Zobrazení obrazovky iPhonu na počítači

Jak vyvést obrazovku iPhonu do přenosného počítače?

Na iPhonu otevřete aplikaci Ovládání a zapněte opakování obrazovky. Vyberte zařízení pojmenované po vašem Macu. Na obrazovce Mac OS se zobrazí kód, který zadejte na iPhonu. Okamžitě začněte přenášet obrazovku iPhonu na obrazovku počítače nebo notebooku Mac.

Připojte iPhone, iPad nebo iPod touch k displeji:

 • Zapojte digitální AV adaptér nebo adaptér VGA do nabíjecího portu na spodní straně zařízení iOS.
 • Připojte kabel HDMI nebo VGA k adaptéru.
 • Připojte druhý konec kabelu HDMI nebo VGA k externímu displeji (televizoru, monitoru nebo projektoru).
 • Zapnutí externího displeje.

Program, který umožňuje streamovat obrazovku iPhonu nebo Androidu do počítače se systémem Windows

Letsview (odkaz na konci článku) je program, který implementuje zrcadlení. Spolupracuje se systémem Windows 10 a nejoblíbenějšími mobilními operačními systémy: iOS a Android. Aplikace je zcela zdarma a bez reklam.

Aby aplikace LetsView fungovala, musí být smartphone a počítač se systémem Windows 10 ve stejné síti Wi-Fi. Podpora AirPlay a Miracast, takže žádné problémy s připojením.

 • Interaktivita.
 • Nahrávání.
 • Pořizování snímků obrazovky.
 • Živé vysílání.
 • Správa prezentací v aplikaci PowerPoint.
 • Naskenujte kód QR a připojte se.
 • Připojení pomocí kódu PIN.

Živé vysílání, nahrávání akcí, ovládání aplikace PowerPoint a funkce interaktivity jsou to, co vás nadchne. Kvalita vysílání je vynikající, se snímkovou frekvencí 30 snímků za sekundu. Hrát můžete i s mobilním zařízením na velké obrazovce počítače.

Jak streamovat hudbu z telefonu do počítače

Mac můžete například používat jako externí reproduktor. Zejména pokud máte předplacenou streamovací službu třetí strany. Přijdete domů z práce, odemknete počítač, stisknete několik tlačítek a je hotovo. Já například už nebudu na svém MacBooku používat samostatnou aplikaci Hudba.

Chcete-li Mac používat jako externí reproduktor, máte hotovo:

 • Odemknutí iPhonu a Macu.
 • Vyhledání požadované skladby ve službě Apple Music nebo na jiném místě.
 • Klepněte na ikonu AirPlay.
 • Zaškrtněte políčko vedle svého Macu.
 • Stiskněte tlačítko Play.

Mac můžete používat jako externí reproduktor.

obrazovky, iphonu, počítači

Do Macu můžete také streamovat prezentace PowerPoint nebo Keynote a iPhone používat jako dálkové ovládání na konferencích a podobných akcích. Je to opravdu snadné:

 • Odemknutí iPhonu.
 • Přejetím prstu z pravého horního rohu zobrazíte Ovládací panely.
 • Poté najděte tlačítko duálního monitoru.
 • Výběr požadovaného zařízení.
 • Pak hru spusťte na iPhonu.

Jakmile se připojíte k počítači, funkce Nerušit je na obou zařízeních povolena.

V životě používáme s rodinou toto zařízení, když se někdo vrátí z dovolené, abychom se podělili o fotografie. Sedíme spolu na pohovce a prohlížíme si fotky z Petrohradu nebo Saratova. Velmi praktické, vyzkoušejte si to sami.

Jak zrcadlit iPhone v systému Windows

Pokud vás zajímá, jak vysílat iPhone do počítače se systémem Windows, pomůže vám pouze software třetích stran. To bohužel nelze provést nativně. Obecně je algoritmus naprosto stejný s jednou výhradou. Místo ikony notebooku se v AirPlay zobrazí konkrétní program.

Alternativní způsoby

Existují i další programy pro zrcadlení smartphonu v počítači, například Reflector 3 se stejným principem fungování (na webu jsou k dispozici bezplatné verze s crackem). Nebo TeamViewer QuickSupport, ale tento software pro vzdálený přístup a ovládání telefonu z počítače. Pro smartphony se systémem Android. Program AirDroid.

obrazovky, iphonu, počítači

Pro uživatele systému Windows 10 je k dispozici standardní řešení projekce. Přejít na úvodní stránku. Připojení k. Ne každé zařízení však podporuje standard Miracast, takže bezdrátové připojení nemusí být k dispozici.

Doufám, že vám tento článek pomohl, a možná se v komentářích podělíte o další možnosti, jak zobrazit obrazovku iPhonu na počítači.

V případě iPhonů a Maců není problém. AirPlay je pro ně nativním protokolem, takže se obraz bez problémů přenáší přes Wi-Fi. Ale co když chcete zobrazit obrazovku iPhonu na počítači se systémem Windows?? Společnost Microsoft rozhodně nepodporuje AirPlay, takže je nutná instalace třetí strany.

A existuje nástroj s názvem LetsView. Je zcela zdarma a bez reklam, nastaví se na dvě kliknutí a hlavně podporuje AirPlay. Stáhněte si ji z oficiálních stránek. Obecně lze říci, že software je připraven k použití ihned po spuštění, ale pokud chcete, můžete si v nastavení zvolit kvalitu streamování:

Po nastavení kvality stačí v nabídce AirPlay na iPhonu nebo iPadu najít počítač a připojit se k němu (počítač musí být samozřejmě ve stejné síti jako smartphone):

To je vše, na obrazovce iPhonu nebo iPadu se zobrazí okno. Pokud chcete, můžete vysílání nahrát jako video (ikona tečky v kruhu), překrýt okno obrazovky na jiné, maximalizovat jej na celou obrazovku nebo pořídit snímek obrazovky:

Kvalita přenosu videa je vynikající, ale vysílá se rychlostí 30 snímků za sekundu. Zpoždění je minimální, takže pokud chcete, můžete hrát hry z iPadu na velkém monitoru počítače.

Jak zobrazit obraz iPhonu v počítači se systémem Windows

V systému Windows nejsou žádné vestavěné nástroje pro získání vysílání z iPhonu pomocí AirPlay přes Wi-Fi, ale lze to provést pomocí bezplatného softwaru, o kterém budeme hovořit. Abyste ji mohli používat, musí být obě zařízení připojena ke stejné bezdrátové síti. Pokud máte potíže s připojením, zkuste v počítači vypnout bránu firewall.

5kplayer

5kplayer je zcela bezplatný program, který umožňuje vysílat video z iPhonu do počítače a zaznamenávat čas na obrazovce (a funguje také jako přehrávač médií).

 • Stáhněte si 5KPlayer z oficiálních stránek https://www.5kplayer.com/5kplayer-download-Windows.Htm a nainstalujte software do počítače.
 • Po výzvě brány firewall systému Windows k přístupu k sítím udělte toto oprávnění.
 • Při prvním spuštění vás software vyzve k registraci: nemusíte ji provádět, stačí se jednou odregistrovat (spodní tlačítko v okně).
 • Na iPhonu nebo iPadu otevřete ovládací prvky (přejeďte prstem od spodního okraje obrazovky) a vyberte možnost „Přehrát obrazovku“.
 • V seznamu vyberte možnost 5KPlayer.

Po připojení se obrazovka zařízení iOS zobrazí na obrazovce počítače. můžete používat a v případě potřeby nahrávat video se zvukem.

Letsview

Letsview je zcela bezplatný program, který umožňuje snadno zobrazit iPhone prostřednictvím AirPlay na počítači nebo notebooku s operačním systémem Windows i Mac OS. K dispozici je jednoduché nahrávání obrazovky a další pokročilé funkce.

obrazovky, iphonu, počítači

Apowermirror

Apowermirror také umožňuje používat své funkce zdarma (ale existuje i placená verze s rozšířenou funkčností). Po stažení, instalaci softwaru a registraci bezplatného účtu jednoduše vyberte záložku „iOS“ a uvidíte vše, co je třeba udělat: otevřít ovládání iPhonu a zobrazit obrázek na počítači.

Vše funguje hladce a rychle, a pokud chcete, můžete nahrávat obrazovku telefonu nebo vytvářet snímky obrazovky přímo v počítači. Aplikace ApowerMirror je ke stažení na oficiálních stránkách https://www.Apowersoft.com/phone-mirror

Přijímač LonelyScreen AirPlay

Lonelyscreen AirPlay Receiver je velmi jednoduchý program, který dělá to, co tvrdí: přijímá obrázky z iPhonu a iPadu přes AirPlay (integrovaná technologie streamování v systému iOS).

 • Nainstalujte si LonelyScreen z oficiálních webových stránek https://www.Osamělá obrazovka.com/download.html a spuštění softwaru.
 • Na ovládacím panelu iPhonu (otevře se gestem nahoru od spodního okraje obrazovky) klepněte na „Opakování obrazovky„.
 • V seznamu dostupných zařízení pro přenos se zobrazí LonelyScreen, na který klepněte.
 • Po připojení se obrazovka iPhonu zobrazí na počítači v okně programu.

Není třeba provádět žádné další úkony, kromě toho, že software má funkci pro nahrávání obrazovky iPhonu (klikněte na šipku v pravém dolním rohu).

Donedávna byl software zdarma, nyní bohužel požaduje licenci, ale chvíli funguje i bez ní. Zajímavé je, že mám v počítači stále nainstalovanou bezplatnou verzi LonelyScreen (od instalace jsem ji neaktualizoval) a funguje dobře.

Zrcadlení360

Mirroring360 je placený software, který umožňuje získávat vysílání přes AirPlay ze zařízení se systémem iOS i z jiných počítačů nebo chytrých telefonů. Můžete využít 7denní bezplatnou zkušební verzi a vyzkoušet ji.

 • Stáhněte si Mirroring360 z oficiálních stránek https://www.Zrcadlení360.com/
 • Po instalaci softwaru klikněte na tlačítko Vyžádat bezplatnou zkušební verzi, zadejte svůj e-mail a požadované heslo a poté klikněte na tlačítko Aktivovat.
 • Se spuštěným programem nemusíte nic dělat: stačí spustit vysílání povolením funkce Opakování obrazovky na iPhonu (v seznamu vyberte zařízení s názvem počítače), stejně jako v předchozích podobných nástrojích.

Jednou ze zajímavých funkcí programu je vysílání obrazu vašeho počítače na internet: po kliknutí na tlačítko Start Sharing v hlavním okně Mirroring360 se zobrazí odkaz pro sdílení obrazovky s ostatními uživateli.

Jak přenést video z iPhonu do počítače se systémem Windows

Pokud chcete přenášet videa z iPhonu do počítače se systémem Windows, máte štěstí. Přenos videa v počítačích se systémem Windows je velmi snadný.

Chcete-li přenést video, musíte nejprve připojit iPhone k počítači. Vezměte kabel USB-Lightning (tento kabel se používá také k nabíjení) a připojte jej k iPhonu a počítači. Jakmile jsou iPhone a počítač propojeny kabelem, uslyšíte charakteristický zvuk oznamující, že je zařízení připojeno, a váš iPhone se objeví v sekci Můj počítač.

Otevřete iPhone v části „Můj počítač“. Pak se zobrazí jednotka s názvem „Interní úložiště“. Musíte ji také otevřít.

Poté otevřete složku s fotografiemi a videi nahranými na iPhonu. Z této složky můžete video zkopírovat do počítače. Jednoduše ji přetáhněte na plochu nebo do jiné složky.

Pokud je ve složce mnoho fotografií, může být obtížné najít požadované video, v takovém případě klikněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo a vyberte možnost „Seskupení. Typ“. Tímto způsobem můžete od sebe oddělit soubory fotografií a videa a přenést do počítače přesně to, co chcete přenést.

Chyba při kopírování. V některých případech se při kopírování videí zobrazí chyba „Připojené systémové zařízení nefunguje“ nebo „Zařízení není dosažitelné“.

K této chybě dochází, protože iPhone používá nový formát videa pro záznam HEVC a při přenosu do počítače převádí soubory na kompatibilní formát za běhu. Pokud jsou soubory malé, není problém, ale při přenosu velkých videí se zařízení zasekne a systém Windows vygeneruje chybu.

Tento problém vyřešíte jednoduše tak, že zakážete převod videa do kompatibilního formátu. Chcete-li tak učinit, musíte přejít do nastavení iPhonu, otevřít „Fotografie. Přenos do PC a Macu“ a přepnout na „Přenos originálů“.

Poté by kopírování mělo proběhnout bez chyb. Pokud se vám zkopírované video nedaří otevřít, můžete jej převést do počítače nebo nainstalovat jiný přehrávač videa (např. VLC).

Jak povolit streamování z telefonu na notebook?

Přejděte do Nastavení Připojení zařízení Bezdrátová projekce, vyhledejte počítač a připojte se k němu. A. Zapnutí funkce WLAN v telefonu. Některé telefony mohou promítat obrazovku na počítač, pouze pokud jsou připojeny ke stejné síti jako počítač.

Věděli jste, že iPhone můžete používat jako webovou kameru?? Samozřejmě nemůže zcela napodobit webovou kameru v tradičním smyslu. Nemůžete připojit iPhone k portu USB počítače a očekávat, že bude ihned fungovat. Pomocí aplikací však můžete webovou kameru znovu vytvořit.

Jak přenést obrazovku z iPhonu do iPadu?

Najeďte na položku „Všechna zařízení“ a vyberte iPhone ze seznamu. Odemknutí iPhonu s rozbitou obrazovkou: Stiskněte „Vymazat iPhone“ a odstraňte heslo. Poté přejděte na „Data aplikací na rozbitém iPhonu a vyberte možnost „Obnovit ze zálohy iCloud“ pomocí nástroje Setup Assistant.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS