Zobrazit internetovou rychlost na iPhone.

Jak povolit zobrazení rychlosti internetu na iPhone?

V nabídce „Nastavení“ najdeme položku „Mobilní komunikace“. Přejděte na „Nastavení dat“. Zvolte „Hlas a Data“. Změňte hodnotu typu mobilní sítě.

ios automaticky zvažuje provoz po celou dobu provozu gadgetu. Chcete-li zkontrolovat tok dopravy za týden / měsíc, budete muset vybrat možnost „Obnovit statistiky“ a zkontrolovat data na konci tohoto období. Zde jsou v sekci „Buněčná data“ k dispozici statistiky provozu na každé jednotlivé aplikaci.

Video testování

Video testování vám umožní posouzením reálného času aktuální kvality streamování sítě. K dispozici na aplikaci iOS Speedtest, přičemž test videa poskytuje akční informace o tom, že vám pomohou optimalizovat online video zkušenosti.

  • Změřte maximální rozlišení, čas zatížení a vyrovnávací paměti
  • Získejte doporučení o tom, která zařízení video provede nejlepší na vaší síti
  • Porovnejte historické streamingové zkušenosti s výkonem sítě v historii výsledků testu

Speedtest VPN pro iOS

Speedtest VPN poskytuje důvěrnost a zabezpečení na internetu pomocí pohodlné mobilní aplikace Speedtest Connect Connection, prochází prostřednictvím VPN 2 GB dat za měsíc zdarma nebo přejděte do prémiové verze pro ochranu dat bez omezení.

Speedtest mise z Ookla. zpřístupnit internet rychleji, poskytování informací o skutečných rychlostech připojení k internetu. Naši uživatelé provádějí miliardy testů po celém světě na zařízeních, které často používají.

Rychle.com

Velmi jednoduchá online služba z Netflixu. Využití této adresy v prohlížeči a po několika sekundách se na obrazovce zobrazí aktuální rychlost vašeho internetu. Žádná jiná data, tento program neobsahuje, ale ideální pro rychlé hodnocení kvality.

Speedof.Mě

Program zobrazí skutečné stahování a sazby ke stažení z prohlížeče díky dotazu velkých souborů a následné fixace rychlosti stahování. Funkce je, že pro testování služby nevybere místo (jako většina analogů), ale nejrychleji a nejspolehlivější server z 90 Dostupný.

Výsledky uživatelských testů jsou zobrazeny ve formě křivky. Plus je schopnost porovnat indikátory s daty z předchozího testování.

Jak zjistit rychlost internetu na telefonu online

Téměř všechny tyto online rychlosti internetu kontroly, které používáte v počítači (viz. Jak zjistit rychlost internetu) Práce pro mobilní zařízení Android a IOS.

Pokud se dříve doporučuji používat společnost SumeTest Ookla pro tyto účely, pak dnes, podle mého názoru je optimální metoda Yandex.Internetový metr. Kroky budou následující:

Samozřejmě existuje i další kontrola rychlosti připojení k internetu online, včetně telefonu, můžete přidělit z populárního:

Sledování nákladů v iPhone

Nejdříve musíte určit, zda tento problém existuje na vašem zařízení. Chcete-li to udělat, budete muset zjistit, kolik provozu bylo použito na měsíc a kolik to dorazilo (podle vašeho tarifu).

Všechna potřebná data lze nalézt tím, že dodržování pokynů:

Existuje však jeden problém. Operační systém si pamatuje veškerý provoz používaný pro provozní dobu telefonu, takže se doporučuje obnovit statistiku provozu jednou měsíčně. Tlačítko, které potřebujete, lze nalézt v dolní části stránky. Existuje však snadnější způsob:

  • Můžete si jednoduše stáhnout speciální aplikaci provozu.
  • S tím budete vždy rychle zjistit, kolik provozu je stráveno.

Jiné způsoby, jak ušetřit internetový provoz v iPhone

Kromě výše uvedených metod je stále mnoho dalších řešení, která vám pomohou ukládat provoz na zařízení:

  • Zakázat iCloud. ICLAD je možnost, že teoreticky by měla usnadnit život uživatele. Ukázalo se však, že všechno není tak dobré. ICloud spotřebovává spoustu internetového provozu, takže v nastavení musíte omezit aplikaci na přístup buňky.
  • iTunes Store, App Store. Všechno je tady jednoduché. Malý kdo potřebuje automatické stahování z těchto dvou aplikací. Proto bude více obezřetně zakázat od přenosu dat.
  • Aktualizace aplikace. Chcete-li zachránit provoz, musíte určitě vypnout aktualizace na pozadí. Při připojování iPhone do Wi-Fi ponechte pouze aktualizace. Můžete jej implementovat v nastavení v části „Obsah aktualizace“.
  • Oznámení. Oznámení můžete zakázat v nastavení. Nechte jen nejdůležitější, ostatní. vypněte.
  • Pošta. Pro uložení provozu se doporučuje zakázat automatickou aktualizaci e-mailu.

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS