Zobrazení Samsung Smart nezobrazuje kolík

Zobrazení Samsung Smart nevidí televizor

Ahoj všichni! Dnes se budeme zabývat problémem, kdy aplikace Smart View nevidí televizor Samsung. Nejdůležitější je nepanikařit, může se to stát každému. Dnes jsem se setkal s tímto problémem při připojování smartphonu k televizoru. A teď vám řeknu, jak se s tím vypořádat. Nejdříve si však vytvořme správné spojení.

Nejprve je třeba zkontrolovat, zda televizor tuto funkci podporuje. Také chci upozornit, že pokud jednotka není nainstalována Smart TV systém, není LAN port na zadní straně pro připojení k síti. pak, bohužel, ale vaše „box“ nebude podporovat tento program. Zde je malé vysvětlení tabulky. Následuje řada modelů. Znaménko plus označuje, že novější modely mají kromě této podpory také tuto. Například LED D7000: podpora se vztahuje i na LED D7500.

Rok Model
2011 LED D7000, PDP D8000
2012 LED ES7500, PDP E8000
2013 LED F4500, PDP F5500
2014 H4500, H5500
2015 J5500
2016 K4300, K5300

NENÍ PODPOROVÁNO! J6203, F9000, H6003, H6103, H6153, H6201, H6203.

Všechny ostatní modely od roku 2017 tuto aplikaci plně podporují. Pokud máte potíže s určením podporovaného modelu, můžete své dotazy napsat do komentářů níže. Nezapomeňte prosím zadat celý název modelu.

Nastavení

Po otevření aplikace Smart View se zobrazí tlačítko Připojit k televizoru, jehož stisknutím zahájíte skenování zařízení. Pokud bylo párování dokončeno, televizor bude detekován a můžete jej přidat výběrem možnosti.

Při správném provedení se zobrazí výše uvedený seznam příkazů. Chcete-li například duplikovat obrazovku, musíte přepnout do režimu Dual View.

Při používání nástroje Smart View v zařízeních Samsung a dalších značek je třeba mít tyto problémy na paměti:

Mezi výběrem příkazu a odezvou vždy nastane mírná prodleva, což je nevýhoda každého bezdrátového připojení;

Emulace nezaručuje stejné pohodlí jako používání původních zařízení (např. Ovládání telefonu místo skutečné myši nebo gyroskopu).

Jinak je software zcela srozumitelný. Je lepší začít s jednodušší a užitečnější možností TV Remote, abyste si ji osvojili.

Nenalezení televizoru Samsung Smart TV

Někdy je příčinou problému aplikace a operační systém telefonu. Proto nejprve aplikaci zcela odstraňte. Poté přejděte do sekce „Systém“ a aktualizujte operační systém Android na nejnovější verzi. Poté si aplikaci znovu stáhněte z Google Play nebo App Store.

U starších „krabiček“ vydaných od roku 2011 je třeba aktualizovat operační systém. K tomu je třeba v nabídce provést synchronizaci prostřednictvím sítě TELNET. Někdy se aktualizace provádí v samostatné nabídce nastavení. Nedokážu říct, kde přesně, takže se po tom budu muset podívat.

Resetujte směrovač tak, že se k němu přiblížíte a stisknete speciální tlačítko. Pokud se bojíte stisknout špatné tlačítko, jednoduše jej odpojte od elektrické sítě. Můžete zkusit počkat asi 2 minuty a pak jej zapnout. Pokud to nepomůže a aplikace stále nefunguje, znovu připojte telefon k síti. Zkontrolujte také, zda je televizor připojen k routeru.

Jak připojit Smart View k televizoru Samsung

Chcete-li spustit aplikaci Samsung Smart View, musíte si nejprve stáhnout software. Po stažení nástroje do telefonu se spustí instalace v automatickém režimu.

Po dokončení instalace můžete v zobrazení View použít určité funkce pro konfiguraci. Poté se připojte k internetu a vyhledejte televizi pomocí tlačítka Obnovit. Pokud smartphone nevidí televizor Samsung, je třeba se ujistit, že jsou ve stejné síti. Když telefon dokáže detekovat Smart TV, je třeba ji najít v seznamu a připojit se k ní. Po připojení se na obrazovce televizoru zobrazí obraz chytrého telefonu. Vysílání se může při prohlížení souborů zpozdit o 10 sekund.

Postupujme krok za krokem při bezdrátovém připojení pomocí telefonu se systémem Android:

 • V telefonu je nainstalována aplikace Samsung Smart View. Stahuje se přes Istore nebo Google Play.
 • Telefon a obrazovka jsou připojeny k adaptéru.
 • Pak zapněte televizor a spusťte nástroj.
 • TV se zobrazí na vašem mobilním zařízení a vy se budete moci připojit.

Po těchto úpravách je zařízení připraveno k práci.

K aplikaci Smart View můžete přistupovat z počítače.

Postupujte takto:

 • Nainstalujte software do počítače. Rozbalte ji a nainstalujte.
 • Pokud se proces zpozdí, může být nutné dodatečně použít program Net Framework a poté zkusit znovu spustit Smart View.
 • Připojení ke stejné síti jako počítač.
 • Otevření aplikace.
 • Poté se zobrazí karta, na které je třeba najít televizor. Stiskněte tlačítko OK a počkejte, až se počítač připojí k televizoru.

Po instalaci máte přístup ke všem funkcím aplikace. bezplatný seznam skladeb a videa.

zobrazení, samsung, smart

V počítači

Rozbalte stažený soubor a vyberte možnost uživatelské instalace (zjednoduší to proces). Pokud instalační program přeruší operaci, je třeba stáhnout novou verzi. NET Framework (verze 4.4 nebo novější), odinstalovat předtím starou verzi a instalaci zopakovat.

Po úspěšné instalaci a spuštění technologie Bluetooth se v počítači zobrazí seznam všech nalezených zařízení, mezi nimiž je vybrán televizor. Počítač má výkonnější modul a instalace připojení může trvat až 30 sekund.

Důležité! Pokud televizor nemá vestavěný modul Bluetooth a je použit externí směrovač, zobrazí se v seznamu aktivních zařízení, nikoliv model televizoru.

Připojení a nastavení provozu

Chcete-li používat aplikaci Samsung Smart View, musíte si ji stáhnout do počítače nebo telefonu a poté připojit všechna zařízení (spolu s televizním přijímačem) ke stejné síti Wi-Fi.

V televizi

Není nutné nastavovat televizor. Stačí se připojit kabelem nebo přes Wi-Fi ke směrovači a potvrdit, že chcete synchronizovat s externím zařízením, ať už jde o počítač nebo telefon.

V telefonu

Chcete-li software používat v mobilním zařízení, musíte si jej nejprve stáhnout a nainstalovat. Pro iPhone a iPad je software k dispozici v ruštině v App Store, pro smartphony a tablety se systémem Android v Google Play. Dále je třeba připojit techniku ke stejné síti Wi-Fi jako televizní přijímač.

Dalším krokem je spuštění aplikace v telefonu. Pokud je televizor připojen k místní síti, zobrazí se v seznamu dostupných zařízení. Pro nastavení připojení je třeba na něj kliknout. Na obrazovce televizoru se zobrazí oznámení, že byl proveden pokus o připojení zařízení třetí strany.

Vezměte prosím na vědomí! U moderních modelů televizorů (vyrobených po roce 2014-2015) se zobrazuje kód PIN, který je třeba zadat na smartphonu. Starší televizní přijímače vyrobené před rokem 2014 nezobrazují PIN, stačí potvrdit připojení s novým zařízením.

Na PC

Dvakrát klikněte na instalační soubor a spusťte instalaci. V okně průvodce instalací musí uživatel přijmout podmínky licenční smlouvy, vybrat složku pro instalaci aplikace a počkat na dokončení procesu.

Samsung Smart View. jak se připojit k televizoru a používat jej z telefonu a počítače

Přenášet multimediální obsah na velkou obrazovku a také ovládat televizní přijímač bez dálkového ovladače může uživatel prostřednictvím aplikace Samsung Smart View do televizního telefonu, počítače nebo notebooku. Jedná se o speciální aplikaci od společnosti Samsung, kterou lze snadno stáhnout do požadovaného zařízení a synchronizovat s obrazovkou televizoru, aby mohla dále fungovat. Stačí pouze správně nastavit spojení mezi zařízeními a poté správně nakonfigurovat a používat nástroj. Jak na to, se dozvíte z našich materiálů.

Samsung Smart View. vlastnosti a funkce

Než začnete používat službu Samsung Smart View, musíte pochopit, co to je. Tato aplikace je určena pro provoz zařízení třetích stran s panely televizorů Samsung. Jeho funkce zahrnují následující funkce

 • Ovládejte televizní přijímač bez dálkového ovladače;
 • Používání smartphonu nebo tabletu jako joysticku při hraní her;
 • Přenos a přehrávání multimediálního obsahu (videa, fotografie, hudba) z mobilního zařízení na velkou obrazovku;
 • Vytvářejte seznamy skladeb, abyste mohli rychle začít sledovat své oblíbené filmy, fotografie nebo zvukové stopy;
 • Do programu můžete načíst jeden soubor nebo celý adresář z paměti počítače a spustit jej v jednom kroku;
 • Zobrazení obsahu připojeného zařízení na televizním přijímači.

U telefonů (nebo tabletů) Samsung umožňuje tento software nastavit režim zobrazení televizního programu. To je užitečné pro ty, kteří nemají přístup k televizoru, ale chtějí sledovat určitý program. Zajímavé také ve velkých rodinách, kde každý chce sledovat různé kanály, ale pouze jeden přijímač. Režim Dual View je v takových situacích skvělým řešením.

Režim spánku je další zajímavou funkcí aplikace Smart View. Umožňuje sledovat televizní kanály na počítači nebo mobilním zařízení i po vypnutí televizoru. To se hodí pozdě v noci, když všichni spí. Pokud nechcete nikoho rušit, můžete přepnout telefon nebo notebook do režimu spánku, připojit sluchátka a sledovat svůj oblíbený televizní pořad.

Pro jaká zařízení je software vhodný

Nejnovější verze aplikace je Samsung Smart View 2.0. Funguje stejně dobře na počítačích i mobilních platformách. Existuje však řada omezení.

Software funguje na televizorech Samsung vydaných v roce 2011 nebo později, ale ne všechny modely jsou podporovány. Doporučujeme proto nahlédnout do návodu k obsluze nebo na oficiální webové stránky výrobce a zjistit, zda daný software bude fungovat s vaším konkrétním modelem televizního přijímače.

Pomocí této aplikace nebude možné zobrazit obraz na televizních přijímačích jiných značek, například JVC. Většina výrobců televizorů však dokáže najít vlastní software pro přenos obsahu z chytrých telefonů nebo počítačů na velkou obrazovku. Ty jsou obvykle založeny na technologii DLNA. Společnost LG má možnost nazvanou Smart Share, Philips má Simple Share a Sony Bravia má VAIO Media Server. U společnosti Samsung se podobné řešení nazývá AllShare. Tato funkce funguje jinak než funkce Smart View, protože organizuje všechna zařízení s podporou DLNA do jedné sítě pro sdílení mediálního obsahu.

Důležité! Aplikace Smart View je k dispozici ke stažení na mobilních zařízeních se systémem Android 4.1 nebo novější a na iPhonech a iPadech s nainstalovaným systémem iOS 7.0 nebo nižší verze operačního systému.

Aby bylo možné nainstalovat software do počítače se systémem Windows, musí mít počítač následující vlastnosti

 • 32- a 64bitový systém Windows 7, 8, 8.1, 10;
 • Procesor Intel Pentium 1,8 GHz nebo ekvivalentní či výkonnější (doporučuje se Intel Core 2 Duo 2,0 GHz nebo lepší);
 • Alespoň 2 GB paměti RAM.

Stáhněte si verzi softwaru pro systém Windows z oficiálních webových stránek výrobce.

Připojení a konfigurace provozu

Chcete-li používat aplikaci Samsung Smart View, musíte si ji stáhnout do počítače nebo telefonu a poté připojit všechna připojená zařízení (spolu s televizním přijímačem) ke stejné bezdrátové síti Wi-Fi.

Na televizorech

Televizor nemusíte nastavovat. Stačí se připojit kabelem nebo přes Wi-Fi ke směrovači a potvrdit povolení synchronizace s externím zařízením, ať už jde o počítač nebo telefon.

Pravidla používání aplikace Samsung Smart View

Aplikaci můžete používat různými způsoby podle toho, co potřebujete ve své aktuální situaci.

 • Skvělé pro přenos multimediálního obsahu na velkou obrazovku (obvykle filmy nebo televizní seriály). Je možný i opačný postup, tedy streamování televizních pořadů z televizoru do počítače nebo chytrého telefonu.
 • Zobrazení Samsung Smart View v mobilním zařízení je skvělou alternativou ke standardnímu dálkovému ovládání. S touto aplikací je mnohem snazší pracovat ve Smart Hubu, ovládat aplikace, zadávat text atd.Д. Obejdete se bez klávesnice a myši.
 • Chytrý telefon nebo tablet s gyroskopem a softwarem lze použít jako gamepad nebo elektronické ukazovátko.

Tento software bude užitečný prakticky ve všech situacích a dokonce zmírní potřebu nákupu dalších periferních zařízení.

Možné problémy a jejich řešení

Pokud se něco pokazilo, mohou se při používání aplikace Samsung Smart View vyskytnout následující problémy.

 • Televizor nebyl nalezen. Problém je aktuální pro televizory vyrobené v letech 2011-2014. Chcete-li to vyřešit, musíte přeflashovat zařízení TV. Software si můžete stáhnout z oficiálních webových stránek nebo prostřednictvím služby TENET.TV.
 • Mobilní zařízení (nebo počítač) se nepřipojí k televizoru nebo dochází k výraznému zpoždění při streamování obsahu. Důvodem je příliš velká vzdálenost mezi zařízeními a bezdrátový přenos informací se vyznačuje ztrátou některých dat na velké vzdálenosti. Přibližte svůj notebook, počítač nebo chytrý telefon k obrazovce televizoru.
 • Obsah z paměti telefonu nebo počítače se na televizoru nepřehrává. Viníkem může být antivirus, který blokuje přístup k připojenému zařízení. Bude třeba ji vypnout.
 • Přijímač nereaguje na příkazy. Zkontrolujte, zda vestavěná technologie Bluetooth funguje správně a zda je televizor správně připojen ke směrovači.
 • Aplikace v telefonu se nenačte nebo po spuštění „spadne“. Možný důvod. mobilní zařízení není vhodné pro Samsung Smart View, protože je na něm nainstalována zastaralá verze operačního systému. Chcete-li problém vyřešit, musíte aktualizovat verzi systému Android.
zobrazení, samsung, smart

Jak vyřešit problém s kódem

Nejjednodušší způsob, jak získat výchozí kód PIN pro televizor Samsung, je získat příručku k vašemu modelu nebo ji vyhledat na internetu. Tomuto tématu je věnována zvláštní sekce. Tam se také dozvíte, co dělat, pokud bylo heslo změněno a poté ztraceno. Protože nemáte k dispozici návod ani přístup k síti, můžete se spolehnout pouze na svou paměť, která bohužel v takových případech často selhává a zablokované zařízení blokuje přístup k rozbočovači Smart Hub.

Výchozím nastavením televizorů Samsung Smart TV je jednoduchý kód PIN. 0000 (vzácněji 1111). Pokud ji majitel nezměnil nebo ji předtím vůbec nepoužíval, není to žádný problém. Pokud byly provedeny změny, můžete volitelně obnovit nastavení a resetovat staré heslo.

PIN kód pro televizory Samsung lze jednoduše resetovat pomocí dálkového ovládání:

Poté v jasném pořadí stiskněte tlačítko Ztlumit. Tlačítko aktualizace. Tlačítko aktualizace.

Chcete-li obnovit přístup k rozbočovači a pokračovat v používání televizoru, můžete obnovit tovární kód (u televizorů z období před rokem 2012 je výchozí kód stejný jako 0000). Najděte na dálkovém ovladači tlačítko EXIT, stiskněte jej a podržte alespoň deset sekund.

U novějších modelů od roku 2012 se postup resetování uživatelského hesla provádí postupným stisknutím tlačítek dálkového ovladače: Mute, 8, 2, 4, Power (tlačítko napájení). Rychlé stisknutí tlačítek.

Samsung Smart View. jak se připojit k televizoru a používat jej z telefonu a počítače

Pro přenos multimediálního obsahu na velkou obrazovku a také pro ovládání televizního přijímače bez dálkového ovladače může uživatel prostřednictvím aplikace Samsung Smart View připojit k televizoru telefon, počítač nebo notebook. Jedná se o speciální aplikaci od společnosti Samsung, kterou lze snadno stáhnout do požadovaného zařízení a synchronizovat s obrazovkou televizoru, aby mohla dále fungovat. Je pouze nutné správně navázat spojení mezi zařízeními a poté správně nastavit a používat nástroj. Přečtěte si, jak na to, v našem článku.

Samsung Smart View. vlastnosti a funkce

Než začnete používat službu Samsung Smart View, musíte pochopit, co to je. Tato aplikace je určena pro zařízení třetích stran, která pracují s panely televizorů Samsung. Jeho funkce zahrnují následující funkce:

 • Ovládat přijímač bez dálkového ovládání;
 • Používání smartphonu nebo tabletu jako joysticku při hraní her;
 • Přenos a přehrávání multimediálního obsahu (videa, obrázky, hudba) z mobilního zařízení na velkou obrazovku
 • Vytvářet seznamy skladeb a rychle začít sledovat oblíbené filmy, fotografie nebo zvukové stopy;
 • Do programu můžete načíst jeden soubor nebo celý adresář z paměti počítače a spustit jej v jednom kroku;
 • Zobrazit na přijímači obsah připojeného zařízení.

U telefonů (nebo tabletů) Samsung umožňuje tento software nastavit režim sledování televize. Pro ty, kteří nemají přístup k televizoru, ale chtějí sledovat určitý program. Tato možnost bude zajímavá i ve velkých rodinách, kde každý chce sledovat jiné kanály a je k dispozici pouze jeden televizní přijímač. Dual View je v takových situacích skvělým řešením.

Režim spánku je další zajímavou funkcí aplikace Smart View. Umožňuje sledovat televizní kanály na počítači nebo mobilním zařízení i po vypnutí televizoru. To se hodí pozdě v noci, když už všichni spí. Telefon nebo notebook můžete nastavit do režimu spánku, připojit sluchátka a sledovat svůj oblíbený program, aniž byste kohokoli rušili.

Pro jaká zařízení je aplikace vhodná

Nejnovější verze aplikace je Samsung Smart View 2.0. Funguje stejně dobře na počítačích i mobilních platformách. Existuje však řada omezení.

Program funguje na televizorech Samsung vydaných v roce 2011 nebo později, ale ne všechny modely jsou podporovány. Proto doporučujeme nahlédnout do návodu k obsluze nebo na oficiální webové stránky výrobce, abyste zjistili, zda daný software bude fungovat s konkrétním modelem televizního přijímače.

Jiné značky, například JVC, s touto aplikací nefungují. Většina výrobců televizorů však nabízí vlastní software pro přenos obsahu ze smartphonů nebo počítačů na velkou obrazovku. Ty jsou obvykle založeny na DLNA. Systém společnosti LG se nazývá Smart Share, systém společnosti Philips Simple Share a systém společnosti Sony Bravia se nazývá VAIO Media Server. U společnosti Samsung se podobné řešení nazývá AllShare. Funkce funguje jinak než Smart View. je založena na principu organizace všech zařízení kompatibilních s DLNA do jedné sítě pro sdílení multimediálního obsahu.

Důležité! Aplikaci Smart View lze stáhnout do mobilních zařízení se systémem Android 4.1 nebo novějším a také na iPhonech a iPadech s nainstalovaným systémem iOS 7.0 nebo nižší verze operačního systému.

Chcete-li nainstalovat software do zařízení se systémem Windows, musí mít váš počítač následující specifikace:

 • 32- a 64bitový systém Windows 7, 8, 8.1, 10;
 • Procesor Intel Pentium 1,8 GHz nebo ekvivalentní či výkonnější (doporučuje se Intel Core 2 Duo 2,0 GHz nebo vyšší);
 • Alespoň 2 GB paměti RAM.

Stáhněte si verzi softwaru pro systém Windows z oficiálních webových stránek výrobce.

Připojení a nastavení

Chcete-li používat aplikaci Samsung Smart View, musíte si ji stáhnout do počítače nebo telefonu a poté připojit všechna připojená zařízení (spolu s televizním přijímačem) ke stejné bezdrátové síti Wi-Fi.

Na televizorech

Není nutné nastavovat televizor. Stačí se připojit kabelem nebo přes Wi-Fi ke směrovači a poté potvrdit povolení synchronizace s externím zařízením, ať už jde o počítač nebo telefon.

Pravidla Samsung Smart View

Aplikaci můžete používat různými způsoby v závislosti na aktuální situaci.

 • Program je skvělý pro přenos multimediálního obsahu na velkou obrazovku (obvykle filmy nebo televizní seriály). Opačný postup. streamování televizních programů z televizoru do počítače nebo chytrého telefonu. je také možný.
 • Zobrazení Samsung Smart View v mobilním zařízení je skvělou alternativou ke standardnímu dálkovému ovládání. Používání Smart Hubu, ovládání aplikací, zadávání textu atd. Je mnohem pohodlnější.Д. V tomto případě se obejdete bez klávesnice a myši.
 • Smartphone nebo tablet s gyroskopem a softwarem lze použít jako gamepad nebo elektronické ukazovátko.

Software je tak použitelný téměř ve všech situacích a dokonce odpadá nutnost kupovat další periferní zařízení.

Možné problémy a jejich řešení

Pokud se něco pokazí, mohou se při používání aplikace Samsung Smart View vyskytnout následující problémy.

 • Televizor nebyl nalezen. Problém se týká televizních přijímačů vyrobených v letech 2011-2014. Chcete-li to opravit, musíte přeflashovat zařízení televizoru. Software si můžete stáhnout z oficiálních webových stránek nebo prostřednictvím služby TENET.TV.
 • Mobilní zařízení (nebo počítač) se nemohlo připojit k televizoru nebo bylo zjištěno výrazné zpoždění ve vysílání obsahu. Důvodem je příliš velká vzdálenost mezi zařízeními a je obvyklé, že při bezdrátovém přenosu dochází na velké vzdálenosti ke ztrátě části dat. Exit. Přibližte notebook, počítač nebo chytrý telefon k televizní obrazovce.
 • Obsah telefonu nebo počítače se na přijímači nepřehrává. Viníkem může být antivirus, který blokuje přístup k připojenému zařízení. Je třeba ji vypnout.
 • Přijímač nereaguje na vaše příkazy. Zkontrolujte, zda vestavěná technologie Bluetooth funguje správně a zda je televizor správně připojen k routeru.
 • Aplikaci v telefonu nelze načíst nebo po spuštění „spadne“. Možný důvod. mobilní zařízení není navrženo pro práci se Samsung Smart View, protože má zastaralou verzi operačního systému. Chcete-li problém vyřešit, musíte aktualizovat verzi systému Android.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS