Zdarma ke stažení Windows 11 Easy Transfer. Windows Easy přenášející kabel

Zdarma ke stažení Windows 11 Easy Transfer

Tento příspěvek se týká toho, jak používat užitečný nástroj pro snadné přenos Windows 11 k bezpečnému a pohodlnému přenosu souborů na jiný počítač nebo disk.

Co je Windows snadné přenos?

Přenos velkých datových souborů nebo složek je vždy problém s útesem hlavy bez ohledu na to, který systém používáte. Společnost Microsoft spustila program s názvem Windows Easy Transfer, který uživatelům pomohl přenášet soubory a nastavení ze starší verze systému Windows na novější.

Windows Easy Transfer debutoval ve Windows Vista a je nyní k dispozici ve Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1 Pro poskytování omezených migračních schopností nepřenáší aplikace pro žádnou verzi Windows, uživatelé mohli přesunout pouze soubory a nastavení.

Existují určitá omezení tohoto programu: Uživatelé nemohou přenášet soubory z 64bitového systému na 32bitový systém. Windows Easy přenos v systému Windows 8.1 může přenášet pouze nastavení z Windows 7, Windows 8, nastavení z Windows Vista nebo jiného Windows 8.1 ks není podporován. Převody pomocí USB Flash Drive jsou jediné metody povolené v systému Windows 8.1; Převody pomocí snadného přenosového kabelu nebo síťového připojení nejsou k dispozici.

Windows Easy Transfer se stal historií, protože je zastaven ve Windows 10. Pro uživatele Windows 11 tedy budete muset hledat nový software pro snadný přenos pro Windows 11.

[Zdarma] Windows 11 Easy Transfer Software

Pro uspokojení všech potřeb přesunu velkých souborů, složek a programů nebo dokonce OS bude pro uživatele praktičtější software třetích stran praktičtější. Aomei Assistant Assistant Standard je nejdokonalejším přenosem systému Windows pro Windows 11, který může klonovat disk nebo konkrétní oddíl. Všechny datové soubory a nainstalované programy budou zkopírovány na cílový disk a přesunuté programy nejsou nutné přeinstalovat, mohou běžet hladce jako dříve na novém disku.

A co víc, pokud se váš počítač nepodaří upgradovat na Windows 11 22H2, můžete do počítače klonovat pracovní normální systém a úspěšně aktualizovat na nejnovější verzi.

Poznámky: 1. Standard Edition podporuje pouze klon dat MBR, pokud si přejete klonovat systém MBR System, MBR na GPT, GPT na MBR, GPT na GPT, upgradujte prosím na profesionální vydání. 2. Assistant Aomei Assistant má funkci „migrace OS“ pro uživatele, kteří si přejí přesunout OS na jiný disk bez přeinstalování.

Krok 1. Nainstalujte a spusťte asistent oddílu Aomei na disk, který chcete přenést, připojte cílový disk do tohoto počítače a ujistěte se, že může být detekován.

Krok 2. Na hlavním panelu klikněte na „Clone“ a vyberte „Klonový disk“.

zdarma, stažení, windows, easy, transfer, kabel

Krok 3. Vyberte metodu klonování.

Klonový disk rychle: klon používal pouze místo na jiný disk a bylo povoleno upravit velikost oddílů. Klon sektoru po sektoru: Klonejte všechna sektory na jiný disk, ať už použité nebo ne.

zdarma, stažení, windows, easy, transfer, kabel

Krok 4. V seznamu disků vyberte zdrojový disk, který má soubory a programy, které chcete přenést.

Krok 5. Vyberte cílový disk.

Poznámka: Cílový disk by měl být stejný nebo větší než zdrojový disk, všechna data na cílovém disku budou pokryta soubory na zdrojovém disku, takže se ujistěte, že o něm nejsou žádné důležité údaje. Pokud je cílový disk menší než původní, budete mít více podrobností, na které je třeba věnovat pozornost.

Krok 5. Možnosti klonového disku:

Klon bez změny velikosti oddílů: Konfigurace zdrojového disku bude zkopírována na novém disku s velikostí oddílů stejného oddílu na celý disk: Oddíly na zdrojovém disku zaujímají celý oddíl cílového disku na tomto disku: můžete byste na tomto disku: můžete byste na tomto disku: můžete byste na tomto disku: můžete byste na tomto disku: můžete byste na tomto disk Změňte velikost oddílu na novém disku

Krok 6. Pokud klonujete disk, který má systémový oddíl, obdržíte následující zprávu, která vás vede o tom, jak spustit operační systém z cílového disku. Klikněte na „Dokončit“.

Krok 7. Zpět na hlavní rozhraní klikněte na „Použít“ na panelu nástrojů a kliknutím na „Pokračujte“ a spácháte operace.

Poté můžete cílový disk připojit k jinému počítači a použít všechny soubory a programy z původního stroje.

Další čtení. pouze programy převodu

V asistentovi Aomei je více služeb migrace. Pokud potřebujete přesunout pouze některé programy z disku na jiný disk, abyste je mohli spustit na jiném zařízení, může vám tento pohodlný nástroj také pomoci. Ve funkci „Mover App Mover“ mohou uživatelé migrovat nainstalované aplikace na jiný disk nebo jiný disk bez přeinstalace. Tímto způsobem nepokryje cílový disk nebo oddíl. Jedinou věcí, na kterou byste mohli muset věnovat pozornost, je zajistit, aby tento disk má dostatek volného prostoru pro umístění všech programů, které chcete přesunout.

Tip: Musíte upgradovat na profesionální vydání pro migraci aplikací.

Krok 1. Přejděte na „Free Up“ „App Mover“.

Krok 2. Všechny oddíly na PC se objeví v následujícím okně, kde uvidíte dostupný úložný prostor každého oddílu a počet pohyblivých aplikací. Hit „Next“.

Krok 3. Všechny aplikace ve zvoleném oddílu budou uvedeny. Zaškrtněte aplikace, které chcete přesunout, nastavit cílové umístění a klikněte na „Přesunout“.

Krok 4. Po zahájení migrace obdržíte varování od asistenta oddílu, že násilně zavřete spuštěné aplikace. Kliknutím na „OK“ zahájíte migraci.

Po chvíli počkejte, až bude proces dokončen, můžete připojit cílový disk do jiného zařízení a použít přímo všechny přesunuté programy.

Závěrečná linka

Pokud hledáte Windows 11 Easy Transfer, Aomei Assistant vám poskytne dvě značné možnosti. Toto stahování Easy Transfer Easy Transfer je zdarma a má mnoho dalších praktických funkcí, které vám pomohou spravovat vaše zařízení, jako je převod MBR na GPT, změnu velikosti/odstranění/formátování/kontrola/oddíl, přestavba MBR, přidělení volného prostoru.

Jak používat snadný přenos v systému Windows 7

Funkce Easy Transfer můžete použít k odesílání souborů z jednoho počítače do druhého nebo dokonce k odesílání souborů na externí pevný disk můžete použít k odesílání souborů z jednoho počítače do druhého nebo. Tato funkce dělá změnu na nový počítač hračkou.

Než začnete snadno přenést, ujistěte se, že jsou zapojeny oba počítače. Nespoléhejte se na baterie. Snadný přenos Windows může trvat dlouho a je intenzivní disk. Je to také mnohem rychlejší, pokud nepoužíváte bezdrátové připojení: zapojte oba počítače do stejného routeru, pokud je to možné lidsky.

 • Přihlaste se na Windows 7 na PC. Ujistěte se, že váš hardware funguje, a spusťte Windows 7 dostatečně dlouho, aby se s ním seznámili.
 • Ujistěte se, že spojení mezi PC a z PC az PC. Pokud jsou PC a z počítačů připojeny k vaší síti, zvolte Start → Počítač a klikněte na síťový odkaz na levé straně, abyste se ujistili, že počítače se mohou navzájem vidět. Pokud nepoužíváte síť, připojte kabel USB k obou počítačům nebo připravte velkou hromadu CD.
 • Na počítači To PC vyberte Start → Začínáme → Přeneste své soubory. Průvodce Easy Transfer Wizard Windows se ukazuje.
 • Klikněte na Další. Windows Easy Transfer vás provede několika snadnými otázkami, například jak přenášíte soubory a zda jste na počítači na počítač.
 • Udělejte jednu z následujících, v závislosti na vašich okolnostech:
 • Pokud váš z počítače neříká Windows 7: Windows Easy Transfer vás provede procesem kopírování snadného přenosu do počítače nebo do sítě, které je přístupné jak do i z počítačů. Po přenosu jakýchkoli nastavení souborů, máte pokyn jít do počítače. Odtud spusťte MigSetup.EXE program ve složce WindowsEasyTransfer.
 • Pokud je počítač spuštěn Windows 7: Přejděte do počítače a vyberte Start → Začínáme → Přeneste své soubory.
 • Na počítači, klikněte na Další. Odpovězte na otázky a klikněte na další, dokud nedorazíte do okna Easy Transfer.

Když Windows Easy Transfer funguje, je to skvělé, ale často se zastaví uprostřed přenosu. Můžete se pokusit spustit další okna snadno přenos, ale možná budete muset kopat a udělat to ručně nebo si najmout profesionála.

O tomto článku

O autor knihy:

Woody Leonhard se popisuje jako „oběť Windows.„Od roku 1992 sdílí řešení svých vlastních technologických problémů s miliony čtenářů. Kromě psaní několika knih do série pro Dummies je Woody přispívajícím editorem pro Secrets Windows zpravodaj. Také provozuje svůj vlastní blog na Askwoody.com.

USB 2.0 Přenos dat bez oken bez ovladačů

USB 2.0 Kabel přenosu dat bez ovladačů (GM-PCLINK) umožňuje rychlé a snadné přenos souborů z jednoho počítače se systémem Windows do druhého. Kabel přenosu dat bez ovladačů GM-PCLINK je vybaven snadné okno pro přetahování a drop přetažení na rozdělení obrazovky, aby vizuálně ukázalo, co se přenáší, a jeho nové umístění.

Displej s rozdělením obrazovky ukazuje vzdálené a hostitelské umístění:

Při přenosu souborů z jednoho počítače do druhého zobrazuje hostitelský i vzdálený počítač zobrazuje hostitelský i vzdálený počítač, vestavěný ferit prsten snižuje rušení pro super rychlé převody a snadnou operaci. Rychlost přenosu rychlosti 480 Mb / s je dosažena pomocí USB 2.0 Soulad a je zpětně kompatibilní s USB 1.1 při 12 MPB v závislosti na zatížení systému.

Nový OTI čip uvnitř tohoto USB 2.0 Propojení přenosu dat je software EasySuite, který je spálen do čipu, takže není nutná žádná instalace ovladače a žádná konfigurace!

Gm-pclink USB 2.0 kabel přenosu dat představuje nejjednodušší, nejspokojenější a opakovaně použitelný způsob přenosu vašich dat z jednoho zdroje PC do druhého bez potíží kopírování na az disku az disku.

zdarma, stažení, windows, easy, transfer, kabel

Funkce Specifikace:

 • Přímé kabelové spojení mezi dvěma počítači přes port / zástrčku USB a hrajte s Hot Plug
 • Nadproudová ochrana
 • Délka kabelu 6 stop
 • USB 2.0 Přenosová sazba až 480 Mb / s (zpětným kompatibilním s USB 1.1 sazby až 12 Mbps)
 • Pohodlně sdílejte soubory a přenos dat
 • Pohánění sběrnice (není nutný žádný externí zdroj energie)
 • Design bez řidiče
 • USB 2.0 přenosu dat Windows kabel GM-PCLINK
 • Uživatelská příručka PCLINK (k dispozici ke stažení)

Dodatečné informace

1 rok od data nákupu.

Příručky řidičů

Uživatelská příručka PCLINK

recenzí pro USB 2.0 Přenos dat bez oken bez ovladačů

Nefungovalo, ale nemyslím si, že je to kabel, nikdy by nemohl přenést data, ale já ne, ale kabel byl problém, je to snadný přenos Windows, který je problém. Skončil pomocí palcové jednotky pro kopírování a přenosu mých dat do nového počítače. Po rozhovoru s IT chlapem zjistili, že Windows snadný přenos zřídka funguje

Snadný přenos dat stačí připojit a zatížení softwaru. Snadno sleduje pokyny pro přenos dat. Velké bloky přenosu dat rychle. Ideální pro přesun dat do nového počítače.

Windows 7 Easy Transfer: Transfer Files From Old PC To New PC

Funguje, ale nemůžu přenos nainstalovat velké soubory, nebyl žádný problém. Přesun malých souborů je super, ale při pohybu 6 koncertů nebo větších složek dostanu „Nedostatek místa na jednotce“ a zastaví se. Přesun mezi 2 Win 10 strojů. Takže se musím přesunout 5Gig nebo méně, abych dokončil práci. Stále bych si koupil znovu. Každý má ponětí?

Dobrý kabel pro přenos dat, ale ne, když získáte nový notebook, GearMo vám umožňuje přenášet data mezi počítači, ale pouze soubor podle souboru. Hledal jsem jeden, jako bych měl, kde by to přeneslo všechny programy a data do vašeho nového počítače. To není o tom, ale bylo snadné použít pro soubory, které jsem byl schopen přenést.

Snadno použitelný kabel je snadno použitelný, každý počítač okamžitě spustí aplikaci k přenosu Softward.

Přenos dat usnadnil. Připraven k použití. Snadné použití. Žádné problémy s přenesením mých dat z notebooku Winvista a W10 do mého nového PC. Předformování přesně tak, jak je inzerováno, přichází předinstalován vše, co potřebujete. Vřele doporučujte tento kabel, i když ho hned nepotřebujete. Velké soubory žádný problém.Vynikající hodnota.

Velmi užitečné pro jakékoli staré Windows PC/notebooky přenáší zálohy přes USB (bez internetu), vždycky jsem byl zvědavý, pokud takový kabel existoval, a samozřejmě po prohledávání Amazonu jsem to našel a šel s tím kvůli recenzi. Jsem velmi rád, že jsem jeden popadl, protože můj Wi-Fi upload z mého notebooku je prostě žalostný a někdy prostě chci jednoduše přenášet soubory rychle ze starého notebooku do mého novějšího PC.Moje bezdrátové rychlosti upload jsou z jakéhokoli důvodu jen žalostné na notebook. Je to starý notebook, slouží se k jeho účelu a nyní ho udržuji pro zálohování a další věci.Tento kabel pracoval na 100% ihned po jeho připojení do obou notebooků prostřednictvím příslušných portů USB. Malý program, který přichází s kabelem, funguje bezchybně a umožňuje vám rychle navigovat, které adresáře/složky na požadovaném počítači, které chcete přenést, a přesně tam, kde Tento kabel je skvělý vyzvednutí pro každého, kdo má bezdrátové možnosti, může být omezený nebo může být omezen nebo Někdo, kdo prostě chce jednoduchou snadnost zapojení jednoho počítače do druhého a přenášení souborů velmi ohromen, jen doufám, že to chvíli funguje!

Dobrý nákup pro 2.0 USB datový kabel Tato položka splnila všechna moje očekávání a já bych neváhal doporučit tento produkt ostatním.

USB 2 z Gearmo bez ovladače 2.0 Kabel přenosu dat pro jednou v životě si myslím, že jsem se dobře rozhodl, že mám 3 počítače a v každém počítači dělám jinou práci. Používám kabel k přenosu dat mezi různými počítači. Kabel poskytuje rychlý a spolehlivý způsob udržování dat na všech 3 počítačích. Vřele doporučuji tento kabel.

Připojte dva počítače k ​​přesunu souborů, přál bych si, abych měl toto zařízení dříve. Už nemusím přesouvat soubory z jednoho počítače do druhého pomocí palcové jednotky USB, externího pevného disku, disku atd. To se jen připojuje k port USB jednoho počítače a do jiného. Odtud se software na palubě zobrazí na vašem počítači. pochybné klikněte na něj a uvidíte rozdělenou obrazovku souborů z obou vašich počítačů. Přetáhněte a z jednoho na druhou. Je to docela přímo vpřed.

Fungoval tak, jak je inzerován jednoduchý, pracoval tak, jak inzeroval přesunout několik velkých souborů z počítače Windows 7 HP do jednoho spuštěného Windows 10. Není třeba instalovat žádný software. Rozhraní bylo snadno použitelné

zdarma, stažení, windows, easy, transfer, kabel

Jak STÁHNOUT WINDOWS 11 do POČÍTAČE | Návod | Windows 11 stažení zdarma / PC

Jednoduchý, základní přenos souborů. sledujte přístroj. XFERS pix/hudební soubory snadno. S tímto kabelem nemůžete spustit 2. systém v reálném čase, ale zavolal jsem dodavateli (byly skvělé) a objasněné operace.

Pracoval jako kouzlo, které jsem dokázal snadno přenést všechny své dokumenty, obrázek a hudbu z mého starého notebooku na nový. Oba notebooky používaly Windows 10. To bylo mnohem levnější než mít někoho jiného, ​​aby to udělal žádné bolestně pomalé přenosy cloudu. To bylo opravdu plug a hra.

Software pro načítání. Snadné použití. Připojeno na dva počítače a jednou myší klikněte na každý, jsem byl připraven jít.

Skvělý produkt. Byl jsem tak překvapen, jak rychle to přeneslo mé soubory ze staré HP Mini Tower běžící XP na můj notebook HP běží 8.1 a pak na dva z mých thinkpadů běžících MS 7 Pro. Také jsem přenesl všechny své soubory, bez odkazovaných souborů, na ThinkPads, když nenávidím 8.1, ale oddržím to odhození, abych zjistil, zda 10 stojí za stažení. Dokud se přenosový kabel nezajistí.

Tento produkt jsem měl asi pět let a stále to funguje jako kouzlo pokaždé, když si koupím nový počítač a musím přenést své soubory. Za pět let jsem to použil šestkrát.

Tento kabel přenosu dat funguje velmi dobře mezi dvěma počítači Windows 7. Měl jsem starý notebook Toshiba, zakoupený před několika lety, který byl na jeho poslední noze, abych tak řekl, ale měl spoustu obrázků, více oblíbených a webových stránek, které jsem chtěl převést do novějšího počítače, který také spustí Windows 7. Poté, co jej připojil do portů USB starých a nových notebooků, se nové okno automaticky zobrazovalo zobrazující obsah obou pevných disků na rozdělené obrazovce. Trvalo mi několik minut, než jsem našel přesné údaje, které jsem chtěl přenést ze starých na nové a ještě několik minut, abych zjistil správný způsob, jak přesunout tato konkrétní data na správné místo na novém notebooku. Nechtěl jsem se pohybovat slepě velké soubory z jednoho do druhého, ale zaměřil jsem se na velmi specifické soubory, které jsem musel vykopat ze starého pevného disku a přesunout se na stejné místo na nové. Po přibližně 30 až 45 minutách byla do nového počítače přidána všechna potřebná data a stará Toshiba byla z používání neuvěřitelně důchodce v důchodu. Dobrý kabel, pokud chcete přesunout důležité soubory mezi počítači.

Vestavěný software kabelu pro přenos dat Windows 7 je přenos souborů z jednoho počítače do druhého téměř příjemného úkolu. Dříve jsem použil jiné kabely přenosu souborů a software, který přichází s těmito ostatními kabely, je často matoucí a/nebo vůbec nefunguje !! Systém přenosu souborů „bez ovladače“ Windows 7 způsobuje zastavení těchto metod !! Ach jo. funguje to také s Windows Vista a Win XP !! Má dokonce keramický ferite doohickey na kabelu, aby se snížil rušení během přenosu souborů. pěkný dotek !! Jsem starý geezer a vsadil bych se na ranč, že i jeskyně by se mohl stát okamžitým geekem pomocí tohoto úžasného gizmo !! No, ne úplně. ale dostanete drift, správně. Získejte jeden. je to levné, snadno se používá a ušetří spoustu Monkeyin ‚ !! Můj kabel dorazil okamžitě a v perfektním stavu.

Zjistil jsem, že tento kabel přenosu dat je poměrně jednoduchý a pohodlný. Použil jsem to při přenosu mnoha souborů ze starého počítače na nový. Normálně zálohuji všechny své věci s karbonitem, ale přesunutí starých souborů trvá věčně do nového počítače i když máte vysokorychlostní internet. Tento kabel stojí za cenu.

Byl jsem velmi spokojen s tím, jak rychlé a snadné bylo přenést všechny mé soubory, přes 500 GB, z mého starého počítače na můj nový pomocí tohoto produktu. S obou spuštěním a spuštěním obou počítačů Windows 7 jsem připojil jeden konec kabelu ke svému starému počítači. Na monitoru se objevila obrazovka zobrazující všechny adresáře, podadresáře a soubory stejně jako v zobrazení v Windows Explorer. Pak jsem připojil druhý konec kabelu k novému počítači a na obrazovce nového počítače se objevila podobná obrazovka typu průzkumníka Windows. Horní část obrazovky ukázala soubory starého počítače (vzdáleného) a spodní část obrazovky ukázala adresáře a soubory nového počítače (hostitel). Nenechte se zavěsit na tato slova „vzdálený“ a „hostitel“, protože jsou relativní. Nyní pracuji pouze s novým počítačem a jeho monitorem, zdůraznil jsem soubory a adresáře, které jsem chtěl zkopírovat ze starého stroje na nový a proces začal. Byl to proces stejného typu jako kopírování nebo přesun adresáře nebo souboru pomocí průzkumníka Windows na externí pevný disk. Byl jsem schopen zkopírovat všechny soubory a adresáře, které jsem chtěl od svého starého počítače do nového, ve velmi krátké době, proto tento produkt vřele doporučuji. Usnadnilo to, že tah rychle usnadnil.

V průběhu let jsem vyzkoušel další přenosová zařízení USB a softwarové balíčky, včetně nedávno a nikdy jsem žádný z nich nedostal, aby spolehlivě pracoval vysokou rychlostí, takže byl skeptický při čtení dalších pozitivních recenzí na tomto zařízení. Recenze na jiných zařízeních, která používají stejný čip, byly také pozitivní, takže jsem si koupil toto, protože to bylo za dobrou cenu. Shrnutí zkušeností: Jednotka byla odeslána rychle a dorazila v dobrém stavu, nic zvláštního na tom. Poté, co jsem se podíval na krátkou příručku, jsem připojil jeden mužský konektor USB do mého notebooku. druhý do prodlužovacího kabelu 8 stop a do portu USB na ploše umístěném v sousední místnosti. Na ploše se objevilo okno podle příručky a žádala o povolení ke spuštění superlink.EXE software. Klikněte a program se rychle načte a zobrazíte průzkumník Windows, jako je rozhraní. Okno se na notebooku nevyskočilo Příručka se doporučila kliknutí na startmy počítač Superlink Drive. To fungovalo a otevřelo se okno Superlink Explorer zobrazující panely „připojeného počítače“ a „tento počítač“. Ikony nahoře ukázaly, že spojení bylo na USB 2.0 rychlostní úrovně. Tlačítka tlumená ukázala USB 1.0, což by se zjevně ukázalo, kdyby se to připojilo. Pro testování vymýšlení, vybral jsem 3.56 GB ISO obrazový soubor pro testování trvalé šířky pásma. USB 2.0 je specifikace na 480 Mb / s, ale myslel jsem si, že spojení bude mnohem pomalejší kvůli režii atd. Soubor přenesen za 4 minuty a 24 sekund, který je stejně blízko k celému USB 2.0 specifikace, jak by mohl očekávat kdokoli. Závěr: I když nemůžu hlásit o dlouhodobé spolehlivosti, jiní v tomto ohledu nahlásili žádné problémy. Zařízení vřele doporučuji. je mnohem rychlejší než 100 Mbps Ethernet a asi polovina tak rychle jako 1 GB, ale je mnohem snazší s ním cestovat, cestovat. Výzva: Toto zařízení představuje bezpečnostní riziko pro podnikové a vládní organizace. Možná budou chtít nastavit zabezpečení, takže připojená zařízení vyžadují heslo k instalaci nebo spuštění ovladačů a vestavěných aplikací. Pro každého je příliš snadné připojit notebook nebo dva počítače a přenášet soubory.

Kdykoli jsem zkopíroval nebo přesunul obrovské soubory z jednoho z našich počítačů do jiného, ​​musel jsem použít mezilehlé úložné média (externí jednotka, flash disk atd.). Našel jsem tento kabel, který slíbil přenosy přímých dat mezi porty USB. Připojil jsem tento kabel mezi notebookem Dell spuštěným na Vista a můj Acer Netbook na Windows XP. Na obou strojích se objevil vestavěný software pro prohlížeč souborů a já jsem byl schopen snadno přenášet soubory mezi jednotkami. Koupil jsem si prodlužovací kabel USB pro případ, že musím pokrýt větší vzdálenost mezi stroji. Aktualizace 03/10/2011: Mám problémy s používáním s mým desktopem Vista 64. Zkoušel jsem to s XP, Vista 32 a Windows 7 bez problémů. Také jsem si všiml, že položka zobrazená na této nejnovější stránce produktu není stejná jako ta, kterou jsem si koupil, takže možná je to aktualizace a doufejme, že vyřeší problém Vista 64.

Vestavěný software kabelu pro přenos dat Windows 7 je přenos souborů z jednoho počítače do druhého téměř příjemného úkolu. Dříve jsem použil jiné kabely přenosu souborů a software, který přichází s těmito ostatními kabely, je často matoucí a/nebo vůbec nefunguje !! Systém přenosu souborů „bez ovladače“ Windows 7 způsobuje zastavení těchto metod !! Ach jo. funguje to také s Windows Vista a Win XP !! Má dokonce keramický ferite doohickey na kabelu, aby se snížil rušení během přenosu souborů. pěkný dotek !! Jsem starý geezer a vsadil bych se na ranč, že i jeskyně by se mohl stát okamžitým geekem pomocí tohoto úžasného gizmo !! No, ne úplně. ale dostanete drift, správně. Získejte jeden. je to levné, snadno se používá a ušetří spoustu Monkeyin ‚ !! Můj kabel dorazil okamžitě a v perfektním stavu

Startech.com USB 3.0 kabel přenosu dat pro Windows Mac. Podporuje OS X

„Zde je snadný způsob přenosu souborů ze starého počítače do vašeho nového. Tento kabel přenosu dat umožňuje rychle přesouvat soubory přes USB 3.0, a pracuje s Mac i Windows

Ušetřete čas nastavení nového počítače

Přenosový kabel vám ušetří čas a úsilí při upgradu na nový počítač. Soubory a nastavení můžete rychle přenášet přes USB 3.0, také známý jako USB 3.1 gen 1, s přenosem souboru se zvyšuje až 5 Gbps. Navíc při připojení počítačů neexistují žádné další ovladače, protože na kabelu je uložen potřebný software.

Široká kompatibilita s Mac a PC

Kabel přenosu dat podporuje širokou škálu operačních systémů, pracuje s Windows a Mac. USB 3.0 Přenosový kabel umožňuje přenášet soubory mezi dvěma počítači včetně Windows do Windows, Windows do Mac, Mac do Windows a dokonce i Mac na Mac.

Kabel přenosu dat je kompatibilní se softwarem pro snadné přenos Windows pro migraci do novějších verzí Windows až do Windows 8. Navíc vestavěný software PCLINQ také umožňuje převody souborů v libovolném směru mezi kompatibilními operačními systémy, včetně Windows 10.

Kabel přenosu dat USB3Link je dodáván v pohodlném 2 m (6 ft.) délka, a je podporován startEchem.com 2letá záruka a celoživotní technická podpora zdarma.“

Smíšený

 • Windows 10 (32/64), 8/8.1 (32/64), 7 (32/64), Vista (32/64), XP (32/64)
 • Mac OS 10.7.5 a později (testováno až 10.10)

Poznámka: Poskytnutý software PCLINQ je vyžadován v systému Windows 10, 8.1, a Mac OS. V systému Windows 10 a 8.1, Microsoft odstranil podporu pro kabely ze softwaru pro přenos systému Windows

| Denial of responsibility | Contacts |RSS