Xiaomi 13 Pro Hands-On Impressions: Lucky Number 13. MI 13 Pro

Xiaomi 13 Pro Hands-On Impressions: Lucky Number 13?

Aktualizace: Podívejte se na naši úplnou recenzi Xiaomi 13 Pro na odkazu!

Xiaomi nikdy nebyl ten, kdo by se vyhýbal moci. Obvykle je první v řadě pro nejnovější vlajkovou lodi Qualcomm a je zaručeno vysokorychlostní nabíjení. Ďábel je však v detailech, jak se říká. Xiaomiho záliba pro konzervativní návrhy a neobvyklé vynechání zadržovalo některé z nejlepších telefonů společnosti v posledních několika letech. Nyní doufá, že tento trend bude velkým způsobem vydělat s globálním spuštěním Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro.

Neměli jsme dost času na to, abychom novou vlajkovou loď Xiaomi 13 Pro skrz jeho tempo (byl to zaseknutý únor!), ale měli jsme šanci shromáždit naše počáteční dojmy. Zde je to, na co jsme si vybrali během našeho testování Xiaomi 13 Pro Hands-On.

Nový motor, nový nátěr

Pokud se to nezlomí, neopravujte to. alespoň ne příliš. Zdá se, že to je přístup Xiaomi k displeji 13 Pro, což je téměř stejné 6.73palcový panel LTPO OLED jako jeho předchůdce. Stále získáte svěží frekvenci 120 Hz, podporu Dolby Vision a trvanlivost Gorilla Glass Victus, ale Xiaomi 13 Pro dostane jednu významnou podporu. je to jasnější. Prémiový panel Xiaomi nyní vrcholí na 1 900 nits jasu píku ve srovnání s 1 500 nits Xiaomi 12 Pro. Držíte se známého, stále dostanete okraje vodopádu a kameru centrální úderné díry.

Jakmile však převrátíte Xiaomi 13 Pro, je jasné, že hrajete s úplně novým zařízením. Pryč je matný texturový sklem, stejně jako jednoduchá tříkamera rána. Místo jejich místo je buď vysoce lesklý keramický povrch v černé, bílé nebo zelené nebo modré silikonové polymer, který je texturovaný napodobit kůži. Ať už je váš materiál jakýkoli, zametací zadní panel vede k zcela přepracovanému, mnohem většímu nárazu kamery značky Leica. Vrátíme se k tomu za pár minut, ale celkový vzhled je podobný jak OnePlus 10 Pro, tak Oppo Find X5 Pro.

Dobrou zprávou je, že změny Xiaomi nejsou jen hluboké. Je to stále jeden z prvních, kdo přijal čipovou sadu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 a Xiaomi 13 Pro zvedl o něco větší baterii než její předchůdce. Nyní získáte buňku 4 820 mAh namísto buňky 4 600 mAh, ale puchýř 120 W nabíjecí nabíjení stále existuje. Xiaomi 13 Pro také podporuje 50w bezdrátové nabíjení, což dokazuje, že si nemusíte vybírat mezi rychlými kabelovými rychlostmi nebo bezdrátovým nabíjením úplně. Vezměte na vědomí, OnePlus.

Stále si můžete vybrat mezi několika několik konfigurací Xiaomi 13 Pro, ale vyplatí se upgradovat ze základního modelu. Pokud se rozhodnete pro jednu z verzí s 12 GB RAM a 256 nebo 512 GB úložiště, získáte UFS 4.0 spíše než UFS 3.1 na modelu 8 GB, 128 GB. V zásadě to znamená rychlejší rychlosti čtení a zápisu bez stejné úrovně spotřeby energie.

Xiaomi 13 Pro také. konečně. má hodnocení IP68 pro odolnost proti vodě a prachu. krok, na který jsme čekali několik let.

Je senzor fotoaparátu o jeden palcový zázrak?

Jak jsem slíbil, jsme zpět do velké staré (nové) rány kamery. Je to zářivá hvězda partnerství Xiaomi s Leica a je omezena 1palcovým senzorem Sony IMX989, který zdědí od Ultra Xiaomi 12s pouze v Číně. Stejně jako Xiaomi 12 Pro, rána kamery se skládá ze tří objektivů 50 MP. široké, ultrawide a teleobjektiv. ale tato vlajková loď byla vydána před začátkem partnerství Leica, takže na obrázku je spousta změn na obrázku.

Leica’s Photography Otingprints jsou patrné prostřednictvím každého posledního prvku nastavení kamery Xiaomi 13 Pro.

Xiaomi vyvolává svůj 13 Pro jako první mezinárodní produkt s Leica Professional Optics, což znamená, že otisky prstů Leica vykopává hlouběji než jen nějaká ozdobná věda o barvě. Každá část nastavení trojité kamery je naladěna na ekvivalent Leica, přičemž ultrawide vstoupí do 14 mm ohniskové vzdálenosti, teleobjevuje se 75 mm a primární senzor nabízející ekvivalent čočky 23 mm.

Mimo prémiový hardware Xiaomi máte také dva barevné profily: Leica Authentic a Leica živá. Jak naznačují jména, Leica Authentic, kterou jsem použil pro obrázky níže, je blíže skutečnému životu s nádechem „Leica Look.„Na druhou stranu, Leica Pubtant dává trochu větší nasycení a úder, pokud jste do toho. Docela se mi líbí autentický vzhled Leica a detaily z primární kamery byly po celou dobu mého času ostré s Xiaomi 13 Pro.

To znamená, že režim portrétu by si mohl zvyknout. Ve výchozím nastavení používá teleobjektivy teleobjektivy a neexistuje snadný způsob, jak naskočit do primární kamery, pokud se chcete trochu více hodit do výstřelu. Místo toho si můžete vybrat z černobílého ekvivalentu 35 mm, 50mm swirly bokeh nebo 90mm měkké zaostření, pokud nejste do výchozího nastavení 75 mm. Detekce okrajů je obecně velmi dobrá, jak je vidět na hodinách a nittany lva, ale je to neobvyklý přístup k režimu portrétu, přinejmenším.

Budeme to muset vyzkoušet trochu více, abychom zjistili, zda to dokáže viset s nejlepšími telefony fotoaparátu, ale výsledky jsou dosud slibné.

Xiaomi 13 Pro Hands-On Impressions: Polish splňuje moc, většinou

Xiaomi má konečně moderní vlajkovou loď. Vždycky měl výkon a nabíjel docela dobře, ale Xiaomi 13 Pro přináší zbytek nastavení na prémiovou úroveň. Upgradované materiály, kamera naladěné Leica a oficiální hodnocení IP mu umožňují soutěžit proti jiným vlajkovým lodím tak, že jeho předchůdce ne. Hiaomiův design s vysokým leskem-magnet otisků prstů a vše-nyní slaví svou kameru, než aby ji plácl jako něco jako dodatečná myšlenka.

xiaomi, hands-on, impressions, lucky

Aktualizační závazek Xiaomi 13 Pro také dává svému prémiovému balíčku nějakou setrvačnou sílu. Tři roky aktualizací Androidu a čtyři roky bezpečnostních záplat nemusí být nejdelší politikou aktualizace v oboru, ale vaše vlajkové lodi to dobře přenese do budoucnosti.

Navzdory solidnímu závazku aktualizace nebude MIUI 14 pro každého. Přichází s velkým množstvím nadýmání z krabice a samostatná rychlá nastavení a oznámení si zvyknou. Na druhé straně se spoléhání Xiaomi na aplikacích Google znamená, že můžete ignorovat duplikáty, jako je MI prohlížeč a MI Video. Také Xiaomi 13 Pro zůstává pro nás uživatele tvrdým prodejem, protože v Severní Americe nebude oficiálně vydán. I když můžete importovat jeden, jeho omezená podpora pásma 5G znamená, že nedosáhnete špičkových rychlostí od žádné z Verizonu, T-Mobile nebo ATT, i když budete mít o něco větší štěstí na 4G LTE Networks.

Navzdory Miui Quirks a poddajné americké podpoře se Xiaomi 13 Pro cítí jako nejpřesvědčivější vlajková loď společnosti, dokonce i v naší krátké době se zařízením. Je to blízko k úplnému balíčku, odpovídající špičkovému hardwaru k vynikajícím možnostem připojení s výkonným nastavením fotoaparátu pro spuštění. Pokud se chcete vymanit z Apple, Samsung nebo Google Track, může být Xiaomi 13 Pro.

Xiaomi 13 Pro: Nic se nemůže srovnávat s jeho Výsostí

Máte rádi Xiaomi 13? Myslíte si, že je to lepší než iPhone 14 Pro Max? Bez ohledu na vaši odpověď máme něco mnohem lepšího, Xiaomi 13 Pro. Toto je nejlepší telefon, jaký jsme kdy viděli. Samozřejmě chápeme, že Xiaomi nemá s Apple nic společného. Takže fanoušci Apple nás roztrhnou na kousky výše uvedených slov. Ale toto je Xiaomi, značka, která vždy dosahuje svých cílů. Při pohledu na MI 13 Pro, chápeme, že má všechny šance překonat nejen Apple, ale také Samsung.

Design

Vzhled Xiaomi 13 Pro je samostatným tématem pro diskusi. Stále přijímá zakřivený povrch. Model Pro a vanilková verze se tedy hodně liší. Jako připomenutí, posledně jmenovaná přichází s rovinou obrazovkou.

Na jedné straně zakřivení není velké a nemá téměř žádný vliv na efekt zobrazení. Na druhou stranu to výrazně zvyšuje pocit ruky.

Telefon nese 6.73-palcová 2K LTPO Ultra-dynamická obrazovka na přední straně. Má hustotu pixelů až 522ppi a podporuje 10bitovou barvu hloubku. Je upraven kus po kusu v továrně a je vyroben z materiálu Samsung E6. Nejvyšší jas píku může dosáhnout 1900nit. Pro ty, kteří moc nerozumí, když mluvíme tímto způsobem, může stále ukázat jakýkoli obsah pod pevným venkovním světlem. Toto zařízení také podporuje nejnovější 1-120Hz nekonečně variabilní obnovovací frekvence.

xiaomi, hands-on, impressions, lucky

Na přední a zadní straně jsou různé senzory. Vzhledem k těmto senzorům teploty barev může přesně reprodukovat barvy pod jakýmkoli světlem. Screen Xiaomi 13 Pro podporuje vysokofrekvenční pwm stmívání 1920Hz. Dokonce prošel certifikací SGS Low Blue Light.

Zadní panel je symetrický dopředu. Máme na mysli, že používá také čtyřkolkový povrch. Jedna z verzí používá keramický materiál.

Navíc máme stále možnost „Mountain Blue“ pro standardní verzi. Používá technologické nano-kůže materiály a představuje nový silikonový vzorec. Poskytuje pocit prostého kůže. Ale schopnosti anti-feuling a proti stárnutí jsou výrazně zlepšeny. Máme na mysli, že olejové skvrny, markery, rtěnky atd., lze rychle vymazat.

Xiaomi 13 Pro Camera

Hlavní modul kamery se liší od předchozích modelů. Zdědí to design MI 11 Ultra. Máme na mysli, že to vypadá stejně, jen bez sekundární obrazovky.

I když o hardwaru fotoaparátu moc nerozumíte, obrovská velikost objektivu naznačuje jeho silné schopnosti. Používá jednopalcový senzor IMX989. Ano, toto je čočka používaná v ultra Xiaomi 12s.

Hlavní kamera také přichází s optickým povlakem ALD. Snižuje to jev oslnění, fialové třásně, duchování atd. Tato kamera pořizuje mnohem lepší fotografie, pokud jde o jasnost a čistotu. Podporuje super optickou stabilizaci obrazu.

Gizchina News of the Week

Druhá objektiv fotoaparátu je z horního echelonu. Mluvíme o 50MP Leica plovoucí teleobjektiv. Je vyroben s odkazem na čočku SLR. Může dosáhnout zaostření od 10 cm do nekonečna. Podporuje také OIS. Jednoduše řečeno, s tím můžete pořizovat fotografie zblízka v jakékoli vzdálenosti.

Třetím senzorem je objektiv Leica Ultralesale. Toto je další 50MP ultračiná čočka, která může zaznamenávat 115 ° snímky.

Kromě toho se Xiaomi také spojila s Leica, aby vytvořila superbarevný zobrazovací systém. Kvalita duálního obrazu Leica je o 25% vyšší než schopnost zachycení barev předchozí generace. Může tedy zaznamenávat barevnější scény v reálném světě, zejména při střelbě západů slunce, duhy atd.

Vodoznak Leica, Leica Filter, Leica Shutter Sound a Master Lens Package jsou zachovány.

Existuje samostatný zobrazovací čip Xiaomi. Ale tentokrát je to lepší. Nyní má lepší fúzní fotografii, rychlejší střelbu a všechny věci sledování.

Xiaomi 13 Pro přichází s ideálními funkcemi natáčení videa. Podporuje profesionální 8k video nahrávání, 4K 60 Dolby Vision HDR nahrávání atd. Stabilizace videa je na místě.

Výkon

Když mluvíme o prémiovém smartphonu, musí aktualizovat výkon s každou iterací. V tomto smyslu nemá Xiaomi 13 Pro žádný důvod se obávat věci. Přichází s čipem Snapdragon 8 Gen 2 jako jeho sourozenec.

Kromě toho také sportovní LPDDR 5X UFS 4.0 Specifikace úložiště. To znamená, že telefon je rychlejší než kdy jindy. V různých testech tento telefon předběhne iPhone 14 Pro Max, pokud jde o kontrolu snímků a teploty.

MI 13 Pro podporuje nový protokol Wi-Fi 6, 4K QAM a Dual 5GHz WLAN zrychlení poprvé. Ve skutečnosti má maximální sazbu 4.3Gbps. Současně je spotřeba energie subsystému Wi-Fi snížena až o 30%.

Vestavěná velká baterie 4820 m.29 dní. Tento telefon tedy trvá déle než váš oblíbený iPhone 14 Pro Max. Mimochodem, posledně uvedený je po celém světě považován za nejdelší vytrvalostní model.

Tento telefon také podporuje 120 W kabelového nabíjení, bezdrátové nabíjení 50 W a 10w bezdrátové zpětné nabíjení. Jednoduché výpočty ukazují, že telefon může dosáhnout 100% za 19 minut.

Co jiného

MI 13 Pro má také hodnocení IP68. Nejedná se tedy o vyděšení deště nebo bazénu. Kromě toho podporuje plnohodnotné NFC, infračervené univerzální dálkové ovládání a další funkce.

Existuje až čtyři možnosti úložiště. Varianta 8128 GB je 4999 juanů (718); 8256 GB je 5399 juanů (776); 12256 GB je 5799 juanů (833); 12512 GB je 6299 juan (905).

Můžete si vybrat ze čtyř barev. Mountain Blue (8.7 mm/210g) nano kůže a pole zelená, keramická černá a keramická bílá (8.38 mm/229g) glazované keramiky.

Xiaomi 13 Pro Review: Gunning for Premium s Leicovým větrem vzadu

Kolik jste řekl, že Xiaomi 13 Pro prodává znovu?

Zdá se, že se Xiaomi chce odtrhnout od své rozpočtové vlajkové lodi, která cena Xiaomi 13 Pro na neuvěřitelných S1 599 (256 GB úložiště).

Je to o 18% dražší než jeho předchůdce a dobře v rámci HWZ Tech Awards Definice smartphonu prémiového stupně (nad S1 500). I když je to pro Xiaomi ambiciózní, museli bychom posoudit telefon jako alternativu k Samsung Galaxy S23 Ultra nebo aktuální modely pro iPhone Apple iPhone.

Verze TLDR:

Pěkné optimalizace Leica, dobrý výkon a solidní konstrukce. Celkově zábavný, ale drahý telefon, který by mohl použít více „polštiny“.

xiaomi, hands-on, impressions, lucky

Abychom pomohli s jeho nově nalezenou klasifikací prémie, Xiaomi 13 Pro nabízí mnoho špičkových komponent. Má stejnou vlajkovou lodi na třídě jako řada Samsung Galaxy S23 (Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2) a nejnovější typy RAM a úložiště (LPDDR5X a UFS 4.0, respektive) jako jeho soupeř Samsung.

Обзор Xiaomi 13 Pro. хорошо, но дорого!

Má také všechny zvonky a píšťalky, které byste očekávali od prvotřídního sluchátka, jako je hodnocení odporu IP68, snímač otisků prstů, rychlý kabelový (120 W) a bezdrátové (50W) a připojení 5G a 5G připojení. Jako telefon Android 13 představující nejlepší nohu Xiaomi vpřed na našem trhu má operační systém MiUI 14.

Pro svou trumfovou kartu se fotoaparát Triple-Area Xiaomi 13 propojuje do svého partnerství s Leica a nabízí spoluzakladaný kamerový systém Leica s čočkami, ladění obrazu a uživatelské rozhraní, které se zaměřuje na estetiku německého výrobce optiky.

Zahrnuli jsme to, co kamery nabízejí v našem počátečním pokrytí spuštění, takže naše recenze níže se dotkne výsledků, které jsme dostali přes Leica-Touched Xiaomi 13 Pro místo toho.

Obrovské přísliby zobrazování stranou, je Xiaomi 13 Pro dobrý chytrý telefon? By to také vytvořilo dobrý prémiový smartphone? Pojďme to zjistit.

 • 6.73 palců, 3 200 x 1 440 pixelů, Ltpo AMOLED, 1-120Hz Adaptivní obnovovací frekvence, 240Hz dotykový vzorkování, HDR10, DCI-P3, Dolby Vision, 1 900 nits špičkový jas
 • Zadní:
 • Leica Vario-Summicron 1: 1.9-2.2/14-75 čoček ASPH
 • 50MP Main, Sensor Sony IMX989, 1.Velikost 6 μm pixelů, 3.2μm 4-in-1 super pixel, f/1.9, Hyperois
 • 50MP Ultralesaná, 115 ° fov, f/2.2, automatické zaostření
 • Telefon 50MP, f/2.0, 10cm makro, ohnisková posun, plovoucí teleobjektiv, ekvivalentní ohnisková vzdálenost 75 mm, OIS
 • Přední:
 • 32MP, f/2.0, 0.Velikost pixelů 7 μm, 1.4 μm 4-in-1 Super Pixel, FOV 89.6 °
 • Až do Wi-Fi 7 (závislé na trhu), Bluetooth 5.3, L1L5 GPS, G1 GLONASS, E1E5A Galileo, Beidou, Type-C USB, NFC
 • 4 820 mAh
 • 120W kabelový xiaomi hyperarch
 • 50W Nabíjení bezdrátového turbo
 • 10W Reverzní bezdrátové nabíjení

Známá tvář za jinou cenu

Sendvičové tělo Xiaomi 13 Pro se zakřivenými stranami je pro fanoušky čínských telefonů Android příliš známé. Společnost uvedla, že zadní část je vyrobena z bioceramického materiálu lékařské třídy, což znamená, že Xiaomi 13 Pro používá stejná média, jaké by bylo možné k výrobě protetických končetin a implantátů. Bioceramika se obvykle používá pro svou trvanlivost a speciální texturu „měkkého dotyku“ a myslíme si, že to dnes pomáhá poněkud odůvodnit jeho prémiovou požadovanou cenu.

To znamená, že telefon váží 229 g, což přináší nějakou štábu do každodenního provozu. Pro informaci, harmonická velikost Galaxy Z Fold4 (vítěz v našich knihách) je jen 34G těžší.

Pokud jste typem, který odvodí pocit zajištění kvality z hmotnosti produktů, Xiaomi 13 Pro to uspokojí. Pro nás je to téměř příliš těžké pro přenosné triky, mnohem méně low-tech selfie hůl. Váha je do značné míry preference, ale nedělejte chybu: Xiaomi 13 Pro je dostatečně robustní, aby byl tupou zbraní v zoufalé špetce (ne, nedoporučujeme to dělat).

Po stranách jsou zvednuty kovové ráfky, které běží po těle telefonu se dvěma výřezy pro knoflíky: Power Nub a hlasitosti Rockers. Jako prvotřídní sluchátko jsme si přáli, aby tlačítka telefonu nesla trochu hmatatelnější nebo vizuální vkus, takže to zlepšuje hodnotu pohledu, když zařízení bezduchou provozujete zařízení.

Přední část je displej, který používá Corning Gorilla Glass Victus, který má stejný odolnost proti poškrábání jako proud-gen Victus 2, který je na Samsung Galaxy S23 Ultra. Sklo displeje také nabízí zakřivené strany, takže vám nebudeme zavinit, že si myslíme, že Xiaomi 13 Pro vypadá jako jakýkoli jiný moderní čínský mobilní telefon.

Navrhnutí všeho je komicky obrovské pouzdro zadní kamery, které ani jeho poskytnuté telefonní pouzdro nemůže pomoci vyvážit se proti jeho záda. Je pravda, že je to velmi elegantní čtvercový blok s promyšleným designem podobným Leica, který zdůrazňuje čisté linie, hladké povrchy a formální minimalismus, ale všechno, co estetika zmizí, když hrb chytí na vaší látce nebo oděká jiné věci ve vaší tašce.

Jako celek je fyzičnost Xiaomi 13 Pro z něj velmi klasický produkt Xiaomi: má design, který je většinou rozumný a známý, pokud je trochu formální, s obecně solidní operační manipulací. Bohužel má malé nedostatky, díky nimž lidé jdou „Eh, je to o něco levnější než ostatní, stejně“.

Xiaomi 13 vs Xiaomi 13 Pro | Unboxing & Comparison

Ale teď to není levnější. Je to S1 599 pro 256 GB, takže doufáme, že Xiaomi chápe, že jiný cenový bod přichází s různými očekáváními, a to i v „povrchním“ oblastech telefonu.

Displej a zvuk

Přední a střed Xiaomi 13 Pro je krásný 6.73palcový panel LTPO AMOLED Ohodnocený při rozlišení WQHD (3 200 x 1 440 pixelů). LTPO znamená, že panel je schopen obnovit frekvence 1 Hz až 120 Hz a ukázalo se, že je schopno přehrávat naše oblíbené pořady s vysokými snímky. Panel nabízí mírně agresivní nasycení, které je podobné dřívějším dnů displejů Samsung’s Phone AMOLED, s nižší kontrastní tolerancí.

Vypadá to živě a ostrý i za drsného slunečního světla, a to díky špičkovému jasu 1 900 nitů displeje (obvykle sedí na 1 200 nits, pokud nepotřebujete ultra-jasné displeje). Pro pomoc při detekci životního prostředí má telefon 360 ° okolního světla, které určují, zda potřebujete 1 900 nits.

Mezi další panelové výhody patří podpora HDR10, Dolby Vision a dotyková vzorkovací rychlost až 240 Hz pro hráče. Zjistili jsme, že panel dostatečný pro cenu, kterou přikazuje, ale telefonní displeje jsou v poslední době jen stěží zklamáním.

To, co nás překvapilo, byla výchozí kvalita zvuku nabízená duálními reproduktory Xiaomi 13 Pro. Obvykle mají reproduktory zabudované do telefonů nafouklý nebo blátivý zvuk, který upřednostňuje hlasitost nad přesností, ale Xiaomi 13 Pro může být obscénně hlasitý, aniž by ztratil příliš mnoho detailů. Ve skutečnosti bylo snesitelné používat reproduktory pro sledování YouTube a přejetím na Tiktok a nebylo třeba se sáhnout po skutečných bezdrátových uších pro lepší poslech nepřítomných. Stále bychom doporučili získat pár TWS, pokud chcete více soustředěný hudební zážitek.

Výchozí aplikace pro přehrávač videoobsahu MI podporuje svou vestavěnou technologii prostorového zvuku Dolby Atmos, která vytváří videa Dolby Atmos připravená snadněji kompatibilní přímo z krabice.

Uživatelské rozhraní

Miui 14 a Android 13 v tomto bodě nepotřebují úvod, protože designový jazyk Xiaomi se v průběhu let moc nezměnil. Je to stále stejná blokovaná paleta spárovaná s rozbalovací nabídkou podobnou oznámení podobnému iPhone (přejeďte přejetím z nejvyššího centra pro oznámení, přejeďte dolů z pravého horní části pro Wi-Fi, Bluetooth, jas atd. Nastavení).

V klasickém stylu Xiaomi je pozornost uživatelského rozhraní k detailům stále nekonzistentní. Ne všechna oznámení obsahují pro svůj nadpis tučný text. Video a e.mailové náhledy v oznámeních jedí směrem k okraji, kde je tlačítko „Rozbalit oznámení“, ale některé jiné aplikace do těchto marží nezasahují a místo toho přecházejí do dalšího řádku.

Aplikace Nastavení kategorizuje funkce založené na jejich primárním cíli (například nastavení související se zabezpečení. Text uvnitř aplikace Nastavení (jako náš název Wi-Fi v rámci nastavení Wi-Fi) přechází do střední věty v dalším řádku. Můžeme zdůraznit ještě více nedostatků, ale to by bylo laskavé, protože MiUi 14 je čistý a intuitivní.

UI Xiaomi, které je méně vyleštěné, je pro značku stěží nové a dosud jsme to nikdy opravdu nevadili. Pokud chce Xiaomi účtovat účty uživatelů prémiové ceny, polština a pozornost k detailům tyto značky odlišují od ostatních. Například, Apple a Samsung prošli dlouhou cestou, aby jejich uživatelské rozhraní pro své fanoušky méně icky, a my si myslíme, že fanoušci Xiaomi si také zaslouží určitou úroveň polštiny.

Optický snímač otisků prstů pod displejem je plachtě rychlý a přiměřeně přesný, díky čemuž je vánek odemknout telefon, jakmile ho vytáhnete z telefonu, je také velmi rychlé při každodenním používání.

Xiaomi 13 / Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 13. 12 GB/512GB. Limitovaná edice

0 Recenze NBSP

Edice Xiaomi 13 Limited Color je kompaktní vlajková loď 2023 s Snapdragon 8 Gen 2, 12 GB LPDDR5X RAM, 512 GB UFS 4.0 ROM, 4500 mAh baterie s 67 W, 50w bezdrátový náboj a 6.36palcový 120 Hz displej s 1900 NITS a IP68 Certified. Triple Camera je vyrobena ve spolupráci s Leica a je vedena senzorem Sony IMX800. 12 megapixelových ultralehkových úhlech a 10 megapixelových teleobjektivů s 3.2x Zoom z toho, aby smartphone byl nový vůdce v technologii kamery.

China Firmware = SAFTYNET prošel OTA aktualizace Widevine Level 1

Xiaomi.Firmware EU TWRP (odemčené) = Saftynet prošel aktualizace OTA Widevine Level 1

Xiaomi 13 Pro. 12 GB/512GB. Leica Kamera

4 recenze NBSP

Xiaomi 13 Pro je vlajková loď 2023 s Snapdragon 8 Plus Gen 2, 12 GB LPDDR5X RAM, 512 GB UFS 4.0 ROM, 4820 MAH baterie s nabíjením 120 W, bezdrátový nabití 50 W a 6.73palcová E6 LTPO 4.0 Dolby Vision Ltpo 120 Hz Displej s 1900 NITS a IP68 Certification. Triple Camera je vyrobena ve spolupráci s Leica a je vedena senzorem Sony 1 palce IMC989. 50 megapixelových ultralehkových kamera a 50 megapixelových teleobjektivů s 3.2x Optical Zoom je z smartphonu novým lídrem v technologii kamery.

China Firmware = SAFTYNET prošel OTA aktualizace Widevine Level 1

Xiaomi.Firmware EU TWRP (odemčené) = Saftynet prošel aktualizace OTA Widevine Level 1

Xiaomi 13 Pro. 12 GB/256 GB. Leica Kamera

2 recenze NBSP

Xiaomi 13 Pro je vlajková loď 2023 s Snapdragon 8 Plus Gen 2, 12 GB LPDDR5X RAM, 256 GB UFS 4.0 ROM, 4820 MAH baterie s nabíjením 120 W, bezdrátový nabití 50 W a 6.73palcová E6 LTPO 4.0 Dolby Vision Ltpo 120 Hz Displej s 1900 NITS a IP68 Certification. Triple Camera je vyrobena ve spolupráci s Leica a je vedena senzorem Sony 1 palce IMC989. 50 megapixelových ultralehkových kamera a 50 megapixelových teleobjektivů s 3.2x Optical Zoom je z smartphonu novým lídrem v technologii kamery.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS