoršily. zejména při poslechu hudby. znějí jako špatné nastavení EQ. Stejně jako většina telefonů neexistuje žádný konektor pro sluchátka a neexistuje ani USB-C až 3.5 mm adaptér v krabici.

Výkon specifikace

Xiaomi 12 přichází s Snapdragon 8 Gen 1, což je nejnovější vlajkovou lodí Qualcomm. To je něco, co má telefon společné s 12 Pro, zatímco levnější 12x má Snapdragon 870.

K dispozici jsou tři SKU na výběr, kombinující 8 nebo 12 GB RAM spolu s 128 nebo 256 GB úložiště, což není rozšiřitelné.

RAM je LPDDR5 a úložiště je UFS 3.1 Takže oba jsou rychlé. Model, který jsem testoval, je střední speciál a není velké překvapení, že benchmarky jsou působivé (viz níže). Telefon se také vyrovnal s čímkoli, co jsem na něj mohl hodit.

Snapdragon 8 Gen 1 vám poskytne 5G podporu (s podporou pohotovostního režimu Dual-SIM 5G) a Xiaomi naložili telefon spoustou dalších moderních specifikací včetně Bluetooth 5.2 a na některých trzích Wi-Fi 6e.

Kamery

Minulý rok MI 11 přišel s 108MP hlavní kamerou, ale firma letos klesla na 50 MP, přičemž Xiaomi 12 získala IMX766, populární senzor Sony. Toto je vaše hlavní kamera, ale na zadní straně je také 13MP Ultrawide a 5MP Telemacro.

To je podobné nastavení jako loňské MI 11, takže ti, kteří chtějí působivější střelci, by se měli podívat na 12 Pro, který má tři 50MP kamery: o něco lepší senzor IMX707 pro hlavní kameru, plus ultrawide i 2x teleobjektiv, tak 2x teleobjektiv.

Hlavní kamera stále nabízí vynikající bod a střelbu výsledky v řadě podmínek díky kompetentní expozici, přesnosti barev a omezenému hluku. dokonce i v nižších světelných situacích. Noční režim je velmi dobrý s tím, jak je schopen udělat něco z toho, co bylo v podstatě na mé oči černé. Pro portrétní záběry jsem viděl mnohem lepší detekci okrajů.

Stejně jako mnoho telefonů, i telefonní pixelové zásobníky dolů na zvládnutelnější 12MP fotografii, ale můžete použít celých 50MP, pokud chcete a možná budete chtít s nedostatkem teleobjektivu, i když bych to jen doporučil v dobrém světle.

Nedochází k velkému poklesu kvality přechodu na Ultrawide a na rozdíl od série OnePlus 9 jsou barvy pěkně konzistentní ve srovnání s hlavní kamerou.

Na chvíli jsem si nebyl jistý, co to bylo třetí kamera, protože telefon to neobjevuje. Režim „super makro“ je v nabídce zastrčen s poměrem stran, časovač a další nastavení, jako jsou mřížky, místo pod „více“ s jako Night and Slow Motion.

Stejně jako většina makro čoček na telefonech je obtížné používat, protože musíte být správnou vzdáleností od subjektu, aby se zaměřil i za pomoci automatického zaostření. Pokud máte nějakou trpělivost, můžete získat několik slušných výstřelů, ale otázkou je, zda chcete. Vím, že mnoho lidí by raději mělo teleobjektiv.

Zpět k hlavní kvalitě fotoaparátu a videa je vynikající se spoustou detailů při rozlišení 1080p a 4 kB, bohatých barev a OIS (optická stabilizace obrazu) udržuje věci, které jsou hladké, i když pronásledují mého psa kolem zahrady.

V neposlední řadě je 32MP selfie kamera, která je solidní nabízející vynikající detaily a režim portrétu, jako hlavní kamera, také nabízí posuvník pro upravení úrovně rozmazání.

Baterie se nabíjí

Vzhledem k jeho kompaktní velikosti má Xiaomi 12 baterii přiměřeně velikosti na 4500 mAh. Zajímavé je, že navzdory tomu, že 12 Pro je výrazně větší, má jen další 100 mAh, takže vám moc nechybí.

Podle mých zkušeností může 12 trvat den pravidelného používání, i když pokud hrajete po delší dobu na 120 Hz s jasem nahoru, je nepravděpodobné. V našem obvyklém testu Android baterie trval Xiaomi 12 pouhých devět hodin a 32 minut.

Životnost baterie pak middling, takže je to dobrá práce, nabíjení je zde velmi rychlé.

Nabíječka 67 W může získat Xiaomi 12 až 57% s 15minutovým nábojem a 90% za 30 minut. Xiaomi 12 Pro přichází s nabíječkou 120 W pro ještě rychlejší doplnění, ale rychlost běžného 12 by měla stačit pro většinu lidí.

Xiaomi 12X (RECENZE) je příjemně kompaktní a výkonný

Ať tak či onak, získáte také bezdrátové nabíjení 50 W, které může zvrátit bezdrátový náboj při 10 W.

Stejně jako někteří soupeři včetně Pixel 6, je zde také adaptivní nabíjení, které se může naučit vaše noční návyky a nabití telefonu, když spíte, a zajistit, aby to zasáhlo 100%, než vstanete nahoru.

Aktualizace softwaru

Na straně softwaru nemám obrovské množství, které jsme neřekli v různých nedávných revizí telefonu Xiaomi.

To znamená, že získáte Android 12, což je nejnovější verze, ale spárovaná s Miui Xiaomi, což stále není naše oblíbená kůže. Je to určitě mnohem lepší, než tomu bylo dříve, a je naprosto použitelné poté.

Zatímco se Xiaomi posunula blíže ke skladovému Androidu, stále má poněkud dětský vzhled a existují předem naložené aplikace, jako je například. Amazon Shopping, Spotify a Joom. Naštěstí můžete změnit vzhled a cítit se trochu s aplikací témat.

Možná budete také muset zvyknout na oznámení a panely rychlého nastavení, které jsou oddělené, umístěné na obou stranách kamery Punch Hole Camera. Nevadí mi to a kdokoli pocházející z iPhone bude doma, ale nemůžete ten druhý jednoduše stáhnout, pokud je tam již, musí být nejprve zasunut.

Naštěstí je můžete kombinovat v nastavení, pokud dáváte přednost, ale toto je další oblast, kde Miui prostě není tak dobrý jako soupeři. menu je podivně matoucí a dokonce i hledání konkrétních věcí může být bolest.

Xiaomi 12 by měl obdržet tři roky aktualizací Androidu a čtvrté bezpečnostní záplaty, které by vidělo, že telefon získal Android 13, 14 a 15. To je typické pro špičkové telefony Android, i když zaostává za příslibem čtyřletých aktualizací společnosti Samsung pro jeho telefony nebo dlouhodobou podporu Apple na trhu.

Dostupnost ceny

Xiaomi postupně zavádí informace o ceně a dostupnosti, ale prozatím víme, že Xiaomi 12 začíná na US749/749 GBP a je k dispozici předobjednání od maloobchodníků, včetně obchodu Xiaomi, Amazon a Currys před vydáním 15. dubna před 15. dubnem vydáním 15. dubna ve Velké Británii. Tím získáte model 8/128 GB na základní úrovni, ale jsou k dispozici další dva:

Aktualizovali jsme nejlepší nabídky Xiaomi 12 s více specifikami, ale je jasné, že Xiaomi 12 se zaměřuje na Galaxy S22 z GBP 769/799 GBP a 779/799 GBP iPhone 13.

Existují však levnější alternativy, například 599 GBP/599 Google Pixel 6 a spousta ještě levnějších telefonů středního rozsahu, které vás mohou přiblížit zážitku Xiaomi 12.

Podívejte se na náš nejlepší telefon a nejlepší telefonní diagramy střední třídy pro více možností nebo nejlepší hodnocení telefonů Xiaomi pro více od stejné společnosti.

Výrok

Xiaomi 12 je přesvědčivý vlajkový smartphone mnoha způsoby. Pro začátek bude jeho nový kompaktní forma faktoru oslovit ty, kteří nechtějí obrovský sluchátko a celkově, design vypadá a cítí se skvěle.

Získáte také slušnou sbírku špičkových specifikací, jako je čip Snapdragon 8 Gen 1, obrazovka AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz a rychlé nabíjení 67 W. Má také solidní hlavní kameru spolu s dobrým ultrawide, ale jen málo kupujících bude nadšeno objektivem telemacro.

I když je o Xiaomi 12, stále nemá žádnou hydroizolaci, výdrž baterie není nic zvláštního a Miui stále zaostává za soupeři. Vzhledem k požadované ceně je zde trochu těžké vyniknout ve srovnání s telefony, jako je Galaxy S22 a levnější možnosti, jako je Pixel 6.

brejle

Xiaomi 12: specifikace

 • Android 12 w/ miui 13
 • 6.28in FHD AMOLED 120Hz zakřivený displej, 20: 9, 480 Hz dotykový vzorkování, HDR10, Dolby Vision
 • Senzor otisků prstů v displeji
 • Gorilla Glass Victus
 • 4nm Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
 • 8/12 GB RAM LPDDR5
 • 128 GB/256 GB UFS 3.1 Nevylákatelné úložiště
 • 50MP, f/1.88, hlavní kamera s OIS
 • 13MP, f/2.4 Ultrawide Camera
 • 5MP, Telemacro Camera s automatickým zaostřením
 • 32MP, f/2.54 fotoaparát směřující vpředu
 • Stereo reproduktory s Dolby Atmos
 • Dual-Sim
 • 5G
 • Wi-Fi 6/6E (závislý na trhu)
 • Bluetooth 5.2
 • Port USB-C
 • Baterie 4500 mAh
 • 67W Rychlé nabíjení
 • 50 W bezdrátové nabíjení
 • 10W Reverzní bezdrátové nabíjení
 • 152.7 x 69.9 x 8.16 mm
 • 180G
 • Spuštění barvy: šedá, fialová, modrá

0MP Xiaomi 12 je náš bezproblémový, kompaktní volba

Světový verdikt digitálního fotoaparátu

Kompaktní vlajkové lodě nejvyšší úrovně jsou mezi nimi jen málo a Xiaomi 12 je naše oblíbená prémiová kompaktní vlajková loď. Vdává se za sílu, elegantní design a velmi spolehlivý fotoaparát, rychlé kabelové a bezdrátové nabíjení a vylepšené rozhraní versus staré, nafouklé telefony Xiaomi. I když neexistuje žádný optický zoom, kamera Tele-Macro je zábavná a zajišťuje, že je dobře cenově dostupná, stylová stylová Xiaomi 12 může pořídit několik vynikajících záběrů zblízka.

Klady

 • Prémiový kompaktní design
 • Nekompromisní síla
 • Vynikající primární kamera
 • Rychlé kabelové a bezdrátové nabíjení

Nevýhody

 • – Žádná teleobjektiv
 • – Ultra široký fotoaparát není nejlepší ve své třídě
 • – Žádné rozšiřitelné úložiště

Proč můžete důvěřovat světu digitálních fotoaparátů

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte, jak testujeme.

The Xiaomi Mi 11Hardware byl vynikající, ale jeho software ho držel zpět. O rok dál a řada Xiaomi 12 je zde, po úspěšném roce pro čínskou super-značku.

Xiaomi zasáhl místo číslo tři se zásilkami smartphonů v Q4 2021, a jeho Xiaomi Mi 11 Ultra má zlomený nový půda z hlediska technologie mobilní kamery, spuštění s téměř 1palcovým senzorem. Xiaomi také dělá vlny s Nejlepší rozpočet fotoaparátu minulého roku Redmi Note 10 Pro.

xiaomi, recenze, malé, tělo, velký, hardware

Zatímco Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro byly oba velké telefony, letos Xiaomi vytočila zpět velikost. Zejména Xiaomi 12 je nejmenší telefon, který jsme testovali spuštěni s mocným čipem Snapdragon 8 Gen 1, který jej postavil proti Sony Xperia 5 série a Samsung Galaxy S22.

Skladující 749, Xiaomi 12 podřízne většinu telefonů, které zabalí svou sílu bez vytáčení zpět funkcí, jako je bezdrátové nabíjení. často první, kdo jde. I když neexistuje žádná optická teleobjektiv zoomu, na papíře by to mohla být stále nejlepší volba pro kohokoli po mini, Mighty Flagship Experience.

Design a obrazovka

Xiaomi 12 není zdaleka přímou aktualizací MI 11. Zatímco loňský rok ne-pro Xiaomi měl obrovské 6.8palcová obrazovka, Dinky Xiaomi 12’s 6.28palcová obrazovka je ve srovnání malý. Díky tomu je jedním z mála skutečně schopných chytrých telefonů Android s vlajkovou lodí.

Můžete si vyzvednout Xiaomi 12 v modré, šedé a fialové a všechny barvy vypadají vkusně utlumeně. Zkontrolovali jsme fialovou verzi a opravdu jsme si užili odstín jemného růžového vkusu ženatý s jeho prémiovým stylem. Displej je Gorilla Glass Victus a zakřivuje se do stran telefonu elegantně, které zakřivují zaoblenou sklenici záda, což také pociťovalo velký pocit.

Osvěžující světlo pro prémiový telefon, Xiaomi 12 váží jen 180 g, i když se stále cítí solidní a dobře postavený.

Stejně jako Xiaomi 12 Pro, Vanilla 12 není hodnocena IP, takže oficiálně neodpustí prach a vodu jako většina vlajkových lodí. To by byla škoda, kdyby telefon nebyl chráněn proti vlhkosti, ale s utěsněním podnosu SIM a více výrobců, včetně OnePlus, který drží certifikaci svých telefonů, přestože je stále dělá odolným proti povětrnostním povětrnostním Trvanlivost Xiaomi 12.

Tlačítka jsou na pravé straně zařízení-pouze tlačítko napájení a kolébky hlasitosti a na základně je slot pro duální sim a ir Blaster nahoru.

Na obrazovku a je to 6.28palcový displej AMOLED tečka s obnovovací frekvencí 120 Hz. Podléhající k displeji Xiaomi 12 Pro, s méně rozsáhlým obnovovacím frekvencí a nižším jasem píku, může být ručně přepnut na 60 Hz nebo 120 Hz a stoupá na (stále vynikající) 1100 nits.

Pokud jde o kvalitu obrazovky, stále to vypadá zingy s jasným, živým obrázkem a poměrem kontrastu 5 000 000: 1. Kromě toho má 480 Hz dotykovou rychlost vzorkování, díky čemuž je reaguje na hraní. perfektní vzhledem k veškeré síle pod kapotou.

Jasnost je na místě s rozlišením 2400 x 1080. To znamená, že Xiaomi 12 má hustotu pixelů 419 pixelů na palce, takže i když se nahlédnete přímo zblízka, budete těžko stisknut, abyste si spatřili pixel.

To vše způsobuje vážně působivý telefon, na který se můžete dívat, zvládnout a sledovat obsah.

Xiaomi 12 Pro Camera Specs

Primární kamera 50MP pohání zobrazovací zážitek Xiaomi 12, a zatímco profesionál v čele 50MP IMX707 1/1.28palcový senzor Sony, Vanilla Xiaomi 12 má IMX766. Sotva kompromis, jedná se o stejný vlajkový senzor napájení vynikajícího Oppo Find X5 Pro a Realme GT 2 Pro.

Ultralesaná kamera 13MP je napájena omnivizním senzorem a má zornou pole 123 ° a f/2.4 Clona, ​​zatímco kamera Tele-Macro je 5MP senzor s 50mm ekvivalentní ohniskovou vzdáleností.

Zabalení všech režimů střelby z 12 Pro, zahrnuje auto, pro, video, portrét, noc, 50MP s plným rozlišením, krátké video, panorama, zachycení dokumentů, vlog, zpomalení, časosdíl, filmové efekty, dlouhá expozice, dlouhá expozice, Supermoon a duální video režimy. Existuje tedy spousta prostoru pro kreativní flex navzdory stopě velikosti dlaně telefonu.

Xiaomi 12 Pro Camera Performance

Schopnost zachytit výrazné rozostření na pozadí a působivé výsledky v podmínkách osvětlení, zatímco Xiaomi 12 není špičková vlajková loď, nevěděli byste, že soudě podle jeho hlavní kamery.

Xiaomi vystavuje a saturuje fotografie s dobrým pocitem dýhy, nasycených matně osvětlených scén zejména než telefony s kamerou z Apple a Sony, které se naklánějí k tradičnějšímu zpracování. Stejně jako u telefonů Samsung budete mít po dni natáčení s Xiaomi 12, což bude pro určitého druhu uživatele smartphonu pravděpodobně lepší po dni natáčení s Xiaomi 12, což bude pravděpodobně lepší pro určitého druhu smartphonu.

To, čemu se Xiaomi dokáže vyhnout, je přehnaný zing, s nimiž se telefony Realme viny za načtení svých obrázků. Věděli byste pouze, že fotografie pořízená na Xiaomi 12 byla posílena ve srovnání vedle sebe se skutečným předmětem nebo konzervativnější kamerou.

Clarita fotografie z hlavní kamery je velmi dobrá a zaostření také zapůsobí. Fotografie s ultra širokými kamerami sbalí měkkost, takže do nich nemůžete opravdu oříznout, pokud nejsou pořízeny ve vynikajících podmínkách osvětlení. To znamená, že zachycují rozšířené výstřely v matných scénách, takže výsledky nejsou samo o sobě špatné. Pokud jde o kameru Telemacro, je to zábavný doplněk, který bere vážně ostré záběry zblízka.

S režimem Pro a RAW je zde také spousta rozsahu, který z vašich fotografií vydává trochu navíc, zejména s ohledem na to, že hlavní, ultraletní a telemacro kamera Xiaomi 12 zachycuje RAW DNG Photos v režimu Pro PRO. Který otevírá svět kreativity.

Přidejte do mixu silnou selfie fotoaparát, který zachycuje lichotivé portréty a vynikající stabilizovanou videokameru až do rozlišení až 8k, a spolu s Sony Xperia 5 III je Xiaomi 12, náš oblíbený telefon s kamerou, i když jeho fotografie nejsou ‚ Vždy jako skutečný život.

Xiaomi 12 výkon a specifikace

Nejnovější gen Snapdragon 8 Gen 1 čipová sada Qualcomm zajišťuje skutečnou vlajkovou loď Xiaomi 12 a každodenní výkon je vynikající. Tato síla je porovnána s až 8 GB nebo 12 GB RAM, takže Xiaomi 12 asi tak specifické, jak dostane telefon Android.

S úložištěm 128 GB nebo 256 GB je na Xiaomi 12 dostatek prostoru pro fotografie a videa, i když pokud plánujete zachytit spoustu záběrů 4K nebo 8K, nedochází k žádné expanzi SD karty-takže se rozhodněte pro model s vyšší kapacitou.

Quad reproduktory telefonu obsahují ladění Harman Kardon a překvapivě jeho reproduktory zní hlasitěji než pro profesionály, i když tón Pro je čistší. Rovněž stojí za zmínku, žádný telefon nepřekoná na této frontě iPhone 13 Pro Max, který má úplně teplejší zaoblenou kvalitu.

Pravděpodobně naší nejméně oblíbenou věcí na minulých telefonech Xiaomi bylo těžké rozhraní značky, miui. Naštěstí tentokrát Xiaomi vyžehli většinu chyb, s plynulým výkonem a bez tmavého režimu závady. I když je to stále mnohem těžší rozhraní než Stock Android, nový MIUI 13 je definitivním krokem správným směrem.

S vynikajícím poměrem velikosti baterie a obrazovky baterie Xiaomi 12 4500 mAh ji udržuje naživu od rána do noci a možná do druhého dne, pokud jste úplně kladivovali telefon s fotografováním, hraním a přehráváním hudby.

I když se na Xiaomi 12 nenabíjí 120w, což je nejlepší funkce ve své třídě 12 Pro, nabízí se na 67 W a nabízí jak rychlé bezdrátové nabíjení 50 W, tak 10 W reverzní bezdrátové nabíjení, což je vynikající-nejlepší z Apple je nejlepší z Apple a Samsung.

Xiaomi 12: Verdikt

Xiaomi 12 je fantastická kompaktní možnost pro každého, kdo hledá kompromisový, malý telefon Android. Jeho styl je chytrý, solidní a utlumený, zatímco stále se cítí a vypadá prémiově. Jeho obrazovka je také jasná, punchy a tak ostrá, jak je třeba. perfektní pro filmy a hry a také výkonný telefon také silný.

Zatímco Xiaomi 12 nemá stejný kamerový systém jako Pro, nejsme naštvaní na jeho nastavení trojnásobné kamery. Užívá si stejný vynikající senzor IMX766 50MP v vlajkové lodi Oppo Find X5 Pro, její telemacro kamera je skvělá pro detailní fotografie a jeho ultralezená práce dělá práci.

S výdrží baterie, která trvá od rána do noci, rychle kabelového a bezdrátového nabíjení a mnohem vylepšeným rozhraním, není nám velmi málo na Xiaomi 12 nelíbí. Takže i když to není nejlepší telefon kamery, který jsme zkontrolovali, je to určitě jeden z Nejlepší telefony fotoaparátu K dispozici za svou cenu. a dosud naše oblíbená kompaktní možnost.

Xiaomi 12

Smartphone je poháněn procesorem Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen1 Octa-Core, zatímco GPU je Adreno 730. Smartphone přichází v 6.Velikost 28 palců a displej je OLED, který poskytuje rozlišení 1080 x 2400 pixelů.

Over, displej je chráněn Corning Gorilla Glass Victus. Zadní kamera je vybavena trojnásobnou kamerou: 50 MP (široký) 13 MP (Ultrawide) 5MP (teleobjektivní makro) senzorové čočky. Přední kamera má senzor 32 MP (široký).

Zařízení je vybaveno senzory, jako je otisk prstu (pod displejem, optický), akcelerometr, blízkost, gyro, kompas, barevné spektrum.

Smartphone je poháněn nevylučovatelným Li-Po 4500 mAh baterie Rychlý nabíjení 67 W Rychlé bezdrátové nabíjení 50 W Reverzní bezdrátové nabíjení 10 W Dodávky napájení 3.0 Rychlý poplatek 4.

Telefon běží na operačním systému Android 11 MiUi 13 poskytující hladký provoz zařízení. Xiaomi 12 je k dispozici v různých barvách včetně černé, zelené, modré a růžové. Zařízení váží 180 gramů, díky nimž je lehký.

Pro nejnovější telefony a tablety se podívejte na Giztop.com a získejte nejlepší nabídky, kupóny, nabídky, srovnání, recenze a další!

Xiaomi 12. SPECIFIKACE

Design

Typ typu designu nazvaný Form Factor se týká velikosti, tvaru a stylu mobilního telefonu, stejně jako rozvržení a polohu hlavních komponent telefonu. V mobilních telefonech jsou pozorovány tři hlavní formové faktory = barové telefony, skládací telefony a posuvné telefony.

Zobrazit

Technologie displeje displeje = řada technologií a typů zobrazení používaných v mobilních telefonech = TFT (tenký film Transistor), IPS (přepínání na místě), OLED (Organic Light Emiting Diode), AMOLED (aktivní matice emitující dioda emitující světlo emitující světlo ), Super Amoled (dokonce pokročilá verze AMOLED), odporová dotyková obrazovka (odporová dotyková obrazovka obsahují dvě vrstvy vodivého materiálu s velmi malou mezerou mezi nimi, která působí jako odpor), kapacitní dotyk (kapacitní technologie dotykové obrazovky se skládá z vrstvy sklenice potažený průhledným vodičem)

Zobrazit barvy displeje barvy se vztahují k počtu různých odstínů barev, které je obrazovka schopna zobrazovat = 64k barvy, 256k barvy a 16 milionů barev, očividně 16 m je nejvyšší dostupný rozsah barev a lepší než ostatní než ostatní.

Hustota pixelů pixelů (PPI) se týká koncentrace pixelů na konkrétním displeji, měřená v pixelech na palec (PPI). Hustota pixelů se počítá rozdělením rozlišení diagonálního pixelu displeje jeho diagonální velikostí, vyšší hustota pixelů lepší kvalita zobrazení.

Ochrana na ochranu displeje = Gorilla Glass je speciální skleněný štít s alkali-aliminosilikátem s výjimečným odporem poškození, který pomáhá chránit mobilní displeje před škrábancemi, kapkami a hrboly každodenního používání, je vždy lepší jít na smartphone s Gorilla Glass pro tento přidaný Ochrana a klid mysli.

Hardware

GPU GPU (Graphics Processing Unit) je procesor s jedním čipem navrženým tak, aby rychle manipuloval a změnil paměť, aby zrychlil vytváření obrázků v vyrovnávací paměti rámečku určeným pro výstup na displej, to zahrnuje věci, jako jsou efekty osvětlení, transformace objektů a 3D pohyb.

RAM (paměť) RAM (paměť s náhodným přístupem) je typ počítačové paměti, ke kterému lze přistupovat náhodně, k jakémukoli bajtu paměti lze přistupovat bez dotyku předchozích bajtů, které umožňují rychle ukládat a přistupovat informace z náhodných umístění z náhodných umístění. RAM je nejběžnějším typem paměti nalezené v počítačových systémech, smartphonech, tabletech a jiných elektronických zařízeních.

Vnitřní úložiště Interní úložiště je prostor pro úložiště dat (Flash Memory), který se většinou používá v chytrých telefonech, tabletech a dalších elektronických zařízeních, kde je uložen operační systém, aplikace, hudba, fotografie, videa, soubory a další uživatelská data.

Slot pro paměťovou kartu paměťové karty je speciální slot pro vložení paměťové karty. Paměťové karty umožňují rozšířit vestavěnou paměť telefonu, paměťová karta (někdy nazývaná paměťová karta Flash nebo úložiště) je malé úložné médium používané k ukládání dat, jako je text, obrázky, zvuk a video, pro použití Na malých, přenosných nebo vzdálených výpočetních zařízeních, jako jsou mobilní telefony, přehrávače MP3, digitální kamery.

Senzory senzorů jsou elektronické komponenty, které detekují a reagují na nějaký typ vstupu z fyzického prostředí. Specifickým vstupem by mohl být lehký, teplo, pohyb, vlhkost, tlak a umístění, výstup je obecně signálem, který je převeden tak, aby se používal ve výpočetních systémech, senzor polohy, jako je GPS přijímač, je schopen detekovat aktuální umístění vašeho elektronického přístroj.

Software

Operační systém OS = každý počítačový systém běží na základním softwaru s názvem Operační systém (OS). Operační systém řídí všechny základní operace počítače (jako jsou smartphone, PDA, tabletové počítače a další kapesní zařízení). Operační systém umožňuje uživateli instalovat a spustit aplikace třetích stran (APPS), aplikace se používají k přidání nové funkce do zařízení.

Uživatelské rozhraní uživatelského rozhraní nebo uživatelské rozhraní zařízení je vzhled a dojem systému nabídky na obrazovce. Jak to funguje, jeho barevné schéma, jak reaguje na stisknutí tlačítek, všechny tyto věci jsou součástí uživatelského rozhraní.

Fotoaparát

Fotoaparát zadní kamery je schopen zachytit fotografie a obvykle videa, nejdůležitějšími vlastnostmi kamery jsou rozlišení (měřené v megapixelech), typ zaostření čočky (pevné nebo automatické), jsou známy vyšší megapixelové kamery, které zachycují více kvalitních fotografií, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne, ale ne Vždy dobré měření kvality fotografií.

Flash Flash Light = Obvykle se používají dva typy zábleskových světel v mobilních telefonech s fotoaparátem, LED blesk (LED Flash nabízí nižší spotřebu energie s pohonovým obvodem, který zabírá velmi málo prostoru, LED diody mohou být vybrány rychleji než jakýkoli jiný světelný zdroj). Xenon Flash (Xenon Flash produkuje velmi intenzivní bílé světlo plného spektra po velmi krátkou dobu)

Síť

SIM SIM (Modul identity předplatitele) je malá karta, která obsahuje informace o účtu předplatitele mobilní sítě. To umožňuje telefonu pomocí karty připojit k mobilní síti. SIM karta je nejčastěji spojena s mobilními sítěmi GSM a UMTS. Přesun SIM karty z jednoho telefonu do druhého umožňuje předplatiteli přepínat mobilní telefony, aniž by musel kontaktovat svůj mobilní síťový dopravce. SIM karty mohou také použít telefon k ukládání omezených množství dat, jako jsou telefonní čísla a textové zprávy.

Připojení

Wi-Fi Wi-Fi je populární bezdrátová technologie sítí využívající rádiové vlny k poskytování vysokorychlostních síťových připojení, která umožňuje zařízení komunikovat bez kabelů nebo kabelů, Wi-Fi se stále více stává preferovaným způsobem připojení k internetu po celém světě.

GPS GPS Globálním polohovacím systémem je satelitní rozhlasový navigační systém, GPS umožňuje uživatelům určit svou polohu, rychlost a čas 24 hodin denně, za všech počasí, kdekoli na světě, aby lokalizoval vaši polohu, vaše zařízení nebo GPS přijímač musí mít jasný pohled na oblohu.

NFC NFC (Near Field Communication) je sada standardů pro smartphony a podobná zařízení, která si navzájem vytvářejí rozhlasovou komunikaci typu peer-to-peer tím, že se dotkneme dohromady nebo jejich uvedení do blízkosti, obvykle ne více než několik palců.

Bezdrátové nabíjení bezdrátového nabíjení (induktivní nabíjení) používá elektromagnetické pole k přenosu energie mezi dvěma objekty. To se obvykle provádí s nabíjecí stanicí. Energie je odesílána indukční vazbou na elektrické zařízení, které pak může tuto energii použít k nabíjení baterií nebo spuštění zařízení.

xiaomi, recenze, malé, tělo, velký, hardware
| Denial of responsibility | Contacts |RSS