Zpomalený pohyb na Android jako na iPhone. Postarat se o zvuk

Účinek zpomaleného pohybu

Slow Motion Effect je aplikace pro zpomalené video při rychlosti 1000 snímků za sekundu, cenově dostupné v IOS a Android. To je považováno za jeden z nejlepších aplikací pro zpomalení na trhu. Byl vytvořen písečným horským studiím LLC a Gizmodo, Redmond Pie a MacWorld. Uživatelé mají rádi skutečnost, že může napodobit 500 a 1000 snímků za sekundu pomocí optického proudu. S pomalým efektem pohybu můžete během fotografování upravovat, vybrat si z různých pomalých efektů a snadno se podělit o změny v sociálních sítích, včetně. Instagram a Youtube. Účinek zpomaleného pohybu. Aplikace s pomalým pohybem, který může přehrávat video rychlostí 1 až 60 snímků za sekundu. S jedním kliknutím na tlačítko můžete přepínat mezi režimem úpravy videa a režim snímání snímků. Můžete skenovat rámy jeden po druhém a vybrat si svou oblíbenou scénu. Pokud vám chybí aplikace spuštěné ve smartphonu, připojte adaptér VGA nebo HDMI a zobrazte zpomalené přehrávání pohybu na televizoru. Pokud chcete, můžete to udělat v bezdrátové síti.

Tato aplikace pro zpomalené video pro iPhone a iPad, který bude pracovat s jakýmkoliv videem, které máte v kamerové role. Kvalita videa zůstane, i když je v současném HD. Ano, při prohlížení videa prostřednictvím této aplikace se ztráta kvality nestane. Navíc je plně kompatibilní s jinými sociálními aplikacemi, jako je Instagram a Imovies. To znamená, že můžete přímo sdílet vaše skvělé pomalé videa bez problémů. S aplikacím zpožděného střelby můžete dosáhnout zpožděného pohybu v reálném čase s prodlouženými účinky. Snižte rychlost iPhone do 1/20 od počáteční rychlosti. Představte fotoaparát, který může střílet 600 snímků za sekundu. Slow Motion Effect vám nejen umožňuje organizovat a kliknout na své projekty s více tlaky, ale také má výkonné editační funkce. Přidejte vinětní styl nebo „Fisheye“ ve vašem videu. Pak lze stáhnout vaše mistrovské dílo

Pokud se chcete zbavit obtížné video výměny mezi sociálními aplikacemi a aplikací pro úpravu videa, je pomalý pohyb efekt ideální pro vaše dobrodružství v pomalé úpravě! To je okamžik z vašeho účtu Instagramu. Výjimka náhodného ořezávání videa po stranách. Slow Motion Effect přidává bílý rámeček při importu videa v Instagramu. Pokud chcete, můžete dokonce přidat hudbu přímo z vaší hudební knihovny. Pro výměnu pomalých videí bez komplexního procesu použijte pomalý efekt pohybu.

Pokud jste sportovní amatér, stáhněte si zpomalené efekt a uvidíte, jak děláte, po analýze pomalého videa. Vše ve sportovním průmyslu se na tuto aplikaci spoléhají na technické studium jejich technik. Umístěte video vedle svých oblíbených sportovců a podívejte se na své rohy ve srovnání se svým idolem. Sdílejte své video na internetu a získejte efektivní zpětnou vazbu. Udělej si svůj online plán pro interaktivní.

Zpomalení účinku na apkshki.com staženo 3111 krát. Pomalý efekt pohybu je bezplatně distribuován v expanzi APK.

Všechny aplikace a hry na našich stránkách jsou odhodlány Antivirus s nejnovějšími podpisy.

Odkud pochází pomalu?

Ačkoli ve hrách a videu 60 a 120 fps již pro filmy standardní 24 snímků za sekundu. Toto je minimální hodnota, ve které se střídání snímků nezapne do prezentace. Tento formát omezuje dynamické scény, protože nepřenáší všechny nuance toho, co se děje. A rychlé pohyby a dokonce zachycené při nízké frekvenci, vypadají přerušovaně a nepříjemné.

Vyřešit problém pomáhá zrychlené fotografování, které vytvoří pomalý efekt pohybu (v angličtině. zpomalené). Pokud odstraníte jakoukoliv scénu rychlostí 60 fps, a reprodukovat přehrávání do 30, dostaneme dvojitou zpomalení bez ztráty hladkosti. A čím vyšší je rychlost snímku při vytváření videa, tím větší je zpomalení na konci.

Typicky výroba takových válečků vyžaduje pečlivou přípravu a post-ceněný v instalačních programech. Smartphone však případ zjednodušuje případ, protože v něm a fotoaparátu a všech úpravách a srozumitelných nástrojů pro zpracování.

zpomalený, pohyb, android, jako, iphone

Na Android

V androidu není metoda jiná. Mějte na paměti, že každý výrobce, který umožňuje nahrávání v pomalém režimu pohybu, musí vám umožní upravit výsledek, jak jsme viděli na iPhone. Samsung nebo Huawei telefon má takovou možnost. V tomto případě odebírám Samsung jako příklad, budeme muset jít do galerie a vybrat video nahrané v režimu Slow Motion. Stejně jako v případě iPhone, když pomalý záznam, terminál šetří metadata, aby mohla načíst záznam při normální rychlosti.

V tomto případě budeme muset také kliknout na „Upravit video“. Podívejme se, jak se zobrazí oranžový přepínač, který se používá k vypnutí účinku v pomalém pohybu. Ale jak jsme viděli dříve, máme také čtvercové závorky, které mohou být přetaženy, aby si vybrali konec a začátek zpomaleného pohybu. Opět je můžeme přetáhnout, aby je připojili k vypnutí účinku. V obou případech, na konci budeme muset pouze uložit video.

Vyberte si za nejzajímavější moment Slow-mo

Zpomalené video, získané po celé 10-15 sekundách natáčení, při pohledu je neuvěřitelně dlouhý, zejména pokud je koeficient zpomalení vysoký. například 8x. Koneckonců, pak 10 sekund se obrátí téměř jeden a půl minuty. Pokud se zajímavý bod trval jen pár sekund, je nutné se rozhodnout zpomalit při editaci. Kromě toho je možné řezat příliš utaženou úvodní a závěrečnou část. co se stalo před akcí a po něm.

Pokud váš smartphone v Sloe-Mo zapíše zvuk, může dojít k situaci, když jedna část zní normálně (kde se nepoužíváte zpomalení) a druhý je zkreslený. V tomto případě je nutné aplikovat na video vhodné zvuk. Můžete si jej vybrat na mnoha internetových zdrojích s volným obsahem.

Pomalé aplikace

Válec, střílel rychlostí 60 snímků za sekundu a výše, lze snadno proměnit v pomalý pohyb. Vzhledem k tomu, že normální snímková frekvence pro fotoaparát je 24 snímků za sekundu, zatímco fotoaparát mobilního zařízení umožňuje fotografovat 60 snímků za sekundu, poskytuje vyšší jasnost a hladký přechod a při hraní s normální rychlostí se zpomalení obrátí přibližně dva časy. Téměř všechny moderní vlajky jsou schopny střílet zpomalení videa v 120 nebo 240 fps, což dává ještě více příležitostí k vytvoření vysoce kvalitních a velkolepých válců.

Nástroje třetích stran pro zpomalení na Android dnes hojit. Zvažte některé z nich.

zpomalený, pohyb, android, jako, iphone

Zpomalené video fx

Zdarma aplikace pro zpomalení a zrychlení Video v Androidu, což vám umožní vybrat rychlost výstupního videa. S tímto nástrojem můžete připojit již zachycené video soubory nebo nahrávat video s pomalým pohybem. Existuje také možnost exportovat výsledné video na populární video hosting YouTube.

Efectum

Aplikace je plnohodnotným editorem videa pro zařízení pro Android, která podporuje schopnost upravovat na videoklipech Smartphone a nahrávání videa přímo do programu. S efectum můžete vytvářet válce s efektem zpomalení a zrychlení, „video naopak“, stejně jako ovládání frekvence rámce, oříznout video a změnit zvukovou stopu. Nástroj pracuje s různými formáty mediálních souborů, snadno použitelné, zatímco má široký výběr možností. Výsledky jejich prací mohou být uloženy na zařízení nebo je sdílet s přáteli na sociálních sítích.

Zpomalené video výrobce

Další bezplatnou aplikaci, se kterou můžete vytvářet válce s pomalým pohybem efektem, urychlit, střih a zmrzačení, stejně jako reverzní video, slideshows, ukládat filtry, efekty, animace a text. Všechny populární formáty médií jsou podporovány softwarem a používat nástroje Slow Motion Motion Video Maker. Výsledná videa lze uložit do paměti zařízení nebo je sdílet v populárních sociálních sítích. Kromě toho, pomocí aplikace, můžete stisknout ready-made video bez ztráty kvality.

Video Zpomalený pohyb

Dobrá aplikace s podporou oblíbených formátů mediálních souborů, což umožňuje zpomalit, urychlit a oříznout video. Záznam Slow Motion Video může být také přímo z programu. Existuje příležitost vybrat rychlost, uplatnění účinků na jednotlivé válce. Hotový soubor lze uložit na zařízení nebo sdílet na sociálních sítích.

Pomalé fotografie MOBILE: Proč se to stane a jak to opravit

Začneme s tím, co známe důvody, pro které se náš mobilní telefon pořídí obrázek tak dlouho. Spolu s tím vám dáme řadu tipů, s nimiž se nám přestane ovlivnit nás tolik, a některé další triky, s nimiž můžete ušetřit několik vteřin, které mohou být důležité pro udržení toho, co chceme.

Čas se zaměřením. Obviňovat

Ačkoli vývoj kamerových technologií jde se sedmi-světovými kroky, dnes jsme stále v některých menších smartphonech s neúspěchem zaostření. Chcete-li získat nejlepší výsledek, kamera by měla znát hloubku, a to může být jednodušší nebo obtížnější v závislosti na situaci, ve které vykazujeme komoru. Čím více světla to bude snazší najít dokonalé zaměření, abyste získali ostrý obraz vysokou rychlostí, jinak můžeme počkat a počkat.

V tomto případě existuje několik řešení v tomto ohledu, kromě aktivačního manuálního zaostřování se dotýká oblasti obrazovky sami a důvěru ve skutečnost, že nemusíte zvládnout vše na druhé straně telefonu. Ve třítěžních smartphonech s laserovým zaměřením se to děje mnohem rychleji, a můžeme říci, že se to stane téměř okamžitě, aniž by se museli uchýlit k jakýmkoliv výpočtům nebo v závislosti na osvětlení.

Pomocí vypuknutí zpomaluje čas

Bez ohledu na to, jak rychle pracuje náš mobilní telefon, pokud budeme mít aktivován vypuknutí, budeme muset počkat o něco déle. Důvodem je skutečnost, že fotoaparát by měl vést světlo podle scény a zase s okamžikem, ke kterému bude trvat. Trvá to jen několik vteřin, ale může to vypadat jako věčnost vedle fotografování v širokém denním světle.

HDR a noční režim vyžaduje čas

Existují režimy, které nevyhnutelně vyžadují více času na zlepšení výsledku, včetně HDR, které kombinuje více snímků s různými výbuchy pro shromažďování dalších informací. Něco podobného se děje s nočním režimem, který simuluje dlouhodobý obraz po delší dobu, aby zjistil, co je nemožné vidět prostřednictvím mobilního telefonu pomocí tradičních fotografií.

Mobilní baterie omezuje fotoaparát

Všechny mobilní telefony mají systém zachování baterie, který se v mnoha případech automaticky aktivuje, když je limit překročen, obvykle pod 20%. Díky této změně jde náš smartphone do stavu odpočinku, ve kterém jsou procesy v pozadí uzavřeny rychleji.

To může vést k tomu, že mobilní fotoaparát déle otevírá, zaostřovat a udělat fotografii. Jediná věc, která má udělat, aby tento problém vyřešil. Je vždy udržet ho nabitý, zejména pokud plánujeme udržet mnoho vzpomínek.

Vždy používejte vlastní fotoaparát

Ačkoli jiné aplikace nám slibují vynikající výsledky, nikdy nám nebudou moci dát rychlost zaostření a střelbu, která nám umožňuje dostat fotoaparát, který je nainstalován na smartphonu ve výchozím nastavení. Software pracoval s touto aplikací a naší mobilní komorou, abychom vždy dostali nejlepší výsledek a bez chyb, které nám zabráníte požadovaným výstřelem.

Může být také distribuován do sociálních sítí, jako je například Instagram, který integruje svou komoru a že na Androidu, čím je stále horší.

Je vyplněna paměť

Pokud nám náš mobilní telefon již poslal oznámení o oznámení, které máme malé volné místo vlevo, můžeme si být jisti, že důvod, proč fotoaparát funguje mnohem pomalejší. V opačném případě to můžeme zkontrolovat, jít do nastavení úložiště, pokud máme méně než 2 GB, je čas přemýšlet o pohybu fotografií do jiného zařízení nebo čištění.

Přeplněná paměť se stává největším problémem při fotografování fotografií, protože terminál musí najít dostupné místo pro ukládání fotografií a pro to vyžaduje více času.

Softwarový problém v komoře

Můžeme také přemýšlet o selhání spojených se systémem, když čekací doba pro příjem obrazu nemá nic společného s bleskem, režimy fotoaparátu, nízkou baterii nebo paměhem. V tomto případě budeme muset zkontrolovat aktualizační systém v nastavení, máme nějaké novinky, které čekají na instalaci, a které může tento problém vyřešit. V opačném případě resetujeme fotoaparát, který vrátí fotoaparát do původního stavu bez vymazání dat nebo mobilní paměti telefonu:

 • Zadejte mobilní nastavení.
 • Jít do aplikací.
 • Vyberte systémové aplikace.
 • Hráli jsme fotoaparát.
 • Poté vyberte Storage.
 • Nakonec čistíme data mezipaměti a úložiště.
 • Další způsob, jak to udělat. „Fotoaparát“ Nastavení „“ Obnovit výchozí nastavení „.

Top 5 aplikací iOS pro urychlení videa

# 1: Video booth

Jeho hlavní rysy jsou podpora společnosti AirPlay, snadno použitelné a atraktivní Inteeis, stejně jako příležitost podílet se. E-mail a Youtube. Existuje asi sedm video efektů, mezi nimiž můžete najít nejvhodnější pro vaše video.

Výhoda: Uživatelé si mohou vychutnat zlepšení videa přidáním některých chladných efektů.

Nevýhody: Kvalita aplikace je dostatečně nízká a neumožňuje snadné ukládání videa a sdílet ji.

# 2: Perfektní video

Mnoho funkcí, které nabízejí tuto aplikaci, činí dobrou volbou pro urychlení videa na IOS. Směr videa můžete změnit, přidat zvukové efekty, hudbu na pozadí a přechody. Aplikace je velmi snadno použitelná pro zpomalení nebo zvedání videa.

zpomalený, pohyb, android, jako, iphone

Výhoda: Dostupnost více funkcí umožňuje aplikaci snadná a příjemná pro každého uživatele.

Nevýhoda: Buďte připraveni na to, co musíte platit omezení vlastností aplikace pro získání této žádosti zdarma.

# 3: Slopro

Tato aplikace má podrobný systém pro editaci, se kterým získáte nejlepší zpožděné fotografování. Poté sdílejte upravené video na libovolné stránce, například na nebo YouTube. Konečný produkt bude skutečným mistrovským dílem.

Výhoda: Vaše video nebude obsahovat nepříjemnou reklamu, navíc v programu je k dispozici sériové stažení.

Nevýhoda: Můžete se setkat s některými omezeními během úpravy, které se budete vztahovat na video.

# 4: Givit Video Editor

Jedná se o jinou aplikaci pro použití na IOS pro urychlení videosouboru. Nabízí nejjednodušší způsob, jak vytvořit nádherné video, protože v možnosti nejsou omezení. Givit Video Editor vám poskytne svobodu upravit video přímo ve fotoaparátu Roll a uložit tam.

Výhoda: Nemusíte platit nic pro filtry, a zároveň úspora času v kameře bude jednoduchá.

Nevýhoda: Nedostatek některých klíčových schopností, například načítání souborů na stránkách nebo v sociální síti.

# 5: video tilthift video

Hlavním rysem této aplikace je schopnost změnit rychlost videa, stejně jako to umožňuje vytvořit timelapse a pomalé natáčení. V každém případě dostanete nějakou nadaci při práci s videem Tiltshift na IOS.

Výhoda: Velmi snadné stahovat video přímo z fotoaparátu, stejně jako sdílet jej online na stránkách

Nevýhoda: Inteeis aplikace není profesionální, bez ohledu na to, jak jste chtěli, takže aplikace zatím nevyžaduje rafinovanost.

Co se skládá z jeho různých režimů

Pro ty, kteří nevědí nebo nemají potěšení vyzkoušet tuto funkci na mobilních telefonech. Tato volba umožňuje fotografovat s maximálním jasností různých scén, které jsou pro naše oči téměř neviditelné.

Je také pravda, že v posledních letech dosáhli všechna mobilní zařízení tak velký pokrok, že jsou standardně vybaveny stále kompletními způsoby astrofotography a editace. Nicméně jeden z funkcí, které bere dlaň pro velký pokrok. Je to pomalý nebo supergrown. Jedinou nevýhodou je, že k záznamu tohoto typu videa potřebujeme vědět, jak to funguje, a jaké možnosti existují dnes.

Režimy zpomaleného pohybu

Je důležité vědět, že zpomalený záznamový záznam poskytuje jedinečný vizuální efekt, který se vyskytuje hlavně v důsledku zpomalení akce k úlovku více podrobností. K tomu musí být více snímků za sekundu ve videu než v jednoduchém vstupu. Díky tomu můžete získat více obrázků, což dává uživateli pocit, že scéna je delší než obvykle, a pomalu prochází.

Je dobré, že dnes většina mobilních telefonů, které můžeme najít na trhu, mít jakýkoliv typ tohoto záznamu, nebo ve středních nebo vysokých terminálech. I když bude také záviset na dalších nastaveních, která jsou zahrnuta v určené komoře konkrétního zařízení, které mnoho nebude ani všimnout.

V našich zařízení najdeme tradiční režim nebo jeden z různých režimů zpomaleného pohybu při záznamu. V závislosti na mobilním telefonu naleznete následující režim Slow Motion:

 • 4x (120 snímků za sekundu) a 8x (240 snímků za sekundu): Toto je základní pomalý pohyb, který provádí standardní funkci v tomto režimu. V obou režimech budeme schopni zachytit různé rychlé pohyby a udělat je podobně jako filmu.
 • 32x (960 snímků za sekundu): Tento režim je ideální pro fotografování těchto pohybů nebo objektů, které se pohybují při větší rychlosti. Jak například pokles kapky vody nebo bubliny výbuchu.
 • 64x (1920 snímků za sekundu): Pokud barváme stále trochu, najdeme tento režim. Co bude ideální pro natáčení těchto objektů, které se pohybují vysokou rychlostí.
 • 256x (7680 snímků za sekundu): Poslední režim se stává perlou v koruně. Můžeme opravit jakýkoliv typ výbuchu a událost, která se stane téměř okamžitě. To znamená, že můžeme převést 0.12 sekund videa po dobu 32 sekund.

Musíte vědět, jak zvolit režim pro každý snímek.

Vždy si musí pamatovat, že každá rychlost má jiné rozlišení, takže cíl, pro které se chystáme použít zpomalený pohyb, by měl být také jiný. A jak jsme již uvedli dříve, v závislosti na tom, co naše terminál můžeme psát jedním nebo jiným.

Kromě toho by mělo být poznamenáno, že když píšeme rychlostí více „fps“ nebo rámců za sekundu. Více prostoru bude zabírat video v mobilním ukládání, a proto bude doba zpracování více či méně rychleji. A fotografování má také dopad, protože přímo souvisí s kvalitou záznamu. Co to znamená? Čím více personálů v jeho druhé, tím vyšší je kvalita.

Rozdíly mezi pomalým pohybem a zpomaleným pohybem

Někdy je mnoho smartphonů vybaveno těmito dvěma funkcemi pro nahrávání videa zcela jiným způsobem než obvykle. Pokud začneme vidět rozdíly mezi těmito dvěma režimy, uvidíme to v pomalém nebo supercountable hnutí, to nám umožní zaznamenávat takové věci, které jsme nikdy neviděli v reálném životě, a zachytit unikátní momenty. Na druhé straně bude rychlost záznamu s běžným pomalým přehráváním mírně vyšší. Takže video bude o něco rychlejší.

Klíčové vlastnosti

Tento editor videa má jednoduše ovládat a různé nastavení, se kterým můžete přidat neuvěřitelné efekty na vaše video, aby bylo jedinečné. S touto aplikací bude nyní zpomalená kamera vždy po ruce.

Budete moci nahrávat všechny padající předměty, domácí zvířata a mnohem více na vašem požadavku, a po urychlení nebo zpomalení videa, které vám umožní získat velmi zábavný výsledek, který můžete s vašimi přáteli sdílet.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS