Zapomněli jste heslo z Apple ID na iPhone. Aktivujte iPhone bez Apple ID a hesla přes aktivaci ASPFAB Unlocker

Co dělat, když zapomněli Apple ID? Jak ukončit ICLAD, iTunes a App Store bez hesla!

Někdy se to stane, že zapomínáme na vlastní heslo od Apple ID. Co dělat, když zapomněli Apple ID ? Existuje mnoho způsobů, jak dělat, co dělat, pokud vás tato situace předčí, ale ne všechny články nabízejí lehké způsoby. Pokud používáte způsob, který není testován před ostatními lidmi, nemůžete nikdy vrátit data z Apple ID. V článku budeme říct, jaké metody jsou nejjednodušší, spolehlivý a svobodný. Zvažte stejné populární způsoby, jak to udělat.

Zde se podíváme na tři způsoby, jak to udělat, pokud jste zapomněli ID Apple, a způsoby se mohou mírně lišit.

Poznámka: Formát hesla Apple ID. Jak všichni víme, ID Apple má formát hesla. Mělo by se skládat z 8 znaků, musí mít malá a velká písmena a musí být alespoň jedna číslice. To se děje za účelem posílení cenných papírů a když je heslo ztraceno, nebylo by tak snadné hackovat. Také Apple ID je vhodné, protože pokud jste zapomněli heslo z ICLAD, pak je snadné jej obnovit s Apple ID.

Jak obnovit tovární nastavení iPhone bez Apple ID a hesla

Pokud chcete obnovit tovární nastavení iPhone jiné osoby, buďte to iPhone vaší ženy nebo použité, Unlocker Fonelab pro iOS. Nejúčinnější způsob, jak resetovat nastavení iPhone bez Apple ID nebo hesla. To vám umožní vymazat heslo pro iPhone, odebrat ID Apple ID a heslo, nebo dokonce obejít heslo limitu na obrazovce bez ztráty dat.

 • Odstraňte přístupový kód do iPhone pro resetování nastavení iPhone bez ID Apple.
 • Vymazat Apple ID a heslo pro vymazání nastavení a obsahu.
 • Sova omezení obrazovky Heslo bez ztráty zdrojových dat.
 • Kompatibilita s nejnovější verzí IOS 14, stejně jako s předchozími verzemi IOS.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

 • Pomáhá odemknutí obrazovky iPhone.
 • Odstraní ID Apple nebo heslo.
 • Odstraňte omezení času na obrazovce nebo hesla v sekundách.

Plné odemknutí průvodce zakázán iPhone s iOS unlocker

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte FOTELAB IOS Unlocker, můžete spustit program v počítači a vybrat možnost „Delete Apple ID“ pro vymazání ID Apple ID na vašem iPhone. Připojte uzamknutý iPhone k počítači pomocí originálního kabelu USB.

Krok 2 Stiskněte parametr „Trust“ na obrazovce iPhone a zadejte heslo. Klepnutím na tlačítko Start obnovíte tovární nastavení iPhone bez Apple ID. Kromě toho budete vyzváni k zadání hesla zámku obrazovky pro připojení iPhone nebo jiných zařízení do počítače.

Krok 3 Přejděte na aplikaci „Nastavení“ na vašem iPhone, můžete v obecném menu vybrat parametr „Reset“. Poté můžete kliknout na možnost „Obnovit všechna nastavení“ a potvrdit proces hesla. Poté se iPhone vrátí do továrního nastavení.

Poznámka. Samozřejmě můžete také odstranit přístupový kód pro iPhone. Potom se můžete přihlásit do iPhone a obnovit tovární nastavení iPhone bez Apple ID nebo hesla v aplikaci „Nastavení“.

Váš vlastní iPhone: Zapomněli jste heslo Apple ID, to je, jak resetovat heslo

Není divu, že někdy lidé mohou zapomenout na své heslo Apple ID a bez hesla si myslí, že jejich účet je zbytečný. Oni také hledají odpovědi na tyto otázky jako „Zapomněli ID Apple, který jsem aktivoval váš iPhone“. Ale tady se mýlí, až po vykonávání několika velmi jednoduchých a osvědčených kroků, mohou velmi snadno přistupovat ke svým identifikátorům.

 • Nejprve přejděte na stránku účtu Apple ID a klikněte na tlačítko „Zapomněli Apple ID nebo heslo“.
 • Nyní zadejte ID Apple a možnost se zobrazí, která umožňuje obnovit heslo.
 • Vyberte jej a poté pokračujte v zadání klávesy „pro obnovení“ pro dvoustupňovou kontrolu.
 • Poté musíte vybrat „Přidat Seřazn“, po kterém obdržíte ověřovací kód na tomto zařízení.
 • Zadání ověřovacího kódu na zařízení Apple. Přístup k parametrům pro vytvoření nového hesla nebo resetu hesla.
 • Zde uživatelé obnoví heslo a pak se znovu zadejte, aby zadali účet nebo identifikátor s novým heslem.
 • Někdy v „Nastavení“ zařízení musíte upgradovat heslo na váš účet pokaždé, když vstoupil do vašeho přístupu.

Jen dělat tyto jednoduché kroky se váš účet vrátí, i když zapomenete ID Apple a heslo aktivovat iPhone.

Obnovit heslo na zařízení iOS

Krok 1 Přejít na Nastavení. ICloud.

Krok 2 Zadejte e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko „Zapomněli Apple ID nebo heslo“, pak budete mít také dvě možnosti. Proveďte výše uvedené přesné kroky k obnovení ID Apple.

Používání webové stránky ICLOUD odstranit ID Apple bez hesla

Pokud jste zapomněli heslo Apple ID a nemůžete opustit iCloud. Můžete ji také dostat pomocí následujícího návodu:

Nejprve se přihlaste do počítače: https: // www.iCloud.com / nebo https: // iforgot.Jablko.com / hesla / ověření / clocid. Toto je oficiální webová stránka ICLOUD pro přijetí zadávacího hesla.

Zadejte ID Apple a klikněte na tlačítko Pokračovat. Dalším krokem bude zobrazeno dvě možnosti: Potvrzení e-mailu nebo odpověď na kontrolní otázku. Pokud si vzpomenete na odpověď na otázku, můžete heslo změnit, odpovídat na otázku. Pokud si nepamatujete potvrzení e-mailové adresy, systém odešle e-mail na e-mailovou adresu uvedenou v registračním čísle.

Resetovat ID Apple pomocí programu Tenorshare 4UKEY

Tenorshare 4UKEY Utility je navržen speciálně pro odemknutí iPhone v případech, kdy je zapomenut heslo ze zařízení. Jedním z důležitých funkcí programu je resetovat ID Apple na iPhone / iPadu bez hesla, které bude použito v tomto případě.

Stáhnout 4ukey z oficiální webové stránky Tenorshare a nainstalovat jej do počítače / Mac. Připojte zařízení k počítači a program automaticky detekuje zařízení, vyberte funkci „Odstranit Apple ID“

V novém okně Utility klikněte na „Start“ a 4ukey začne mazat ID Apple

Po odstranění ID Apple můžete nakonfigurovat nové Apple ID a přihlásit se k němu.

 • jeden. Je-li funkce „Najít iPhone“ povolena, může 4ukey odstranit ID Apple, ale data nelze uložit na zařízení IOS 10 zařízení 10.2 a nižší. Po úspěšném odstranění Apple IDS neobnovujte tovární nastavení. V opačném případě lze přístroj jednoduše aktivovat pomocí bývalého Apple ID.
 • 2. Pokud je zařízení vypnuto funkce „Najít iPhone“, pak po několika sekundách bude Apple ID úspěšně odebráno z vašeho zařízení. Vaše data budou ztracena po vyjmutí Apple ID, pokud je přístroj pod iOS 10.2,
 • 3. Pro neaktivované zařízení nebo IOS 11.4 a vyšší, který zahrnoval funkci „Najít iPhone“, tato funkce není podporována.

Jak obnovit Zapomenuté heslo zálohování iTunes

Pro ochranu dat iTunes Zálohování dat můžete nainstalovat heslo pro tuto kopii. Pokud však náhle zapomenete, nebude možné obnovit důležité soubory. V takové situaci je poměrně snadné zmást, ale chceme vám prezentovat program, který vás přesvědčí, že vše je řešitelné: Tenorshare iPhone Backup Unlocker. Tento program umožňuje rychle a efektivně obnovit heslo zálohování iTunes bez ztráty a poškození dat kopírování. Chcete-li to provést, musíte jen vykonávat několik jednoduchých akcí podle doprovodného managementu. Inteeis programy jsou velmi jednoduché a srozumitelné, takže můžete snadno naplnit celý postup.

Vložte program z oficiálního webu Tenorshare a nainstalujte jej do počítače. Po dokončení instalace spusťte program. V hlavním menu se zobrazí tři hlavní funkce programu. Vyberte funkci „Get Backup Itunes“.

Okno Nový program bude obsahovat seznam všech záloh iTunes uložených v tomto počítači. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a klepněte na tlačítko „Další krok“.

Dále vyberte vhodný režim útoku na heslo z dostupných možností: Útok ve slovníku, útok na masku a útok hrubé síly.

Poté klikněte na tlačítko „Start“ pro spuštění procesu záznamu správného záložního hesla iTunes. V případě potřeby můžete proces zastavit kliknutím na tlačítko „Stop“ a poté jej obnovte ze stejného místa.

Počkejte na proces detekce terminálu. Čekárna závisí na délce a složitosti hesla, stejně jako ze zadaných nastavení režimu útoku. Jakmile je heslo definováno, zobrazí se dialogové okno, kde můžete toto heslo zkopírovat a pak použít pro odemknutí šifrovaných zálohování iTunes.

Kromě toho program umožňuje odstranit záložní heslo iTunes s jedním kliknutím. Chcete-li to provést, v hlavní nabídce programu vyberte funkci „Smazat nastavení zálohování“ a v dalším okně klikněte na tlačítko Start „. Nastavení ochrany zálohování iTunes bude vymazána a přístup k souborům můžete přistupovat, aniž byste museli zadat heslo.

V tomto článku jsme tak podrobně zkoumali několik různých způsobů, jak efektivně resetovat heslo Apple ID v případě, že jste ho zapomněli, a také vám představil nádherný program iPhone Backup Unlocker, který umožňuje rychle a snadno obnovit a odstranit Zapomenuté heslo. Zálohování iTunes.

zapomněli, jste, heslo, apple, iphone, hesla

Nejlepší způsob, jak najít zapomenuté heslo Apple ID v systému Windows a Mac

Můžete skutečně resetovat heslo Apple ID pomocí Iforgot a ICloud. Ale pokud jste zapomněli a Apple ID a heslo, lépe používáte fonelab ios Unlocker. Nástroj pro odstranění účtu Apple ID může odstranit starý Apple ID účtu a vytvořit nový Apple ID účtu. Můžete odstranit předchozí ID Apple ID a heslo bez poskytnutí osobních údajů. Po zadání hesla obrazovky zámku se můžete naučit a resetovat zapomenuté heslo Apple ID přímo.

 • Odstranit a upravit ID Apple ID a Heslo bez zadání e-mailové adresy, zkontrolujte otázky a další související informace.
 • Přijďte se vydat kolem obrazovky Icloud Aktivace Lock a přímo smažte své staré Apple ID.
 • Plná podpora pro nejnovější iPhone 13/12/11/11 / XS / XR / XR / X / 8/7 / SE / 6S / 6 a t. D. Spuštění IOS 15 a dřívějších verzí.
 • Kompatibilní s Windows 10/8.1/8/7 / XP / Vista a Mac OS X 10.7 nebo vyšší (včetně MacOS 10.15 Catalina).
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné pro začátečníky a odborníky.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

 • Pomáhá odemknutí obrazovky iPhone.
 • Odstraní ID Apple nebo heslo.
 • Odstraňte omezení času na obrazovce nebo hesla v sekundách.

Krok 1 Stáhněte si zdarma, nainstalujte a spusťte FONELAB IOS Unlocker. Připojte zařízení iOS k tomuto počítači pomocí kabelu USB s bleskem. Na obrazovce zobrazení vyberte možnost Odstranit ID Apple.

Krok 2 Klikněte na „Trust“ na svém iPhone nebo iPadu. Zadejte heslo zámku. Nyní můžete kliknout na tlačítko Start na obrazovce Demonting Screen Apple ID. Nástroj pro odstranění Apple ID může zcela odstranit ID Apple a heslo z vašeho iPhone.

Krok 3 Pokud jste již zapnuli „Nalezení iPhone“ dříve, postupujte podle pokynů na obrazovce a obnovte všechna nastavení. Neodpojujte iPhone, dokud nebudete odstranit heslo Apple ID.

Poznámka. Nepřemažte veškerý obsah a nastavení, stejně jako aktualizace nebo ukládat iPhone pomocí iTunes. V opačném případě může být váš iPhone spojen s předchozím ID Apple a dokonce zablokován.

Co dělat, pokud jste zapomněli heslo z Apple ID?

Nyní, když znáte Apple ID, pak je zde e-mail, můžete obnovit heslo Apple ID Heslo výběrem jednoho ze dvou způsobů:

Nyní musíte vybrat „Získat zprávu e-mailem“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Dávej pozor! Ujistěte se, že se podíváte na to, co konkrétně bude odesílání e-mailu odesláno k obnovení hesla Apple ID. V mém případě jsou zprávy odeslány do náhradního e-mailu a ne na Apple ID.

Vaše pošta by měla přijít na referenční odkaz hesla. Kliknutím na ni přejdete na stránku, kde potřebujete přijít a zadat nové heslo.

Jak obnovit heslo Apple ID odpovědí testovací otázky

Tímto způsobem musíte také jít na speciálně vytvořenou stránku Apple: http: // iforgot.Jablko.com /, napište své apple ID t.e E-mail a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Vyberte položku „Odpovědět na zkontrolovat dotazy“ a znovu klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Nyní musíte zadat datum narození, no, nebo ten, který jste ukázal, když Apple ID.

Správně odpovězte na dvě ovládací otázky, v mém případě je to „jméno nejlepšího přítele dětství?“A“ model prvního pohybu pohybu?“, Klepněte na tlačítko“ Pokračovat „.

Pokud nemáte přístup k e-mailu, ke kterému je písmeno zasláno pro resetování hesla Apple ID nebo si nepamatujete datum narození a odpovědi na kontrolu otázek, aniž by kontaktorová podpora nemůže udělat.

Ukázalo se, že z něj obnovil zapomenuté ID Apple nebo heslo?

Doufám, že tato instrukce pomohla obnovit heslo z Apple ID. Pokud pomáháte, pak ji podělte o sociální sítě. Pokud znáte jiné způsoby, jak odemknout Apple ID, pokud jste zapomněli heslo. Nezapomeňte na ně psát v komentářích.

Nepochybně, všechna hesla pamatuje, že není opravdu, zejména pokud máte několik tuctu. Proto jsem již více než pět let používal 1Password Správce hesel, doporučuji.

zapomněli, jste, heslo, apple, iphone, hesla
| Denial of responsibility | Contacts |RSS