Zlomil se domů na iPhone. DIY Oprava tlačítka Domů

Broke, domácí tlačítko nefunguje na iPhone, iPad. Jak vyřešit problém?

Mnoho uživatelů iPhone narazil na to, že tlačítko domů přestalo fungovat. Jako materiál pro výrobu domovského tlačítka byl použit sklo, což je citlivé na různé nárazy. Nedbalost v provozu zařízení a kapek provokuje rozpad tlačítka. V některých případech je možné opravit polohu samotnou.

Nejčastěji na pracovním stavu domovského tlačítka ovlivňuje:

Restartujte svůj iPhone (první a nejjednodušší)

Bez ohledu na to, zda tlačítko iPhone „Home“ je fyzické poškození nebo chyba softwaru, měli byste nejprve restartovat iPhone. Pouze restartovat iPhone, můžete zadat domovskou obrazovku na svém iPhone, abyste provedli následující operace. Kromě toho můžete vymazat celou mezipaměť na vašem iPhone a zakázat všechny aplikace, které mohou vyřešit problém způsobený konfliktem aplikace.

Pomocný dotek. Jedná se o nástroj obrazovky, který vám pomůže provádět gesta, například pinezes, rolování s více prsty nebo 3D dotekem a používat SIRI. Jinými slovy, assastivetouch. Toto je alternativa k tlačítku „Domovská stránka“ pro přehrávání iPhone.

Přejděte na „Nastavení“ „Obecné“ „Speciální funkce“ „AssistInItTouch“ nebo „Speciální funkce Label“, pak povolit Assastivetouch.

Můžete také říci Siri „Enable Assastivetouch“.

Takže můžete nahradit tlačítko „Domů“ na tlačítko „Home“.

Pokud se tlačítko Domů rozbilo na telefonu nebo tabletu:

Otevřete hlavní nabídku AssistIntouch a použijte „virtuální“ analog domovského klíče. domů. Pracuje stejným způsobem jako obvyklým klíčem. to znamená, že když máte jeden kliknutí, existuje výstup z programu na plochu, s dvojitým. multitasking panel se otevře, a když je spuštěna SIRI nebo hlas řízení.

Chcete-li odstranit screenshot, přejděte do sekce Assastivetouch. Zařízení. Vyberte možnost Screenshot.

Kalibrovat tlačítko „Domů“ v iPhone

V IOS je k dispozici jeden zajímavý trik, se kterým můžete kalibrovat tlačítko „Domů“. Není jasné, že konec proč a jak to funguje, je tak pravděpodobně vymazána paměť a aplikace, které ovlivňují provoz procesoru. Zde je, jak kalibrovat tlačítko „Domů„:

Otevřete program počasí, akcie nebo jinou přednastavenou aplikaci.

1) Stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se nezobrazí posuvník „vypnout“.

2) Nyní stiskněte a podržte tlačítko „Home“ po dobu 8 sekund, dokud je posuvník zmizí.

Tato akce musí zavřít aktuální aplikaci a restartovat ji, po které by mělo být „domácí“ reagovat.

Problémy s „Domů“ a „Výživy“ klíče jsou velmi často setkávané a schopny výrazně zkomplikovat život uživatele. Pokud povolíte nebo deaktivujete svůj smartphone Problematic. To je důvod kontaktovat servisní středisko. Oprava těchto defektů není zpravidla příliš drahá. Můžete se pokusit „vyléčit“ chybu na vlastní pěst, ale pouze odborník může říci s přesností, proč iPhone nereaguje na tlačítka a nabízí efektivní způsoby řešení problémů.

Ahoj geektimes! Nedávno jsem rozbil domovské tlačítko na 7 iPhone a já jsem hrabal celý internet při hledání řešení, ale nic nenašel. V důsledku toho jsem opravil všechno a já bych byl velmi šťastný, narazil na tento článek dříve. Myslím, že někdo pomůže.

Prehistorie

Začněme se skutečností, že ze 7. iPhone, tlačítko Domů již není mechanická, stejně jako ochrana proti vlhkosti podle normy IP67. Tyto faktory vedly k problému. Poté, co sledoval obrovské množství videa s názvy testu odolnosti vůči vodě iPhone, kde byly koupaty v hloubce více než 11 metrů bez velkého, rozhodl jsem se, že jednoduché mytí s mým sedmi mýdlem by neublížilo.

domů, iphone, oprava, tlačítka

Mýdlo nejsem více než dva dny. Přineslo mi to obrovské estetické potěšení. Opravdu miluji Joni Quay a sledoval s velkou radostí, jako sklo a hliník ztratil otisky prstů, které mě nenáviděly, a kapky vody chodily do jednoho velkého.

Po několika měsících jsem si uvědomil, jak moc jsem se mýlil. Zpočátku se dotýká ID přestal fungovat, pak se tlačítko samotné zastavilo rozpoznávání lisu a rozvody vody se objevily pod sklem. Zřejmě, falešný reproduktor vlevo od poplatku port nezískal tlak vody z jeřábu. Ve službě byl telefon sušen a získal všechno kromě tlačítka. Na obrazovce se objevil pomocný dotek, který nahradil funkčnost nefungujících tlačítek. Do té doby byla publikována první beta IOS 11 a já, aniž bych ho držel, válcoval. Po přeinstalaci IOS Touch ID začal pracovat znovu! Proč? Nechápal jsem a s takovým Bewilderem jsem žil půl roku, dokud zatracené tlačítko přestalo pracovat znovu.

V tomto případě můžete nahradit tlačítko, které stojí za pár dolarů na Ali. Toto není nejlepší volba, jak touch id je vázáno na základní desku. Samotné tlačítko bude fungovat, ale skener otisku prstu. Ne. Můžete si koupit základní desku, která se obvykle prodává s tlačítkem, ale je to velmi drahé a existuje vysoké riziko koupit použitou desku s uzamčenou Icloud nebo jen zabit.

Rozhodnutí

Zde jsem se stal divoce zajímavý a nařídil jsem sadu šroubováků (je důležité pochopit, že ne všechny vhodné, například v 7., použije se vzácný šroubovák se 3 lopatkami). S jejich pomocí, stejně jako s takovými zobrazovacími agens jako fénem, ​​přísavky, domácí dřevěné čepele a vodítko IFIXITE, abych ho rozebrán. Nebylo žádné viditelné poškození, s výjimkou mírně oxidovaných kontaktů konektoru. Čištění obou částí, shromáždil jsem všechny dohromady. Senzor pracovník. Prst se cítí, ale neukončí otisk. V nastavení Touch ID, když se pokusíte vytvořit nový otisk, bylo řečeno, že selhalo: již výsledek, ale to nestačí. Proč poprvé získal skener při přeinstalaci OS? Možná se to stane? Ano! Koupeno na speciální adhezivní vrstvě Ali, abyste obnovili odpor vlhkosti a iPhone jako nového!

Z nějakého důvodu IOS neaktivuje rozbitý senzor. Bylo důležité pochopit. Kromě toho, část konektoru, který je připojen k tlačítku a tlačítko. S pozlacenými kontakty, na rozdíl od souběžné části na displeji. Byl oxidem.

Na jedné stránce sekundárního trhu jsem našel obrovské množství takového iPhone, se sníženým cenou a asistenčním stisknutím tlačítka. Proto jsem si myslel, že tento článek by byl pro někoho užitečný.

Engineers Apple připravují vybavení pouze z drahých a vysoce kvalitních materiálů. Nicméně, to není slibnost trvanlivosti telefonu. Externí prvky skříně smartphonu nebo tabletu mají vlastnost rychle nosit. Podle statistik, nejčastěji iPhone a iPad uživatelé čelí problémům v klíči „Domů„. Zvažte více, proč v čase v mnoha iPhonech nefunguje tlačítko Domů a jak tento problém vyřešit.

Příčiny poruchy

Před zahájením konkrétních akcí je nutné řešit možné příčiny selhání tlačítka „Domovská stránka“. Všechny důvody lze rozdělit do dvou kategorií:

V případě poruchy softwaru, zpravidla mohou uživatelé problém vyřešit nezávisle. Pokud doma nefunguje kvůli poškození hardwaru, je lepší kontaktovat specialisty, aby nahradil nevhodný mechanismus tlačítka. Často často klíč přestane pracovat kvůli znečištění kontaminací.

Home Tlačítko Kalibrace

První věc, kterou potřebujete udělat s špatně běžícím tlačítkem. znovu nakonfigurujte kalibraci. Tato metoda je jednoduchá a velmi rychlá, nicméně není univerzální. Následuj instrukce:

 • Stiskněte a podržte tlačítko ON / OFF, dokud se na obrazovce neobjeví panel Swipe;
 • Nyní zavěste tlačítko domů, dokud se neobjeví domovská obrazovka. Systém automaticky určí a eliminuje všechny chyby v prvku. Vznik domovské obrazovky označuje dokončení kalibračního postupu.

Nastavení polohy konektoru

Tato metoda je vhodná, pokud tlačítko Domů iPhone přestane fungovat zcela. S největší pravděpodobností konektor mírně změnil polohu a zabrání provozu klíče klíče.

Chcete-li odstranit zlom, připojte se k telefonu USB kabelu. Nyní by mělo být velmi pečlivě stisknuto na 30-pinový konektor, aby tlačil klíč „Domů“. Zároveň je třeba neustále držet stisknuté tlačítko domů. V případě úspěšného pohybu konektoru se tlačítko začne odezva na stisknutí.

Scroll a otočit telefon (otočný a otočení)

Tato metoda není zahrnuta v seznamu oficiálních metod pro úpravu „domácího“ klíče, nicméně, na americkém iPhone a iPad uživatelé jsou popsány jedním velmi zajímavým a jednoduchým způsobem.

Umístěte telefon na hladký povrch zadního krytu. Stiskněte a podržte „Home“ a současně otočte smartphone kolem jeho osy. Pokračujte v provádění 5-15 sekund. Tímto způsobem lze opravit polohu vnitřku klíče.

Odstraňování problémů: 4 způsoby, jak řešit problémy

Existuje několik možností pro obnovení mechanického ovládacího tělesa v iPhone. Postupy eliminují lepení a nesprávné odpovědi v důsledku kontaminace mechanismu nebo softwarového konfliktu.

Kalibrace softwaru

Způsob je navržen tak, aby obnovil citlivost tlačítka na lisování pomocí standardních aplikací iOS. Seznam akcí:

 • Zapněte smartphone a spusťte libovolnou aplikaci
 • Držte tlačítko napájení, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí zařízení
 • Držte tlačítko Domů po dobu 5-10 sekund, dokud zařízení nezmizí oznámení

Ruční nastavení konektoru

Budete potřebovat běžný konektor USB připojeného k smartphonu. Postup umožní obnovit polohu axiální desky řídicího tělesa.

 • Vložte kabel do konektoru pro iPhone
 • Použijte prst zespodu do zástrčky USB kabelu
 • Pečlivé pohyby, stiskněte zástrčku ze zdola nahoru a zároveň stiskněte tlačítko Domů

Pokud je tisk spuštěn bez zpoždění a je doprovázeno softklávěrem, úprava je úspěšně dokončena.

Mechanická komponentová mazání a odstranění kontaminace

Prach a malé brusné částice zabraňují normálnímu provozu mechanismů a výstupních mechanických prvků. Speciální aerosoly (WD-40) jsou navrženy tak, aby odstranil problém. Spotřebiče pro použití maziva:

 • Použijte 1-2 kapky aerosolu kolem tlačítkaDomů„.
 • Udělejte 10-15 nepřetržité lisy, zatímco nástroj je distribuován ve struktuře mechanismu.

Důležité! Vyberte ne více než 2 kapky maziva. Nadměrné množství je schopno vytvářet tukové rozvody, které nejsou snadné se zbavit.

Pomocný dotek. domácí duplikace tlačítka

Pokud jsou mechanické součásti řídicího tělesa poškozeny a nelze jej obnovit, bude nutné vyměnit vadnou položku. Dočasné řešení problému je v operačním systému iOS. asistenčním dotykovým aplikacím s funkcí duplikujících gesta a příkazů.

domů, iphone, oprava, tlačítka
 • V základních nastavení smartphonu vyberte sekci „Universal Access“.
 • Vyhledejte položku „Fyziologie a Motorika“ a aktivujte funkci Asistent.

Obrazovka se zobrazí virtuální analogové tlačítko „domácí“ s možností libovolného pohybu. Také v nastavení je možné přidat příkazy na určitá gesta. Metoda je dočasným řešením problému a umožní vám použít gadget na výlet do workshopu.

Kalibrace tlačítka „Domovská stránka

Někteří drahé uživatele gadget si všimli, že když „Domovská stránka“ na „iPhone-5s“ funguje špatně, pomáhá její kalibraci. Jak to udělat? Pojďme to přijít.

Chcete-li takový postup provádět, musíte zobrazit jakoukoliv aplikaci na obrazovku iPhone a poté lezení po napájení, počkejte, až jezdec „vypnout“ posuvník „vypnout“. Po tom, svorku a podržení tlačítka „Domovská stránka“. Deset vteřin se aplikace zavře. Poté, že systém kalibruje tlačítko. Selhání programu tak bude odstraněn systémem spojeným s ním.

Co dělat, pokud domů přestane fungovat?

Pokud tlačítko Domů nefunguje, nejspolehlivější řešení. Kontakt B. Odborníci budou nejprve plně diagnostikovat, aby objasnili příčiny rozbití a pak ji eliminují v nejkratším čase.

Pokud přesně víte, proč tlačítko Domů nefunguje, zadejte důvod při odeslání aplikace, bude mistr schopen dokončit opravu rychleji. Všechny služby jsou poskytovány s našimi specialisty zárukou, takže si můžete být jisti, že vše bude provedeno na vysoké úrovni kvality. Zavazujeme se napravit všechny chyby a jakýkoliv důvod vedl k rozbití, naši specialisté budou přístroj rychle obnovit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS